• Ново
50 бр./опаковане. за еднократна употреба на четка за мигли на микро спирала апликатор пръчка натрупване на мигли грим пръчка сонда гребен, грим четки инструмент

50 бр./опаковане. за еднократна употреба на четка за мигли на микро спирала апликатор пръчка натрупване на мигли грим пръчка сонда гребен, грим четки инструмент

BGN 3.63
В магазина

Брой продукти


Производ детали :
Материјал : Пластика
Идеален за шминка уметник кога правите преуредување
Боја : Црна справи & Мулти-боја Совет
пластична рачка
Големина : 10cm долго ( Маскара Четка )
Совршена алатка за шминка уметник кој сака да ги задржи своите производи санирани со користење на еднократна апликатори
Силна совет има повеќе цврстата основа тоа е полесно да се користи за луѓето кои се во брзање, неискусни, малку тешки
раце, или едноставно сакаат да работат со повеќе здрав четка
50pcs/многу
Answer : ___________________________ NOTE : Безбедно Спакувани во Меур Торба.

Подробности

Тип Елемент:
Пискюл За Грим
Брой:
50шт
Материал Дръжка:
Пластмаса
Номер На Модела:
C-50JMS
търговска марка:
FGHGF
Използва Се С:
Мигли
Материал Четки:
Пластмаса
Размер:
10cm
Материал:
Пластмаса

Те също купуват с този продукт

Висококачествени бинтове от неръждаема стомана ножици марля ножици аксесоари ножици 14 сантиметър 18 см хирургически инструменти гаранция за качество

BGN 14.00 20.64

Висококвалитетни нерѓосувачки челик завој ножици газа ножици додатоци ножици 14cm 18cm хируршки алатки за обезбедување на квалитет

5 бр./лот четка за мигли гребен нов двойно края на веждите, миглите четка очна линия очна линия спирала пръчки грим козметични средства

BGN 7.00 7.98

5pcs / Многу Eyelash Четка Чешел Нови Двојно Крајот Веѓа Eyelash Четки Eyeliner Око Лагер Маскара Прачки Шминка Козметички Алатки Материјал : вештачки Влакна, Пластични...

Подплатена дръжка къдря на очите миглите за извиване на мигли или козметичен грим за мигли къдрене Маша за мигли инструменти FS34

BGN 7.84

Мека Рачка Навивам Око Lash Curler Eyelash Козметички Шминка Eyelash Curler Виткање Трепките Алатки FS34Количина : 2 ПАРЧИЊА Големина : 13.8 x 4.5 x 8cm Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и мека гумена рачка

GS10 благородния златен пинсети специално за 3D обема на норка удължаване на миглите Мигли Безплатна доставка

BGN 20.00 21.74

Answer : ___________________________ Note : 1pc=парчиња=pcs=pcs=Предности : Направен од S30 V челик со висока цврстина и цврстина.Совршен затворање со посебни процесија за префрлување точкаСо принципот на механика, тоа го користи за добро и може да го забрза процесот на eyelash проширување.

9/11/13 мм смесени Камелия мигли 3D норковые косата индивидуално удължаване на миглите ръчно изработени натурални дебели въздушни фалшиви мигли HT1103

BGN 12.00 23.68

9 / 11 / 13mm Мешани Камелија Трепките 3 D Mink Коса Индивидуални Eyelash Екстензии рачно изработени Природно Дебели Лажни Лажни Трепки HT1103Што се Камелија Трепките?Камелија трепките се Мулти Должина Волумен Eyelash Екстензии...

Внесен от Южна Корея висококачествено лепило за мигли за грима на миглите професионален лепило за изграждане на фалшиви мигли гореща разпродажба

BGN 12.00 13.58

Увезени од Јужна Кореја Врвен Квалитет Eyelash Лепак за Трепките ШминкаПрофесионални Лажни Трепки Продолжетоци Лепак Топла Продажба100% Сосема НовПрофесионални Eyelash Продолжување Лепило Лепак 15mlОваа eyelash продолжување лепак исклучиво за продолжување eyelashМоже да се користи за да лепак вештачки или рачно изработени трепкитеПогоден за Шминка Салон, Козметика Студио, Шминка Уметник, професионална употреба и лична употребаВе молиме имајте на ум дека овој објект е smelless и unscented .Во целост мало пакетПакет се вклучени : 1x 15ml smelless unscented Лажни Eyelash Лепило Лепакeyelash лепак,eyelash лепак за убавина,eyelash лепак добар квалитет,eyelash лепак не,eyelash лепак про,eyelash лепак 1 buc.eyelash лепак позлата

150 Бр Еднократна Устни, Очна Линия На Миглите Спирала, Четка Комплекти Инструменти За Грим

BGN 10.00 10.27

Опис : Нетоксични влакна четки : со добра санитација, тие се безбедни и корисна, погоден за секојдневниот живот и се зафатени со работа, и лесно да се носат и продавница. Меки усни четки : усна прачки имаат услужни влакната, помагајќи да се направи целосна и еднаква боја на вашите усни, погоден за други течни козметика, како и. За еднократна употреба eyeliner четки : намалување на отпадот на вашиот eyeliner шминка, направи имате стара eyeliner и овозможи на шминка трае подолго. Флексибилни eyelash маскара четки : главата на четката може да биде свиткана во зависност од вашата потреба, да ги користите за да се направи вашите очи да изгледаат поголеми, целосни и посветла.Големина на : прибл.4.5*6.5*10см / 1.78*2.56*3.94 инчПакетот Вклучува : 50 x Расположливиот Усна Четки50 x Расположливиот Маскара Четки50 x Расположливиот Eyeliner Четки

Нов 60pack Силикон очите Pad супер тънък прозрачен хартиен Патчер удължаване на миглите лепенки на очите Pad За изграждане на миглите подложки

BGN 86.00 107.01

Сите во парк Добра Цена и Висок Квалитет.Може Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash PermingEyelash продолжување добавувачи за професионални lash техничариПогоден за шминка салон, козметика студио, шминкерот.Погоден за професионална употреба и лична употребаНајдобар Квалитет Око Печ, Супер Тенок...

10 бр. / компл. Професионална четка за грим триизмерна компактна пудра руж сенки за очи очна линия на веждите държач за четка цветни козметичен инструмент

BGN 16.00 20.61

10pcs / set Професионална Шминка Четка Тридимензија во Прав Blusher Сенки Eyeliner Веѓа Усна Четка Шарени Козметички Алатка Топла Нови

Горещи продажба с дебели мигли цвят кафяв удължаване на миглите фалшиви мигли един eyelashesnature мигли мигли грим инструменти

BGN 5.00 5.41

Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За да ги Прилагодите : стилот на оваа страница Навивам C со Дебелина 0.15,0.20,0.25 mm, со Должина 8,9,10,11,12 мм имаат акции...

1 чифт черен цвят, плюс цветна линия сватбени изкуства преувеличени фалшиви мигли етап изпълнения необходими KZ054

BGN 1.00 2.32

започнетекрајотЦрна боја плус шарени линија на свадба уметност претерани лажни трепки фаза настапи потребно KZ054

Къса стволови готови фенове 6D Volume Мигли Extension Professional Cils Volume мигли руски съраунд удължаване на миглите

BGN 11.00 15.98

Краток Матични Premade Фанови 6 D за Јачина на Трепките Продолжување Професионални Cils за Јачина на Трепките руската Волумен Eyelash ЕкстензииВисок квалитет на трепките, мека, свиленкаста и сјајнаМоже да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобно да се носат!

7 бр./компл. четки за грим от Професионален комплект марка козметика грим четки инструменти Фонд четки за грим на лицето красота Essentials

BGN 5.60

7pcs / set Шминка Четки попрофесионално Козметичкиот Бренд Шминка Четка Алатки Фондацијата Четка За Лице Сочинуваат Убавина Essentials 70g

MAANGE набор от четки за грим от 20 бр. професионални мека четина diamond сенки за очи на прах козметични четки MAG5113 5U1201

BGN 9.00 11.23

MAANGE Шминка четки поставите 20 Pcs професионални услужни Влакната Дијамант сенката за Очи во Прав Фондацијата козметички ЧеткиФункција : 100% нов и висок квалитет! Големина : 18x13x2cmНаправени од високоодделение синтетички влакна Обезбеди целиот сет на четки, вклучувајќи 25 четки од различни големини На влакната се сите мека и свиленкаста на допир Тие се применуваат шминка рамномерно и лесно се чисти Секоја четка е дизајниран со долго, лесназазафат рачка за прецизност во текот на апликацијата Противалергиски, погоден за сите типови на кожаПакетот Вклучува : 1x 20pc Четки1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...