• Ново
Внесен от Южна Корея висококачествено лепило за мигли за грима на миглите професионален лепило за изграждане на фалшиви мигли гореща разпродажба

Внесен от Южна Корея висококачествено лепило за мигли за грима на миглите професионален лепило за изграждане на фалшиви мигли гореща разпродажба

BGN 12.00
BGN 13.58
-12 %
В магазина

Брой продукти


Увезени од Јужна Кореја Врвен Квалитет Eyelash Лепак за Трепките Шминка
Професионални Лажни Трепки Продолжетоци Лепак Топла Продажба
100% Сосема Нов
Професионални Eyelash Продолжување Лепило Лепак 15ml
Оваа eyelash продолжување лепак исклучиво за продолжување eyelash
Може да се користи за да лепак вештачки или рачно изработени трепките
Погоден за Шминка Салон, Козметика Студио, Шминка Уметник, професионална употреба и лична употреба
Ве молиме имајте на ум дека овој објект е smelless и unscented .
Во целост мало пакет
Пакет се вклучени :
1x 15ml smelless unscented Лажни Eyelash Лепило Лепак
eyelash лепак,eyelash лепак за убавина,eyelash лепак добар квалитет,eyelash лепак не,eyelash лепак про,eyelash лепак 1 buc.eyelash лепак позлата

Подробности

Тип Елемент:
Лепило За Мигли
Размер:
1pcs
Номер На Модела:
1
Материал:
Лепило За Удължаване На Мигли, Лепило За Удължаване На Мигли

Те също купуват с този продукт

10 двойки висококачествени мигли черен дебел параграф естествен женски грим на очите инструмент 3JU14

BGN 2.00 2.53

10 Пара Висок квалитет на Трепките Црна Густа став природни Жените Око Шминка АлаткаОпис : 100% Нов и Висок Квалитет Пол : Жените Материјал : вештачки влакна Лажни eyelash terrier категорија : Пластични транспарентен произлегува Стил : Дебела став Боја : Црна Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен Тие изгледаат реално и природно, се чувствуваат удобно За партиски и дневно користење на Едноставни за употреба и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Настава на Употреба Внимателно отстранување на трепките од случајот...

5шт набор от четки за грим Набор от прах основата руж смесване на четката инструмент на зелено мека синтетична коса, козметика плоска кръгла Горна четка

BGN 12.00 13.68

5pcs / Многу Шминка Четки Комплет Наместен Прав Фондацијата Руменило Меша Четка Алатка Зелена Мека Синтетички Влакна Козметика Рамен Круг Врвот Четка Вовед : мултифункција вертикален главата во прав со четка усвојува високо квалитетен материјал, кој е мека на вашата кожа...

4шт козметични четки за грим комплект Silver de pinceis de maquiagen се използва за вежди, мигли, очите и бузите грим горещи продажба

BGN 9.00 10.38

4pcs Козметички Шминка Четки за полнење де pinceis де maquiagen Користи за веѓите, трепките, очите и образите шминка Топла Продажба на најниска цена Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Pro сенки фондацијата меша шминка козметика четки е мека и издржливи Направени од влакна дека е мек и удобен за употребави Помогне да се направи скапоцени козметички во кратко време Идеален за професионална и домашна употреба Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа Остварување на вашите очи повеќе разиграните Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус Забелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

Нов 60pack Силикон очите Pad супер тънък прозрачен хартиен Патчер удължаване на миглите лепенки на очите Pad За изграждане на миглите подложки

BGN 86.00 107.01

Сите во парк Добра Цена и Висок Квалитет.Може Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash PermingEyelash продолжување добавувачи за професионални lash техничариПогоден за шминка салон, козметика студио, шминкерот.Погоден за професионална употреба и лична употребаНајдобар Квалитет Око Печ, Супер Тенок...

Горещи продажба с дебели мигли цвят кафяв удължаване на миглите фалшиви мигли един eyelashesnature мигли мигли грим инструменти

BGN 5.00 5.41

Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За да ги Прилагодите : стилот на оваа страница Навивам C со Дебелина 0.15,0.20,0.25 mm, со Должина 8,9,10,11,12 мм имаат акции...

144 бр./лот 3 размер на дантела гол дебела и тънка ивица грим очна линия на клепача Лента етикети за страхотен грим на очите SP-130456LMS

BGN 1.00 1.58

144 компјутери / многу = 3 лист / многу3 Различни големина на Дебела и Тенка Црна Лента Шминка Eyeliner НалепницаL : 25 ММ * 3.5 MMМ : 24 ММ * 2,5 MMS : 24 ММ * 2 MMMake The Очи Поголем !Се трошат премногу време на сенки и eyeliner?Тука е Прекрасни дизајни за вас ! Опис На ПроизводотНа eyeliner налепница беше создадена од страна на шминка уметници на брендот...

1 тава готови фенове меки 4D мигли обем на миглите разширения C/D индивидуални мигли корейски коприна обем на феновете мигли 8-15 мм

BGN 11.00 12.78

1 Фах Premade Фанови Мека 4 D трепките Волумен Трепки Продолжетоци C / D Индивидуални Трепките корејски Свила волумен фанови трепките 815mm

GS10 благородния златен пинсети специално за 3D обема на норка удължаване на миглите Мигли Безплатна доставка

BGN 20.00 21.74

Answer : ___________________________ Note : 1pc=парчиња=pcs=pcs=Предности : Направен од S30 V челик со висока цврстина и цврстина.Совршен затворање со посебни процесија за префрлување точкаСо принципот на механика, тоа го користи за добро и може да го забрза процесот на eyelash проширување.

1бр мини преносим косметичка водоустойчив грим Грим за измиване организатор цип чанта за съхранение на пътен комплект чанта на марката дизайн

BGN 8.00 8.86

1pc Мини Преносни Козметички Торба Водоотпорен Шминка Направи се Мијат Организатор Патент Складирање Патна Торбичка за Полнење Чанта Бренд ДизајнСлики е само за референца,поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики...

150 Бр Еднократна Устни, Очна Линия На Миглите Спирала, Четка Комплекти Инструменти За Грим

BGN 10.00 10.27

Опис : Нетоксични влакна четки : со добра санитација, тие се безбедни и корисна, погоден за секојдневниот живот и се зафатени со работа, и лесно да се носат и продавница. Меки усни четки : усна прачки имаат услужни влакната, помагајќи да се направи целосна и еднаква боја на вашите усни, погоден за други течни козметика, како и. За еднократна употреба eyeliner четки : намалување на отпадот на вашиот eyeliner шминка, направи имате стара eyeliner и овозможи на шминка трае подолго. Флексибилни eyelash маскара четки : главата на четката може да биде свиткана во зависност од вашата потреба, да ги користите за да се направи вашите очи да изгледаат поголеми, целосни и посветла.Големина на : прибл.4.5*6.5*10см / 1.78*2.56*3.94 инчПакетот Вклучува : 50 x Расположливиот Усна Четки50 x Расположливиот Маскара Четки50 x Расположливиот Eyeliner Четки

1 чифт 3D черни дебели фалшиви мигли удължаване на миглите грим супер естествени дълги фалшиви мигли 57

BGN 3.00 3.18

100% Сосема нов, 3d дизајн Боја : Црна Да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноУпатство за УпотребаВнимателно отстранете трепките од случајот.Споредете лажни трепки со окото линии и уреденост на соодветна должина и ширинаако е потребно да се Применуваат на лепак заедно со лажни eyelash корен со памук .Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со додавање на малку притисок на него .Пакетот вклучува1 Пар Лажни ТрепкиКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

2 в 1 гребен и четка за мигли или вежди козметични грим, удължаване на миглите-B118

BGN 1.00 1.38

Нов & Висок квалитет Професионални Веѓата Lash Црна Чешел создава снажен веѓите и елегантен трепките сите во еден инструмент Преносни и лесен за употреба се Користи за да се изедначи и со посебни природни трепките пред примена eyelash екстензии Влакната на четката е идеален за прецизно обликување и пополнување во областите на веѓа Овој модерен и практичен eyelash продолжување примена на алатката е како практична како што тоа е разноврсна Совршен за двете професионални Салон или Домашна употреба Материјал : Влакната+Дрва+Пластични Боја : Црвена / Розова / Црна / Виолетова / Сива / Hermosa Розова Големина : 14x2.5cm Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1...

VERONNI Cosmetics brushes Natural Bamboo handle Makeup brushes 11шт инструменти за лице сенки за очи drop shipping

BGN 48.00

VERONNI Козметика четки Природни Бамбус се справи со Шминка четки 11pcs алатки за Лице Сенки пад на превозотПревозот>Ние брод на светот, освен APO / FPO .>Сите предмети ќе брод во рок од 48 часа од EMS, DHL,Хонгконг Пост,Кина, Воздухот Пост со следење на број.>Ние обично го обележите вашето парцели како подарок, на ниската цена.>Увозни давачки,даноци,цени не се вклучени во точка цени или превозот надомест.Гаранција>Сите предмети се продава од нас се Сосема Нови и се што е опишано на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.>Ако овој објект е неисправен по приемот, ќе има 7 дена за замени на нов еден од вашиот приемот на стоката...

1 чифт черен цвят, плюс цветна линия сватбени изкуства преувеличени фалшиви мигли етап изпълнения необходими KZ054

BGN 1.00 2.32

започнетекрајотЦрна боја плус шарени линија на свадба уметност претерани лажни трепки фаза настапи потребно KZ054

Партията на 5 двойки горещи фалшиви мигли, ръчно изработени фалшиви мигли естествени дълги мигли грим красотата инструменти мигли за maquiagens D-03

BGN 4.00 5.26

5 Парови Топла Лажни Трепки рачно изработени Лажни Трепки Природно трепките Шминка за Убавина Алатки maquiagens Д03Лажни трепки беа направени од страна на страна во целост, со висок квалитет синтетички влакна и дизајнирани да изгледаат природноСпецификација : 100% сосема НовМатеријал : ВлакнаМногу меки и удобни за носењеПогоден за Лица или Професионална ШминкаЛесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивенТие може да бидат отстранети од страна на око шминка сменаМоже да се користи кога се применува со негаКако да се користиВнимателно отстранете трепките од случајот со помош на пинцетаСпоредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширинаДодадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памукДржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисокАко е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакетот Вклучува 5 пара лажни трепкиЗабелешка!! (Прочитате пред ставање ред) ве Молиме да забележите дека ова превозот начин (Кина Пост Originary Мал Пакет )нема информации за следење еднаш надвор од Кина , ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Превозот, ако треба да се следи тоа, ви благодариме! Рачно изработени трепките може да се 0.51mm должина разлики предизвикуваат тоа е пресечено со рака...