• Ново
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА! USB SPI FLASH високоскоростен програмист CH2015+6X8 Qfn8/WSON8 / DFN8 адаптер 24/93/25/SPI FLASH / EEPROM програмист

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА! USB SPI FLASH високоскоростен програмист CH2015+6X8 Qfn8/WSON8 / DFN8 адаптер 24/93/25/SPI FLASH / EEPROM програмист

BGN 140.80
В магазина

Брой продукти


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^)/~
Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^
^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^
Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга. Потврди модели и спецификации по купувањето , ви благодариме !
Совети : Ако сакате да ја прими стоката побрзо, ве молиме изберете International Express : DHL / Федекс / ЕМС. Хонгконг Пост Воздух Mail и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail транспортни трошоци концесии, но логистика чудни броеви качен на Интернет и испорака пати побавно. Ако изберете, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам многу!
CH2015 Карактеристики 1 : Поддршка чип повеќе! На пример, 24-серија EEPROM : 24 C (LC) 01 / 24 C02 / 24 C04 / 08/16/32/64/128/256/512/1024/1026 93 Серија EEPROM : 93 C (LC) 06 / 93 C46 / 55/56/57/65/66/75/76/86 (8bit.16bit ..) 25 Серија EEPROM : 25010/020/040/080/160/320/640/128/256/512 .. 25 SPI ФЛЕШ Серија : 25 QXX / 25 XXX / 25 TXX / 25 DXX / 25 PXX / 25 LXX .. ПОДАТОЦИ ФЛЕШ СЕРИЈА : AT45 DB011 / 021/041/081/161/321/642 / AVR серија : ATMEGA8 / 16/32/48/88/162/163/164/168/2560/2561/8515/8535/6450 .. и многу повеќе! Поради ограничување на бројот на зборови не можат да бидат наведени, може да се чип модел и пакет големина испратени до персоналот прашања! CH2015 2 Карактеристики : лесен за употреба! Интерфејс едноставен и јасен, читаат и пишуваат, проверете едно-копче операцијата, можете да го поставиш автоматското програмирање чекори. Поддршка Кинески на англиски јазик! CH2015 Карактеристики 3 : Производство на владата! Корисниците се слободни да изберат да купат повеќе од една комбинација за брзо масовно производство. Едноставна операција, брзо програмирање. CH2015 Карактеристики 4 : Сектор горат! Поддршка сектор горат, корисникот може да се утврдат некои сектори од чип горат, останатите не се изгорени. Заштеда на време и ефикасно завршување
Постојат многу карактеристики! На пример : кеш може да се прилагоди за да ги прилагодите тоновите на бојата и дисплеј, интерфејс и авто-заклучување кеш уредување на областа на копчето за да се спречи погрешно толкување (оваа карактеристика е навистина да не фала!). Постојат онлајн надградби! Ново ажурирање на ажурирање, корисникот не мора да се грижите за крајот на ажурирање! Еден клуч да се идентификуваат SPI чип! Совршен поддршка за XP / WIN7 / WIN8 / WIN8.1 / WIN10 и други компјутерски системи
Дел од чип модел на програмирање време : (ве Молиме имајте во предвид дека ова време е вклучена во чип избрише + податоци пишуваат + резултатите од тестот, што е повеќе вистински и точни.

Подробности

търговска марка:
ФШХ
Пакет:
ДА
Тип:
Индустриални Компютърни Аксесоари
Тип:
Програма

Те също купуват с този продукт

Безплатно кораб е 15 м 4core силикагел тел 0,2 кв. мек силиконов жило за висока тел YGG многоядрени HI-TEMP тел

BGN 40.00 43.18

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиФункција : 15 милиони 4core силика гел жица 0.2 плоштад, меки силиконски core високитемпература жица YGG multicore HITEMP жица Име : силика гелкабелТип : 24 awgЧеличното јадро материјал : калај позлатен бакарОтпорност на топлина : 65 + 200 степениБоја : црнаЕдна бакарна жица со дијаметар : 0.12 mmвнатрешното јадро : 19 насоки со надворешен дијаметар : 3.8 mmПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

425mmx7mm CCFL подсветка лампи с рамка / притежателя двойни лампи за 19-инчов широк LCD екрана на монитора панел без спойка 10 бр.

BGN 52.00

425mmx7mm CCFL Осветлување Светилки со Рамка / носителот на Собранието Двојно светилки за 19inch широк LCD Монитор Екран Панел Собранието 10pcs100% сосема нов!Должина на рамка : 425mmШирина : 7mmВе молиме pa y att ention : 1 пар (копија и на дното) цена...

Дънна платка Intel qm77 fanless индустриална с обработчиком ядро I5 2430M & COM 6*

BGN 312.00

930 V DC Влез fanless Индустриски плоча со core I5 2430 M CPU & 6*COMОпис На Производот : Предности : Intel Atom I5 2430 M 2.4 GHzUrtra fanless дизајнIntel SATA SSD КомпатибиленКарактеристики : Мали димензии,мала потрошувачка на енергија и економично решениеКомпактна големина со високи перформансиВисока брзина gigabit LAN контролерПоддршка 1x VGA,4x USB 2.0, 3*USB 3.0 и АудиоПоддршка 6x COM & 2*LAN2*PCIE,PCI 16xСистем СпецификацијаПроцесорIntel I5 2430 M 2.4 GHzBiosотAMI EFI 64 M малкуСистем ЧипсетIntel QM77Системската Меморија1x DDR3 1066 / 1333 MHz SDRAM SocketГрафички Интерфејс18 / 24 Bit LVDS, HDMI VGA HD3000Ethernet КонтролерIntel 82574 L / 82579 LM 10 / 100 / 1000 MbpsСериски Порти6x COM(1x Rs232 / 422 / 485) 5x Rs232 / Rs485АудиоALC892 1x Mic во / 1x Line надвор 2x2 WUSB4 x USB порти, 2.0 / 3x USB 3.0LVDS18 / 24 малку LVDSПроширување2x PCIE / 1xpcie(MSata),1x PCI (16 X)Чувар Тајмер1~256 нивоаКлучни КарактеристикиПоддршка за dualcore v Itel Core 2x Gb E, 6x COM, 6x USBI / O КонекториПредната Страна I / O2 x RJ45(10 / 100 / 1000 Mbps)1 x VGA1x HDMI+1 DP3 x USB 3.01x Line надвор,Микрофон1 XDCЗадната Страна I / O4x USB 2.06x COM(1x Rs232 / 422 / 485) 5x Rs232 / Rs4851x LVDS1 XGPIO(8bit)2 XSATA1 XPSATA1x DC(OFF / ON)Механички и животна СрединаДимензии (L x W)158 x 125 mmИзградбаАлуминиум домување / МеталМоќност+930 V DC ВО (Lockable, Моќ Џек)Нето Тежина (kg) (без допир)0.30 KGПовеќе СликаКомпанијата ИнформацииШенжен Ling Џијанг Компјутер Technology CO.,LTD е основана во 2002 година.Ние сме специјализирани во Истражување,Проектирање,Производство,и Assembingизвоз на индустриски компјутери.Нашите главни линии на производи : Индустриски ВградениPC;Индустриски Панел PC;Индустриски Плоча на КОМПЈУТЕР;Индустриски Полна Големина Картичка;Firewall Машина и така натаму.Ние сме добро признати и прифатени од страна на поголем број на клиенти.Ние смесекогаш подготвен за нови пријатели и нови бизнис можности.Со нетрпениена повисоко ниво на вклученост и поддршка на бизнис партнери да работатзаедно за подобро утре!Нашите Услуги1.100% квалитетот задоволство гаранција,било дополнителна помош само ни капка anemail или телефонирајте ни се во секое време2.Вашиот емејл ќе бидат одговорени во 24hrs3.Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно англиски јазик4.Организира Пратки било пристаниште во Кина.Контакт информации : skype : lingjiang8819она што е стан : +86 13641453873

DFN56 MLF56 QFN56 WSON56 IC тест гнездо (завъртащо се на тест седалка)=размер 8x8 мм, стъпка=0,5 мм

BGN 156.80

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

Високо качество XP / Win7 / Linux/Win8 индустриален корпус PC, безвентиляторный широк налягане индустриална PC LBOX-2550

BGN 545.58

Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел...

Висока ефективност 10.1 инча Fanless всичко в едно индустриалния КОМПЮТЪР панел беспроволочном 3G / WIFI / GPS

BGN 608.00

Опис На Производот1.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма,не кабел дизајн е добар во shockproof,и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија,може да се користи во тешко средини.Тоа може да се направи во факултативна безжична 3 G / WIFI модел.2.Со shockproof,moistureproof,водоотпорен и dustproof (исполнат NEMA IP65стандард),висока температура отпорни,multisolt и лесно да се прошири карактеристики,патоа е широко се користат во индустриски контрола,контрола на возило,животната средина контрола,Miliary контрола,Систем за следење,Мрежна безбедност,Digital signage,Датум storge и други автоматизацијаапликации.3.Со 10.1 инчен resistive екран на допир,светлина и контраст може да се прилагоди,а исто така иимаат standby режимот на штедење на енергија.Тоа со интегриран индустриски одделение нискоенергетски вградениматичната плоча,поддршка на Windows 7(Преинсталирате),Windows XP,Win7 систем,СП,HDD,SDD,повеќе I / O интерфејси.Систем СпецификацијаМоделTPC101 Bголемина на екранотAUO 10.1 инченПриказна површина152.4 x 91.44 mmРезолуција1280x600Екран на допир панелAMT екран на Допир панел на отпорChipestIntel Atom D2550+ NM10ПРОЦЕСОРОТIntel ATOM D2550 1.86 GRAM меморијаDDR3 2 Gb MAX 8 GbSSDSSD 32 GBСистемWindows XP / win7LAN2*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 MbpsUSB 2.04Сериски Порти2x COM(2x Rs232)VGA1HDMI1Микрофон Влез / излез1 (изборен)Безжична 3 G / WIFI1 (изборен)Оперативен Влажност5 ~ 90% (неКондензирање)Оперативен Temp20 ~ +70°CСкладирање Temp40~ +80°CБојабелаМоќност110 V240 V ACАдаптер12 V DCТежинаГаранцијаСертификати3.25 кг КГ / set12 месецCE,FCC,ROHSПроизвод ЕфектиДимензии : Персоналните инсталиратеVESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталацијаТест&производство : Апликации

3 см на железопътната мрежа за AC/DC 3010/3007 на капака на вентилатора на ПРОЦЕСОРА Finger Guard дънна платка защита на фен чиста компютър охлаждащ вентилатор Безплатна достав

BGN 2.00

3 CM Железо Нето За AC / DC 3010 / 3007 Фан Покрие CPU Вентилатор Прст Guard Плоча Фан Заштита Нето Компјутер Вентилаторот за Ладење Бесплатен превозот На капацитет е многу, можат да уживаат во повеќе концесии, добредојдовте во ред, ми даде писмо за консултации.Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.1)...

Jflo 1 метър 10x6 мм теглене на въжето е удобен не е с начален тип на тел носещи кабел съпротивлението на веригата защита на резервоари верига с концевыми контакти

BGN 10.00 11.18

JFLO 1 Meter 10x6mm Towline Погодно не отворање тип Жица Превозникот кабелот, Повлечете синџир заштита Тенкови синџир со крајот конектори Бесплатен превозотКористи и Карактеристики : 1) Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изграденаво кабелот, цевки, цевки,водовод, итн...

15-инчов безвентиляторный промишлен панелен КОМПЮТЪР, 1037U (i3/i5/i7) CPU/2GB DDR3/320GB HDD, всички в един компютър със сензорен екран, 15-инчов HMI

BGN 1032.00

===Ве молиме Контактирајте со Нас Пред Ставање Вашата Нарачка=== Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги ПОД 2годишна ГАРАНЦИЈА КОЛИЧИНА>5, Обратете се кај Нас за Да се Добие Најдобра Цена IESP5215C1037 15инчен Fanless Индустриски Панел PC Механички Преден Панел : Алуминиумски Панел ; исполнат w / NEMA4 IP65 Шасија : Тешка челична шасија, Димензии : 482mm x 310mm x 62mm Монтажа : Рек Монтажа Боја : Мет Црна Тежина : Околу 8 Kgs Систем на Податоци ПРОЦЕСОРОТ : Одборот Intel Celeron 1037 U Двојна Јадра 1.8 GHz ПРОЦЕСОР (i3 / i5 / i7 ПРОЦЕСОР изборен) Чипсет : NM70 Чипсет biosот : AMI 16М biosот, ACPI поддржани Графички : Интегрирана HD Графички приказ core Меморија : 2 GB DDR3 Систем Меморија (4 GB опционално) Складирање : 320 GB HDD (2.5" SSD изборен) Експанзија : 1 x МиниPCIe Сесија1 x МИНИSATA Систем : Windows XP, WIN7,WIN8,WIN10 LCD LCD Големина : Индустриски Одделение 15" Големиот TFT LCD Aspect Ratio : 4 : 3 Резолуција : 1024 x 768 Светлост : 300cd / m2 (сончева Светлина може да се Чита LCD изборен) Contrast Ratio : 1500 : 1 Осветлување : LED Бои : 16.2 M бои екран осетлив на допир Тип : 5Wire Resistive екран осетлив на допир Контролер Интерфејс : USB Допир Светлина Пренос : 80% Живот Време : 35 милиони пати Систем за Ладење Ладење на Владата : Фанпомалку Дизајн (Ладење Од Алуминиум во Светот) Задните I / O Ethernet : 1 x RJ45 GLAN VGA : 1 x VGA HDMI : 1 x HDMI Аудио : 1 x Аудио (МИКРОФОН & lineout) USB : 4 x USB 2.0 Сериски Порт : 2 х RS232 Моќ : 2 x Моќ Интерфејс Копчето : 1 x ATX Копчето Power System Моќ Барање : +12 V DC Моќност Адаптер : Влез : 100 ~ 250 VAC, 50 / 60 Hz Излез : 60 W Адаптер (12 V @ 5 A ) Средина Оперативни Температура : 10°C ~ 60°C Релативната Влажност : 0% ~ 90% Релативна Влажност, Некондензирање Options VESA : VESA Монтажа факултативна Сериски Портови : 6 х RS232 / RS485 факултативна USB Порта : Мулти USB Порти факултативна WIFI : WIFI факултативна Складирање : 2.5" SSD факултативна OEM / ODM : Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги

12.1 инчов Fanless Industrial Panel PC, 12.1 инчов all in one touch panel pc, Core i3 CPU, предоставят услуги на индивидуален дизайн

BGN 1232.00

===Ве молиме Контактирајте со Нас Пред Ставање Вашата Нарачка=== Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги ПОД 2годишна ГАРАНЦИЈА КОЛИЧИНА>5, Обратете се кај Нас за Да се Добие Најдобра Цена IESP5112HM65 12.1" Fanless Индустриски Панел PC Структура Преден Панел : Алуминиумски Панел ; исполнат w / NEMA4 IP65 Шасија : Тешка челична шасија, Димензии : x 325mm 260mm x 54.7 mm за Монтажа : Панел Монтажа (VESA Монтажа изборен) Боја : Мет Црна Тежина : Околу 6.3 Килограми Систем на Податоци ПРОЦЕСОРОТ : на Одборот На Intel Core i3 3217 U ПРОЦЕСОРОТ (Intel HaswellU ПРОЦЕСОРОТ изборен) Чипсет : Intel HM65 Чипсет biosот : AMI biosот,Поддршка ACPI Графика : Intel HD GMA4000 Меморија : 4 GB DDR3 системската Меморија за Складирање : 500 GB 2.5" HDD (SSD изборен) Експанзија : 1 x МиниPCIe Сесија1 x МИНИSATA Систем : Поддршка на Windows XP,WIN7, WES7 LCD LCD Големина : 12.1" TFT LCD Aspect Ratio : 4 : 3 Резолуција : 1024 x 768 Светлост : 420cd / m2 Контраст Размер : 550 : 1 Осветлување : LED Бои : 16.2 M бои на екранот на Допир Тип : Индустриски Одделение 5wire Resistive екран осетлив на допир екран осетлив на допир Интерфејс : USB Светлина Пренос : 80% Живот Време : 35million пати Систем за Ладење Ладење на Владата : Фанпомалку Дизајн (Ладење Од Алуминиум во Светот) Задните I / O Ethernet : 1 x RJ45 (Gigabit Ethernet) VGA : 1 x VGA HDMI : 1 x HDMI Аудио : 1 x Аудио (МИКРОФОН & lineout) USB : 4 x USB 2.0 Сериски Порт : 2 х RS232 Моќ Во : 1 x DC Во Копчето : 1 x ATX Копчето Power System Моќ Барање : +12 V DC Моќност Адаптер : Влез : 100 ~ 250 VAC, 50 / 60 Hz Излез : 80 W Адаптер (12 V @ 6.5 А ) животна Средина Оперативни Температура : 10°C ~ 60°C Релативната Влажност : 0% ~ 90% Релативна Влажност, Некондензирање Options ПРОЦЕСОРОТ : Core i5 / i7 ПРОЦЕСОР факултативна VESA Планината : VESA 75mm x 75мм факултативна Сериски Порт : Мулти Сериски Порти опционални (Max...

JFLO 1 метър 10x20 мм метална носеща кабелна дърпане верига полузакрытый не разкриваща вид теглене на въже защита резервоар за верига с концевыми контакти

BGN 20.00 22.05

JFLO 10x20 Полу затворени не отворање тип инженеринг најлон towline со крајот Конектор кабел за заштита на синџир влечете синџир тенкови синџир Бесплатен превозотСтандардно е во должина од 1 метар, со конектори на двата краја...

12/12. 1 VGA/DVI / USB конектора пластмасова монитор 1400*1050 песен машина CashRegister резистивен сензорен Экранlcd индустриален монитор

BGN 216.00 280.00

Забелешка : Бидејќи на шаблон,каква боја сакате вие треба да се напомене тоа за нас,ако не одредите која боја сакате,ние ќе ви испратиме црна стандардно,благодарам u.параметар Индустриска пластика школка на Аниво LCD монитор Големина 12.1 Инчен Размер 4 : 3 Apheliotropic LED светлото, цел живот го достигне должина од 50000 часа макс...