• Ново
Нов творчески кръгла форма силиконови омлет мухъл форма за пържене на яйца палачинки кулинария мухъл закуска е важно

Нов творчески кръгла форма силиконови омлет мухъл форма за пържене на яйца палачинки кулинария мухъл закуска е важно

BGN 2.00
BGN 2.86
-30 %
В магазина

Брой продукти


Нови Креативни Тркалезна Форма Силикони Omelette Мувла Форма за Јајца за Пржење Палачинка Готвење Мувла Појадок од Суштинско значење
Карактеристики :
1. 100% Сосема нов и добар квалитет
2. Можете да ги користите прстен јајце да се направи палачинка.
3. Тоа може да се стави во фрижидер и фурна,лесен за чистење.
4. Се справи со дизајн,може да направи вашата готвење добиете лесно.
5. Направен од висок квалитет со силиконска материјал, безбедно и не им наштети на луѓето.
6. Добиете совршен пржено јајце, па дури и може да се користи за совршен мал палачинка!
7. Висока температура отпорни, лесно ослободување не - стап површина, едноставно да се чисти и лесно да ги собереш.
8. Може да се стави јајце во јајце прстен ,и јајцето ќе добиете креативна форма за храна .
Спецификации :
1. Материјал : Силикон
2. Големина : 10*2cm(D*H)
3. Бои : Црвена, Зелена
4. Нето Тежина : 30g
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Пакетот вклучува :
1 x Јајце Shaper мувла
Купувачот Повратни Информации

Подробности

Тип:
Инструменти За Яйца
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
документ:
FDA, CE / EU
Номер На Модела:
ZK463201 ZK463202
Материал:
Силикон
Тип Инструменти Яйце:
Пръстени За Яйца И Палачинки
търговска марка:
Предварителна подготовка
Функция:
Форма за изработване на яйца
Начин Зидария Яйцеклетки:
Няма
Размер:
10*2cm(D*H)
Цвят:
червено, зелено

Те също купуват с този продукт

10-инчов бъркалка от неръждаема стомана смели обновен кухненски миксер на по-високо качество яйце балон колотушка млечни прибори силна 26см 6 тел

BGN 7.00 7.84

10инчен Нерѓосувачки Челик Whisk Храбар Надгради со Врвен Квалитет Кујна Миксер Јајце Балон Beater Млеко Прибор Силна 26cm 6 ЖицаПердув : Највисок Квалитет На Комерцијални одделение 18 / 10 Нерѓосувачки Челик 6 жица главата Солидно исполнет рачка има прстен за виси на utensil рек Сите делови од машина за миење садовиsafe Сите Krona whisks функција 18 / 10 нерѓосувачки челик со епоксидна полни се справува со кои се гарантира вода тесни печат и се NSF Одобрен за комерцијална и индустриска употреба...

Високо Качество На Яйце Чаша Кухня Закуска Сварени Метално Яйце Чаша Спирална Пружина Притежателя Чашка За Варено Яйце

BGN 1.00 1.23

Опис100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Боја : Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Димензија : До Дијаметар : Години : 5cm; База Дијаметар : Прибл 4.2 cm.Лесно варени јајца.Се однесуваме кон вас гости со овој убав облик јајце првенство.Flexiable, Нестап и еднократно.Не чипови, пукнатини или nicks, од не ' Рѓосувачки челик sping, трајни и вредност.Тоа се применува во домот, ресторан и чај салфетки итн.Напомена : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Јајце Држачот.Нашите предности1...

1бр практичен жълтък/бяло яйце сепаратор засмукване нещастници Дърва филтър делител притурка

BGN 2.00 2.53

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Направени од здрави и безопасно ABS пластика & стакло Лесно да се чисти Едноставна операција Паметен дизајн Нетоксични и еколошки најдобар помошник во вашата кујна, ви помага да се оддели белка од јајце од јајце лесно се од Суштинско значење и корисни алатки за домаќинките Одржување на рацете да ви бидат слободни Дури и добар помошник за да се направи торта или помошникот да направи лицето маски Боја : Роза Големина : Прибл.10.5 cm*6cm Seperator Тежина : Околу.43g Како да го користите : Едноставен позиција на јајце сепаратор во текот на yold на разбиена јајце.стискаш на комората,потоа отпуштете да се извлече жолчка,се притисне повторно да се пушти жолчка...

50 бр./лот нов лепкав ориз яйце инструмент 2,5 см малък калибър отворено яйце отворен отвор на черупката най-високо качество неръждаема стомана бъркалка яйце инструм?

BGN 216.00 227.20

50pcs / многу Нови GlutinoОриз Јајце Алатка 2.5 cm Мал Калибар Отвори Јајце се Отвори ДупкаШколка Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Whisk Јајце АлаткаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производот : не ' Рѓосувачки челик Јајце АлаткаГолемина на : 40*22*25cmТежина : 5 KG

Подарък 1бр силикон яйце браконьер готвач браконьер шушулки Кухненски прибори очи печене Купа притурка яйце мухъл яйце котел чаша 52062

BGN 2.54

100% сосема нов и висок квалитет Флексибилни силикони готвење алатка, совршен за лов јајца, печење и калапи лебди во вода за време на готвење, poach тоа, се пече тоа или мувла тоа, ова е една многу корисна алатка за да имате во вашата кујна...

5 бр. / компл. от неръждаема стомана прекрасната форма на пържени яйца мухъл палачинка пръстени мухъл кухненски инструмент+едно яйце разделители безплатно

BGN 11.18

5pcs / set Нерѓосувачки челик Симпатична Облик Пржени Јајца Мувла Палачинка Прстени Мувла Кујна Алатка Едно Јајце Divider Слободни Куршум Точка: ♫THICKENER : Направен од ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ, од нерѓосувачки челик Sкои поминаа ФДУ сертификација...

12-инчов нов кухненски уред от неръждаема стомана балон размахване яйце колотушка 6 жично инструмент 30. 5x7 см

BGN 7.98

12инчен НОВИ Нерѓосувачки Челик Кујнски Utensil Балон Whisk Јајце Beater 6 Жица Алатка 30.5 X7 CMПердув : Највисок Квалитет На Комерцијални одделение 18 / 10 Нерѓосувачки Челик 6 жица главата Солидно исполнет рачка има прстен за виси на utensil рек Сите делови од машина за миење садовиsafe Сите Krona whisks функција 18 / 10 нерѓосувачки челик со епоксидна полни се справува со кои се гарантира вода тесни печат и се NSF Одобрен за комерцијална и индустриска употреба...

4 бр. / компл. най-високо качество неръждаема стомана пържени яйца мухъл кухненски инструмент палачинка пръстени яйце готвене инструменти за полагане на приспособл

BGN 7.95

Карактеристики : Совршен точка за користење со кујна.Одличен дизајн за готвење различни во облик на јајца, палачинки или за вашиот љубовник, како и вашето семејство Идеална за правење палачинки crumpets или пржени.Слива Цвет форма пржени јајца мувла.Лесно да се чисти и траен перформанси.Се справи со огради за лесни за складирање.Компактен издржлив и лесен за употреба.Оваа Вистинска големина е 195 * 65mm топлина помеѓу 40° до 70° степени Имитација производ е краток дека 2 cmПакувањето на производот : 4 x Пржени јајца мувла(1set=4pcs) ( Тоа не содржи јајца)Совети : Кога ќе се испраќаат, бојата на производот е случајно избрана, сите непријатности, ве молам, прости ми, ви благодарам.(зелени / црна / жолта)1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Яйце Полк Кухня Закуска Сварени Метално Яйце Чаша Спирална Пружина Чашка За Варено Яйце

BGN 1.00 1.33

Опис100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Боја : Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Димензија : До Дијаметар : Години : 5cm; База Дијаметар : Прибл 4.2 cm.Лесно варени јајца.Се однесуваме кон вас гости со овој убав облик јајце првенство.Flexiable, Нестап и еднократно.Не чипови, пукнатини или nicks, од не ' Рѓосувачки челик sping, трајни и вредност.Тоа се применува во домот, ресторан и чај салфетки итн.Напомена : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Јајце Држачот.Нашите предности1...