• Ново
1000 бр./лот 2 мл стъклена бутилка с капкомер проба, 2cc прозрачна бутилка Glsss с капкомер, мини-стъклен козметични контейнер

1000 бр./лот 2 мл стъклена бутилка с капкомер проба, 2cc прозрачна бутилка Glsss с капкомер, мини-стъклен козметични контейнер

BGN 412.80
В магазина

Брой продукти


Спецификација :
1, Име : 2ml dropper шише,2ml стаклено Шише , козметички пакување, примерок контејнер.
2, Материјал на шишето : стакло
Материјал на јака : алуминиум-пластика
Материјал на pipette : стакло
Материјал на сијалицата : силикон
3, Капацитет : 2ml. други големини се достапни како што треба
4, Користете : козметички пакување, етерично масло од пакување, течни сад, примерок екранот, лабораториски тест, серум
5, Боја на шишето : јасно
6, Ние имаме повеќе големини dropper шишиња од 2.5 ml да 100ml во различни бои, добредојдовте да ја посетите нашата страница за да погледнете повеќе шишиња подобрување на вашите производи линија!
7. Ние, исто така, имаат крем тегли, алуминиумски шишиња, парфем спреј шишиња, флип надвор врвот стаклени ампули, лосион за шишиња, airless шишиња, етерично масло шишиња, стаклени и пластични цевки, бања сол шишиња, corked шишиња и така натаму. Добредојдовте да ја посетите нашата страница.
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!!
Ако цел количина е повеќе од 2.000 компјутери, ве молиме контактирајте го нашиот трговци за повеќе попуст. За мала количина, ве молиме да се купи директно на веб страницата. Многу благодарам за вашата соработка.
Ве молиме љубезно, истакна, кога ќе го поставите цел, ве молиме, известете ме боја на dropper(A,B,C,D,E,F. G. H)Ако корисникот не е точка на боја на dropper, ние ќе им испрати случајно, благодарам многу за вашата соработка!
Бесплатен Превозот - 50pcslot 2ml Smll Парфем Стакло Шишенцето, 2cc Мини Парфем Примерок Шишенцето, 2ml Стакло Тест Шише US$ 8.20 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот - 50pcs/многу 1,5 ml Smll Парфем Стакло Шишенцето, 1.5 cc Мини Парфем Примерок Шишенцето,Стакло Тест Шише US$ 8.20 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот -5ml јасно суштината масло стаклено шише +силиконска гума затка + флип надвор капа,2ml,3ml до 20ml е достапна US$ 98.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот -6ml килибар стакло шишенцето +Butyl гума затка + флип надвор капа,2ml,5ml до 20ml е достапна US$ 105.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот - 20pcs/многу 10ml Празни лак Шише/Транспарентен помине глеѓ шише со УВ капа,10cc помине севда шише US$ 24.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатни Бесплатен Превозот - 20pcs/многу 5ml Празни лак Шише / Транспарентно Стакло Шише Пакување со Четка & ABS Капа US$ 18.80 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот - 20pcs/многу 8ml Празни лак Шише/Транспарентен помине глеѓ шише US$ 24.

Подробности

Материал:
Стъкло
Номер На Модела:
HCD001
Размер:
2 ml,2cc
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Воспользуйся:
Етерично Масло
За Промишлена Употреба:
ЛИЧНА ХИГИЕНА
Вид Печат:
Краен
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

10 бр./лот 120 мл 100 мл от 80 мл, 60 мл, 40 мл 30 мл, 20 мл козметичен лосион помпа бутилка, лаптоп течен спрей бутилка, 50 г 30 г 20 г Сметана буркан

BGN 56.00 63.18

10pcs / многу 120 ML 100 ML 80 ML 60 ML 40 ML 30 ML 20 ML Козметички Лосион Пумпа Шише, Преносни Течни Спреј Шише, 50 G 30 G 20 G Крем ТеглаБесплатен Превозот 10pcs / многуТочка Име : Cosemtic СадКапацитет : 120ml 100ml 80ml 60ml 40ml 30ml 20mlКрем тегла 20g 30g 50gМатеријал : Стакло Шише + ABS КапаКоличина : 10pcs

0.5 мл на 1000 бр./лот 8x32 мм пластмасови тръби с V-образно дъно, ЕП Центрифужная тръба с капак, съд за семена, медицински пакет на прах

BGN 46.00 51.31

0.5 ML 1000pcs / многу 8x32mm Пластични Тест Цевки со Vдното, ЕП Центрифуга Цевка со Капак, Семе Сад, Медицински Прав Пакување ШишеБесплатен Превозот 1000pcs / многуТочка Име : Центрифуга ЦевкаКапацитет : 0.5 mlГолемина : 8x32mmМатеријал : ППКоличина : 1000pcs

480шт 10 мл синьо матово преобръщане на етеричното масло, парфюм 10cc син матиран Роллон бутилки, малка стъклена сачмен контейнер

BGN 629.00 668.80

Специфики : Совршен за етерични масла, парфеми масла, или на други течности.Сигурно, безбедно и практично пакување.Совршен за патување, и удобно да се вклопува во вашата чанта.100% Сосема нов & Висок квалитетМатеријал : Стакло,Од Не ' Рѓосувачки ЧеликШише Големина : (H) 7.2 cm / 2.83 инчен(приближно), (Кол.)2cm / 0.79 инчен(приближно)Главната Боја : сина Матираноrollon : Челик топката или стаклена топкаAnswer : ___________________________ Note : 1...

Розов маникюр Edge Кътър акрил UV гел фалшиви съвети машинки за рязане на ноктите, ноктите инструмент

BGN 3.00 5.98

Опис : Сосема нов и висок квалитет на Професионални Помине Clipper за на доградба на Акрилни Лажни Ноктите / Вештачки Нокти / Природни Нокти Мазна сечење нож, се вклопуваат добро се намали, правна работ и круг работ Трајни пролет која може да се користи за долго време Погоден за професионална употреба или домашна употребаКарактеристики : Материјал : Челик Боја : Розова Големина : прибл...

100шт x 3 мл стъклена бутилка с капкомер проба, 3ccTransparent Glsss бутилка с капкомер, мини-стъклен козметични контейнер

BGN 56.00

Спецификација : 1, Име : 3ml dropper шише,3ml стаклено Шише , козметички пакување, примерок контејнер.2, Материјал на шишето : стаклоМатеријал на јака : алуминиумпластикаМатеријал на pipette : стаклоМатеријал на сијалицата : силикон3, Капацитет : 3ml...

6 бр./лот 30 мл стъклена краен грим бутилка празна козметични красота течно стъкло диспенсер за еднократна употреба бутилка

BGN 39.00 41.60

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

Силен Бяло Лепило Supertape 3 Ярд Двойна Странична Лента Лента Лента За Коса Удължаване На Супер Подмяна На Лентата

BGN 7.00 8.38

Објект : Двоен Двострано Лепила се Тркалаат Опишува : Супер Двострано Лепила Сина Лента е најдолго трае продолжен носат коса екстензија и косата систем ленти дека може да се носи до 8 недели со соодветна инсталација и заштита...

Бутилки валяк 8ml,белота,стоманени топчета, празна ролка на бутилка за етерични масла, парфюми,Миниого контейнер козметични опаковки пробирок проба

BGN 58.00 63.97

детали за производот : 8ml Ролери Шишиња,Бела,Челик лежиште,Празни се Тркалаат на Шише за Етерични Масла,Парфеми,Мини Примерок Ампули Козметички Пакување Сад 50pcs / многуКапацитет : 8ml, 8ccШише Боја : БелаКапа боја : БелаМатеријали : PP, на 304 Нерѓосувачки Челик Мушка & Пластични лежиште,Употреба : Око Серум, Усна сјај, Освежителен Гел, Отвратителен лосион, парфеми и слично..​Пакување Детали Единица Тип : многу (50 парчиња / многу) Пакет Тежина : 1.0 kg (2.20 lb.) Пакет Големина : 25cm x 20cm x 20cm (9.84 во x 7.87 во x 7.87 во)

ANGNYA 1бр Колинский Sable акрилна четка за нокти 10 / Овална планински кристал, вътре акрил метални бяла дръжка дизайн нокти инструменти

BGN 15.00 16.46

ANGNYA 1 Pc Kolinsky Sable на доградба на Акрилни Нокти Четка 10# / Овална Кристал Внатре Акрилик Метал Бела Рачка Помине Уметност Дизајн АлаткиСпецификации : Тип : Доградба На Акрилни Нокти ЧеткаМатеријал : Акрил+Метал+Кристал+KolinskyБоја : БелаКоличина : 1 PcГлавната Примена : Помине Уметност ДизајнПакет Листата : 1 * Помине ЧеткаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Недеформација и неcorroding, трајни производи за подолго користење.Удобно и лесно да се справи.Совршен за домашна употреба и професионални нокти салон.Ве молиме Имајте во предвид : Мие внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!Слични Производи :

20 мл 50 бр./лот нов преносим алуминиев спрей обичка с червен капак, висококачествени алуминиеви козметични бутилки за многократна употреба

BGN 124.00 137.70

20 ML 50pcs / многу Нови Fuchsia Преносни Алуминиум Спреј Шише со Црвена Капа, Високо Квалитетен Алуминиум Козметички Refillable Шишиња, Фина Магла Убавина АлаткаБесплатен Превозот 50pcs / многуТочка Име : Празни Алуминиумско ШишеБоја : Fuchsia Шише n Црвена КапаСпреј Млазницата Боја : Sliver, ЗлатоМатеријал : АлуминиумКапацитет : 20 MLГолемина На & Тежина : Капацитет Дијаметар(mm) Вкупна Висина(mm) Тежина(g)20 ML 32 80 1030 ML 32 105 1150МЛ 36 112 1360 ML 36 122 1480 ML 36 132 16100 ML 40 136 17150 ML 45 171 26200 ML 50 179 34250 ML 50 203 41300 ML 50 219 43Има 10 вида на капацитетите тука, ве молиме контактирајте со нас и да ни кажете кој капацитет и боја не ви треба...

30 мл млечно стъкло, краен стъклена бутилка с черна капачка и капкомер бяла

BGN 45.65

Точка бр : DRGB302материјал : СТАКЛОголемина : 30 MLВисина на Телото : 9 CMДијаметар на Дното : 3,1 CMДијаметар на надворешноуста : 1.7 CMДијаметар на внатрешноуста : 1.2 СМЦелата висина : само 11,6 CM

Безплатна доставка, 100 бр./лот 30 мл блясък шейкър 30 g пластмасова банка за блясък на прах просеиватель бялата капачка на ноктите съвети прозрачен контейнер

BGN 78.40

Бесплатен Превозот 100pcs / многу 30ml Сјајот Shaker 30g Пластични Тегла за Сјај во прав Sifter бела Капа Помине Уметност Совети Јасно садВисина : 60mmКапа Кол : 35mmДното Кол : 29mmКапацитет : 30ml / вчитување во прав е 1020gМатеријал : ГЛАСАЧКО местоТежина : 8g / еезУпотреба : Вчитување лабава во прав,како што сјај4 година продавница искрен продавачот,најдобрите.1 Дијамант за угледот!Добра комуникација! Начини На Плаќање : 1...

Neitsi 2.8 cm I Shape Clips неръждаема стомана Hair Snap Clips за пера клип в косата разширения перуки патица 50 бр./опаковане. 4 цвята

BGN 11.00 11.18

Neitsi 2.8 cm јас Форма Клипови од не ' Рѓосувачки Челик Коса Snap Клипови за Пердув Клип Во Косата Екстензии Перики Weft 50pcs / pack 4 БоиПредмет тип : КлиповиТип : јас формаГолемина : 2.8 cm * 1.3 смБоја : црна, русокоса, кафена, темно кафена, четири бои опцијаУпотреба : нерѓосувачки челик коса snap клипови за пердув / клип во косата екстензии перики weftКоличина : 50pcs / пакетФункција : Силен стисок клип, 100% Сосема нов и висок квалитет.Јасформа Snap тип клипови за да се направи клип во екстензии за коса или перики.Практично и корисно...

10 бр./лот 30/50 г празна грим козметичен крем за лице на централната банка на гърне 30/50/120 мл акрилна Копър за очите лосион натиснете помпа бутилка комплект за пътуване

BGN 70.00 75.79

30g 50g празни акрилик се соочуваат со крем тегла30ml 60ml 120ml лосион шише airlessДетали за производот : 1 Материјал : Акрилик2...

Косата конектор за разширяване на желязо САЩ включете щепсела на косата разширяване на жак термоядрен желязо инструменти

BGN 29.00 31.38

Косата Конектор Екстензии Железо НИ Plug Фузија Коса Комплет за Коса Екстензија Конектор Коса Екстензии Фузија Топлина Железо Алатки

360 x празен 2,5 мл мини квадратен туба с червило се използва за блясък на устните Грим инструменти балсам за устни бутилка контейнер с лабиален четка черни капачки

BGN 380.80

Предмет : 2.5 ml Lipstick цевка Lip balm цевка Кармин сад Кармин шише Усна сјај цевка / четка / капКапацитет : 2.5 mlТежина : 13.4 gМатеријал : пластика За нас : Среќен куќа продавница е специјализирана во производство и извоз на разни видови на стакло и пластични шишиња...

15 мл стъкло матирано парфюми валяк топка в бутилка стъклена топка, Parfum топката флакони преносим празна проба бутилка за еднократна употреба 30 бр/лот

BGN 74.00 79.84

Бесплатен превозот 15 ML Матирано Стакло Парфем Ролери Шише Стакло мушка топката, се Тркалаат на Шише, parfum Топката Ампули, Преносни Примерок шише, Празни Refillable Шише...

100шт 5g/ лот бял крем малък буркан / пластмасови козметични бутилки / празни буркани насипен прах сенки за очи

BGN 24.80

100 компјутери / многу Стандард 5g Пластични Крем Тегла,Козметички Пакување,Примерок Крем Тенџере, Прикажување на Сад Материјал : пластични Детални Големина : 30h*d20 Боја : Црна шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет...

200 * 20 мл прозрачна стъклена бутилка етерично масло с капкомер 20cc прозрачни стъклени буркани за медицина пипети

BGN 256.00

200*20ml чисто Стакло Eessential Масло Шише Со Dropper 20cc Транспарентни Стаклени Тегли Dropper1, Логото можат да се отпечатат на шише врз основа на 5000pcs по боја2, Ние може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок.