• Ново
100 бр. / опаковане. еднократни четки за грим, тампон Микробруши удължаване на миглите здрав микро индивидуални апликатори на спирала за мигли на четката

100 бр. / опаковане. еднократни четки за грим, тампон Микробруши удължаване на миглите здрав микро индивидуални апликатори на спирала за мигли на четката

BGN 3.57
В магазина

Брой продукти


100pcs/многу Издржливи Микро Расположливиот Eyelash Советодавни Индивидуални Applicators Маскара Четка За Жените трговија на Големо
Материјал : Пластика
пластична рачка
Големина : 10cm долго ( Маскара Четка )
100pcs/многу
Answer : ___________________________ NOTE : Безбедно Спакувани во Меур Торба.
100% Сосема нов и висок квалитет.
Може да се arbitray свиткување агол.
Расположливиот сочинуваат tools, не-linting.
Многу чисти и санитарни, да се спречи инфекција.
Погоден за салон и за домашна употреба.

Подробности

Тип Елемент:
Пискюл За Грим
Размер:
100pcs/pack
Материал Четки:
Синтетична Коса
Брой:
100шт
Материал Дръжка:
Пластмаса
Материал:
Синтетична Коса
Използва Се С:
Комплекти
Номер На Модела:
C-100YCXJMS
търговска марка:
FGHGF

Те също купуват с този продукт

4шт козметични четки за грим комплект Silver de pinceis de maquiagen се използва за вежди, мигли, очите и бузите грим горещи продажба

BGN 9.00 10.38

4pcs Козметички Шминка Четки за полнење де pinceis де maquiagen Користи за веѓите, трепките, очите и образите шминка Топла Продажба на најниска цена Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Pro сенки фондацијата меша шминка козметика четки е мека и издржливи Направени од влакна дека е мек и удобен за употребави Помогне да се направи скапоцени козметички во кратко време Идеален за професионална и домашна употреба Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа Остварување на вашите очи повеќе разиграните Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус Забелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

Горещо надувательство Безплатна доставка 20 тави розова карта дебела единичен ресница 12 линии с дебелина 0,12 мм натурален фалшиви къдря C lash Eye

BGN 57.00 63.73

Напомена : цената на оваа страница е за 20 кутии,кога ќе го прават цел и изберете ја опцијата на "Изберете Големина со КОМПЈУТЕРИ",ве молиме запишете го големина со парчиња сакате,како што се : 8mm*7,10 мм*5,12 мм*8 ви Благодариме!Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За да ги Прилагодите : стилот на оваа страница Навивам C со Дебелина 0.12 mm, со Должина 8,10,12 мм имаат акции...

Fish Tail Makeup Brush Foundation Powder Blush Cosmetic Сладко Fish Shape Makeup Brush Инструменти Mermaid Fish Tail Contour Brush

BGN 5.00 6.03

dianxiaobao_1Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон(Попуст над 2%)dianxiaobao_2Функција : Волна, Влакна не ќе се скрши Волна, Влакна има добра адхезија на прав Пластична рачка обезбеди подобро чувство отколку нормално се справува со Детали : Бренд : HUAMIANLI Боја : Како на сликата Материјал За Четка : Волна, Влакна Материјал За Рачка : Пластични Пакет Компонента : 1 Pc * Шминка Бранеа 1* OPP Вреќа Претпазливост : 1...

10 Бр Грим Четки Преносим Гъвкав Апликатор Инструмент Фонд За Грим, Четки За Грим Четка Набор От Инструменти Совалка 3.21

BGN 2.00 3.55

10pcs Жените за Еднократна употреба Двојно Заврши Сунѓерот Четка Сенката за Очи Апликатори АлаткиФункција : Количина : 10 PC.100% и висок квалитет.Крем дебели брави, голема четка глава, размена на инстант раст, густи трепки.На сунѓерот стап е мека на допир,мини големина и силна лепливоста,ќе се задржи вашата шминка совршен во секое време и насекаде.Тежина : 19g / 1 SetДвоенкрај ( Сунѓерот + Коњ Коса)Боја : Црна СликаОбјектот должина : 7.2 cmПакет Содржина : 10 X Сенки Четка1...

Beauty Girl 2017 цветни четка маникюр Dust Cleaner Brushes Tool For Акрил и UV Гел Powder Отстраняване Kit Dropshopping

BGN 3.00 4.38

Боја Помине Уметност Прашина Почиста Четки Алатка За на доградба на Акрилни УВ Гел Прав Смена на КомплетОпис : Нови УВ Помине Уметност Четка во Прав Прашина Смена Четка Сочинуваат Фондацијата Четка100% Сосема нов и висок квалитетЛесно да се отстрани прашина, честички во процесот на лак произведени на ноктите.Најлон е мека волна и кожапријателски,може да се обидете на тоа што лицето и дланки.Исто така, може да се користи четка за руменило.Од суштинско значење помине алатки во ноктите продавница.Ергономски дизајниран, едноставен за употреба.Подобар ефект ,чисти со чистење крем, итн.Четка Рачка Материјал : ДрвоГолемина : 11cm х 4.5 cmЧетка за Коса Материјали : Најлон волнаПакет1 x Помине Прашина Смена Четка1...

5шт набор от четки за грим Набор от прах основата руж смесване на четката инструмент на зелено мека синтетична коса, козметика плоска кръгла Горна четка

BGN 12.00 13.68

5pcs / Многу Шминка Четки Комплет Наместен Прав Фондацијата Руменило Меша Четка Алатка Зелена Мека Синтетички Влакна Козметика Рамен Круг Врвот Четка Вовед : мултифункција вертикален главата во прав со четка усвојува високо квалитетен материјал, кој е мека на вашата кожа...

1 чифт 3D черни дебели фалшиви мигли удължаване на миглите грим супер естествени дълги фалшиви мигли 57

BGN 3.00 3.18

100% Сосема нов, 3d дизајн Боја : Црна Да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноУпатство за УпотребаВнимателно отстранете трепките од случајот.Споредете лажни трепки со окото линии и уреденост на соодветна должина и ширинаако е потребно да се Применуваат на лепак заедно со лажни eyelash корен со памук .Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со додавање на малку притисок на него .Пакетот вклучува1 Пар Лажни ТрепкиКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

Висококачествени бинтове от неръждаема стомана ножици марля ножици аксесоари ножици 14 сантиметър 18 см хирургически инструменти гаранция за качество

BGN 14.00 20.64

Висококвалитетни нерѓосувачки челик завој ножици газа ножици додатоци ножици 14cm 18cm хируршки алатки за обезбедување на квалитет

5 бр./лот четка за мигли гребен нов двойно края на веждите, миглите четка очна линия очна линия спирала пръчки грим козметични средства

BGN 7.00 7.98

5pcs / Многу Eyelash Четка Чешел Нови Двојно Крајот Веѓа Eyelash Четки Eyeliner Око Лагер Маскара Прачки Шминка Козметички Алатки Материјал : вештачки Влакна, Пластични...

Удължаване на миглите 15 двойки ръчно изработени 3D норковые косата красотата дебели дълги режийни норковые мигли фалшиви мигли Миглите високо качество

BGN 24.00 26.86

Eyelash Продолжување 15 Пара рачно изработени 3 D Mink Коса Убавина Дебел Долг Лажни Mink Лажни Трепки Очите Трепките Eyelash Висок КвалитетСпецификација : 100% Сосема нова Боја : Црна Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноКако да се користи Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакет се Вклучени : 15 Пара на Шминка Трепки (Стил како Слика)Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

Wholsesale Цена 20 тави 3 светкавица 4 линия норковые мигли от естествен фалшиви къдря C ръчно изработени от синтетична коса lash Eye make up tool

BGN 82.00 91.17

Напомена : цената на оваа страница е за 20 кутии,кога ќе го прават цел и изберете ја опцијата на "Изберете Големина со КОМПЈУТЕРИ",ве молиме запишете го големина со парчиња сакате,како што се : 8mm*2,9 мм*4, 10мм*3,11 мм*3,12 мм*8 ви Благодариме!Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За да ги Прилагодите : стилот на оваа страница Навивам C со Дебелина 0.10 mm, со Должина 8,9,10,11,12 мм имаат акции...

150 Бр Еднократна Устни, Очна Линия На Миглите Спирала, Четка Комплекти Инструменти За Грим

BGN 10.00 10.27

Опис : Нетоксични влакна четки : со добра санитација, тие се безбедни и корисна, погоден за секојдневниот живот и се зафатени со работа, и лесно да се носат и продавница. Меки усни четки : усна прачки имаат услужни влакната, помагајќи да се направи целосна и еднаква боја на вашите усни, погоден за други течни козметика, како и. За еднократна употреба eyeliner четки : намалување на отпадот на вашиот eyeliner шминка, направи имате стара eyeliner и овозможи на шминка трае подолго. Флексибилни eyelash маскара четки : главата на четката може да биде свиткана во зависност од вашата потреба, да ги користите за да се направи вашите очи да изгледаат поголеми, целосни и посветла.Големина на : прибл.4.5*6.5*10см / 1.78*2.56*3.94 инчПакетот Вклучува : 50 x Расположливиот Усна Четки50 x Расположливиот Маскара Четки50 x Расположливиот Eyeliner Четки

Подплатена дръжка къдря на очите миглите за извиване на мигли или козметичен грим за мигли къдрене Маша за мигли инструменти FS34

BGN 7.84

Мека Рачка Навивам Око Lash Curler Eyelash Козметички Шминка Eyelash Curler Виткање Трепките Алатки FS34Количина : 2 ПАРЧИЊА Големина : 13.8 x 4.5 x 8cm Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и мека гумена рачка