• Ново
Творчески матиран водоустойчив чист сребърен пластмаса покер игри карти, PVC долар евро окото печат на карти

Творчески матиран водоустойчив чист сребърен пластмаса покер игри карти, PVC долар евро окото печат на карти

BGN 12.00
BGN 18.40
-35 %
В магазина

Брой продукти

Име : чисто Сребро пластични покер Материјал : ново Сребро ПВЦ Спецификации : 57mm * 88mm Дебелина : 0.3 mm Тежина : околу 140 грама Пакување : картон пластика Број на листови : 54 листови

Подробности

Възраст:
>8 години
Тип:
Нормален
Материал:
PVC
Ниво На Трудност На Играта:
Начална
is_customized:
Yes
Тип:
пластмасови карти
Минимален Брой Играчи:
1
Максималния Брой Играчи:
неограничен
Номер На Модела:
YPK
Дължина Игри:
0-30 минути
Режим На Обучение:
NO
Настолна Игра Продукт:
NO

Те също купуват с този продукт

Творчески пакет от 3шт Перлата на 12-странен астрология цифрови кости за съзвездието отгатване на играчки за забавно Семеен клуб къмпинг игра подарък

BGN 3.00 4.80

Опис : 100% нови и високо квалитетен Материјал : Акрилик Quanlity : 3pcs Креативни мулти двострано коцки за астролозитеГолемина на Табела : 2.5 cm x 2.5 cmПакетот Вклучува : 3pcs КоцкиЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Нов 5 цвята Gem Muti Sided Digital Dices комплект от 5 D6 D&D TRPG Roleplay Fun Family Club Pub Games подарък за любителите на игри TRPG

BGN 3.00 4.24

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на 5pcs dices во еден сет Прикажи ги исклучите вашите вештини игри со овие мултидвострано dics совршен подарок за TRPG игра љубовници Материјал : акрилна Боја : зеленаПакетот Вклучува : 5pc x 6 двострано коцкиВе Молиме Прочитајте Го Пред Да Го КупатИСПОРАКА1.Во светот превозот, само освен неколку земји .2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.3...

Оцветен плат скоростта на покер масата FT-04, дължина 1,5 м, черно-зелена водоустойчива, подходяща високоскоростен плат за покер масата

BGN 43.20

Четири photes изгледа како боја различни, всушност тоа е само затоа што стојам на поинаков агол.Јас го зеде photoes во речиси исто време и да го користите IPHONE 5 S.Опис На Производот : Новиот Дизајн 2015 Година,Дветон покер масата брзина платноЦрна и Црвена Водоотпорен Одговара со Голема Брзина Крпа за Покер Масата за 1.5 Метар Должина, товарни вклучени, за промоцијаШирина : 1.5 МВе МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : Овој производ е намален за цел и не може да биде вратен за враќање на паритеПревозот : Бесплатни Поштенски Производи нормално, ќе биде испратен од Кина Пост...

Високо качество на зарове чанта бижута опаковка кадифена торбичка 6*5.5 кадифе и дантела чанти и торби за опаковане на подарък игра в 3 цвята игра

BGN 4.00 4.77

Предмет : генерал торбаМатеријал : кадифеБоја : црна / сива / црвенаГолемина : 6*5.5"Изненадување !! !Почитувани C ustomers!Ви благодарам многу за вашиот одлична поддршка!!! Од 11st,11,2017 , o rder износ над $1 0 , ќе биде понуден мистериозен исклучителен Подарок !Пакетот вклучува : x1 парче генерал торбаAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.10.3 mm грешка поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни Монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на статијата.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!1.Ние си имаме свој фабрика и стабилно снабдување! 2.Ние сме професионални за производство на пластични dices и бројки!3.Ние можеме да произведуваат сопствени производи, како на клиентот дизајни!Ве молиме контактирајте со нас!Ве Молиме Имајте На Ум 1...

PK-7002 акрилни покер чип 45 мм диаметър 50 бр. / опаковане. Безплатна доставка

BGN 72.00

Опис На Производот : 50 чипови / пакет.13 бои во 13 деноминацииПокер чип димензии : Дијаметар : 45mm; Нето Тежина : 7g / pc;13 вредност броеви за вашиот избор( 1, 2, 5, 10, 20,25,50,100,200, 500,1000,5000,10000)Ве молиме оставете порака за нас, за на барање на деноминации, инаку ние ќе испрати по случаен избор...

PK-8001L3 50 бр. / лот. Законодателят е композитен материал, с диаметър 43 мм, 16 г / броя, Безплатна доставка

BGN 40.00

Опис На Производот : 50 чипови / пакет ( Исто како и значењето 50pcs / Многу)6 вредност броеви за вашиот избор( 5 , 25,100,500,1000,5000)Покер чип во 16g глина вметнете метал.Покер чип димензии : Дијаметар : 43mm; Дебелина : 3.4 мм;Овие покер чипови се направени од високо квалитетна глина материјал со метална вметнете за дополнителна професионална тежина и големина...

3 бр смешно секс зарове 12 позиции Секси романтика любовта хумор хазартни игри за възрастни, еротични зарчета тръба секс играчки за двойки секс играчка

BGN 3.00 3.17

Секс Смешно Возрасни Љубов Хумор Коцкање Секси Романса Еротски Craps Генерал Цевка Нов ТрендКарактеристики : Бренд новиБоја : БелаСтил : НЕВРЗАНПакет листата : 3x Возрасни КоцкиСекс Смешно Возрасни Љубов Хумор Коцкање Секси Романса Еротски Craps Генерал Цевка Играчка100% сосема нов и висок квалитетСосема нов и висок квалитет.Забава и секси игра и подароци за парови, момче / девојка итн.Се тркалаат на коцки и да се направи вашите партнери страдаатпоследиците во оваа игра на среќа .Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

WP-014 професионален водоустойчив покер покривка, склад за насърчаване Безплатна доставка

BGN 160.00

Опис На Производот : Професионални Водаотпорни Ткаенини за Покер МасатаВо моментов состојбата големина е 240*120cm.Исто така, можете да оставите порака до нас за боја ви се допаѓа, но ако сакате различни бои, ќе мора да ја напушти Pantone Боја Бр...

Чип за покер правоъгълник FM-005, Материал ABS,

BGN 12.00

Опис На Производот : Мерење : 75*45*4mmНето Тежина : 29g / pcНа "Многу" вклучува 6 парчиња, можете да ни остави порака за боја ви се допаѓа инаку ние ќе испрати по случаен избор.Превозот : Бесплатни Поштенски Производи нормално, ќе биде испратен од Кина Пост...

JZ-202 Poker Card Guard, Карта, Протектор, Casino Game Accessories, Texas, U-Лъки

BGN 11.18

Пред Дизајн и Назад Дизајн се исти.Texas Holdem ДодатоциУбава Картичка ЗаштитникКартичка Заштитник на Бруто Тежина : 30g / pcДијаметар : 40 MMДебелина : 3.4 MMПревозот : Бесплатни Поштенски Производи нормално, ќе биде испратен од Кина Пост...

CP-Sample 3 за проба, 5 бр. / лот, Безплатна доставка

BGN 9.58

Примерок Цел, 5pcs како многу, можете да изберете деноминации.Без јасна обврска за деноминации, ние ќе го избере пет од нив како многу, но ќе се изберат различни бои обично.Бесплатен Превозот!Ви благодариме за вашиот интерес!Превозот : Бесплатни Поштенски Производи нормално, ќе биде испратен од Кина Пост...

16мм правоъгълен прозрачен червен, акрилни кости, 16 квадратни ъгли прозрачни червени кости продажби в Европа и Америка, Южна Корея

BGN 4.78

детали за производотСпецификација : 16mmБоја : Tou MinghongМатеријал : акриликТежина : 4.4 грама / честичкиДруги : плоштад ( правоаголен ) 100 честички пакувањепакет=12 dices

PK-8001M poker chip, 14 грама / pc глинен материал, 50шт много, безплатна доставка

BGN 28.80

Опис На Производот : 50 чипови / пакет.25 чипови како ролна ( 2 ролни / многу )11 вредност броеви за вашиот избор( 1, 5, 10, 20, 25,50,100,500,1000,5000,10000)Деноминација 25 се во две бои.Покер чип во 14g глина вметнете метал.Покер чип димензии : Дијаметар : 40mm; Дебелина : 3.4 мм;Овие покер чипови се направени од високо квалитетна глина материјал со метална вметнете за дополнителна професионална тежина и големина...

Висококачествен пластмасов покер с тенекиен скоростна водоустойчив карти за игра семейна игра творчески подарък L387B

BGN 14.00 14.38

Висок Квалитет на Црна Пластика ПВЦ Покер ВодоотпоренОвој производ има 2 опции, едната е стар tinplate кутија, една е новиот tinplate кутија...

10 бр. кубчета куб скъпоценен камък 16 mm D6 RPG Открий САМ шестостенни играта играчка занаят ново

BGN 3.97

Материјал : акриликГолемина : 16mmБоја : 10 бои за изборПакетот Вклучува : x 10 парчиња на 16mm коцкиAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.10.3 mm грешка поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни Монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на статијата.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!1.Ние си имаме свој фабрика и стабилно снабдување!2.Ние сме професионални за производство на пластични dices и бројки! 3 .Ние можеме да произведуваат сопствени производи, како на клиентот дизајни!Ве молиме контактирајте со нас!Ве Молиме Имајте На Ум 1...

PK-9006B poker chip 14 грама / pc глинен материал, 50 бр. / лот, с обработката на сигурността, безплатна доставка

BGN 40.00

Опис На Производот : Овие производи е ставен на слој на безбедносен третман.Под BLB, можете да најдете слика или азбуки.50 чипови / пакет.25 чипови како ролна ( 2 ролни / многу )10 бои за избор, сега има 7 слики на веб страната, ние ќе ги стави уште 3 бои во наредните денови...Покер чип во 14g глина вметнете метал.Покер чип димензии : Дијаметар : 40mm; Дебелина : 3.4 мм;Овие покер чипови се направени од високо квалитетна глина материјал со метална вметнете за дополнителна професионална тежина и големина...

Протектор карта JZ-207, спомагателно оборудване Тексас Holdem, нова конструкция

BGN 11.18

Убава Картичка Заштитник, како што е прикажано на сликата.Texas Holdem ДодатоциПроизвод Нето Тежина : 26 g / pcДимензија : 40mm*3.4 mmПревозот : Бесплатни Поштенски Производи нормално, ќе биде испратен од Кина Пост...

PK-9006Blank празен чип за продажба, за много цветове за избор. 50 бр. / лот, безплатна доставка

BGN 28.80

Ве молиме оставете порака за нас, за на барање на бои, инаку ние ќе испрати по случаен избор за деноминации Ви благодариме за купувањето!Кога ќе го оставите порака за бои, може да се каже "боја бр.1" или "боја бр...

JZ-065 Poker Card Guard, Карта, Протектор, Casino Game Accessories, Texas, Титан (S)

BGN 15.98

Texas Holdem ДодатоциУбава Картичка ЗаштитникКартичка Заштитник на Бруто Тежина : 40g / pcДијаметар : 40 MMДебелина : 3.4 MMза 1 многу (3pcs), превозот цената се вклучени.Кога ќе го поставите 2 многу (6pcs) во една трансакција, 5% попуст применува.Превозот : Бесплатни Поштенски Производи нормално, ќе биде испратен од Кина Пост...