• Ново
На ICOM NEXT A+B+C за BMW с лаптоп + V2017. 09 ICOM A2 Software Expert Mode + CF-30 Toughbook лаптоп Icom next

На ICOM NEXT A+B+C за BMW с лаптоп + V2017. 09 ICOM A2 Software Expert Mode + CF-30 Toughbook лаптоп Icom next

BGN 993.00
BGN 1044.80
-5 %
В магазина

Брой продукти


Нова За BMW ICOM Следен Со Лаптоп + Icom ИЗИДА ISID Софтвер HDD + СП-30 Лаптоп Подготвен е да употребува
Пакетот вклучува :
1pc x За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В
1pc x За BMW ICOM Б Повеќето
1pc x За BMW 20pin Кабел
1pc x USB Кабел
1pc x LAN Кабел
1pc x OBD Кабел
1pc x Софтвер HDD
1pc x за Panasonic СП-30 toughbook 4gb
За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В 2017 Новата Генерација НА ICOM А2
Подобрување на Функционалноста и Ефикасноста на :
1. Gbit работилница LAN, наназад компатибилен
2. Подготовка за Gbit LAN на возило OBD(автомобили сеуште не supportthis и интерфејс не
сепак, дефинирано,ICOM Следната хардвер за приспособување ќе биде потребно за иднината Gbit автомобил
интерфејс,ќе предизвика адаптација трошоци)
3. Побрзо start-up пати и висока продуктивност
4. Преку високи перформанси,ниска моќ РАКА Спц
5. Подобрување на ракувањето со
6. Повеќе флексибилни OBD кабел
7. Запалени копчето за најавува итн
ПОПИСОТ СЛЕДНАТА А+Б+В Diadnostic Главата Преглед?
Функционално компатибилен да ICOM А2
Механички дизајн сличен на ICOM А2
Наназад компатибилен со автомобил адаптери (ICOM Б, В) и мотоцикл адаптери (ICOM D, E)
ПОПИСОТ СЛЕДНАТА ABC Спецификации :
Zeroization на податоци за откривање подесувате
Secure supply chain осигурување
Клуч за чување на користење на физички он-clonable функција
CRI Помине Преку ДПА Patent Portfolio
Напредни криптографски Услуги
за Panasonic СП-30 toughbook, 7500 процесор, 4gb ram, 90-95% нови
За BMW ICOM СЛЕДНАТА дијагностички Софтвер Целосната софтвер во
500gb HDD
Мајчин инсталиран
Инсталиран direclty на Windows Систем. Работи повеќе стабилно и smootly
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме започнете автомобил пред да го користите уредот,а потоа го направите следниве чекори :
1. поврзете на автомобил со пописот или icom а2;
2. поврзете пописот lan-кабел со компјутерот кога системот светлина престане да трепка.Инаку, пописот ista-стр програма ќе се исклучи автоматски ако имате најпрво поврзан на уредот со компјутер директно.
1.Најновите 2017.09 За BMW ICOM Верзија на Софтверот и да Карактеристики :
1.ISTA-D : 4.07.31
2.ISTA P : 3.62.3.001 3. windows7 64bit 4.со еден модул кодирање функција. 5.Eeay да се инсталира..само нешто што треба да направите е да го внесете ја во лаптоп!!! 6.Нема потреба dongle 7.Ако треба да се направи програмирање работа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има 4 GB ram најмалку. 8 .Експерт Режим со NCS, E-SYS и така натаму 9.Јазици : ista стр поддржани мулти-јазик англиски, германски, шпански, француски, италијански, полски, португалски, турски, шведска, холандија, Индија, грчки, руски, Кинески, Јапонски, корејски и Тајландски ista d поддржани англиски јазик германски на Кинески јазик Софтвер екранот
.

Подробности

Тип Елемент:
Четци На Кодове И Инструменти За Сканиране
Език:
Finnish,Denish,French,Thai,Swedish,Japanese,Greek,Italian,Russian,Norwegian,Czech,Korea,Spanish,Polish,Slovenia,Portuguese,Turkish,Hungarian,Dutch,German
Версия На Софтуера:
2017.09
търговска марка:
RCOBD
Обновяване На Софтуера:
ДА
Хардуерна Версия:
НОВО
специални характеристики:
локална мрежа
Версия На Софтуера:
2017.09
Твърд диск:
500gb win7 64bit
техническа поддръжка:
чрез teamviewer
Пакет:
за лаптоп bmw icom + hdd + cf30
Характеристика:
щепсела и да играе.
ISTA D:
4.07.31
ИСТА Н:
3.62.3
специални характеристики:
за един инструмент за диагностика на bmw
Автомобили:
за B, Mw
Лаптоп cf-30:
за panasonic cf30 се използва 4 GB памет

Те също купуват с този продукт

STARPAD For Tire inverted switch car tire промяна bidirectional switch 220/380v switch inverted switch Едро и дребно, Безплатна доставка

BGN 60.80

Со мерење на големината на мапата таму Поделени во две големи, мали еден вид.Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Autel Maxivideo MV400 цифров videoscope с глава тепловизора диаметър 8,5 mm инспектиращата помещение 400 MV универсален videoscope

BGN 182.00 182.40

Autel Maxivideo MV400 Дигитални Videoscope / Automatic Инспекција Камера со 8.5 мм Дијаметар Imager Глава / Широк Сликата на Камерата итн.Оваа премиер Autel Maxi Video MV400 дигитални videoscope е идеална алатка за испитување тешко да се постигне места нормално се скриени од поглед...

За BMW ICOM Diagnostic& Programming Tool новата версия на ICOM А2 за BMW ICOM Next A+B+C с лаптоп X200t (4gb) +2017.12 v HDD

BGN 986.00 1038.40

За BMW ICOM Дијагностички& Програмирање Алатка Нови ICOM А2 Верзија за BMW ICOM Следната А+Б+В со Лаптоп X200t (4gb) +2017.12 v HDD За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В 2017 Новата Генерација НА ICOM А2 Подобрување на Функционалноста и Ефикасноста на : 1...

Добро Качество На Подземен Ножничная Паркинг За Използване В Домашни Условия

BGN 8800.00

Добар Квалитет На Подземни Режа Автомобил Паркинг За Користење Во ДомРежа Автомобил Лифт Опис : Режа автомобил лифт табели се користат за да го подигнете автомобил од првиот кат на вториот кат...

СТАРПАД за инвертор с трансформатор ЭК40, 12V повишено до 300В, високочестотен трансформатор 300В

BGN 22.40

Се применува на влезниот напон 12 V, излезен напон 300 V, излезен напон други прилагоди во согласност со клиент побарувачкаОсновни Модел : EC40Основни Материјал : PC40Фреквенција : 3540 KHZМоќност : 300 WОсновно : 0.45 дијаметар 12 акции, се врти 4 врти +4Средно : 0.6 1 акции дијаметар, 100 врти"Димензии" долго со широк од висок 46 * 40 * 30ММ (вклучувајќи скелет големина)Забелешка : ова е само трансформатор, на инверторот диск плочки на производство бара посебна трансформатор не е директно 12 V да 400 V DC зголеми, коло TL494 или слично може да се додаде SG3525 чип FET возачот.Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

Заводска Доставка На Хидравлични Мобилен Стълбищен Асансьор Електрически Ножничный Лифт

BGN 14240.00

Фабриката Снабдување Хидраулични Мобилни Лифт Електрични Режа ЛифтКонтакт Информации : Visen(Продажен Менаџер)Qingdao Sinofirst Машини Ко., LtdAdd : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao КинаSkype:visenxu Whats App:+8615689970251Моб : +8615689996729 Тел : +8653268076300 Факс : +8653268076301URL : www.sinolifter.cn www.liftawp.comВовед : 1.Се движат од страна на човекот рачно...

Нов тежкотоварни 80-105 mm Обхват на маслен филтър гаечен ключ Отстраняване регулируема маслен филтър окото гаечен ключ, клещи безплатна доставка

BGN 91.18

eatures : Сосема Нов и висок квалитетИдеален за отстранување на возилото масло филтриСилна изградбаКомпактен дизајн овозможува употреба во ограничени просториГолемина опсег За 80105mmПакет Се Вклучени : 1 x клуч

KUNFINE KW902 WIFI ELM327 Auto OBD2 Code Reader Scanner MINI ELM327 KW902 WIFI Scan Diagnostic Tool Work for IOS/Android/iPhone

BGN 26.00 32.80

Kunfine KW902 WIFI ELM327 Авто OBD2 Код Читач Скенер МИНИ ELM327 KW902 WIFI Дијагностички Алатка за Скенирање се Работи за IOS / Android / i PhoneKW902 WIFI Скенер Опис : Уредот е мал адаптер дека вклучен во возило OBDII конекторот преку Wi Fi, тоа е погоден за паметни телефони и таблети со систем Андроид или i OS систем...

2 елемента тип улавяне на пневматичен вакуум на спирачната течност маслен Стравливатель аспиратор спирачната Стравливатель

BGN 75.20

2 ПАРЧИЊА Стисок Тип Пневматски Вакуум Течност за Масло Bleeder Extractor Кочница BleederОбјектот на Име на Течност за Extractor за Полнење Капацитет Extractor Резервоарот : 2 Литри;Полни Шише : 1 Литар Воздух влезот 1 / 4" PT Работен притисок 40~170 PSI Температура спектар 4°F~140°F Max...

Високо качество!Car Auto Interface Scanner Mini ELM327 II OBD2 Bluetooth инструмента за диагностика на съвместими телефони smart scan tool hot sale

BGN 2.88

Висок квалитет!Автомобил Авто Интерфејс Скенер Мини ELM327 OBD2 II Bluetooth Дијагностички Алатка Компатибилни Телефони smart скенирање алатка топла продажбаКарактеристики : 1...

От 10 м до 12 м лек буксируемый лифт от алуминиева сплав платформа ножничный лифт

BGN 5600.00

6m да 14m антенски двојна јарболот алуминиумска платформа лифтDual Јарболот Алуминиум Лифт Платформата е развиена од Еден Јарболот Алуминиумска Платформа Лифт...

Горещи продажба 2017 Top MB Star C5 SD Connect C5 за mb cars&trucks Star C5 wireless софтуер, без multi language в наличност в момента

BGN 713.00 758.40

Топла продажба 2017 Врвот MB Ѕвезда C5 SD Поврзете C5 за mb автомобили&камиони Ѕвезда C5 безжична без Софтвер мулти јазик во парк сегаЉубезно ве молиме имајте во предвид : 1.оваа група нема софтвер, ако ви треба софтвер, ве молиме контактирајте со нас да го нарачате...

за bmw ista d / p multi-language expert mode for BMW ICOM Software V2018. 03 ( ISTA-D:4.09.13 ISTA-P:3.63.2) ICOM HDD Wins7

BGN 156.80

V2018.03 За BMW ICOM А2 РЕИНГОЛД Софтвер HDD со Експерт Режим на Повеќе Јазици Инсталиран на Windows 7ICOM за BMW Софтвер 500 GB HDD + Инженер Софтвер (Верзија : D : D : 4.09.13+P : 3.63.2 )за BMW ICOM А2+Б+В Хардвер Верзија ICOMPCCORE 03.13.02 јасCOMBoot : 01.24.00 јасCOMАпликација : 01.38.01 најновата верзија на софтвер со експерт режим за bmw icom а2 ISTAD : 4.09 ISTAСТР : 3.63 експерт режим За BMW Icom А2 Б В Јазици ISTA D И ISTA СТР поддржани мултијазик Американски англиски, Британски англиски, германски, шпански, француски, италијански, полски, португалски, турски, чешка, шведска, холандија, Индија, грчки, Руски, Japaness, корејски, Тајландски, Традиционален Кинески и Поедноставен Кинески 2018 ICOM Софтвер Предност : 1...

4 бр. / лот 2.0 бар 30 паунда на квадратен инч автомобилна гума налягане в гумите клапан стволови покрива сензор за очите Air Alert мониторинг на налягането в гумите за mazda 3

BGN 5.00 7.42

Материјал : Нерѓосувачки челикОбјектот Волумен : 20Објектот Висина : 3cmОбјектот Ширина : 4.5 cmПритисок Опсег : 30psi, 2.0 БарОдговара на било стандардна големина постојните вентилот на гумата матични.Визуелно ве предупредува кога гумата притисок е низок да помогне да се избегнат предвремени гуми носат или blowouts од подпреголеми гуми.Боја Индикација.Зелена покажува дека гумата притисок е нормален.Жолта покажува дека притисокот е долу околу 5 килограми.Црвено сигнали дека притисокот е надолу од најмалку 10 фунти.Гуми притисок под стандардната вредностГуми живот намалиРастојание од по единица бензин намали30%37%6.50%20%28%4.50%15%20%3.00%10%15%2.00%

3,5 м мобилен електрически picker

BGN 5840.00

Вовед : Тоа се движи и лифтови сите од батеријата.Operater може да се контролира движење,кревање,tunring и сите други операции кога стојат на платформата.На мала тежина и маневрирање се направи тоа практично да се користи во супермаркет и магацинИнтелигентни само движи систем за контрола.Zeroturn радиус и компактен дизајн обезбеди пристап во и околу затворен работа областиКонфигурација : Пропорционално контролиАвтозатворање на врата на платформаDrivable во полна висинаНеозначување на пневматикArtomatic сопирачки системИтни намалување системИтни стоп копчетоЦилиндар држи вентилОдборот дијагностички системМотокар џебовиДржачи за заштитаТрепка светилникСпецификација : Модел Бр...

Vehemo Car превозни средства Auto MP3 Decoder Board 4 комбинации FM радио, USB интерфейс, черен

BGN 3.94

Опис : Боја : црнаМатеријал : ABS + металДимензии : должина 10.2 СМ, ширина од 2,5 СМ, висина од 2,5 CMНапон : DC 5 VКарактеристики : Еден декодирање, поддршка MP3 формат музика; Дигитален дисплеј; Поддршка MMC / SD / ММА картички, поддржуваат USB интерфејс (У диск); Поддршка радио FM, радио фрекфенција (87.5 MHZ108.0 MHZ); Исклучете мемориска функција 24 C02; Поддршка на 510 метри инфрацрвениот далечински управувач операција; Поддршка надворешен аудио влез ЛИНИЈА ВО (ПОМОШЕН); Копчиња : четири копчиња мултинасочен контрола VOL / AUTO / VOL + / РЕЖИМ.Копчиња работата : 1...

Вълшебен гаечен ключ дръжка многофункционален универсален храповик гнездо бормашина адаптер за кола ръчни инструменти ремкомплект Храповой ключ

BGN 12.00 19.18

A : Ракав( 719mm ) + поврзување прачкаБ : Ratchet клуч(3 / 8 ) + S leeve ( 719mm ) + поврзување прачкаC : Ratchet клуч(3 / 8 ) + S leeve ( 719mm ) + поврзување прачкаD : Ракав(927 mm ) + поврзување прачкаE : Ratchet клуч( 1 / 2 ) + S leeve (927 mm ) + поврзување прачкаF : Ракав(1132 mm ) + поврзување прачкаG : Ratchet клуч( 1 / 2 ) + S leeve (11 32милиметри ) + поврзување прачкаH : Ракав(921 mm ) + поврзување прачка+ рачкаПревозот И Предадете 1...

2017.09 HDD Star Diagnosis Compact 4 with Rotate Toughbook CF-19 Ready to Work for MB SD C4 Connect 4

BGN 1110.40

V2017.09 wifi MB Ѕвезда C4 SD Поврзете Ѕвезда Дијагноза експерт мод + mb sd c4 целосен сет + за Panasonic toughbook СП19 Лаптоп најдобриSD C4 Опис на Производот Ѕвезда SD C4 (Компактен 4Ѕвезда Дијагноза Тестер)Верзија : 2017.09 Верзија на Софтвер За СП19 ToughbookЅВЕЗДА C4 е професионален дијагностички опрема за Mer Bz автомобили произведени, тоа е замена на HHT.Компактен 4 функционира врз основа на Windows 7 64bit систем.Карактеристики на 2017.09 v софтвер : * работи на win7 64 малку систем, побрзо отколку win xp систем, а не hht за стари возила, ако треба hht, ве молиме контактирајте со нас за да испратите 2017.09 софтвер 7 32bit систем.* На 2017.09 v софтвер за поддршка на 21 видови на јазици, win7 64 малку систем за поддршка на 34 јазици, систем јазик е updatable.( D T S M o n a c o софтвер треба да плаќаат екстра да се регистрирате)SD C4 Функција : 1...

ISTA D/P multi language For BMW ICOM Next Diagnostic & Programming Tool with Military computer CF19 4gb Laptop Софтуер v2018. 03

BGN 520.00 547.20

За BMW ICOM А2 СЛЕДЕН со лаптоп СП19 со icom а2 Софтвер 2018.03 подготвени се користи за bmw програмер дијагностички алатка За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В Новата Генерација НА ICOM А2 Најнов Софтвер V2018.03 Експерт Режим во 500 GB hdd ...

2017 най-новия софтуер sd c4 2017.09 v на mb star C4 ssd 240gb с лаптоп t410 (i5 процесор, 4g ram) работи директно на вашия mb star c4

BGN 636.80

најновите sd c4 софтвер 2017.09 верзија во mb ѕвезда c4 ssd 240gb со лаптоп t410 (i5 процесор, 4g ram меморија) директно работат на вашиот mb ѕвезда c41...

От Superpro 610P IC универсален програмист Super Pro 610 P MCU инструмент за програмиране на EEPROM

BGN 519.84

Оригиналниот Xeltek USB Superpro 610 P Универзална ПрограмерОперативен Систем : Win XP, Vista и Win7Xeltek USB Superpro 610 P Карактеристики : Поддршка 218 IC производителот, 30493 компјутери уреди...