• Ново
1 бр. лилаво от неръждаема стомана LED вежди пинсети грим led миглите Отстраняване лице, средства за обезкосмяване

1 бр. лилаво от неръждаема стомана LED вежди пинсети грим led миглите Отстраняване лице, средства за обезкосмяване

BGN 3.18
В магазина

Брой продукти


1pc Пурпурна Боја од не ' Рѓосувачки Челик LED Веѓа Tweezer Сочинуваат Led Светло Eyelash Смена на Лицето за Отстранување на Влакна Алатки
Функција : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : 8.5 x 1.4 cm Тежина : 23 грам Боја : Виолетова боја Моќ : 3 Копчето Батерии Пакет : 1pc Погодно push-копче за вклучување/исклучување Овој производ е лесен, мали, практични. Тоа може да го носи. Овој производ Може да биде слободен за да се намали веѓите, се повлече излишни се меша и се неуредно веѓите. Во темно место, Можете да го отворите LED светилка, подобрување на светлината. На батерија се користи до, може да се отвори капакот на дното, заменете ја батеријата. На bulit-во светлина го осветлува лицето овозможувајќи да се види јасно и обезбедување на совршен веѓа.

Подробности

Тип Елемент:
Пинсети За Вежди
Материал:
неръждаема стомана
Размер:
8.5 x 1.4 cm
Номер На Модела:
Пинсети За Вежди

Те също купуват с този продукт

1бр грим силиконовата маска за лицето, измий лицето мръсотия смесване крем четка САМ грижа за кожата, грим на основата на гел инструменти пинсети maquiagem

BGN 1.58

1pc Шминка Силиконска Маска на Лицето Четка Лице Кал Мешање Крем четки DIY за Нега на Кожата се Направи до Фондацијата Гел Алатки pincel maquiagemФункција : Материјал : силиконГолемина : 14 х 3 cmPakcage : 1 парче со торба (ние ќе испрати случаен боја)Тоа е силиконски материјал , може да се ресе користи многу пати , и лесно чистење

10Г високо качество изкуствена коприна мигли 6 мм до 14 мм 10Г норки фалшиви фалшиви мигли предварително фен натрупване на мигли грим

BGN 3.00 3.71

Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За да ги Прилагодите : стилот на оваа страница Навивам C со Дебелина 0.10 mm, со Должина 7,8,9,10,11,12,14 мм имаат акции...

Високо Качество На Дръжката Curl Lash Eye Извиване На Мигли Или Козметичен Грим За Мигли Къдрене Маша За Мигли Инструменти С Розов Попълване Pad

BGN 2.00 2.91

Висок Квалитет Се Справи Со Навивам Око Lash Curler Eyelash Козметички Шминка Eyelash Curler Виткање Трепките Алатки Со Розова Рефил ПодлогаПредмет Тип : eyelash curlerСостојба : 100% Сосема НовКарактеристики : 1.Единствени дизајниран за eyelash, лесен за употреба, природен ефект2.На силиконски подлога не ги повредува eyelash3.Погоден за сите око формиПакетот Вклучува : 1 x eyelash curlerЦел ИнфоПлаќање1 : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT...

Всички размери 8мм-13 мм микс дълго време за една тава Individal естествено удължаване на миглите Artificail фалшиви фалшиви мигли грим инструмент

BGN 10.00 17.58

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.За лице и за секојдневна употреба.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобен за носење.Одговара на вашиот каузална и партија шминка.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl.Пакетот вклучува : 1 кутија Лажни Трепки

6 чифта / опаковане. за многократна употреба Аффинный Силикон очна помощ маша за мигли Kit Apply To Eyelash Curling Perm

BGN 3.00 3.18

6 Пара / пакет за Обновливи Affine Силикони Око Печ За Eyelash Perming Комплет се Применуваат За Eyelash Виткање Перм Како што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи, па ние избравме обичните испорака, без следење на информации...

Фалшиви мигли maquiagem норковые мигли представляват мигли 5 двойки/комплект черен кръст мек дълъг грим удължаване естествен дълъг фалшив

BGN 2.00 3.28

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ^ ^Лажни Трепки maquiagem Mink Трепките Направите Трепките 5 Пара / set Црна Крстот Мека Долго Шминка Продолжување Природни Долго ЛаженТип : Лажни Eyelash СетСтил : МодаМатеријал : Синтетички ВлакнаEyelash Инфаркт Материјал : ПластикаКоличина : 5 ПаровиДолжина : 1.2 см1.8 cmДебелина : 0.10.12 mmТема : УбавинаПовод : Партија, Саем, Коктел, СекојдневниКарактеристики : Мека Долго Кратки Удари Со Камшик, Се Чувствуваат Удобно, Рачно Изработени Лажни Трепки, Транспарентен ИнфарктКако да се користиВнимателно отстранете трепките од случајот со помош на пинцетаСпоредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширинаДодадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памукДржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисокАко е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакет се Вклучени : 1 Пакет од 5 Пара / 1 Pairs на Лажни Трепки.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

ENERGY Brand Professional Cosmetic Make Up Bag Makeup Brush Holder чанта за съхранение на козметика и Козметични инструменти fd0

BGN 14.00 24.00

ЕНЕРГИЈА Бренд Професионални Козметички Сочинуваат Торба Шминка Четка Носителот Складирање Торба Случај Козметика, Убавина Алатки fd0

4шт професионални козметични комплекти четки компактна пудра за лице-сенки за очи руж четка кабуки грим комплекти

BGN 2.00 2.70

Нови Жените Професионални 4 парчиња Шминка Четка Сет алатки Comestic Toiletry Комплет Волна Бренд Сочинуваат Четка во Собата за УбавинаСпецификации100% сосема нов и висок квалитетголемина како на сликата покажуваВи даде беспрекорна фондацијата секој пат кога апликацијатаНе ленти и без области со премногу шминка или премалкуСо уникатен дизајн,кој е совршен за вас да се применуваат течни основа на вашето лицеПакетот вклучува : 4 парчиња сочинуваат четки

Безплатна доставка нов прием на сладки и очарователни пера фалшиви мигли тюркоазени ултра дълги пера вечерни мигли грим разширяване

BGN 3.00 5.26

ЗабелешкаМин цел $5! можете да се меша цел било производ во нашата продавница,ако вашиот oder е помалку од $5,ве молиме додадете $2 за превозот.Над 5$,бесплатен превозот,ве молиме контактирајте ме и rivised цена,ви благодариме!Функција : .100% Сосема нова мода шминка мека долго дебели tableaux лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.За лице и за секојдневна употреба.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобен за носење.Одговара на вашиот каузална и партија шминка.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properlПакетот вклучува : 1 кутија * 1 пара Лажни ТрепкиПлаќање.ние прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМИспорака Детална : ...

Високо качество Pro 10 мл индивидуален лепило за мигли, лепило за премахване на гел течност дебондер за премахване на лепило за нокти гореща разпродажба

BGN 14.54

Добредојдовте на нашата продавница Карактеристики : 1 Оваа лепило смена екстремно нежен на очите и само бара минимален износ 2...

3 бр./компл. Коприна очите Pad удължаване на миглите лепило под кръпка професионален мигли удължаване на миглите Микропора хартия медицинска Лента

BGN 2.00 3.14

Карактеристики : Доставени во листови Налепници ќе се придржуваат на кожата и може да се ре позиција со леснотија, без никакви тензии на кожата Прекрасни идеи за eyelash проширување...

ICYCHEER мек грим 5 чифта дебели фалшиви мигли дългите естествени мигли натурална ръчна работа

BGN 3.50

САД$ 2.99 / парчеСАД$ 2.97 / парчеСАД$ 2.99 / парчеПредмети : 5 парови Шминка ТрепкитеСпецификации : Лажни трепки се Специјализирани направи од страна целост, висок квалитет на синтетички влакна и дизајнирани да изгледаат природно и се одлични за секојдневна употреба100% сосема НовМатеријал : ВлакнаМногу меки и удобни за носењеПогоден за Лица или Професионална Make upЛесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивенТие може да бидат отстранети од страна на око шминка сменаМоже да се користи кога се применува со негаКако да се користиВнимателно отстранете трепките од случајот со помош на пинцетаСпоредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширинаДодадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памукДржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисокАко е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакетот Вклучува : 1 X 5pairs Шминка Трепки (Стил како Слика)

Жените дама преносим дръжка на очите миглите Кърлинг режийни за извиване на мигли клип за красота грима средство за очи виолетово 1 бр

BGN 1.00 1.17

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Eyelash curler, и око тип високо одговара, нежно папка, така што трепките виткање, природни моменти, око Smart предизвикаСиликонски подлога, мека кожаfriendlyЦентар стожерот, еластична и цврстаВисок квалитет на метална рамка, исклучителна појава, се чувствуваат удобноСиликонска гума подлога, животната средина цврсти и меки, без губење на трепкитеЕдноставна контрола се справи, не е лесно да паднеМал и лесен, погоден за дома или надвор да се носатСпецификации : Материјал : МеталВкупна должина : Околу...

UPS Free Shippin 100 двойка естествени фалшиви мигли грим 3d мигли удължаване на миглите ивица

BGN 190.00 190.40

ПРОЗОРЦИ Free Shippin 100 Pair Природни Лажни Трепки Шминка 3d Трепките Eyelash Продолжување лента100% реално mink удари со камшикДетали на фотографијата како што следува : 100 пар / многуПочитувани купувачи ,можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓаи да го оставите порака до нас ,ние ќе го испрати како микстрговија на големо дека сте побарале.инаку ќе го испратите Default1 / 100% mink крзно2 / 8 различни природни стиловиОд понеделник до Sunda, можете да изберете 1style да натпревар3 / Полесни, помеки и пофлексибилен отколку sythetic лажни eyelash .100% рачно изработени, Sterilized, & хипоалергенНежно четки & собрани суровостслободен Сибирскиот Mink КосаНаправени со 100% ВИСТИНСКИ (Реални) Сибирски Mink Крзно Може да се носи до 25 пати со соодветна грижа Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен Погодни за причинскопоследична или партија шминка Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена Може да се употребуваат кога се применува со нега Лепак не е вклучена Насоки на Употреба : Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета Спореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниНЕ кутијаПревозот компанијата : UPSот , DHL , FEDEX , ТНТQINGDAO BLANDA IMP & EXP CO.,LTD е професионална во доставување на лажни трепки и коса производи од Кина, со многу искуство .Нашата компанија присуствуваа странство фер и секоја година ,и доби висока репутација кај нашите клиенти ...

Ръчно преден Черна Глициния дръжка коза кожа специален дизайн 5шт контур сенки за очи на прах руж статуи набор от четки Кабуки

BGN 10.00 10.96

Карактеристики ракаоткачи црна wisteria се справи со задржува оваа Кабуки е уникатен и традиционален карактер...

Жените дама професионална писалка очите миглите Кърлинг режийни за извиване на мигли клип нежна красота на грима средство за очи 1 бр

BGN 1.00 1.17

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Eyelash curler, и око тип високо одговара, нежно папка, така што трепките виткање, природни моменти, око Smart предизвикаСиликонски подлога, мека кожаfriendlyЦентар стожерот, еластична и цврстаВисок квалитет на метална рамка, исклучителна појава, се чувствуваат удобноСиликонска гума подлога, животната средина цврсти и меки, без губење на трепкитеЕдноставна контрола се справи, не е лесно да паднеМал и лесен, погоден за дома или надвор да се носатСпецификации : Материјал : МеталВкупна должина : Околу...

(8 мм/10 мм/12 мм C curl) прекрасен индивидуален дебел инструмент за изграждане на миглите за жени с естествени фалшиви мигли

BGN 4.59

(8mm / 10 / мм / 12mm C навивам) Прекрасни Индивидуални Дебели Око Lash Екстензии Алатка Жените Природни Лажни ТрепкиПакет : 1 buc / многу Навивам : c Дебелина : 0.15 мм Должина : 8мм12mm Pls забелешка вашата потреба должина...

Beauty7 4шт индивидуални мигли C Curl 0.15 мм 13 мм / 14 мм 3D дълго удължаване на миглите норка естествен грим фалшиви мигли

BGN 30.00 40.51

Спецификација : Име : Лажни Око lashСостојба : 100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Mink LashКоличина : 4pcs (13mm X2pcs 14mm X2pcs)Навивам : C навивамТип : индивидуални удари со камшикДебелина : 0.15 mmДолжина : 13 / 14mmКарактеристики : Те прави привлечна, шармантна, мода и шик.Неговиот добар подарок за вашиот љубовник, семејството, пријател и свој колега.Пакување се вклучени : 1 X 4 Pcs Лажни EylashesНапомена : Ако не можете да го пронајдете на трепките сакате, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа, и да ви понуди трепките сакате.Изберете Ја Вашата Eyelash Екстензии : Одлучи што стил и боја на eyelash екстензии ви се допаѓа...

Безплатна доставка нов прием на сладки и очарователни пера фалшиви мигли тюркоазени ултра дълги пера вечерни мигли грим разширяване

BGN 3.00 5.58

ЗабелешкаМин цел $5! можете да се меша цел било производ во нашата продавница,ако вашиот oder е помалку од $5,ве молиме додадете $2 за превозот.Над 5$,бесплатен превозот,ве молиме контактирајте ме и rivised цена,ви благодариме!Функција : .100% Сосема нова мода шминка мека долго дебели tableaux лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.За лице и за секојдневна употреба.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобен за носење.Одговара на вашиот каузална и партија шминка.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properlПакетот вклучува : 1 кутија * 1 пара Лажни ТрепкиПлаќање.ние прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМИспорака Детална : ...

UPS Безплатна доставка 50 двойка 2018 нова мода кръст дебели фалшиви мигли удължаване грим супер естествени дълги фалшиви мигли

BGN 190.00 190.40

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 50pair 2018 Нова Мода Крстот Дебели Лажни Око Трепките Продолжување Шминка Супер Природни Долго Лажни ТрепкиДетали на фотографијата како што следува : 50 пар / многуПочитувани купувачи ,можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓаи да го оставите порака до нас ,ние ќе го испрати како микстрговија на големо дека сте побарале.инаку ќе го испратите Default1 / 100% mink крзно2 / 8 различни природни стиловиОд понеделник до Sunda, можете да изберете 1style да натпревар3 / Полесни, помеки и пофлексибилен отколку sythetic лажни eyelash .100% рачно изработени, Sterilized, & хипоалергенНежно четки & собрани суровостслободен Сибирскиот Mink КосаНаправени со 100% ВИСТИНСКИ (Реални) Сибирски Mink Крзно Може да се носи до 25 пати со соодветна грижа Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен Погодни за причинскопоследична или партија шминка Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена Може да се употребуваат кога се применува со нега Лепак не е вклучена Насоки на Употреба : Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета Спореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природнине кутијаПревозот компанијата : UPSот , DHL , FEDEX , ТНТQINGDAO BLANDA IMP & EXP CO.,LTD е професионална во доставување на лажни трепки и коса производи од Кина, со многу искуство .Нашата компанија присуствуваа странство фер и секоја година ,и доби висока репутација кај нашите клиенти ...

60 възела / корпус 0.1 C (6/8/9/10/11/12/14 мм) достъпен естествен грим фалшиви мигли индивидуален фалшив инструмент за удължаване на миглите

BGN 2.00 3.18

60 јазли / Случај 0.1 C (6 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 14mm) Достапни Природни Шминка Лажни Трепки Индивидуални Лажни Око Трепките Продолжување Алатка​Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

1 ue 4 в 1 Мултифункционален лицето грим шаблони очна линия шаблони Eyerow шаблон карта cat eye Карта на помощни средства

BGN 2.00 2.38

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на трајни обновливи мека PP Кога ќе заврши цртање на левата страна на eyeliner, а потоа се претвори во текот на картичка за цртање на десната страна ќе биде во ред...

Най-горния обем на фалшиви мигли 2 корен / растение 2D индивидуални мигли 9-14 мм 0,15 корейски коприна обем на феновете удължаване на миглите

BGN 12.00 12.78

Seashine 2 D Lash Индивидуални Трепките 914 mm Екстензии за Јачина на Навивачите Лажни Лажни Трепки Фанови удари со камшик В Г Навивам 0.10