• Ново
1бр най-високо качество неръждаема стомана краката рашпиль двойна странична грижа за краката инструмент на мъртвата кожа каллус Отстраняване педикюр на краката ф?

1бр най-високо качество неръждаема стомана краката рашпиль двойна странична грижа за краката инструмент на мъртвата кожа каллус Отстраняване педикюр на краката ф?

BGN 4.78
В магазина

Брой продукти


4207556121818299 ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ US $ 3.99 /парче US $ 3.00 /парче US $ 1.90 /парче US $ 4.30 /парче US $ 2.22 /парче US $ 8.89 /парче US $ 4.99 /парче US $ 3.29 /парче US $ 2.99 /парче 1 PC на Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Нога Rasp Двојно Страна Нога Нега Алатка Мртвите Кожата Callus Смена Педикир Нога Датотека Нозе Алатка Топла

Подробности

Тип Елемент:
рашпиль за краката
Размер:
normal
Номер На Модела:
ioio6
Материал:
Пластмаса+неръждаема стомана

Те също купуват с този продукт

Nail Brush & Art Decor Нейлз Dust Cleaner за електрически маникюрных машини аксесоари за нокти инструменти електрически маникюр

BGN 1.00 1.52

ПРЕДНОСТИ : 1 Антибактериски 2 Не затнување 3 Отпор на киселина, алкално и топлина 4 подобрување на клиенти се чувствуваат...

Модерен преносим електрическа Пробивна машина, професионален маникюр, педикюр, маникюр, салон бормашина инструмент цифров K38 Dial type 12V

BGN 705.00 1215.31

30000 вртежи во минута Кореја K38 Dial Тип (12 V) ДигиталенВовед : 1 Повеќенаменски micromotor за лабораторија, накит, индустрија, убавина, хоби.2...

1бр електрически маникюр, педикюр Пробивна машина аксесоари Керамични нокти тренировка на голяма бъчва гладка горна част на краката, рашпили керамични парченца

BGN 16.00 27.33

Рака и Нога Rasps Керамички Помине Вежба БитовиПредности : 1 Антибактериски2 Не затнување3 Отпор на киселина, алкално и топлина4...

Нейлз Art Cuticle Remover Pusher Stick Unghie Кръгли Дървени Оранжеви Пръчки Гледна Лак За Нокти Ongle Manicura Инструменти Unhas Ferramentas

BGN 0.94

100% Сосема Нов Дрво Портокал Стапови Боја : дрво Големина : 15 x 0.4 cm Нето Тежина : 9.4 г Пакување : ПП торба Лопата Форма на едниот и Остри Врв и останатите...

SpeTool 20000 об / мин малък преносим електрическа Пробивна машина за нокти Маникюр, Педикюр набор от инструменти за акрилни нокти, гел-лак за нокти инструменти

BGN 15.00 19.98

Spe Tool 20000 ВРТЕЖИ во минута Мали Преносни Електрични Помине Вежба Машина Нокти Педикир Алатки Сет За на доградба на Акрилни Нокти Гел лак на Ноктите Алатки Производ Вовед : Овој производ е дизајниран за отстранување на ноктите гел, мелење габи, гравирање накит, полирање скулптури и други прецизни полирање girnding...

1бр нокти керамични тренировки топката пречистване на кожичките на ноктите салон Хироподия ортопедия маникюр, педикюр бормашина Керамични заусенец бита инструме?

BGN 15.00 27.15

Керамички Помине Вежба Топката Cuticle ЧистиПредности : 1 Антибактериски2 Не затнување3 Отпор на киселина, алкално и топлина4...

100pcsX75mm син цвят на ноктите Арт дизайн оранжево дърво, пръчка кожичките тласкач Отстраняване маникюр грижа + Безплатна доставка

BGN 4.78

ОписСостојба : НоваСтил : DIYМатеријал : ДрвоГолемина : 3.8 мм *75mmдраг пријател,имаме 6 видови боја,црвена,зелена,виолетова,портокалова,жолта,Сина.ве молиме, известете која боја ви се потребни ако имате барање.3.8*178mm,114mm,104mm,100mm ,75мм,65mmГолемина : Шоу на сликиПакетот вклучува : 100pcsСлики

1 лот= 100 бр маникюр дървена тласкач Отстраняване на кожичките Stick Orange Point Sharp педикюр, маникюр Orange Wood Stick Tool B45

BGN 4.00 4.29

1lot= 100 компјутери Помине Уметност Дрвени Cuticle Тласкач Смена Стап Портокалова Точка Остри Педикир Маникир Портокал Дрво Стап Алатка B45 Карактеристики : 1...

Rolabling 1PC Спирала Dotting Tool 2-way маникюр Dotting Tool with Acrylic Handle for нокти на Кристал Nail decoration

BGN 2.00 2.64

Карактеристики : Ова е нокти dotting пенкало со 2 различни краеви за различни marbleizing желби Едниот крај со поголем топката и друг крај со помали еден Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, За забележување на т.н", Вителот, dotting...

EasyNail 2.35 мм карбид конусни ножове нокти тренировка електрически маникюр обрат чеп кожичките тласкач пила за нокти полирани инструменти

BGN 8.00 8.88

Flute Големина : 6.0 mm вкупна Должина : 52mm месо тело : 3 / 32"(2.35 mm) ЗАБЕЛЕШКИ : 1.Проверете помине битови пред употреба...

5 бр./компл. горещ 49 мм Сребърен карбид нокти тренировка на електрическа пила за нокти тренировка груб карбид бормашина нокти инструменти, пилочки за нокти,вятърна ?

BGN 22.21

Опис ПРЕДНОСТИ : 1 Антибактериски 2 Не затнување 3 Отпор на киселина, алкално и топлина 4 Подобрување на клиенти се чувствуваат...

SpeTool волфрам карбид нокти малко царевица форма аксесоар за електрическа пила за маникюр за нокти Nail Rotary Bur Pro Nail Art Salon Tool

BGN 11.00 12.43

Spe Tool Волфрам Карбид Помине Малку Остар Пламен Додаток за Електрична Маникир Нокти Датотека Помине Ротари Bur Про Помине Уметност Салон АлаткаПроизвод Детали : >> Бренд Име : Spe Tool>> Точка Име : Волфрам Карбид Помине Малку>> Модел : CK08>> Објект Состојба : Нова>> Ронки : Универзална>> Ронки Глава Дијаметар : Φ4mm (0.16 инчи)>> Ронки Главата Должина : 13.5 mm (0.53 инчи)>> Месо тело со Дијаметар : 2.35 mm (3 / 32inch)>> Matetial : Волфрам Карбид Челик>> Употреба : електрични помине вежба машина, вежба маникир, педикир маникир>> Функција : помине малку, педикир малку, педикир малку, лак вежба, нокти датотека малку Предности На Производите>> Поголема ЦврстинаВисок квалитет на увезени Tungten Карбид Челик, поголема цврстина, подолг животен век, подобро полирање перформанси отколку обичните челик.>> Лесно Да се Чисти и DisinfectМиење на вежба малку преку чиста вода директно, а потоа можете едноставно да disinfect малку преку лекови и алкохол...

Wuf 1бр Керамична нокти тренировка на електрическа пила за нокти тренировки карбид бормашина 3/32 маникюр машина, режещи инструменти и аксесоари за нокти

BGN 8.00 9.23

ПРЕДНОСТИ : 1 Антибактериски 2 Не затнување 3 Отпор на киселина, алкално и топлина 4 подобрување на клиенти се чувствуваат...

26000 об / мин 15 W Pro електрически маникюр бормашина файл педикюр, маникюр машина комплекти за маникюр тренировки нокти режещи инструменти инструменти за нокти, гел

BGN 44.00 51.18

26000 RPM 15 W Про Електрични Помине Уметност Вежба Датотека Педикир Маникир Машина Колекции Помине Уметност Вежба Битови Ноктите Машина Алатки За Нокти Гел Опис : 100% Сосема нов Електричен Помине Уметност Вежба Променлива брзина на контрола : 500 RPM26,000 RPM Handpiece директно поврзан со електрична енергија, лесно да ја носите! Светлинатежина дизајн за прецизна работа! Тивко и мазна Safty дизајн, додадете против пролизгување блок, да се избегне рака да бидат оштетени при користење на застаклување машина...

1 Бр Шлайфане На Камък Нокти Тренировка 3/32 Завой Заусенец Ципа Чиста Мелница, Маникюр, Педикюр, Инструменти За Нокти Бормашина Аксесоари

BGN 2.00 2.16

1 Buc Мелење Камен Помине Вежба Малку 3 / 32" Rotate Брус Cuticle Чисти Мелницата Нокти Педикир Алатки Помине Вежба ДодатоциФункција : 100% Сосема НовВисоко Квалитетни,точни се справи со месо тело со дијаметар, 2.35 мм може да се fited mos на машиниПакување Содржина : 1 Buc Помине БитовиЗабелешки : (1) Проверете помине битови пред употреба(2) Секогаш носат окозаштитни очила safty(3) за Професионална употреба само(4) не го користете, ако тоа падна(5) Чувајте ги надвор од rach на Децата(6) Disinfect помине битови по употребата

Вольфрамовая Стомана Маникюр Тренировка 2 Много Груби За Електрически Маникюр Бормашина Нокти Малко Педикюр И Лак За Нокти Инструмент 06

BGN 10.00 11.06

Victool Волфрам Челик Нокти Вежба Битови 2 Дополнителни Крупни За Електрична Нокти Вежба Помине Малку Педикир Полски Помине Уметност Алатка 06Производ Детали>> Бренд Име : Victool>> Точка Име : Волфрам Карбид Помине Малку>> Модел : TB006>> Објект Состојба : Нова>> Боја : Сребрена>> Ронки : 2 Дополнителни Груб>> Ронки Глава Дијаметар : Φ6.6mm (0.26 инчи)>> Ронки Главата Должина : 13mm (0.51 инчи)>> Месо тело со Дијаметар : 2.35 mm (3 / 32inch)>> Matetial : Волфрам Карбид Челик>> Употреба : електрични помине вежба машина, вежба маникир, педикир маникир>> Функција : помине малку, педикир малку, педикир малку, лак вежба, нокти датотека малкуПредности На Производите>> Поголема ЦврстинаВисок квалитет на увезени Tungten Карбид Челик, поголема цврстина, подолг животен век, подобро полирање перформанси отколку обичните челик.>> Лесно Да се Чисти и DisinfectМиење на вежба малку преку чиста вода директно, а потоа можете едноставно да disinfect малку преку лекови и алкохол...

ZKO 30 бр./компл. свредло за нокти бита комплект професионален електрически маникюр, педикюр машина дръжка набор от аксесоари за маникюр машини

BGN 2.00 3.18

Карактеристики : Изработени од високо квалитетен материјал, може да се користи и за многу долго време...

100 Бр Дизайн Нокти Оранжев Дървена Пръчка Пръчки За Премахване На Кожичките Тласкач Маникюр, Педикюр, Грижа

BGN 3.00 5.34

Карактеристики : 1 Тоа е Двојно Заврши Портокал Плевел се Држиме за Нокти / Помине Уметност и Педикир.2 Лопата Форма на едниот и Остри Врв и останатите.3...

Горещи продажба 2 елемента директен неръждаема стомана нокти разбъркване прът инструмент скъпоценен камък, украсена с мешалка UV гел и акрил на ноктите прът за разб

BGN 3.00 3.18

ОписТопла продажба 2 парчиња директно од не ' Рѓосувачки Челик Помине Уметност Мешајќи Род Алатка Гем Декорирани stirrer УВ Гел и Акрил Помине Мешајќи РодСлики

Неръждаема Стомана Ципа На Ноктите Тласкач Отстраняване Двупосочен Педикюр, Маникюр, Инструмент

BGN 1.00 1.44

Спецификации : Dualкрај тласкач за туркање и сечење на ноктите cuticle.Со лажицакако крај (кривиend) се користи за туркање на кутикулите дизајн лесно им помага да го оформат кутикулите.Сечилото инциденти на тешко да се отстрани рецидив кожа во внатрешноста на ноктите и одлична за отстранување на лепак при користење на доградба на акрилни нокти.Погоден за професионални салон употреба или домашна употреба.Тип : Ноктите ТласкачМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаКарактеристики : Издржлив, Лесен за Употреба, АнтиЛизга Рачка, Двојно ЗавршиДолжина : 12.5 cm / 4.92" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Помине Тласкач

1бр / комплект 3/32 тренировка за нокти-карбид - (X-груб ) тренировка за нокти (сребро) нов салон дизайн нокти, пила за нокти тренировка 509001

BGN 14.00 14.38

Опис1pcs / set 3 / 32" Помине Вежба Карбид (XГруб ) Помине Малку (Сребро) нови помине уметност салон за нокти датотека вежба малку 509001здраво почитувани,имаме 5 Колоркодирани за секој вид стока.Од Груба да Казна ,колоркодирани е( Црна=XC , XГРУБ) , Зелени=C, ГРУБА ) , Сини=М , Среден ), Црвено=F, Казна ) ,Жолта=XF, XРед )Црна е многу Груба,Жолта е многу Добро.сите се во парк,добредојдени да се избира предмети сакате.ПРЕДНОСТИ : 1...

1бр Керамична гвоздея пробийте по маникюр педикюр бормашина електрическа машина Левичар пила за нокти салон краката, мазоли полиращи инструменти

BGN 17.00 25.57

3 / 32" Месо Тело Со Дијаметар Од Керамички Брус Вежба БитовиПредности : 1 Антибактериски2 Не затнување3 Отпор на киселина, алкално и топлина4...

EasyNail нов висококачествен Керамичен тренировка за нокти ципа чисти инструменти за нокти 3/32 пила за нокти е добре да се използва ципа дюзи бита M форма

BGN 7.00 7.98

Flute Големина : 2.35 mm вкупна Должина : 39mm месо тело : 3 / 32"(2.35 mm) Пакет вклучуваат : цел+Подарок.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки...

HYTOOS волфрам карбид нокти тренировка на кожичките чисти разменяйте бита за маникюр, педикюр електрическа бормашина аксесоари гел за премахване на

BGN 14.00 17.12

HYTOOS Волфрам Карбид Помине Вежба Малку Cuticle Чисти Брус Битови За Нокти Педикир Електрични Вежба Додатоци Гел ОтстранувањеКарактеристики : главата големина : Φ14.5* 6mm обликот : куршум функции : чисти cuticle, отстранете помине гел Пакет листи : 1 x Волфрам Карбид малку[ Пратката ] Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти...

Керамична Дюза Маникюр Бормашина Мелница Нож За Нокти Електрическа Бормашина Маникюр Машина Устройство Аксесоар Акрилен Гел Лак

BGN 7.00 10.29

Ова е одлична за сите видови на нокти работа од sculpting, чистење, за полирање Практично користење и мала тежина...

1 Парче Мъртва Кожа Вилица Клещи Тласкач Машинка За Подстригване Каллус Отстраняване На Кожичките Маникюр, Педикюр Неръждаема Стомана Нокти Инструмент За Красота

BGN 2.00 2.50

Нерѓосувачки Челик Помине Уметност Стил АлаткиБоја : СребренаТежина : 15g / еезДимензии : 12cmПогодна за двете домашна и професионална употребаПредности : Антилизга гумени се справи со, повеќе удобно во рака; Економски и Удобен.Пакување Содржина : 1pcs