• Ново
ISTA D/P multi language For BMW ICOM Next Diagnostic & Programming Tool with Military computer CF19 4gb Laptop Софтуер v2018. 03

ISTA D/P multi language For BMW ICOM Next Diagnostic & Programming Tool with Military computer CF19 4gb Laptop Софтуер v2018. 03

BGN 520.00
BGN 547.20
-5 %
В магазина

Брой продукти


За BMW ICOM А2 СЛЕДЕН со лаптоп СП-19 со icom а2 Софтвер 2018.03 подготвени се користи за bmw програмер дијагностички алатка За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В Новата Генерација НА ICOM А2 Најнов Софтвер V2018.03 Експерт Режим во 500 GB hdd . Сите алатка инсталиран и на сп-19 лаптоп, подготвени за употреба! Сите алатка инсталиран и на сп-19 лаптоп, подготвени за употреба! Подобрување на Функционалноста и Ефикасноста на : 1. Gbit работилница LAN, наназад компатибилен 2. Подготовка за Gbit LAN на возило OBD(автомобили сеуште не supportthis и интерфејс уште не се дефинирани,ICOM Следната хардвер за приспособување ќе биде потребно за иднината Gbit автомобил интерфејс,ќе предизвика адаптација трошоци) 3. Побрзо start-up пати и висока продуктивност 4. Преку високи перформанси,ниска моќ РАКА Спц 5. Подобрено ракување 6. Повеќе флексибилни OBD кабел 7. Запалени копчето за најавува итн ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В Diadnostic Главата Преглед? Функционално компатибилен да ICOM А2 Механички дизајн сличен на ICOM А2 Наназад компатибилен со автомобил адаптери (ICOM Б, В) и мотоцикл адаптери (ICOM D, E) ICOM СЛЕДНАТА ABC Спецификации : Zeroization на податоци за подесувате откривање Secure supply chain уверување Клуч за чување на користење на физички он-clonable функција CRI Помине Преку ДПА Patent Portfolio Напредни криптографски Пакет Услуги, вклучувајќи : 1pc x за BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В 1pc x за BMW ICOM Б Повеќето 1pc x за BMW 20pin Кабел 1pc x USB Кабел 1pc x LAN Кабел 1pc x OBD Кабел 1pc x Софтвер HDD 1pc x СП-19 ЛАПТОП
за BMW ICOM СЛЕДНИОТ Софтвер : 1. Оваа hdd е со Експерт на Владата, а тоа е со енкрипција. 2. Тоа е со Експерт Режим. 3. Ако не сте професионалец во оперативниот компјутер, ве молам само да се вози на мрежна картичка. 4. Таа поддржува win7 32bit 2018 најновата верзија на софтвер со експерт режим ISTA-D : 4.09.13 ISTA-СТР : 3.63. за bmw icom софтвер ISTA D и ISTA СТР двете поддржани мулти-јазик експерт режим за bmw icom А2+Б+В поддржува автомобили до 2018. Поддршка FORBMWW & МИНИ целосен систем за дијагностицирање и офлајн програмирање.
за Panasonic СП-19 лаптоп , што се користи, 9300 процесор, 4gb ram, се кандидира брзо
Tough Book СП-19
На Tough Book СП-19 е многу посебни лаптоп навистина – тоа ви овозможува да работат речиси насекаде, во речиси било какви услови. Дали ви се откажат од тоа, истурам вода врз него, или да се фрли песок на неа, СП-19 ќе се задржи само ќе и се однесува како ништо да не се случило.
Претставата резултат со оглед на СП-19 однесува повеќе на својата неверојатна батерија живот и речиси неуништив еластичност од тоа се прави на брзина на примена извршување – впрочем тоа е она што перформанси значи со еден производ се допаѓа ова.

Подробности

Цвят:
CF19 с HDD, ICOM с CF19 доста
Тип Елемент:
Четци На Кодове И Инструменти За Сканиране
Език:
Hungarian,French,Greek,German,Slovenia,Polish,Russian,Turkish,Swedish,Czech,Denish,Japanese,Korea,Italian,Spanish,Thai,Finnish,Portuguese,Dutch,Norwegian
Версия На Софтуера:
Последните
търговска марка:
RCOBD
Обновяване На Софтуера:
ДА
Хардуерна Версия:
НОВО
специални характеристики:
локална мрежа
Версия На Софтуера:
2018.03
Твърд диск:
ТВЪРД ДИСК 500 GB
Език:
Поддръжка на няколко езика
Пакет:
за лаптоп bmw icom + HDD+cf19
Характеристика:
щепсела и да играе.
ISTA D:
4.09
ИСТА Н:
3.63
специални характеристики:
за един инструмент за диагностика на bmw
Автомобили:
за B, Mw
Лаптоп CF-19:
9300cpu, се използва, 4 GB оперативна памет

Те също купуват с този продукт

D3, с точка 3, за да изберете индивидуален размер и цвят ястия гуми за мотоциклети гуми 2 бр.

BGN 350.00 367.98

Ова е за Д3 верзија со 3 температури за избирање за да го поставите Ние, исто така, има Недигитален, D2, C6, V5 верзии за мотор во нашата продавница...

STARPAD For Tire inverted switch car tire промяна bidirectional switch 220/380v switch inverted switch Едро и дребно, Безплатна доставка

BGN 60.80

Со мерење на големината на мапата таму Поделени во две големи, мали еден вид.Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Сертифициран за качеството на склад погрузочный докинг разровнитель и док-рампа

BGN 4000.00

Квалитетот потврдија склад со вчитување на обвинителна клупа leveler и приклучете рампатаГлавните параметриМоделSDR12Патување висина(до)400mmПатување висина(долу)300ммУсна400mmКапацитет12000kgМоќност0.75 kwДимензија2500*2000*600mmПлатформа големина2500*2000mmНапонСпоред локалните напонНа dvantage : 1...

5шт 3 бутона смарт ключ 433 Mhz PCF7947 чип за Megane Remote Key

BGN 160.00

3 Копчето Smart Key 433 MHZ за Рено 433 MHZВе молиме обрнете внимание на овој човек не е клуч школка, тоа е клучот, но не и оригиналот, што е произведено во Кина.Поддршка Автомобил Листата : 2008 "Рено" Megane Authentique Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC 122 Cu...

KUNFINE KW902 WIFI ELM327 Auto OBD2 Code Reader Scanner MINI ELM327 KW902 WIFI Scan Diagnostic Tool Work for IOS/Android/iPhone

BGN 26.00 32.80

Kunfine KW902 WIFI ELM327 Авто OBD2 Код Читач Скенер МИНИ ELM327 KW902 WIFI Дијагностички Алатка за Скенирање се Работи за IOS / Android / i PhoneKW902 WIFI Скенер Опис : Уредот е мал адаптер дека вклучен во возило OBDII конекторот преку Wi Fi, тоа е погоден за паметни телефони и таблети со систем Андроид или i OS систем...

НАЙ-висок Рейтинг win7 sd connect c4 2017 нови + 2017.09 V софтуер + Toughbook CF-19 е добре с SD C4 Star Diagnosis C4 SSD

BGN 1167.00 1228.80

НАЈВИСОКО Оценет за sd поврзете c4 2017 Најновите +2017.09 V SSD+ Toughbook СП19 инсталиран и со Ѕвезда Дијагноза C4 Софтвери работа на win7 и win xp системMB ЅВЕЗДА C4 е професионален дијагностички опрема за Бс автомобили произведени, тоа е замена на HHT...

Добро Качество На Подземен Ножничная Паркинг За Използване В Домашни Условия

BGN 8800.00

Добар Квалитет На Подземни Режа Автомобил Паркинг За Користење Во ДомРежа Автомобил Лифт Опис : Режа автомобил лифт табели се користат за да го подигнете автомобил од првиот кат на вториот кат...

2 елемента тип улавяне на пневматичен вакуум на спирачната течност маслен Стравливатель аспиратор спирачната Стравливатель

BGN 75.20

2 ПАРЧИЊА Стисок Тип Пневматски Вакуум Течност за Масло Bleeder Extractor Кочница BleederОбјектот на Име на Течност за Extractor за Полнење Капацитет Extractor Резервоарот : 2 Литри;Полни Шише : 1 Литар Воздух влезот 1 / 4" PT Работен притисок 40~170 PSI Температура спектар 4°F~140°F Max...

Нов тежкотоварни 80-105 mm Обхват на маслен филтър гаечен ключ Отстраняване регулируема маслен филтър окото гаечен ключ, клещи безплатна доставка

BGN 91.18

eatures : Сосема Нов и висок квалитетИдеален за отстранување на возилото масло филтриСилна изградбаКомпактен дизајн овозможува употреба во ограничени просториГолемина опсег За 80105mmПакет Се Вклучени : 1 x клуч

V2014. 12 Mb Star C3 Red Pro Interface With Seven Кабел For MB Truck and Cars MB Star C3 Diagnostic Tool

BGN 544.00 572.80

V2014.12 Mb Ѕвезда C3 Про Црвено Интерфејс Со Седум Кабел За MB Камион и Автомобили MB Ѕвезда C3 Дијагностичка АлаткаMb Ѕвезда C3 Про Со Седум Кабел За MB Камион и Автомобили Ажурирање На V2014.12Топ 3 Причини за да се Добие MB Ѕвезда C3 Pro : 1...

Нов прием на 2017 за BMW ICOM A2 NEXT professioanl за диагностика и програмиране на BMW ICOM NEXT A+B+C най-новият ICOM A2

BGN 672.00

НОВИ Пристигнување 2016 Година За BMW ICOM А2 СЛЕДНАТА professioanl за дијагностички и програмирање за BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В Најновите ICOM А2За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В 2016 Новата Генерација НА ICOM А2За BMW ICOM СЛЕДНАТА Најнова Генерација Дијагностички Главата За BMW, за МИНИ, за РолсРојс за BMWМодел.Може да се Замени за BMW ICOM А2, вклучувајќи ги и сите функција на ICOM А2.За BMW ICOM СЛЕДНАТА не поддржува WIFI.ПОПИСОТ ВЕДНАШ може да работи заедно со ICOM Софтвер што се предвидени.ПОПИСОТ СЛЕДНИОТ може да се поврзете на интернет и Печатач.Подобрување на Функционалноста и Ефикасноста на : 1...

Vehemo Car превозни средства Auto MP3 Decoder Board 4 комбинации FM радио, USB интерфейс, черен

BGN 3.94

Опис : Боја : црнаМатеријал : ABS + металДимензии : должина 10.2 СМ, ширина од 2,5 СМ, висина од 2,5 CMНапон : DC 5 VКарактеристики : Еден декодирање, поддршка MP3 формат музика; Дигитален дисплеј; Поддршка MMC / SD / ММА картички, поддржуваат USB интерфејс (У диск); Поддршка радио FM, радио фрекфенција (87.5 MHZ108.0 MHZ); Исклучете мемориска функција 24 C02; Поддршка на 510 метри инфрацрвениот далечински управувач операција; Поддршка надворешен аудио влез ЛИНИЈА ВО (ПОМОШЕН); Копчиња : четири копчиња мултинасочен контрола VOL / AUTO / VOL + / РЕЖИМ.Копчиња работата : 1...

Високо качество!Car Auto Interface Scanner Mini ELM327 II OBD2 Bluetooth инструмента за диагностика на съвместими телефони smart scan tool hot sale

BGN 2.88

Висок квалитет!Автомобил Авто Интерфејс Скенер Мини ELM327 OBD2 II Bluetooth Дијагностички Алатка Компатибилни Телефони smart скенирање алатка топла продажбаКарактеристики : 1...

най-добрата цена на mb star c5 sd connect wifi с 2018,03 усъвършенстван софтуер за hdd 320gb добре е в лаптопа x201t 4gb

BGN 1100.00 1158.40

Најдобри mb ѕвезда c5 дијагностички алатка за бенц 12v+24v со софтвер 2018.03 HDD со лаптоп x201t i7 екран на допир за pc Целосна Пакување листа 1pc x X201 T I7 лаптоп 1pc x софтвер во HDD (v2018.03) 1pc x SD C5 Мултиплексер 1pc x OBDII 16 PIN Кабел 1pc x 38 PIN Кабел 1pc x 14 PIN Кабел 1pc x 8 PIN Кабел 1pc x Lan Кабел ве молиме не ја ставајте батеријата во мултиплексер Ако ви треба адаптер за лаптоп со ЕУ / САД / Британски приклучокот, ве молиме да ни кажете кога цел.sd поврзете компактен 5 поддршка Vehiles ( Дел) : Smart, Мицубиши Fuso, Foton BLKW, PKW, Транспортерот цел Vкласи, Unimog, Индустриски машини и специјална намена возила, MB SD Поврзете Компактен Дијагноза Најновата Верзија Со Wifi поддржува читање надвор & бришење проблеми код,читање на реалновреме на податоци од сензори и actuator, кодирање и програмирање...

STARPAD гуми аксесоари, автомобилни гуми, джанти, кожен калъф защитни облицовки защити обща дължина 14,5 см Едро и дребно, Безплатна доставка

BGN 12.80

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

СТАРПАД за инвертор с трансформатор ЭК40, 12V повишено до 300В, високочестотен трансформатор 300В

BGN 22.40

Се применува на влезниот напон 12 V, излезен напон 300 V, излезен напон други прилагоди во согласност со клиент побарувачкаОсновни Модел : EC40Основни Материјал : PC40Фреквенција : 3540 KHZМоќност : 300 WОсновно : 0.45 дијаметар 12 акции, се врти 4 врти +4Средно : 0.6 1 акции дијаметар, 100 врти"Димензии" долго со широк од висок 46 * 40 * 30ММ (вклучувајќи скелет големина)Забелешка : ова е само трансформатор, на инверторот диск плочки на производство бара посебна трансформатор не е директно 12 V да 400 V DC зголеми, коло TL494 или слично може да се додаде SG3525 чип FET возачот.Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...