• Ново
Безплатна доставка Hotsale 100шт празен пластмасов контейнер за балсам за устни, шише балсам за устни тръба червило с гланц за устни тръба 5 мл (6 цвята, MR-LB-1)

Безплатна доставка Hotsale 100шт празен пластмасов контейнер за балсам за устни, шише балсам за устни тръба червило с гланц за устни тръба 5 мл (6 цвята, MR-LB-1)

BGN 33.00
BGN 34.88
-5 %
В магазина

Брой продукти

Слободен Брод Hotsale 100pcs Празни Пластични Lip Balm Сад Шише Lip Balm Цевка Кармини Усна Сјај Цевка 5ml (6 бои, Г-LB-1)
1). 100pcs/многу lip balm цевка сад кармин цевка lip balm стап
2). употреба : lip balm сад, кармин сад, кармин цевка, козметички производи, цврсти парфем..
3). карактеристики : лесен,потребни за секојдневниот живот,100% сосема нов и висок квалитет
4). 6 бои да се избере или да се меша : розова, црвена, виолетова, црна, бела, јасно транспарентен
(ако ви бараат специфична боја, pls ни остави пораки;ако не, ние ќе испрати случајно според нашите акции.)
5). време на испорака : рок од 1-3 дена да брод од стоката (секогаш во парк)
6). Кина Пост слободни рок од 15-40 дена за да стигнат до вашата врата
7). E-пакет бесплатно за САД, Австралија, Канада, велика БРИТАНИЈА, Франција, Русија во рамките 5-15 дена за да стигнат до вашата врата
1. Општи Информации :
1). Име : 5g 5ml Мини Lip Balm Сад со Капи
2). Број на модел : Г-LB-1
3). Капацитет : 5ml, 5g, 5cc (дијаметар : 17mm, вкупната висина : 67mm)
4). Материјал на кармин сад : PP
5). 6 бои на Кармин Цевка Сад : розова, црвена, виолетова, црна, бела, јасно транспарентен
(ако ви бараат специфични бои, plz ни остави пораки; ако не, ние ќе ги испрати по случаен избор врз основа на нашите акции.)
6). Употреба : lip balm сад, кармин сад, кармин цевка, козметички производи, цврсти парфем ..
Карактеристики : лесен,потребни за секојдневниот живот,100% сосема нов и висок квалитет
7). Сервис : ОЕМ, ODM, печатење на екран, етикета, налепница, логото
8). Ние би можеле да го дизајнира модел според вашите потреби.
9). Сигурен квалитет, competitve цена и неизмерно парична казна од пакување.
10). Време на испорака : рок од 1-3 дена да брод од стоката (секогаш во парк)
6 бои на lip balm сад да се избере или да се меша :
(ако ви бараат специфична боја, pls ни остави пораки;ако не, ние ќе испрати случајно според нашите акции.)
Детални слики на lip balm кармин цевка :
2. Пакување :
1). Производи се спакувани во OPP кеси, а потоа се стави во добар квалитет на хартија кутија со пена.
2). Изненадување подарок ќе бидат спакувани во хартиена кутија
3. Бесплатни примероци :
Ако ви се допаѓа нашите други производи, што би можело да ни кажете преку али истите да се изречни или e-mail.
ние би сакале да ви ги испрати на бесплатни примероци.
4. Превозот :
Превозот
компанија
Следење
веб-сајт
Проценето
време
Забелешка
EMS
www.ems.com.cn
Европа7 дена
САД-5-7 дена
Океанија5 дена
Канада-5-7 дена
Mexicia-5-7 дена
FEDEX
www.fedex.com
FEDEX IP 3-5 дена
FEDEX ОДНОСНО 5-7 дена
E-EMS
www.ems.com.cn
Ascia—2-4 дена
Европа-5-7 дена
Канада-5-7 дена
Други-7-10 дена
Земја како што е подолу : Тајван, Хонг Конг, Јужна Кореја, Сингапур, Јапонија, велика БРИТАНИЈА,Франција, Шпанија, Netherland, Украина,Белорусија, Русија, Канада, Бразил, Австралија
E-пакет
www.

Подробности

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
5ml / 5g / 5cc
търговска марка:
IMIROOTREE
Номер На Модела:
МР-LB-1
Прилагането на съда на балсама за устни:
идеален за балсам за устни или твърди спиртни напитки
Характеристики на тюбиков контейнери балсам за устни:
удобен,необходим за ежедневието, 100% чисто нов, високо качество на
Цвят на тубата червило :
розов, червен, лилав, черен, бял, прозрачен прозрачен
дизайнът на тубата балсам за устни червило:
завийте отгоре отдолу и натиснете върху капака
Опаковка пръчки балсам за устни:
Торба OPP и кутия
is_customized:
Yes
Материал:
PS+PP

Те също купуват с този продукт

1 чифт памучни чорапи с пет пръста на краката половин стелки, подложки възглавници подкрепа на предната част на крака невидими плитки мини чорапи, облекчение на бол

BGN 3.00 3.18

Карактеристики : Анти се лизга, шок апсорпција, болка и стрес олеснување на нога единственаМеки и удобни сунѓерот материјалДното дизајниран со анти лизга гранулиСе препорачува за високи потпетици, кожени чевли и патики за дами, да се ослободат нога на болката предизвикана од одење или стоење за долго времеЛесно да се вклопи во вашиот чевли за удобност на вашите нозе.Описи : Димензија : Прибл...

4 мл на Спирала за мигли на тръбата ясно празен мигли revitalash бутилки блясък за устни тръби с кръгло дъно черна капачка САМ грим козметична опаковка

BGN 63.00 69.73

4ml Маскара цевки Јасно Празни revitalash Eyelash Шишиња усна сјај цевка Круг дното Црна капа DIY сочинуваат козметички пакувањеОпис : големина : 79 mm(Вкупна висина)*12mm(шише дијаметар)Материјали : PETGБоја : Црнајачина на звук : За 4mlприменета насока : Козметички течни маскара eyeliner цевки , Lipgloss, течно мастило или масло или гел или лепак,итн..

10 мл 1 3 грама мазнини амбър стъклен хвърляне на бутилка етерично масло е ароматерапия парфюм + метални ролкови топка

BGN 136.00

Големина на : висок 8.5 cm, широк 2,2 см Капацитет : 10 ML / pc Материјал : стакло Пакет вклучуваат 100pcs / многу метал се тркалаат во топката Килибар празни Дебели шише

10 мл парфюм хвърляне на бутилки, флакони за парфюми, кафяви стъклени бутилки, празни стъклени бутилки, Амбър стъклен хвърляне на бутилки, 50 бр. / лот

BGN 82.00 88.48

Бесплатен превозот 10 ML Парфем се Тркалаат на Шише, Parfum Ампули, се Тркалаат на Шишиња, parfum Топката Ампули, Килибар Стаклено шише, Празни Кафеаво Шише, 50pcs / Многу 1 Точка : 10ml Стакло Парфем се Тркалаат на Шише, 2, Материјал : Стакло шише + Златна боја на Капа...

6 мл за еднократна употреба портативни мини-флакони парфюми пътник алуминиев спрей спрей празна бутилка парфюм козметични контейнери 7 бр./лот

BGN 17.12

6ml Refillable Преносни Мини Парфем Шишиња Патник Алуминиум Спреј Atomizer Празни Parfum Шише Козметички Контејнери 7pcs / многу Волумен : 12ml Големина : 89*18mm Пакет Вклучуваат : 7 компјутери / многу

300 бр./лот 10 мл кехлибар, ролкови бутилки за етерични масла Roll-on за еднократна употреба парфюм дезодорант контейнери с черен капак

BGN 251.00 288.00

Кога место со цел,да може да ни остави порака која означува боја ви треба.Или ние ќе ги испрати по случаен боја,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви одговориме.Точка Име : 300 PCS / Многу 10ml Килибар Ролери Шишиња За Етерични Масла Rollon Refillable ПарфемШише Deodorant Контејнери Со Црна КапакПредмет Тип : Масла ШишеМатеријал : СтаклоБоја : ЖолтоЗапечатување Тип : Завртки , Ролери Топката , RollonФункција : Масло Шишиња , Парфем Шишиња , Рефил Шишиња ектГолемина : 75 * 16 ммКапацитет : 10 mlПакет Содржина : 300 x Празни ШишињаAnswer : ___________________________ Note : A...

10 мл 10 г пластмасов хвърляне на бутилка със стъклена топка е метална стоманена топка, бутилка за проба крем за очи, опаковане козметика, 50 бр. / лот

BGN 72.00 79.84

8 G 8 ML Пластични се Тркалаат на Шише со Стакло Мушка Метал Челик Лежиште, Етерични Масла Шише, Козметика Примерок Пакување, 50 Парчиња / МногуБесплатен Превозот50 Парчиња / МногуПредмет : Пластични се Тркалаат на ШишеКапацитет : 8 G 8 MLМатеријал : Пластика ПП.Капа : Електрохемиски алуминиум маскаУпотреба : широко се користат за Пакување на Усна Сјај, Козметички Тонер, Парфем, Етерични Масла, итн.

50pieces е 20G прозрачна матирана банка крем, цели 20G стъклен буркан или контейнер за крем, 20g банка крем за очи с черен капак

BGN 56.42

Име : крем тегла Шише : тркалезна форма,јасно матирано Капа : сјајна црна Капацитет : 20g Големина : целата висина 35mm*дијаметар 47mm Материјал : стакло Употреба : пакување за крем Печати : Ние би можеле цел свила печатење / бронзирање / сребрена ако повеќе од 1000 парчиња,pls контакт со нас за цената и детали.Фото ШоуА...

3шт 3D фигура маникюр liner четки Ивици Brush гел химикалки САМ Живопис Tools Set маникюр дизайн нокти Professinal Home Use

BGN 2.70

ноктите четка помине уметност четка четка за нокти гел ноктите четка за нокти четка во собата на доградба на акрилни нокти четка kolinsky помине четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка за нокти гел четка за нокти прашина четка помине уметност четка поставена четка помине уметност помине четка за нокти уметност помине четка гел bqan помине четка за нокти четка носителот помине четка кутија помине четка за чистење3pcs 3 D Цртеж Помине Уметност Лагер Разголување Четка Гел Пенкала DIY Алатки за Сликање Поставите Маникир Нокти Дизајн Professinal Домашна УпотребаКарактеристики : 100% нов мало и висок квалитет Објектот се Вклучени : 3 x парична Казна Лагер Помине Четки (Бела Барел)Спецификација : Четка / Пен Должина : околу 17cm 18cm3 четки во различни должина : Фини детали, средни лагер, и долго striper четка...

Търговия на едро дамски стъклени флакони капкомер за етерични масла малка серум парфюми кафяви контейнер за проби мини стъклена тръба

BGN 94.00 99.20

Трговија на големо Жените Стакло Dropper Шишиња За Етерични масла Мали Серум Парфем Браун Примерок Контејнер Мини Стаклена ЦевкаКапацитет : 5ml 10ml 15ml 20ml 30mlГолемина : 5ml 20x75mm 10ml 20x82mm 15ml 26x82mm 20ml 26x94mm 30ml 29x103mmМатеријал : Стакло шише со пластична капаБоја : кафеав шише капакот од два вида на боја има бела и црнаPS : 50 ml100ml голем капацитет со шише ве молиме кликнете на оваа врска →Превозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас...

Нов Маникюр Pen С 5 Усеивание Главата Планински Кристал Нокти Живопис Фигура Линия Салон За Красота Ноктите Украса Инструменти Нов Горещ Продажба

BGN 4.00 6.24

Предмет : Акрилик Помине Уметност Pen Set Материјал : Акрил + Метал Големина : 14cm Тежина : 25g Употреба : За цртање на Ноктите линија и сликарство Пакување Содржина : 1pcs Помине уметност пенкало+5pcs dotting главиНие прифаќаме Зачувам и Запад Унија...

Класически дизайн статив стъклена бутилка спрей парфюм за еднократна употреба мини празна бутилка аромат спрей лосион контейнер 10шт

BGN 45.60

Класичен Tripod Дизајн Стакло Парфем Спреј Шише Refillable МИНИ Празни Мирис Шише Atomizer Лосион Сад 10pcsИме на производ 10ml Преносни МИНИ Стаклено Шише Парфем Материјал стакло Капацитет 10 ML Боја јасно шише со боја камен капа Пакет 10pcs / многу, Меур Торба + Надвор Кутија Функција шминка Сад, за Нега на Кожата Алатки, Жените Услуги Забелешка1) ќе испрати од различна боја по Случаен избор2) Можеме да го прифатиме Микс Цел

30 x 150g алуминиеви кутии с прозорец, 150 мл алуминиево калай за прахове, гелове, крем и дисплей чай Beadsuse, 5 грама метални контейнери

BGN 62.40

Алуминиум тегли, 150 g метал крем тегли, прав тегли, гел тегли, 150ml алуминиум случајВратот тип : завртка Повеќе запечатување од заеднички вратот.Теглите можат да се користат за широк апликации, како и крем, гел, прав може да се стави монистра, чај и слhttp : / / www.aliexpress.com / store / group / AluminumJars / 316302_260239177.html

50 бр. 15 г прозрачен матиран стъклен сметана стомна, 15 г празна стъклена кана или контейнер за крем, 15 g стъклен крем за очи с черен капак

BGN 56.42

Име : крем тегла Шише : тркалезна форма,јасно матирано Капа : сјајна црна Капацитет : 15g Големина : целата висина 35mm*дијаметар од 43mm Материјал : стакло Употреба : пакување за крем Печати : Ние би можеле цел свила печатење / бронзирање / сребрена ако повеќе од 1000 парчиња,pls контакт со нас за цената и детали.Фото ШоуА...

50pieces 20g clear cream jar, 20G cosmetic clear glass or jar cream container, продажба на Едро 20g transparent glass eye cream jar

BGN 56.42

Име : крем тегла Шише : тркалезна форма,јасно Капа : сјајна сребрена Капацитет : 20g Големина : целата висина 35mm*дијаметар 47mm Материјал : стакло Употреба : пакување за крем Печати : Ние би можеле цел свила печатење / бронзирање / сребрена ако повеќе од 1000 парчиња,pls контакт со нас за цената и детали.Фото ШоуА...

50шт Т-образни игли 2 (51 мм), за моделиране, за настаняване на бележки, шевни и занаяти перука жени

BGN 3.02

20pcs Т иглички 1.Материјал : не ' Рѓосувачки челик 2.Големина : 14*51mm(ширина*должина) Лесно Шопинг pls употреба на шопинг количка да се направи цел повеќе од еден објект,кликнете на "View Мојата Продавница" или "View My Врвот Продажба на Производи" на горниот десен агол на веб страница, тогаш Додадете во Кошничката Продолжете со Купување Прикажување на Шопинг Количка ги Проверите Сите Ставки Купи Сега Плаќање 1...

Nail Art Base Tool 48W UV Led лампа за Нокти & 603 бормашина маникюр полски машина нокти маникюр инструменти

BGN 127.00 137.58

Помине Уметност Основната Алатка 48 W УВ Led Светилка Помине & 603 Вежба Нокти полски Машина Нокти Маникир АлаткиПакет листата : Ноктите Полирање на Нокти Машина : 1 x Електрични Помине Вежба Машина (Напојување & Контрола) 1 x Handpiece 1 x Подножјето на Возилото Моќ Контрола 6 x Метал Мелење Вежба Битови 6 x Пескарење бенд 1 x Упатството за Корисникот 48 W Помине Светилка : 1 x LED CCFL Помине Фен 1 x AC / DC Адаптер 1 x AC Кабелот за Напојување 1 x Операција Прирачник A B C D1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

50 бр високо качество 50 г лъскав черен крем буркан със сребърен капак, празна стъклена козметични буркан, 50 г черен стъклен крем за очи буркан

BGN 109.44

Име : крем тегла Шише : тркалезна форма,сјајна црна Капа : сребро Капацитет : 50g Материјал : стакло Употреба : пакување за крем Печати : Ние би можеле цел свила печатење / бронзирање / сребрена ако повеќе од 1000 парчиња,pls контакт со нас за цената и детали.Фото ШоуОчекуваат за вашето барање!

10шт 100/180 сив маникюр шлайфане файлове шкурка лак за нокти файлове полиране на Кривата липа a ongle професионален набор от инструменти за маникюр

BGN 4.00 5.04

10 Pcs 100 / 180 Сива Помине Уметност Пескарење Датотеки Sandpaper лак Датотеки Чистење Крива вар на ongle Професионален Маникир Алатки Поставите Големина : 17.8x2.9x0.4cm Пакет : 10pcs / многу (Забелешка : имаме светло виолетова,бела,сива боја pp во средно ниво,ќе брод од страна на случаен избор) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

Любовта е Сърцето на цвят парфюм медальон ръчна изработка празна стъклена тайна парфюм момичета благоволението колие гореща 5 бр./лот JY024

BGN 54.00 66.40

Љубов Срцето Боја Парфем Шише Pendant рачно производство Празна Чаша Тајна Мирис Шише Девојки Услуги Ѓердан ТОПЛА 5pcs / многу JY0241) Тип : Љубов Срцето Боја Парфем Pendant2) Материјал : стакло, кожа јаже, природна плута3) Големина : капацитет 1ml, pendant 25*37mm, јаже должина 51+5cm4) Боја р : килибар, црна, сина, темно сина, зелена, розова, виолетова, црвена, жолта5) Функцијата : Жените Костим Додатоци, Валентин Подароци6) Пакет : 5pcs / многу, брановидни кутија7) Забелешка : 1, pendant е направен од екопријателски материјал стакло, многу безбедно.2, Ние ќе брод во различни бои од страна на случаен избор.3, Ние го направи на шише од рачно производство, па можеби и постојат некои мини дефект, ве молиме не цел, ако предвид дека.

60 set 2 Stacked Storage Packaging Mini Clear Plastic Jar Travel Sample Case 10 g (AY81(10)(2-stacked)=60 комплекта)

BGN 106.72

Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврдиона што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.Изработени во Тајван Патување Големина Наредени Јасно Тегла / Тенџере / Сад Многу на 60ќе добиете следниве опции : 60 купишта на секој содржи 1 база тегла + 1 двоеннавој midsection тегли + 1 Јасна капак...

Маникюр Supply Perfect Kit прозрачен дизайн е чист прозрачен Силикон желе нокти Стампер стъргало с капак 2,8 см печат за подпечатване на комплекти

BGN 4.00 4.78

Помине Уметност Снабдување Совршен за Полнење Транспарентен Дизајн Чиста Јасно Желе Силикони Помине Stamper Scraper со Капа 2.8 cm Печат Печат Поставува Карактеристики : Предмет : Помине уметност печат scraper сет Материјал : Ова е јасно силикони stamper Тежина : околу.28g / set Големина : како фотографија Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн Боја : Чиста јасно Пакување Содржина : 1set (1pcs јасно stamper+1pcs scraper со капа) Напомена : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат,па ве молиме да го изберат правото лак ,и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper,ве молиме обидете се повторно...