• Ново
Top New! 2017.12 V HDD (4.08+ 3.63) 500GB за bmw icom a2 b c със софтуера най-новата версия, с експертни режим за BMW ICOM

Top New! 2017.12 V HDD (4.08+ 3.63) 500GB за bmw icom a2 b c със софтуера най-новата версия, с експертни режим за BMW ICOM

BGN 179.20
В магазина

Брой продукти

Топ Ново! 2017.12 V HDD ( 4.08.13+3.63) 500 GB за bmw icom а2 б в со најновата верзија на софтвер со Експерт Режим за BMW ICOM
Можете да ги купите овој најновата верзија HDD да одговара на вашиот ICOM дијагноза скенер.
Ако сакате да се добие целосен сет ( HDD, ICOM, Лаптоп), можете да изберете слободно во мојата продавница.
Системски побарувања ( Лаптоп) :
Dual-core процесор, препорачливо е дека I3 погоре; Повеќе од 4 G на меморија.
за BMW ICOM А2+Б+В со Софтверски Пакет Листата :
1pc x 500 gb hdd 2017.12 Верзија ( со експерт Режим)
PS : ние имаме HDD одговара за мулти лап-топ компјутери. Ве молиме да ни кажете кои HDD што треба, или ќе испрати D630 HDD за вас.
За Г ell Лаптоп : D630, E6420
За L enovo Лаптоп : X200t, X61, T410, Z475
За P anasonic Lapop : СП-19, СП-29, СП-52
I. Нашиот Најнов ICOM А2 софтвер beed за да одговара со овој Хардвер Верзија :
Ако вашиот хардвер верзија е премногу стар, ќе можеме да го ажурирате за вас преку Teamviwer.
PC-CORE 03.13.00
Подигнете : 01.23.01
Примена : 01.37.00
Верзија на софтвер : 2017.12 вклучувајќи ги и Експерт Мод
1.ISTA-D : 4.0 8
2.ISTA P : 3.63
Не поврзани 9000 дена останатите
answer : ___________________________ note :
Најновите icom софтверска поддршка Win7 64 малку систем :
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме започнете автомобил пред да го користите уредот, а потоа го направите следниве чекори :
1. поврзете на автомобил со пописот или icom а2;
2. поврзете пописот lan-кабел со компјутерот кога системот светлина престане да трепка.Инаку, пописот ista-стр програма ќе се исклучи автоматски ако имате најпрво поврзан на уредот со компјутер директно.
ПОПИСОТ а2 Софтвер Мулти-Јазици се Поддржани : ISTA-П.
Англиски, германски, шпански, француски, италијански, полски, португалски, турски, чешка, шведска, холандија, руски, Japaness, кореја, Тајланд, шведска, Idonesian и Кинески
ISTA-D поддржува само англиски и германски јазик.
За Б-M-W за ICOM А2+Б+В поддржува Б-M-W автомобили до 2014 година. Поддршка на Б-M-W & МИНИ целосен систем за дијагностицирање и офлајн програмирање.
За Б M W ICOM Софтвер Предност :
1. Поддршка Мулти-јазик
2. Поддршка речиси 95% лаптоп на светот со Intel чип( I3/I5/I7 серија) и има 4 GB меморија, ние нудиме L enovo x200t, D ell d630 итн.
3. Софтверот содржи TIS и WDS софтвер( за поправка настава и коло).
4. Откажете USB Dongle, нема потреба да се грижите повеќе за losting usb dongle ќе ја затвори вашата софтвер.
5. Обезбеди бонус инженер за слободен софтвер, можете да го користите за да се направи еден модул програмирање.
6. Поддршка за Б M W Инженери програмирање. ( Експерт Режим)
500 GB HDD :
Софтвер Демо :
Ве молиме Имајте во предвид : Ако доаѓаат од Русија, Бразил, Украина , ве молиме изберете EMS, ви Благодариме.

Подробности

Тип Елемент:
Четци На Кодове И Инструменти За Сканиране
Език:
Korea,Spanish,Polish,Portuguese,Turkish,French,Thai,English,Swedish,Dutch,Japanese,Greek,Italian,Russian,Czech,German
Хардуерна Версия:
НОВО
търговска марка:
RCOBD
Версия На Софтуера:
2017.12
Обновяване На Софтуера:
ДА
Версия на софтуера на ICOM A2 B C:
2017.12
Капацитет на твърдия диск ICOM A2 B C:
500 GB подходящ за множество преносими компютри
На ICOM A2 B C доставка:
DHL, FEDEX, И EMS
Сервизно обслужване на ICOM A2 B C:
техническа поддръжка
Гаранция ICOM A2:
1 година
Функция на ICOM A2:
С Експертни Режим
Софтуерна система ICOM A2:
поддръжка на 64-битова система за win7
специални характеристики:
За диагностика на BMW
Автомобили:
за BMW

Те също купуват с този продукт

От Superpro 610P IC универсален програмист Super Pro 610 P MCU инструмент за програмиране на EEPROM

BGN 519.84

Оригиналниот Xeltek USB Superpro 610 P Универзална ПрограмерОперативен Систем : Win XP, Vista и Win7Xeltek USB Superpro 610 P Карактеристики : Поддршка 218 IC производителот, 30493 компјутери уреди...

D3, с точка 3, за да изберете индивидуален размер и цвят ястия гуми за мотоциклети гуми 2 бр.

BGN 350.00 367.98

Ова е за Д3 верзија со 3 температури за избирање за да го поставите Ние, исто така, има Недигитален, D2, C6, V5 верзии за мотор во нашата продавница...

STARPAD For Tire inverted switch car tire промяна bidirectional switch 220/380v switch inverted switch Едро и дребно, Безплатна доставка

BGN 60.80

Со мерење на големината на мапата таму Поделени во две големи, мали еден вид.Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

4 бр. / лот 2.0 бар 30 паунда на квадратен инч автомобилна гума налягане в гумите клапан стволови покрива сензор за очите Air Alert мониторинг на налягането в гумите за mazda 3

BGN 5.00 7.42

Материјал : Нерѓосувачки челикОбјектот Волумен : 20Објектот Висина : 3cmОбјектот Ширина : 4.5 cmПритисок Опсег : 30psi, 2.0 БарОдговара на било стандардна големина постојните вентилот на гумата матични.Визуелно ве предупредува кога гумата притисок е низок да помогне да се избегнат предвремени гуми носат или blowouts од подпреголеми гуми.Боја Индикација.Зелена покажува дека гумата притисок е нормален.Жолта покажува дека притисокот е долу околу 5 килограми.Црвено сигнали дека притисокот е надолу од најмалку 10 фунти.Гуми притисок под стандардната вредностГуми живот намалиРастојание од по единица бензин намали30%37%6.50%20%28%4.50%15%20%3.00%10%15%2.00%

За BMW ICOM Diagnostic& Programming Tool новата версия на ICOM А2 за BMW ICOM Next A+B+C с лаптоп X200t (4gb) +2017.12 v HDD

BGN 986.00 1038.40

За BMW ICOM Дијагностички& Програмирање Алатка Нови ICOM А2 Верзија за BMW ICOM Следната А+Б+В со Лаптоп X200t (4gb) +2017.12 v HDD За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В 2017 Новата Генерација НА ICOM А2 Подобрување на Функционалноста и Ефикасноста на : 1...

Autel Maxivideo MV400 цифров videoscope с глава тепловизора диаметър 8,5 mm инспектиращата помещение 400 MV универсален videoscope

BGN 182.00 182.40

Autel Maxivideo MV400 Дигитални Videoscope / Automatic Инспекција Камера со 8.5 мм Дијаметар Imager Глава / Широк Сликата на Камерата итн.Оваа премиер Autel Maxi Video MV400 дигитални videoscope е идеална алатка за испитување тешко да се постигне места нормално се скриени од поглед...

3,5 м мобилен електрически picker

BGN 5840.00

Вовед : Тоа се движи и лифтови сите од батеријата.Operater може да се контролира движење,кревање,tunring и сите други операции кога стојат на платформата.На мала тежина и маневрирање се направи тоа практично да се користи во супермаркет и магацинИнтелигентни само движи систем за контрола.Zeroturn радиус и компактен дизајн обезбеди пристап во и околу затворен работа областиКонфигурација : Пропорционално контролиАвтозатворање на врата на платформаDrivable во полна висинаНеозначување на пневматикArtomatic сопирачки системИтни намалување системИтни стоп копчетоЦилиндар држи вентилОдборот дијагностички системМотокар џебовиДржачи за заштитаТрепка светилникСпецификација : Модел Бр...

за bmw ista d / p multi-language expert mode for BMW ICOM Software V2018. 03 ( ISTA-D:4.09.13 ISTA-P:3.63.2) ICOM HDD Wins7

BGN 156.80

V2018.03 За BMW ICOM А2 РЕИНГОЛД Софтвер HDD со Експерт Режим на Повеќе Јазици Инсталиран на Windows 7ICOM за BMW Софтвер 500 GB HDD + Инженер Софтвер (Верзија : D : D : 4.09.13+P : 3.63.2 )за BMW ICOM А2+Б+В Хардвер Верзија ICOMPCCORE 03.13.02 јасCOMBoot : 01.24.00 јасCOMАпликација : 01.38.01 најновата верзија на софтвер со експерт режим за bmw icom а2 ISTAD : 4.09 ISTAСТР : 3.63 експерт режим За BMW Icom А2 Б В Јазици ISTA D И ISTA СТР поддржани мултијазик Американски англиски, Британски англиски, германски, шпански, француски, италијански, полски, португалски, турски, чешка, шведска, холандија, Индија, грчки, Руски, Japaness, корејски, Тајландски, Традиционален Кинески и Поедноставен Кинески 2018 ICOM Софтвер Предност : 1...

2 елемента тип улавяне на пневматичен вакуум на спирачната течност маслен Стравливатель аспиратор спирачната Стравливатель

BGN 75.20

2 ПАРЧИЊА Стисок Тип Пневматски Вакуум Течност за Масло Bleeder Extractor Кочница BleederОбјектот на Име на Течност за Extractor за Полнење Капацитет Extractor Резервоарот : 2 Литри;Полни Шише : 1 Литар Воздух влезот 1 / 4" PT Работен притисок 40~170 PSI Температура спектар 4°F~140°F Max...

v2018. 03, за да Benz mb star c4 software 500gb HDD за лаптоп dell d630 с windows 7

BGN 164.80

2018.03 Целосна MB Ѕвезда C4 Софтвер HDD 500 GB нов хард диск се Вклопуваат во d630 лаптоп за mb автомобили&камиони&автобус дијагнозаd630 лаптоп Процесор : Intel Core 2 Duo T7300 (2.0 G, L2 = 4 M) Меморија : 4 G DDR2 (до надградба на 4 G) Екран : 14.1 инчи WXGA широк екран со резолуција од 1280 x 800 Оптички диск : DVD Звучен ефект : вградените звучници Conditon : 90% новиот Софтвер HDD 500 GB нов хард диск Софтвер јазик : Кинески; англиски, хрватска ; чешка; данска; холандија; Крај; француски; германски; грчката; унгарски; италијански; Јапонски јазик; корејски; полска; португалија; романски,руски; Шпански; Шведска; & Турски Јазик...

5шт 3 бутона смарт ключ 433 Mhz PCF7947 чип за Megane Remote Key

BGN 160.00

3 Копчето Smart Key 433 MHZ за Рено 433 MHZВе молиме обрнете внимание на овој човек не е клуч школка, тоа е клучот, но не и оригиналот, што е произведено во Кина.Поддршка Автомобил Листата : 2008 "Рено" Megane Authentique Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC 122 Cu...

V2014. 12 Mb Star C3 Red Pro Interface With Seven Кабел For MB Truck and Cars MB Star C3 Diagnostic Tool

BGN 544.00 572.80

V2014.12 Mb Ѕвезда C3 Про Црвено Интерфејс Со Седум Кабел За MB Камион и Автомобили MB Ѕвезда C3 Дијагностичка АлаткаMb Ѕвезда C3 Про Со Седум Кабел За MB Камион и Автомобили Ажурирање На V2014.12Топ 3 Причини за да се Добие MB Ѕвезда C3 Pro : 1...

4 Стълб Тежкотоварни Стабилизирано Гидровлический Изкачване На Кораба Повдигане За Паркиране

BGN 3200.00

Опис На Производот 4 Пост Тешки Стабилна И Хидраулични Возила Лифт, Паркинг ЛифтКонтакт Информации : Visen(Продажен Менаџер)Qingdao Sinofirst Машини Ко., LtdAdd : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao КинаSkype:visenxu Whats App:+8615689970251Моб : +8615689996729 Тел : +8653268076300 Факс : +8653268076301URL : www.sinolifter.cn www.liftawp.com4 пост тешки стабилна и хидраулични возила лифтдомашна употреба електрични автомобили хидрауличниот лифтВовед : 4 Пост Лифт, Паркинг е еден од најпопуларните автомобили лифт кај нашите клиенти...

Електрическа автоматична мобилни въздушна работна платформа 6m

BGN 4256.00

6m Електрично Автоматско Мобилен Антенски Работна ПлатформаКонтакт Информации : Visen(Продажен Менаџер)Qingdao Sinofirst Машини Ко., LtdAdd : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao КинаSkype:visenxu Whats App:+8615689970251Моб : +8615689996729 Тел : +8653268076300 Факс : +8653268076301URL : www.sinolifter.cn www.liftawp.comВовед : 1.Се движат од страна на човекот рачно...

STARPAD гуми аксесоари, автомобилни гуми, джанти, кожен калъф защитни облицовки защити обща дължина 14,5 см Едро и дребно, Безплатна доставка

BGN 12.80

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Добро Качество На Подземен Ножничная Паркинг За Използване В Домашни Условия

BGN 8800.00

Добар Квалитет На Подземни Режа Автомобил Паркинг За Користење Во ДомРежа Автомобил Лифт Опис : Режа автомобил лифт табели се користат за да го подигнете автомобил од првиот кат на вториот кат...

V1.5 PICI8F25K80 Bluetooth 4.0 Super Mini Scanner Wireless Interface Auto Car Code Readers инструмент за диагностика OBD 2 OBDII протоколи

BGN 20.00 26.22

ОписКарактеристики : V06 H4 е ново развиен безжична скенирање алатка Тоа ги поддржува повеќето стандардни OBDII протоколи Прочитајте дијагностички проблеми кодови, и генерички и производителотспецифични, и прикажување на нивните значење (над 3000 генерички код дефиниции во базата на податоци) Јасно проблеми кодови и исклучување на МИЛИ ("Check Engine" светлина)Јазик : АнглискиИме на производ : OBDIIИме на модел : V06 H4Хардвер Верзија : V1.5Комуникација Режим : Blutooth 4.0Чип : PICI8 F25 K80Поддршка : Android / Windows / iosРаботен Напон : 9 V16 VРаботат на струјата : 35m AРежим на Струја : 25m AИнтерфејс : 16 PinРаботна Температура : 40 ~ 85Работна Влажност : Помалку од 60%OBD2 Протоколи : Поддршка Речиси OBDII ПротоколиФункција : Код Читач ДијагнозаМини OBDII Поддршка на Договорот : SAE J1850 PWM (41.6 Kbaud) SAE J1850 VPW (10.4 Kbaud) ISO91412(5 baud init, 10.4 Kbaud) ISO142304 KWP (5 baud init, 10.4 Kbaud) ISO142304 KWP (брзо init, 10.4 Kbaud) ISO157654 МОЖЕ да (11bit ID, 500 Kbaud) ISO157654 МОЖЕ да (29bit ID, 500 Kbaud) ISO157654 МОЖЕ да (11bit ID, 250 Kbaud) ISO157654 МОЖЕ да (29bit ID, 250 Kbaud)Прикажете Тековната Сензор Податоци, Вклучувајќи : ВРТЕЖИ на моторот Пресметува Оптоварување Вредност Coolant Температура Гориво Систем Статус Брзината На Возилото Краток Рок Гориво Трим Долгорочно Гориво Трим Доза Цела Притисок Мерењето Однапред Внесувањето Воздух Температура Проток На Воздух Го Оценувате Апсолутно Гас Позиција Кислород сензор напони / поврзан краток рок гориво скратува Гориво Систем статус Гориво Притисок другите.Компатибилен Софтвер : Windows Верзија : Scanmasterelm, Scan Tool.net, PCMSCAN, итн. Android Верзија : вртежен момент, Dash Command, OBD Автомобил Лекар, Авто Доктор, Мини OBDII, EOBD, итн. IOS Верзија : Авто Доктор, Мини OBDII. Symbian Верзија : OBDScope.Компатибилен Платформа : Софтверска поддршка платформа : Windows XP, Windows 7 / 8, android, symbian, итн...

1m to 3m Home Use Disable Lift Стълбищни Home асансьори

BGN 6080.00

1m 3м Домашна Употреба се Оневозможи Лифт Скалило Лифтови ДомаКонтакт Информации : Visen(Продажен Менаџер)Qingdao Sinofirst Машини Ко., LtdAdd : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao КинаSkype:visenxu Whats App:+8615689970251Моб : +8615689996729 Тел : +8653268076300 Факс : +8653268076301URL : www.sinolifter.cn www.liftawp.com Опис на Производот 3m хидраулични дома оневозможи количка лифтВовед : 1.Погоден за внатрешна или надворешна употреба и платформа висина од 1m да 6m на располагање.2.Тоа може да биде инсталиран директно во земјата без архитектонски поддршка на јами.3.Платформа за Систем за Контрола, Пост Систем за Контрола и Далечински Управувач Систем за сите на располагање.4.Итни Опаѓачки Систем5.Компактна структура направете го тоа широко се користи во тесен и мал простор.Спецификација : Модел WL2510 WL2515 WL2520 WL2525 WL2530 WL2535 WL2540 WL2550 WL2560 Капацитет kg 250 Кревање Висина mm 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 5000 6000 Платформа Големина mm 1200*1000 Влез & Излезете од Режимот ° 90 / 180 Пакет Големина mm 1600x1300x1550 2100x1300x1550 2800x1300x1550 3300x1300x1550 4000x1300x1550 4500x1300x1550 5000x1300x1550 6000x1300x1550 7000x1300x1550 Минималната Висина mm 60 Брзина mm / s 60 Контрола на Напон V 24 Излезна Моќност 2.2 Kw Моќност 240 V; 50 HZ; 1фаза(прилагоди) Вози Систем Хидраулична Работна температура °C 10°~60°( под ниска температура може да избере antifreeze хидраулично масло)Слики за Вашиот Преглед : Нашата Услуга : 1.Ние можеме да дизајнираме на customerized оневозможи количка лифт, како на вашите барања.2.Најсоодветен модел ќе се препорачува да ви откако знаеме за вашето барање.3.Пратката може да биде договорено од нашата порта до вашата дестинација порта.4.Opetion видео може да бидат испратени до вас, ако е потребно.5.Одржување на видео ќе се даде откако ќе се оневозможи количка лифт прекине да ви помогне да се поправи.6.Делови од оневозможи количка лифт може да ви бидат испратени од страна на изразат во рок од 7 дена, ако е потребно.Често Поставувани Прашања : 1.Како клиент може да купи делови, откако таа се распаѓа?На оневозможи количка лифт донесе повеќето од заедничките делови на хардвер.Може да се купи делови во вашата локална хардвер пазарот.2.Како може да се клиент поправка на оневозможи инвалидска количка подигнете.Еден од голема предност на опремата е со многу ниска стапка на неуспех.Дури се распаѓа,ние може да водич за поправка на тоа со видео и поправка настава.3.Колку долго е гаранција за квалитет?Една година гаранција за квалитет.Ако тоа се распаѓа во рок од една година,можеме да испратите делови бесплатно за вас.Сертификат : ISO и CEФабриката се покаже : Контакт Информации : Visen(Продажен Менаџер)Qingdao Sinofirst Машини Ко.

STARPAD висок клас крос-гумата ключ муфа ключ разрушенная автомобилна гума гумата ключ муфа ключ в насипно състояние, Безплатна доставка

BGN 60.80

Крстот гуми клуч ракав 17,19,21,23 соодветно.Крстот гуми клуч 50cm должинаМатеријал : network vanadium челикПакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...