• Ново
8 части RC част на автомобила 12*8*3.5 мм лагери 7020 за Rc Hobby Car 1/16 мащабни модели на Traxxas Slash Remote Control Cars

8 части RC част на автомобила 12*8*3.5 мм лагери 7020 за Rc Hobby Car 1/16 мащабни модели на Traxxas Slash Remote Control Cars

BGN 4.64
В магазина

Брой продукти


8 Парчиња РК Автомобил Дел 12*8*3.5 мм Топката Имајќи За Рк Хоби Автомобил 1/16 Скала Модели Traxxas коса црта Далечински Управувач Автомобили
Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Предмет : Топката Имајќи 12*8*3.5 мм Пакет : 8 парчиња
Ве молиме обратете се до вашиот прирачник за делови кодови или контактирајте со нас ако не сте сигурни. Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help..com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Подробности

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
Атрибути пълно с:
Аксиален Лагер
За Тип Превозно Средство:
Автомобили
RC Parts & Ркц:
Конектори / Публикуване
Размер:
12*8*3.5mm
Материал:
Метални
Номер На Модела:
TS1611
търговска марка:
EQcts
Принадлежности За Инструменти:
Събрани клас
Технически параметри:
Стойността на 3
Периферни Устройства За Дистанционно Управление/Устройства:
Лагери
Актуализация На Части / Аксесоари:
Натоварване

Те също купуват с този продукт

1PC Steel Differential Main Gear For Rc Hobby Car 1/16 Hsp Monster Truck&Short Course 18250 Main Gear RCAWD

BGN 11.00 15.81

Добредојдовте На RCAWDИме на производ : Челик Диференцијални Главните Опрема За РК Возило Тип : РК Автомобил За : HSP на камиони , чудовиште камион , голема нога , краток , sсе разбира Скала : 1 / 16 Материјали : челик Пакет Количина...

Таро 500 топлинна тип T-Rex 500 моторни закрепване TL50042-01 Безплатна доставка песен

BGN 14.24

Tarot 500 топлинатип ТРекс 500 моторни месеци TL5004201Finned Моторни Монтирање за ТРекс 500 (Дел# TL500421) finned моторни монтирање за ТРекс 500 е дизајниран за да прахосвам дополнителна топлина од моторни обвивка.Идеален за поставување користење 6s батерии и топла работи мотори.Спецификација На Производот : Моторни Монтирање * 1Semicircle Главата Кап Завртки * 4 {M3 * 6 MM}

Предната Автошина колела хайвея-пътища (x 2pcs/set )за мащаб 1/5 HPI rovan baja 5T

BGN 84.00 92.62

Пред автопатпатот на тркалото на гуми( x 2 парчиња / set )за 1 / 5 скала hpi rovan baja 5 TИспорака детали Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата...

2set/4бр H8c-05 CW / CCW мотор за JJRC H8d H8C F183 RC Quadcopter

BGN 12.80

2set / 4pcs H8 C05 Г.С. / CCW Мотор За JJRC H8 D H8 C F183 РК QuadcopterОпис : 100% сосема нов и висок квалитетУпотреба : За JJRC H8 D H8 C F183 РК quadcopterМотор : насока на стрелките на часовникот или Антинасока на стрелките на часовникотПравец на стрелките на часовникот (Г.С.) Моторни во Црвени, Сини кабелКонтра стрелките на часовникот (CCW) Моторни во Бела Црна КабелПакет Содржина : 2set / 4pcs H8 C05 Г.С. / CCW Мотор За JJRC H8 D H8 C F183 РК Quadcopter

Бобината fit ZENOAH G260PUM 26cc Gas Marine Engine for RC Лодка parts

BGN 20.00 22.38

Моторот планината носителот одговара ZENOAH G260 PUM 26cc Гас Морски Мотор за РК Брод делови Превозот детали Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата...

2 елемента RCAWD регулируема 71 мм дълъг амортисьор маслонаполненный тип за Rc модели коли 1/18 Fs Racing Big Foot Monster Truck 736092

BGN 10.00 15.81

2 ПАРЧИЊА Прилагодливи 71mm Долго Шок Апсорбер на Нафта Исполнет Тип За Рк Хоби Модел на Автомобил 1 / 18 Fs Трки Голема Нога Чудовиште Камион 736092 Hopup ДеловиОпшто земено,ние брод во светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet на сад и Специјална Линија на руски,кои се со следење на број и ќе може да се провери на испорака на информации за официјалната вебстраница.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)Време на испорака околу 760 работни дена да повеќето земји815days во САД од страна на e Packet828days да руската од страна на Посебна Линија735days...

GTBRacing Roto Starter hpi km rv baja 5b GR068

BGN 139.00 150.77

GTBRacing Рото Стартер hpi км rv baja 5b GR068Сите предмети што ги продаваат се сосема нови во оригиналниот пакет освен ако не се посебно наведени во листата.На сликата прикажана е за повикување само...

Голяма професия RC Quadcopter X8PRO X8 PRO 50 см височина задържане на позициониране GPS WIFI FPV RC DRONE с 720P HD камера vs B6 B2w

BGN 305.00 380.80

Карактеристики: X8 Pro е инсталиран со GPS Интелигентни позиционирање врати систем кога имате вашиот отворено лет, авионот ќе пребарувате на сателитскиот сигнал автоматски и се спроведе со нејзиното позиционирање функција...

FrSky Taranis 2 позиционна дълъг превключвател за подробности предавателя X9D Plus

BGN 7.66

Fr Sky Taranis X9 D Плус Предавателот Делови 2 Позиција Долго за да се Префрлате ПрефрлатеСпецификација : Т неговиот е 2 позиција долго се префрлат како што се користи во SF локација на горе лево на Taranis.Лемење е потребно да се разменуваат на оваа опција.Пакетот вклучува : 1 x Fr Sky 2 Позиција Долго за да се Префрлате ПрефрлатеИспорака Детална : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можетеодеднаш на уплата2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 1530 дена3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле објект во 45 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.Плаќање1.Ние accpt Зачувам и големи кредитни картичкиСе враќа1...

Кормчията Сцепление Серво Линк За Rc Хоби Модел Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 Чудовище Камион Кратък Курс По Офроуд

BGN 11.00 19.20

Добредојдовте На RCAWDИме на производ : вратоврска род , серво линк За РК Возило Тип : РК Автомобил Скала : 1 / 12 Боја Опции : Многоцветни Материјал : машински легура на алуминиум За : 1 / 12 Wltoys 12428 12423 Опис : елоксирани , од легиран 6061T6 , вратоврска род, серво линк , прилагодлива должина1 / 5 1 / 6 Traxxas XMAXX Задна Осовина Превозникот Stub Оска Превозници За Рк Хоби Автомобил 7752 6061T6 Brushless Електрични Чудовиште Камион радио контрола на рк модел хоби автомобили надградени дел Хопup pa____________________________________________________________________________________________________________________________За Производи За Боја : Метални производи беа обоени со anodic оксидација третман ...

JDRC JD-20 JD20 WIFI FPV с широкоугольной HD камера режим на високо задържане на сгъваем лост RC Quadcopter RTF СРЕЩУ JD-11 Eachine E58

BGN 67.00 134.37

Опис : Brand Name : JDRC Предмет БР : JD20 Фреквенција : 2.4 G Канал : 4ch Жиро : 6 оска Мотор : 8620 Моторни Quadcopter Батерија : 3.7 V 800m Ah Lipo (Вклучени) Предавателот Батерија : 3 x 1.5 АА батерија (НЕ се Вклучени) време на Полнење : за 90mins Летање време : 810mins R / C растојание : 80100 FPV Опсег : за 60m Боја : Бела Камера : 2 MP 720 P широк агол, 2 MP,0.3 ПРАТЕНИК (Изборен) Quad Големина : 15.5x11x6cm (грбот не укината) 28x26x6cm (грбот укината) Quad на Тежина : 160g Пакет Големина : 21x17.5x8.5cm Карактеристики : Со количка за грб, со мали димензии, лесно да се носат...

Mxfans 2 x Red Aluminum Upgrade Parts BE6040 Rear Хъб Carrier (L/R) за LC Racing RC1:14 бъги камион рали автомобил Largefoot Car

BGN 14.00 19.25

Карактеристики : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Таа е направена од Алуминиум, Голема надградба на Делови за вашиот РК автомобил.4.Лесна надградба веднаш го подобрува вкупните перформанси во ракување и издржливост5.Специјално дизајниран за замена на вашиот модел на автомобил се оштетени или стари делови.6.Одговара за LC Трки RC1 : 14 Кабриолет Камион Рели Автомобил Largefoot АвтомобилСпецификации : Материјал : Alumium ЛегураБоја : ЦрвенаМодел : BE6040Бренд име : MxfansГолемина : 32x15.8x22mm / 1.26x0.62x0.86inch(Dxšxv)Тежина : 14gПакетот вклучува : 2 x Задна Осовина Превозникот2 x Завртка

Таро 450 резервни части за моторни скоростна вита предаване/11T TL45160 Безплатна доставка песен

BGN 7.84

Tarot 450 Резервни Делови за Моторни Назабена Спирален Опрема / 11 T TL45160Настава : Се користи за TAROT, ТРЕКС 450 Серија.Compatable со Коса Тема Главните Диск Опрема / 121 T (TL45156 или H45156)Спецификација : Моторни назабена опрема 11 T(3.5x11 T / M0.6) x 1Завртка(M3x3mm) x 1Modul: 0.6Тежина : 1.2 g

RC HSP 02030 задвижваща скоростна 13T за HSP 94180 1/10 Катерач 4WD Rock Crawler вид мравояд

BGN 8.00 8.80

Карактеристики : 100% Сосема Нов Дел No : 02030 Дел Име : Вози Опрема, ве Молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика Содржина : КАКО СТР ictureВе молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМООбјектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот.ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање(не вклучувајќи и викенди и државни празници)Време на испорака околу 825 работни дена да повеќето земји : 1045 дена да Обединетото Кралство645 дена да Австралија825 дена за САД1045 дена да повеќето земји во Европа35 недели во Италија / Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои областиСите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек...