• Ново
50шт пластмасови листове за вежди еднократна микроблейдинг грим на веждите мярка веждите употреба състав постоянни инструменти 5U922

50шт пластмасови листове за вежди еднократна микроблейдинг грим на веждите мярка веждите употреба състав постоянни инструменти 5U922

BGN 10.00
BGN 12.43
-20 %
В магазина

Брой продукти


50 PCS Пластични Веѓа Stencils Еден-време Microblading Шминка Веѓата Мерка Веѓа Водич Владетел Постојан Алатки
Функција :
100% Сосема Нов.
Најновата новина дизајнот, најновиот форма
Совршена алатка за веѓата уметници се обидува да се обезбеди дури и должина форма и поставување на веѓите за своите клиенти
Идеален да се користи пред да microblading и постојан направи се за да се обезбеди веѓите, eyeliner и усна се симетрични точни
Исто така, служи како вообичаените мерење предмети, особено погоден за криви и заоблени периметар
Еколошки материјали, висока издржливост, одлична мекост може да биде свиткан.
Совршен за двете професионални и почетници
Материјал : Пластика
Големина : 18 cm X 2.5 cm
Пакет Содржина : 50 X Пластични Stencils
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.
1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.
3.Брза испорака во 48 Часа.
4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.
5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Подробности

търговска марка:
OutTop
Номер На Модела:
50 X Пластмасови Листове
Материал:
Пластмаса
Тип Елемент:
Шаблони За Вежди
Брой:
50шт
Размер:
18 cm X 2.5cm

Те също купуват с този продукт

5 бр./лот четка за мигли гребен нов двойно края на веждите, миглите четка очна линия очна линия спирала пръчки грим козметични средства

BGN 7.00 7.98

5pcs / Многу Eyelash Четка Чешел Нови Двојно Крајот Веѓа Eyelash Четки Eyeliner Око Лагер Маскара Прачки Шминка Козметички Алатки Материјал : вештачки Влакна, Пластични...

MAANGE набор от четки за грим от 20 бр. професионални мека четина diamond сенки за очи на прах козметични четки MAG5113 5U1201

BGN 9.00 11.23

MAANGE Шминка четки поставите 20 Pcs професионални услужни Влакната Дијамант сенката за Очи во Прав Фондацијата козметички ЧеткиФункција : 100% нов и висок квалитет! Големина : 18x13x2cmНаправени од високоодделение синтетички влакна Обезбеди целиот сет на четки, вклучувајќи 25 четки од различни големини На влакната се сите мека и свиленкаста на допир Тие се применуваат шминка рамномерно и лесно се чисти Секоја четка е дизајниран со долго, лесназазафат рачка за прецизност во текот на апликацијата Противалергиски, погоден за сите типови на кожаПакетот Вклучува : 1x 20pc Четки1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

10 бр. / компл. Професионална четка за грим триизмерна компактна пудра руж сенки за очи очна линия на веждите държач за четка цветни козметичен инструмент

BGN 16.00 20.61

10pcs / set Професионална Шминка Четка Тридимензија во Прав Blusher Сенки Eyeliner Веѓа Усна Четка Шарени Козметички Алатка Топла Нови

Fish Tail Makeup Brush Foundation Powder Blush Cosmetic Сладко Fish Shape Makeup Brush Инструменти Mermaid Fish Tail Contour Brush

BGN 5.00 6.03

dianxiaobao_1Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон(Попуст над 2%)dianxiaobao_2Функција : Волна, Влакна не ќе се скрши Волна, Влакна има добра адхезија на прав Пластична рачка обезбеди подобро чувство отколку нормално се справува со Детали : Бренд : HUAMIANLI Боја : Како на сликата Материјал За Четка : Волна, Влакна Материјал За Рачка : Пластични Пакет Компонента : 1 Pc * Шминка Бранеа 1* OPP Вреќа Претпазливост : 1...

5шт набор от четки за грим Набор от прах основата руж смесване на четката инструмент на зелено мека синтетична коса, козметика плоска кръгла Горна четка

BGN 12.00 13.68

5pcs / Многу Шминка Четки Комплет Наместен Прав Фондацијата Руменило Меша Четка Алатка Зелена Мека Синтетички Влакна Козметика Рамен Круг Врвот Четка Вовед : мултифункција вертикален главата во прав со четка усвојува високо квалитетен материјал, кој е мека на вашата кожа...

Beauty Girl 2017 цветни четка маникюр Dust Cleaner Brushes Tool For Акрил и UV Гел Powder Отстраняване Kit Dropshopping

BGN 3.00 4.38

Боја Помине Уметност Прашина Почиста Четки Алатка За на доградба на Акрилни УВ Гел Прав Смена на КомплетОпис : Нови УВ Помине Уметност Четка во Прав Прашина Смена Четка Сочинуваат Фондацијата Четка100% Сосема нов и висок квалитетЛесно да се отстрани прашина, честички во процесот на лак произведени на ноктите.Најлон е мека волна и кожапријателски,може да се обидете на тоа што лицето и дланки.Исто така, може да се користи четка за руменило.Од суштинско значење помине алатки во ноктите продавница.Ергономски дизајниран, едноставен за употреба.Подобар ефект ,чисти со чистење крем, итн.Четка Рачка Материјал : ДрвоГолемина : 11cm х 4.5 cmЧетка за Коса Материјали : Најлон волнаПакет1 x Помине Прашина Смена Четка1...

10 двойки висококачествени мигли черен дебел параграф естествен женски грим на очите инструмент 3JU14

BGN 2.00 2.53

10 Пара Висок квалитет на Трепките Црна Густа став природни Жените Око Шминка АлаткаОпис : 100% Нов и Висок Квалитет Пол : Жените Материјал : вештачки влакна Лажни eyelash terrier категорија : Пластични транспарентен произлегува Стил : Дебела став Боја : Црна Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен Тие изгледаат реално и природно, се чувствуваат удобно За партиски и дневно користење на Едноставни за употреба и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Настава на Употреба Внимателно отстранување на трепките од случајот...

Добро качество на розово тример за вежди ножици с гребен и тънки мигли ножици за епилация бръснач грижи формирането на Cilp козметичен инструмент

BGN 1.00 1.30

Сертификација На ПроизводиПредмет Тип : yebrow машинаПогоден за отстранување на несаканите веѓа и eyelashФункција : чешел и намали веѓа и eyelash100% Сосема нов и висок квалитетЛесен за користењеМала тежина и преносни да се носатМатеријал : не ' Рѓосувачки челик пластикаГолемина : 12.5 x 3cmБоја : РозеваПакет содржина : 1 x Мини Веѓата Класа Ножици за Сечење1 x Мини Резервни Чешел

Горещи продажба с дебели мигли цвят кафяв удължаване на миглите фалшиви мигли един eyelashesnature мигли мигли грим инструменти

BGN 5.00 5.41

Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За да ги Прилагодите : стилот на оваа страница Навивам C со Дебелина 0.15,0.20,0.25 mm, со Должина 8,9,10,11,12 мм имаат акции...

Гъвкава силиконова подплата за удължаване на мигли Миглите лесно да изберете грим инструмент HTY07

BGN 1.00 1.71

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Флексибилни силикони lash подлога Можете да ги собереш eyelash повеќе лесно Eyelash продолжување потрошен материјал за стручна lash техничари Оваа силикони lash подлога е совршен простор за изгледот на вашиот трепките за лесно да ги соберешup работна површина...

1 чифт 3D черни дебели фалшиви мигли удължаване на миглите грим супер естествени дълги фалшиви мигли 57

BGN 3.00 3.18

100% Сосема нов, 3d дизајн Боја : Црна Да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноУпатство за УпотребаВнимателно отстранете трепките од случајот.Споредете лажни трепки со окото линии и уреденост на соодветна должина и ширинаако е потребно да се Применуваат на лепак заедно со лажни eyelash корен со памук .Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со додавање на малку притисок на него .Пакетот вклучува1 Пар Лажни ТрепкиКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

1бр мини преносим косметичка водоустойчив грим Грим за измиване организатор цип чанта за съхранение на пътен комплект чанта на марката дизайн

BGN 8.00 8.86

1pc Мини Преносни Козметички Торба Водоотпорен Шминка Направи се Мијат Организатор Патент Складирање Патна Торбичка за Полнење Чанта Бренд ДизајнСлики е само за референца,поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики...

144 бр./лот 3 размер на дантела гол дебела и тънка ивица грим очна линия на клепача Лента етикети за страхотен грим на очите SP-130456LMS

BGN 1.00 1.58

144 компјутери / многу = 3 лист / многу3 Различни големина на Дебела и Тенка Црна Лента Шминка Eyeliner НалепницаL : 25 ММ * 3.5 MMМ : 24 ММ * 2,5 MMS : 24 ММ * 2 MMMake The Очи Поголем !Се трошат премногу време на сенки и eyeliner?Тука е Прекрасни дизајни за вас ! Опис На ПроизводотНа eyeliner налепница беше создадена од страна на шминка уметници на брендот...

Мода 7шт Русалка четка заслепяване Златната рибка опашката Фонд смесване на прах сенки за очи контур козметични красота грим комплект инструменти

BGN 14.00 22.83

1 Висок квалитет Најлон Коса обезбедува врвен способност да се одржи во прав, мека и пријатни за кожата...

Висококачествени бинтове от неръждаема стомана ножици марля ножици аксесоари ножици 14 сантиметър 18 см хирургически инструменти гаранция за качество

BGN 14.00 20.64

Висококвалитетни нерѓосувачки челик завој ножици газа ножици додатоци ножици 14cm 18cm хируршки алатки за обезбедување на квалитет

Wholsesale Цена 20 тави 3 светкавица 4 линия норковые мигли от естествен фалшиви къдря C ръчно изработени от синтетична коса lash Eye make up tool

BGN 82.00 91.17

Напомена : цената на оваа страница е за 20 кутии,кога ќе го прават цел и изберете ја опцијата на "Изберете Големина со КОМПЈУТЕРИ",ве молиме запишете го големина со парчиња сакате,како што се : 8mm*2,9 мм*4, 10мм*3,11 мм*3,12 мм*8 ви Благодариме!Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За да ги Прилагодите : стилот на оваа страница Навивам C со Дебелина 0.10 mm, со Должина 8,9,10,11,12 мм имаат акции...

100 бр. / много здрав микро еднократно удължаване на миглите индивидуални апликатори спирала, четка за красота грим козметични четки инструмент

BGN 3.00 5.22

100pcs / многу Издржливи Микро Расположливиот Eyelash Советодавни Индивидуални Applicators Маскара Четка Убавина Шминка Козметички Четки АлаткаФункција : Материјал : ПластикаБоја : Зелена, сина, бела, виолетова.Големина : 10cm долго ( Маскара Четка )100pcs / многуМоже да се arbitray свиткување агол.Расположливиот сочинуваат tools, неlinting.Многу чисти и санитарни, да се спречи инфекција.Пакетот Вклучува : 1 торба за еднократна употреба eyelash проширување(100pcs)Цел ИнфоПлаќање1 : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT...