• Ново
V2014. 12 Mb Star C3 Red Pro Interface With Seven Кабел For MB Truck and Cars MB Star C3 Diagnostic Tool

V2014. 12 Mb Star C3 Red Pro Interface With Seven Кабел For MB Truck and Cars MB Star C3 Diagnostic Tool

BGN 544.00
BGN 572.80
-5 %
В магазина

Брой продукти

V2014.12 Mb Ѕвезда C3 Про Црвено Интерфејс Со Седум Кабел За MB Камион и Автомобили MB Ѕвезда C3 Дијагностичка Алатка
Mb Ѕвезда C3 Про Со Седум Кабел За MB Камион и Автомобили Ажурирање На V2014.12
Топ 3 Причини за да се Добие MB Ѕвезда C3 Pro :
1. Најнов софтвер : V2014.12
2. Мулти-Јазик : Англиски, Француски, Шпански, Португалски, Италијански, Јапонски, Ruassian, Хрватски, Чешки, Дански, Холандски, Заврши, Грчки, Унгарски, Корејски, Полски, Романски, Шведски, Турски, Кинески
3. MB Ѕвезда C3 има изминатите камион тест. Тоа може да се користи да се направи MB камиони 12-24 V
Mb Ѕвезда C3 Функции :
1.1989~до сега Автомобил, Автобус, Камион, Спринт, Smart ;
2.Сите електричен систем Дијагностички;(не вклучуваат блиц код)
3.читање проблеми кодот
4.бришењето проблеми кодот
5.во живо-податоци
6.адаптација
7.компонента тестирање
8.одржување
9.информации за консултации
10.компонента локација дијаграм
11.инсталации дијаграм
Mb Ѕвезда C3 Нови Карактеристики :
1.Оваа верзија на MB ЅВЕЗДА C3 може да се вклопи во повеќето компјутери ( d630 и сп-19 toughbook) ,тоа не е само ограничени на IBM T30, обезбеди голема погодност за корисниците. Тоа е еден хард диск содржи најновите C3 Софтвер.
2.Со 7 метар RS232-RS485 кабел, да обезбеди повеќе погодност да гаража кога се дијагностицира.
3. ЅВЕЗДА Компактен-3 сфаќа сите функции на официјалната фабрика Star2000 : читање надвор и бришење проблеми со закон; читање во реално време на податоци од сензори и actuator; кодирање и програмирање. Тоа се однесува на најновиот high-tech централна портал систем на сите Mer-Бс автомобили со ажурирана верзија на софтвер за да ги верзија 12/2014, тоа може да внесете сите Бс возила, вклучувајќи АВТОБУСИ, КАМИОНИ, Автомобили, Транспортерот или V-класа, UNIMOG, Индустриски машини и специјална намена возила, паметни итн.
4.Она што е најважно, оваа C3 има изминатите камион тест.Тоа може да се користи да се направи MB камиони.
Mb Ѕвезда C3 Testable Систем :
МОТОРОТ
АВТО-БРЗИНА
AIRCONDITIONAL СИСТЕМ
S/RS
A/БС
A/ЗА СЕКСУАЛНО И РЕПРОДУКТИВНО
MPL
GM
BZ ОРИГИНАЛНИОТ АНТИ-THEF
KEYZESS ОДИ СИСТЕМ
OBD-II СИСТЕМ
MB Ѕвезда C3 Поддржани Возило Листа :
Патнички Автомобил
Ван
Камион
Unimog
Автобус
Супер Спортски Автомобил
Mb Ѕвезда C3 Пакет Листата :
1x МУЛТИПЛЕКСЕР
1x 16 Pin OBD II Кабел
1x 4 Pin Кабел
1x 38 Pin Кабел
1x 14 Pin Камион Кабел
1x COM Кабел
1x RS232 да RS485 Кабел
1x Сериски Адаптер Кабел
1x Хард Диск
Главната Единица, MB Ѕвезда C3 Мултиплексер :
Со 7 кабли :
Ве молиме Имајте во предвид : Ако доаѓаат од Русија, Бразил, Украина , ве молиме изберете EMS, ви Благодариме.

Подробности

Тип Елемент:
Четци На Кодове И Инструменти За Сканиране
търговска марка:
RCOBD
Версия На Софтуера:
2014.12 v
Хардуерна Версия:
НОВО
MB Star C3 доставка:
DHL, FEDEX, И EMS
Следпродажбено обслужване:
Предлагаме Техническа Поддръжка
Гаранция:
1 година
Пълен Пакет Услуги:
Мултиплексор C3+7 кабели+твърд диск
Версия На Софтуера:
2014.12
Тегло На Продукта:
5 kg
специални характеристики:
За Диагностика на БЗ
Автомобили:
Бенц

Те също купуват с този продукт

Качество на a mb star c3 star diagnosis tool by DHL free ship MB star C3 мултиплексор без софтуер

BGN 370.00 393.60

Квалитетот На mb ѕвезда c3 ѕвезда дијагноза алатка страна на курирската служба DHL слободни брод mb ѕвезда c3 мултиплексер без софтверMB ѕвезда c3 Производ Discription : STAR Компактен3 сфаќа сите функции на официјалната фабрика Star2000 : читање надвор и бришење проблеми со закон; читање во реално време на податоци од сензори и actuator; кодирање и програмирање...

Super Mini ELM 327 Bluetooth OBD2 KW902 OBD-II Car Auto Scan Diagnostic Tools Code Reader Tool Detector

BGN 22.00 25.58

Супер Мини ELM 327 Bluetooth OBD2 KW902 OBDII Автомобил Авто Дијагностички Алатки за Скенирање Код Читач Алатка ДетекторКарактеристики : * Напон(VDD) : 12 V* Работна температура опсег : 20 ~ +70'c* Температура на чување опсег : 40 ~ +125'c* RF чувствителност(Основен Курс) : 85db* Модулација на Владата : GFSK* Фреквентен Опсег : 2402 ~ 2480 MHZ* Пренос Опсег : 10 M* Bluetooth Профил : SPP* UART Params : 38400,8,n,1* Мали димензии, компактна структура...

Самоходен Товарен Машина С Високо Вдигане На Picker Truck

BGN 5600.00

Производ ВоведЦелата Electromotion Антенски Цел БерачЕлектрични кревање,моќ прилагоди одење.Две вратата дизајн на рамка,да се зачува простор.Тоа се користи за сортирање на стока во supermaket,магацински и библиотека.4m електрично автоматско стоки берачВовед : Се движат рачно и укинување од страна на батеријата.Платформа висина од 2.7 m 4.5 достапни.Компактна структура, полесно да ја користите.Confirguration : Итни стоп копчетоНа наполнетост на батеријата индикаторДве сопирачки и две накладкитеНисконапонски индикаторСпецификација : Модел Бр...

Хидравличен бали череши прегради кокалчетата на движение на собствената си личност за почистване на прозорци

BGN 17600.00

Towable Бум Лифт е познат по своите широк работен опсег Прво, тоа може да се имиња со трактор , камион или автомобил за долги...

Нов тежкотоварни 80-105 mm Обхват на маслен филтър гаечен ключ Отстраняване регулируема маслен филтър окото гаечен ключ, клещи безплатна доставка

BGN 91.18

eatures : Сосема Нов и висок квалитетИдеален за отстранување на возилото масло филтриСилна изградбаКомпактен дизајн овозможува употреба во ограничени просториГолемина опсег За 80105mmПакет Се Вклучени : 1 x клуч

5шт 3 бутона смарт ключ 433 Mhz PCF7947 чип за Megane Remote Key

BGN 160.00

3 Копчето Smart Key 433 MHZ за Рено 433 MHZВе молиме обрнете внимание на овој човек не е клуч школка, тоа е клучот, но не и оригиналот, што е произведено во Кина.Поддршка Автомобил Листата : 2008 "Рено" Megane Authentique Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC 122 Cu...

0-20 мм auto протектора на автомобилните гуми глубиномер челюсти преносими пластмасови автомобили, мотоциклети на ремарке колела гуми за измерване инструменти

BGN 1.78

020mm Пневматик Упатуваа Длабочина Мерач Автомобил Caliper Мотоцикл Приколка Тркала Мерка АлаткаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет;Овој лесен производ обезбедува лесен и ефикасен начин на проверка на пневматик упатуваа длабочина.Лесен за користење; џеб големина;Спецификации : Материјал : пластикаМерен опсег : 020mmНа точноста : 1mmСе препорачува стандард : летни гуми : 3ммзимски гуми : 4mmПроизвод големина : 65 x 42 x 5mm / 2.56 x 1.65 x 0.20"Бруто тежина : 12g1 x Пневматик Тема Мерач на Длабочина1...

Нов прием на 2017 за BMW ICOM A2 NEXT professioanl за диагностика и програмиране на BMW ICOM NEXT A+B+C най-новият ICOM A2

BGN 672.00

НОВИ Пристигнување 2016 Година За BMW ICOM А2 СЛЕДНАТА professioanl за дијагностички и програмирање за BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В Најновите ICOM А2За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В 2016 Новата Генерација НА ICOM А2За BMW ICOM СЛЕДНАТА Најнова Генерација Дијагностички Главата За BMW, за МИНИ, за РолсРојс за BMWМодел.Може да се Замени за BMW ICOM А2, вклучувајќи ги и сите функција на ICOM А2.За BMW ICOM СЛЕДНАТА не поддржува WIFI.ПОПИСОТ ВЕДНАШ може да работи заедно со ICOM Софтвер што се предвидени.ПОПИСОТ СЛЕДНИОТ може да се поврзете на интернет и Печатач.Подобрување на Функционалноста и Ефикасноста на : 1...

Електрически двоен хидравличен подвижен плот за продажба

BGN 2400.00

Електрични Двојно Хидрауличниот Лифт Табела за ПродажбаВовед : Управувано од страна на електричен и хидрауличен систем.Инсталиран во јама или на приземјетоПредности : 1.Стандард рампата се направи полесно за да оптоварување и истовар.2.Висок квалитет на пумпна станица направи тоа лифт и да падне многу stably.3.Антималку режа дизајн; главниот pinroll место усвојува самоподмачкување дизајн со кој се продолжи животниот век.4.Опремени со алуминиумска легура мешавинастоп под платформа5.Притисок олеснување вентил за да се спречи преоптоварување на операција; Проток контрола на вентил за да се направи спуштање брзо прилагодливи.6.Експлозијадоказ вентил запира платформа за намалување на брзо кога цевка упаѓа.7.До Американскиот стандард ANSI / ASME и Европа стандард EN1570Безбедносни Мерки На Претпазливост : 1...

Низкоскоростная бескамерная въздушно карета перална машина автоматично ремонт на гуми, диагностика на професионалните инструменти с 38 мм шлифовальным кръг

BGN 81.00 86.37

Име : прави се справи со пневматски сандер Модел : AT7070 C Вкупната тежина : 1.2 КГ Дијаметар на клип : 11 мм...

2 елемента тип улавяне на пневматичен вакуум на спирачната течност маслен Стравливатель аспиратор спирачната Стравливатель

BGN 75.20

2 ПАРЧИЊА Стисок Тип Пневматски Вакуум Течност за Масло Bleeder Extractor Кочница BleederОбјектот на Име на Течност за Extractor за Полнење Капацитет Extractor Резервоарот : 2 Литри;Полни Шише : 1 Литар Воздух влезот 1 / 4" PT Работен притисок 40~170 PSI Температура спектар 4°F~140°F Max...

DANIELA USB V1. 3. 0. 14 С пълни адаптери поддръжка за четене и запис на чипове ECU / MCU Програмиране на EEPROM функция на НЕК

BGN 175.98

UPA USB V1.3.0.14 Со Целосна AdaptorsПоддржани Јазик : АнглискиВерзија На Софтвер : V13.0.14Нова Додадена Функција : Додадено MC9 S12 HY64 / HA32 поддршкаДодадено Сериска Flash меморија поддршка : A25 L512 / 010 / 020 / 040 / 080 / 016 / 032, SST25 VF512 A / 010 A / 020 B / 040 B / 080 B / 016 B / 032 B,S25 FL004 A / 008 A / 016 A / 032 A / 064 A + Додаде 24 C1024, 24 C1025 поддршкаДодадено Масовно бришење на податоци меморија за Слики 16 F9137 / 946, 12 F629 / 675Додаде скрипта функција Get PageДодаде скрипта функција Auto Baud Rate Device (hc08 уреди само)Додаде скрипта функција Get Programmer Frame Child Ctrl( AChild Ctrl Name : string) : TControlДодаде скрипта функција Enable Pic Memory Areas( AProgram, ПОМОШ, AConfig, ACalibration, AEEPROM : boolean ) : boolean;Фиксна грешка со скрипта функции Program Device, Read Device ....

D3, с точка 3, за да изберете индивидуален размер и цвят ястия гуми за мотоциклети гуми 2 бр.

BGN 350.00 367.98

Ова е за Д3 верзија со 3 температури за избирање за да го поставите Ние, исто така, има Недигитален, D2, C6, V5 верзии за мотор во нашата продавница...

Мини Viecar Bluetooth 4.0 интерфейс OBD 2 OBD Diagnostic ELM327 Auto Car Scanner диагностичен инструмент за IOS и Android Scanner Tool

BGN 13.70

Мини Viecar Bluetooth 4.0 Интерфејс OBD2 OBD со Главата Горе HUD Екран Авто Автомобил Скенер Дијагностички Алатка за IOS Android 1 Скенер.Viecar V4.0 е "софтвер + хардвер" мултифункционални, сеопфатна во возилото hightech автомобилската електроника производи, со користење на Bluetooth 4.0 dualmode дизајн, совршено за поддршка на IOS и Android уреди и високобрзински пренос на податоци, заедно со ниска потрошувачка на енергија, навистина се заштеди енергија...

Добро качество на ножничный подвижен плот с колела

BGN 2560.00

Добар квалитет режа лифт табела со тркалаПредности : 1.Стандард рампата се направи полесно за да оптоварување и истовар.2.Висок квалитет на пумпна станица направи тоа лифт и да падне многу stably.3.Антималку режа дизајн; главниот pinroll место усвојува самоподмачкување дизајн со кој се продолжи животниот век.4.Опремени со алуминиумска легура мешавинастоп под платформа5.Притисок олеснување вентил за да се спречи преоптоварување на операција; Проток контрола на вентил за да се направи спуштање брзо прилагодливи.6.Експлозијадоказ вентил запира платформа за намалување на брзо кога цевка упаѓа.7.До Американскиот стандард ANSI / ASME и Европа стандард EN1570Безбедносни Мерки На Претпазливост : 1...

От 10 м до 12 м лек буксируемый лифт от алуминиева сплав платформа ножничный лифт

BGN 5600.00

6m да 14m антенски двојна јарболот алуминиумска платформа лифтDual Јарболот Алуминиум Лифт Платформата е развиена од Еден Јарболот Алуминиумска Платформа Лифт...