• Ново
НАЙ-висок Рейтинг win7 sd connect c4 2017 нови + 2017.09 V софтуер + Toughbook CF-19 е добре с SD C4 Star Diagnosis C4 SSD

НАЙ-висок Рейтинг win7 sd connect c4 2017 нови + 2017.09 V софтуер + Toughbook CF-19 е добре с SD C4 Star Diagnosis C4 SSD

BGN 1167.00
BGN 1228.80
-5 %
В магазина

Брой продукти

НАЈВИСОКО Оценет за sd поврзете c4 2017 Најновите +2017.09 V SSD+ Toughbook СП-19 инсталиран и со Ѕвезда Дијагноза C4 Софтвери работа на win7 и win xp систем
MB ЅВЕЗДА C4 е професионален дијагностички опрема за Бс автомобили произведени, тоа е замена на HHT. Компактен 4 функционира врз основа на Windows 7 систем.
Забелешка : овој пакет вклучува 1 sd поврзете c4 со кабли+1 Лаптоп СП-19 ( за PANAS0 NIC).
Ние ќе ви даде добар квалитет SDconnect мултиплексер C4.
Ние тестирани секој сет на овој лаптоп со нашите SDconnect мултиплексер C4.
Ве молиме Никогаш не ставајте батерии во SD-C4 Мултиплексер.
Ние нудиме Техничка Поддршка преку Teamviwer aftersales.
SD C4 поддршка за wifi.
SD Conenct C4 Знаци :
1. Сфаќа сите функцијата ofofficial фабрика компактен 3.
2. C4 Мултиплексер може да connectto фабрика за компјутер и за D ell лаптоп.
3. Заврши одржување податоци.Тоа би можело да понуди целосна демонтажа и монтажа коло дијаграм, работни principleand елемент место во секое време е потребно. Тоа е најдобар асистент за одржување на човекот.
4. SD C4 Верзијата на Фирмверот :
SD C4 Факултативна Конфигурација :
1. За лаптоп ( имаме Де ll лаптоп, Ле ново Лаптоп, Па nasonic toughbook и Xplore таблета)
2. COM се поврзете со лаптоп кабел
3. Хард диск, на секој јазик.
MB Ѕвезда C4 Специјални Функции 1.Поддржани Мулти-Јазик :
Македонски/Бугарски/Дански/Грчки/Шпански/Француски/Италијански/Корејски/Полски/Romanuan/Српско-Хрватски/ Турски/Чешки/Германски/Крај/Hyngarian/Јапонски/Холандски/Португалски/Руски/Шведски/Кинески
2. Поддршка на MB Автомобили По 2000 Година
3. Поддршка Офлајн и Онлајн Програмирање, Ако Сакате да го Направите Онлајн, ве Молиме да се Купи Оваа Онлајн SCN Кодирање Услуга
4.Поддршка На Безжичната.
5. MB Ѕвезда C4 верзија на Софтвер е 2017.09 ,поддршка win7 64bit систем,но некои се многу стари vehiceles можеби не compatiable и wifi не се многу стабилни во било кое време.ако го предвид ова,ве молиме conenct нас за да се добие v2015.12 XP верзија
PS : win7 64bit систем, работи побрзо од xp систем
6 . Системот langauge updateble,ние може да го ажурира win7 систем јазик во кој што ви треба во вашата земја преку teamviewer,стандардно испрати англиски Најновата Верзија на Софтвер за 2017.09 во 240 GB SSD.
MB Ѕвезда C4 Поддршка на Возила листа ( Дел) : Патнички автомобил, Комбе, Камион, Unimogs, Супер спортски автомобил, Busses, Индустриски Големи Собири..
SD Conenct C4 Целата поставува Листата :
Никогаш не ставајте батерии во sd-c5 мултиплексер.
1. C4 ЅВЕЗДА МУЛТИПЛЕКСЕР (со WIFI картичка внатре)
2. 16 PIN OBD II кабел
3. 38 PIN кабел
4. 14 PIN кабел
5. 4 PIN кабел
6. Компјутерски Комуникациски Кабел
7.

Подробности

Тип Елемент:
Четци На Кодове И Инструменти За Сканиране
Език:
Korea,Spanish,Finnish,Denish,Slovenia,Turkish,French,Portuguese,Thai,Hungarian,Swedish,English,Dutch,Japanese,Greek,Italian,Russian,Czech,German
Хардуерна Версия:
os
Версия На Софтуера:
2017.09
търговска марка:
RCOBD
специални характеристики:
Wi Fi
Обновяване На Софтуера:
ДА
sd connect C4 версия на софтуер:
2017.09
капацитет на твърдия диск, sd connect c4:
240GB SSD
SD connect C4 лаптоп:
CF-19, 2G, се използва
следпродажбено обслужване sd connect c4:
техническа поддръжка
гаранция за sd connect c4:
1 година
функция sd connect c4:
Поддръжка На Wi Fi
пакет sd connect c4:
MB SD C4+HDD+CF-19 лаптоп
Софтуерна система:
работа в системи за win xp и win 7
Автомобили:
за БЗ

Те също купуват с този продукт

8m-12m електрическа мобилни платформа на въздушния вдигане на Scissor

BGN 4960.00

8m12m Електрични Мобилни Антенски Лифт Платформата РежаКонтакт Информации : Visen(Продажен Менаџер)Qingdao Sinofirst Машини Ко., LtdAdd : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao КинаSkype:visenxu Whats App:+8615689970251Моб : +8615689996729 Тел : +8653268076300 Факс : +8653268076301URL : www.sinolifter.cn www.liftawp.comВовед : 1.Се движат од страна на човекот рачно...

Вълшебен гаечен ключ дръжка многофункционален универсален храповик гнездо бормашина адаптер за кола ръчни инструменти ремкомплект Храповой ключ

BGN 12.00 19.18

A : Ракав( 719mm ) + поврзување прачкаБ : Ratchet клуч(3 / 8 ) + S leeve ( 719mm ) + поврзување прачкаC : Ratchet клуч(3 / 8 ) + S leeve ( 719mm ) + поврзување прачкаD : Ракав(927 mm ) + поврзување прачкаE : Ratchet клуч( 1 / 2 ) + S leeve (927 mm ) + поврзување прачкаF : Ракав(1132 mm ) + поврзување прачкаG : Ratchet клуч( 1 / 2 ) + S leeve (11 32милиметри ) + поврзување прачкаH : Ракав(921 mm ) + поврзување прачка+ рачкаПревозот И Предадете 1...

От 10 м до 12 м лек буксируемый лифт от алуминиева сплав платформа ножничный лифт

BGN 5600.00

6m да 14m антенски двојна јарболот алуминиумска платформа лифтDual Јарболот Алуминиум Лифт Платформата е развиена од Еден Јарболот Алуминиумска Платформа Лифт...

KUNFINE KW902 WIFI ELM327 Auto OBD2 Code Reader Scanner MINI ELM327 KW902 WIFI Scan Diagnostic Tool Work for IOS/Android/iPhone

BGN 26.00 32.80

Kunfine KW902 WIFI ELM327 Авто OBD2 Код Читач Скенер МИНИ ELM327 KW902 WIFI Дијагностички Алатка за Скенирање се Работи за IOS / Android / i PhoneKW902 WIFI Скенер Опис : Уредот е мал адаптер дека вклучен во возило OBDII конекторот преку Wi Fi, тоа е погоден за паметни телефони и таблети со систем Андроид или i OS систем...

2017.09 HDD Star Diagnosis Compact 4 with Rotate Toughbook CF-19 Ready to Work for MB SD C4 Connect 4

BGN 1110.40

V2017.09 wifi MB Ѕвезда C4 SD Поврзете Ѕвезда Дијагноза експерт мод + mb sd c4 целосен сет + за Panasonic toughbook СП19 Лаптоп најдобриSD C4 Опис на Производот Ѕвезда SD C4 (Компактен 4Ѕвезда Дијагноза Тестер)Верзија : 2017.09 Верзија на Софтвер За СП19 ToughbookЅВЕЗДА C4 е професионален дијагностички опрема за Mer Bz автомобили произведени, тоа е замена на HHT.Компактен 4 функционира врз основа на Windows 7 64bit систем.Карактеристики на 2017.09 v софтвер : * работи на win7 64 малку систем, побрзо отколку win xp систем, а не hht за стари возила, ако треба hht, ве молиме контактирајте со нас за да испратите 2017.09 софтвер 7 32bit систем.* На 2017.09 v софтвер за поддршка на 21 видови на јазици, win7 64 малку систем за поддршка на 34 јазици, систем јазик е updatable.( D T S M o n a c o софтвер треба да плаќаат екстра да се регистрирате)SD C4 Функција : 1...

V1.5 PICI8F25K80 Bluetooth 4.0 Super Mini Scanner Wireless Interface Auto Car Code Readers инструмент за диагностика OBD 2 OBDII протоколи

BGN 20.00 26.22

ОписКарактеристики : V06 H4 е ново развиен безжична скенирање алатка Тоа ги поддржува повеќето стандардни OBDII протоколи Прочитајте дијагностички проблеми кодови, и генерички и производителотспецифични, и прикажување на нивните значење (над 3000 генерички код дефиниции во базата на податоци) Јасно проблеми кодови и исклучување на МИЛИ ("Check Engine" светлина)Јазик : АнглискиИме на производ : OBDIIИме на модел : V06 H4Хардвер Верзија : V1.5Комуникација Режим : Blutooth 4.0Чип : PICI8 F25 K80Поддршка : Android / Windows / iosРаботен Напон : 9 V16 VРаботат на струјата : 35m AРежим на Струја : 25m AИнтерфејс : 16 PinРаботна Температура : 40 ~ 85Работна Влажност : Помалку од 60%OBD2 Протоколи : Поддршка Речиси OBDII ПротоколиФункција : Код Читач ДијагнозаМини OBDII Поддршка на Договорот : SAE J1850 PWM (41.6 Kbaud) SAE J1850 VPW (10.4 Kbaud) ISO91412(5 baud init, 10.4 Kbaud) ISO142304 KWP (5 baud init, 10.4 Kbaud) ISO142304 KWP (брзо init, 10.4 Kbaud) ISO157654 МОЖЕ да (11bit ID, 500 Kbaud) ISO157654 МОЖЕ да (29bit ID, 500 Kbaud) ISO157654 МОЖЕ да (11bit ID, 250 Kbaud) ISO157654 МОЖЕ да (29bit ID, 250 Kbaud)Прикажете Тековната Сензор Податоци, Вклучувајќи : ВРТЕЖИ на моторот Пресметува Оптоварување Вредност Coolant Температура Гориво Систем Статус Брзината На Возилото Краток Рок Гориво Трим Долгорочно Гориво Трим Доза Цела Притисок Мерењето Однапред Внесувањето Воздух Температура Проток На Воздух Го Оценувате Апсолутно Гас Позиција Кислород сензор напони / поврзан краток рок гориво скратува Гориво Систем статус Гориво Притисок другите.Компатибилен Софтвер : Windows Верзија : Scanmasterelm, Scan Tool.net, PCMSCAN, итн. Android Верзија : вртежен момент, Dash Command, OBD Автомобил Лекар, Авто Доктор, Мини OBDII, EOBD, итн. IOS Верзија : Авто Доктор, Мини OBDII. Symbian Верзија : OBDScope.Компатибилен Платформа : Софтверска поддршка платформа : Windows XP, Windows 7 / 8, android, symbian, итн...

Autel Maxivideo MV400 цифров videoscope с глава тепловизора диаметър 8,5 mm инспектиращата помещение 400 MV универсален videoscope

BGN 182.00 182.40

Autel Maxivideo MV400 Дигитални Videoscope / Automatic Инспекција Камера со 8.5 мм Дијаметар Imager Глава / Широк Сликата на Камерата итн.Оваа премиер Autel Maxi Video MV400 дигитални videoscope е идеална алатка за испитување тешко да се постигне места нормално се скриени од поглед...

за bmw ista d / p multi-language expert mode for BMW ICOM Software V2018. 03 ( ISTA-D:4.09.13 ISTA-P:3.63.2) ICOM HDD Wins7

BGN 156.80

V2018.03 За BMW ICOM А2 РЕИНГОЛД Софтвер HDD со Експерт Режим на Повеќе Јазици Инсталиран на Windows 7ICOM за BMW Софтвер 500 GB HDD + Инженер Софтвер (Верзија : D : D : 4.09.13+P : 3.63.2 )за BMW ICOM А2+Б+В Хардвер Верзија ICOMPCCORE 03.13.02 јасCOMBoot : 01.24.00 јасCOMАпликација : 01.38.01 најновата верзија на софтвер со експерт режим за bmw icom а2 ISTAD : 4.09 ISTAСТР : 3.63 експерт режим За BMW Icom А2 Б В Јазици ISTA D И ISTA СТР поддржани мултијазик Американски англиски, Британски англиски, германски, шпански, француски, италијански, полски, португалски, турски, чешка, шведска, холандија, Индија, грчки, Руски, Japaness, корејски, Тајландски, Традиционален Кинески и Поедноставен Кинески 2018 ICOM Софтвер Предност : 1...

Нов тежкотоварни 80-105 mm Обхват на маслен филтър гаечен ключ Отстраняване регулируема маслен филтър окото гаечен ключ, клещи безплатна доставка

BGN 91.18

eatures : Сосема Нов и висок квалитетИдеален за отстранување на возилото масло филтриСилна изградбаКомпактен дизајн овозможува употреба во ограничени просториГолемина опсег За 80105mmПакет Се Вклучени : 1 x клуч

4 бр. / лот 2.0 бар 30 паунда на квадратен инч автомобилна гума налягане в гумите клапан стволови покрива сензор за очите Air Alert мониторинг на налягането в гумите за mazda 3

BGN 5.00 7.42

Материјал : Нерѓосувачки челикОбјектот Волумен : 20Објектот Висина : 3cmОбјектот Ширина : 4.5 cmПритисок Опсег : 30psi, 2.0 БарОдговара на било стандардна големина постојните вентилот на гумата матични.Визуелно ве предупредува кога гумата притисок е низок да помогне да се избегнат предвремени гуми носат или blowouts од подпреголеми гуми.Боја Индикација.Зелена покажува дека гумата притисок е нормален.Жолта покажува дека притисокот е долу околу 5 килограми.Црвено сигнали дека притисокот е надолу од најмалку 10 фунти.Гуми притисок под стандардната вредностГуми живот намалиРастојание од по единица бензин намали30%37%6.50%20%28%4.50%15%20%3.00%10%15%2.00%

Високо качество!Car Auto Interface Scanner Mini ELM327 II OBD2 Bluetooth инструмента за диагностика на съвместими телефони smart scan tool hot sale

BGN 2.88

Висок квалитет!Автомобил Авто Интерфејс Скенер Мини ELM327 OBD2 II Bluetooth Дијагностички Алатка Компатибилни Телефони smart скенирање алатка топла продажбаКарактеристики : 1...

От Superpro 610P IC универсален програмист Super Pro 610 P MCU инструмент за програмиране на EEPROM

BGN 519.84

Оригиналниот Xeltek USB Superpro 610 P Универзална ПрограмерОперативен Систем : Win XP, Vista и Win7Xeltek USB Superpro 610 P Карактеристики : Поддршка 218 IC производителот, 30493 компјутери уреди...

Добро Качество На Подземен Ножничная Паркинг За Използване В Домашни Условия

BGN 8800.00

Добар Квалитет На Подземни Режа Автомобил Паркинг За Користење Во ДомРежа Автомобил Лифт Опис : Режа автомобил лифт табели се користат за да го подигнете автомобил од првиот кат на вториот кат...

Заводска Доставка На Хидравлични Мобилен Стълбищен Асансьор Електрически Ножничный Лифт

BGN 14240.00

Фабриката Снабдување Хидраулични Мобилни Лифт Електрични Режа ЛифтКонтакт Информации : Visen(Продажен Менаџер)Qingdao Sinofirst Машини Ко., LtdAdd : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao КинаSkype:visenxu Whats App:+8615689970251Моб : +8615689996729 Тел : +8653268076300 Факс : +8653268076301URL : www.sinolifter.cn www.liftawp.comВовед : 1.Се движат од страна на човекот рачно...

Машина за висока точност на електронен дисплей, LCD тръба манометър за налягане на въздуха за автомобилни гуми надуваем гумен тест алуминиева сплав цинк

BGN 34.00 36.19

Име на производ : електронски гас метар Тип : гуми притисок метар Притисок екранот опсег : 07 Kg / c метри (PSI) на Екранот единица : Kpa Kg / c Бар Psi М Производ материјал : авијација одделение композитни материјали Производ функции : Повеќе притисок единици, 15 секунди автоматско исклучување, низок напон совети, меморија Settings притисок единица функција Производ перформанси : 1...

2 елемента тип улавяне на пневматичен вакуум на спирачната течност маслен Стравливатель аспиратор спирачната Стравливатель

BGN 75.20

2 ПАРЧИЊА Стисок Тип Пневматски Вакуум Течност за Масло Bleeder Extractor Кочница BleederОбјектот на Име на Течност за Extractor за Полнење Капацитет Extractor Резервоарот : 2 Литри;Полни Шише : 1 Литар Воздух влезот 1 / 4" PT Работен притисок 40~170 PSI Температура спектар 4°F~140°F Max...

СТАРПАД за инвертор с трансформатор ЭК40, 12V повишено до 300В, високочестотен трансформатор 300В

BGN 22.40

Се применува на влезниот напон 12 V, излезен напон 300 V, излезен напон други прилагоди во согласност со клиент побарувачкаОсновни Модел : EC40Основни Материјал : PC40Фреквенција : 3540 KHZМоќност : 300 WОсновно : 0.45 дијаметар 12 акции, се врти 4 врти +4Средно : 0.6 1 акции дијаметар, 100 врти"Димензии" долго со широк од висок 46 * 40 * 30ММ (вклучувајќи скелет големина)Забелешка : ова е само трансформатор, на инверторот диск плочки на производство бара посебна трансформатор не е директно 12 V да 400 V DC зголеми, коло TL494 или слично може да се додаде SG3525 чип FET возачот.Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

1m to 3m Home Use Disable Lift Стълбищни Home асансьори

BGN 6080.00

1m 3м Домашна Употреба се Оневозможи Лифт Скалило Лифтови ДомаКонтакт Информации : Visen(Продажен Менаџер)Qingdao Sinofirst Машини Ко., LtdAdd : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao КинаSkype:visenxu Whats App:+8615689970251Моб : +8615689996729 Тел : +8653268076300 Факс : +8653268076301URL : www.sinolifter.cn www.liftawp.com Опис на Производот 3m хидраулични дома оневозможи количка лифтВовед : 1.Погоден за внатрешна или надворешна употреба и платформа висина од 1m да 6m на располагање.2.Тоа може да биде инсталиран директно во земјата без архитектонски поддршка на јами.3.Платформа за Систем за Контрола, Пост Систем за Контрола и Далечински Управувач Систем за сите на располагање.4.Итни Опаѓачки Систем5.Компактна структура направете го тоа широко се користи во тесен и мал простор.Спецификација : Модел WL2510 WL2515 WL2520 WL2525 WL2530 WL2535 WL2540 WL2550 WL2560 Капацитет kg 250 Кревање Висина mm 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 5000 6000 Платформа Големина mm 1200*1000 Влез & Излезете од Режимот ° 90 / 180 Пакет Големина mm 1600x1300x1550 2100x1300x1550 2800x1300x1550 3300x1300x1550 4000x1300x1550 4500x1300x1550 5000x1300x1550 6000x1300x1550 7000x1300x1550 Минималната Висина mm 60 Брзина mm / s 60 Контрола на Напон V 24 Излезна Моќност 2.2 Kw Моќност 240 V; 50 HZ; 1фаза(прилагоди) Вози Систем Хидраулична Работна температура °C 10°~60°( под ниска температура може да избере antifreeze хидраулично масло)Слики за Вашиот Преглед : Нашата Услуга : 1.Ние можеме да дизајнираме на customerized оневозможи количка лифт, како на вашите барања.2.Најсоодветен модел ќе се препорачува да ви откако знаеме за вашето барање.3.Пратката може да биде договорено од нашата порта до вашата дестинација порта.4.Opetion видео може да бидат испратени до вас, ако е потребно.5.Одржување на видео ќе се даде откако ќе се оневозможи количка лифт прекине да ви помогне да се поправи.6.Делови од оневозможи количка лифт може да ви бидат испратени од страна на изразат во рок од 7 дена, ако е потребно.Често Поставувани Прашања : 1.Како клиент може да купи делови, откако таа се распаѓа?На оневозможи количка лифт донесе повеќето од заедничките делови на хардвер.Може да се купи делови во вашата локална хардвер пазарот.2.Како може да се клиент поправка на оневозможи инвалидска количка подигнете.Еден од голема предност на опремата е со многу ниска стапка на неуспех.Дури се распаѓа,ние може да водич за поправка на тоа со видео и поправка настава.3.Колку долго е гаранција за квалитет?Една година гаранција за квалитет.Ако тоа се распаѓа во рок од една година,можеме да испратите делови бесплатно за вас.Сертификат : ISO и CEФабриката се покаже : Контакт Информации : Visen(Продажен Менаџер)Qingdao Sinofirst Машини Ко.

Сертифициран за качеството на склад погрузочный докинг разровнитель и док-рампа

BGN 4000.00

Квалитетот потврдија склад со вчитување на обвинителна клупа leveler и приклучете рампатаГлавните параметриМоделSDR12Патување висина(до)400mmПатување висина(долу)300ммУсна400mmКапацитет12000kgМоќност0.75 kwДимензија2500*2000*600mmПлатформа големина2500*2000mmНапонСпоред локалните напонНа dvantage : 1...

Низкоскоростная бескамерная въздушно карета перална машина автоматично ремонт на гуми, диагностика на професионалните инструменти с 38 мм шлифовальным кръг

BGN 81.00 86.37

Име : прави се справи со пневматски сандер Модел : AT7070 C Вкупната тежина : 1.2 КГ Дијаметар на клип : 11 мм Брзина : 2500 ВРТЕЖИ / мин...

STARPAD For Tire inverted switch car tire промяна bidirectional switch 220/380v switch inverted switch Едро и дребно, Безплатна доставка

BGN 60.80

Со мерење на големината на мапата таму Поделени во две големи, мали еден вид.Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

STARPAD висок клас крос-гумата ключ муфа ключ разрушенная автомобилна гума гумата ключ муфа ключ в насипно състояние, Безплатна доставка

BGN 60.80

Крстот гуми клуч ракав 17,19,21,23 соодветно.Крстот гуми клуч 50cm должинаМатеријал : network vanadium челикПакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...