• Ново
Scantool Obd 2 автомобилни скенери CAN OBDII / EOBDII Auto Scanner Code Reader Diagnostic Car За Устойчивост на Диагностика U581

Scantool Obd 2 автомобилни скенери CAN OBDII / EOBDII Auto Scanner Code Reader Diagnostic Car За Устойчивост на Диагностика U581

BGN 65.00
BGN 80.50
-19 %
В магазина

Брой продукти


2017 Scantool Obd 2 Автомобилската Скенери МОЖАТ да OBDII/EOBDII Автоматски Скенер Код Читач Дијагностички Автомобил Моторот на Грешка во Дијагнозата
OE581 scantool ги поддржува сите девет OBDII тест режими на сите EOBD,OBDII и МОЖЕ да се во согласност возила за да се овозможи
техничари и домашни корисници точно да се дијагностицира дури и најтешките проблеми. Софистицирано, а сепак лесен-за-користење, овој рачен скенирање алатка овозможува брз и лесен пристап до моторот врз основа EOBD кодовите, МОЖАТ да овозможи алатка дава јасен, концизен
DTC дефиниции на неговите големи назад осветлена LCD екран повраќа генерички P0, P2 и P3 и U0 кодови за моторот емисии и
исто така, зема производителот специфични P1, P3 и U1 кодови, се исклучува МИЛИ светлина, Продавници замрзнување рамка податоци за понатамошна евалуација и, исто така, ќе се прикаже следи и јас/M подготвеност статус.
Јазик :
Германија,Англиски,Француски,Италијански,Чешки,Шпански,Фински,Турски,Huangarian,Полска, Руската
Карактеристики На Производот & Функции :
Работи на сите 1996 година и подоцна OBDII во согласност НАС, Европски и Азиски возила
Лесно се утврдува причината за Check Engine Светлина ( МИЛИ)
Повраќа генерички (P0, P2, P3, и U0) и производителот специфични (P1, P3, и U1) кодови
Да се исклучи Проверка на Моторот Светлина (МИЛИ), го отвора кодови и ресетира монитори
Прикажува DTC дефиниции на единица на екранот
Ставови замрзнување рамка податоци
Прикажува следи и јас/M подготвеност статус (емисиите)
Идентификува очекување кодови
Чита живеат PCM datastream
Прикажува живеат О2 сензор на тест податоци
Режим 6 тест
Чита живеат сензор податоци
Единица одберете : Metry и на англиски јазик
Повраќа возило информации (VIN, CIN и CVN)
Поддржува МОЖЕ да (Контролер Area Network) и на сите други тековни
OBD-II протоколи
Голем лесен-за-читање позадинско осветлување на LCD екранот
Софтвер upgradeable преку интернет
Пакетот Вклучува :
1 × Главната единица на Код Скенер
1 × OBD II кабел
1 × USB кабел
Многу од добро повратни информации од нашите купувачот! Добредојдовте вашата нарачка! Ви благодариме!

Подробности

Цвят:
Английски, Руски, Полски, Испански, Френски, Чешки, Други Езици
Тип Елемент:
Четци На Кодове И Инструменти За Сканиране
Език:
Испански, Фински, Полски,Турски, Френски, Унгарски, Английски,Руски,Чешки,Немски
Версия На Софтуера:
V4. 0
търговска марка:
АЙТУН
Хардуерна Версия:
V2. 7
Обновяване На Софтуера:
ДА
специални характеристики:
инструмент за диагностика
Тип Елемент:
Четци На Кодове И Инструменти За Сканиране
Is_customized:
Yes
Предмет на:
obdii скенер
Името На Модела:
OE581
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Обновяване:
В интернет
Качество:
Висок
Изпълнение:
Стабилна И Супер
Езикова Поддръжка:
Германия, Английски, Френски, Италиански, Чешки, Испански, Финландски, Турски, Хуангарский
След обслужване:
Facotry technician super & professional service

Те също купуват с този продукт

2 елемента тип улавяне на пневматичен вакуум на спирачната течност маслен Стравливатель аспиратор спирачната Стравливатель

BGN 75.20

2 ПАРЧИЊА Стисок Тип Пневматски Вакуум Течност за Масло Bleeder Extractor Кочница BleederОбјектот на Име на Течност за Extractor за Полнење Капацитет Extractor Резервоарот : 2 Литри;Полни Шише : 1 Литар Воздух влезот 1 / 4" PT Работен притисок 40~170 PSI Температура спектар 4°F~140°F Max...

2017.09 HDD Star Diagnosis Compact 4 with Rotate Toughbook CF-19 Ready to Work for MB SD C4 Connect 4

BGN 1110.40

V2017.09 wifi MB Ѕвезда C4 SD Поврзете Ѕвезда Дијагноза експерт мод + mb sd c4 целосен сет + за Panasonic toughbook СП19 Лаптоп најдобриSD C4 Опис на Производот Ѕвезда SD C4 (Компактен 4Ѕвезда Дијагноза Тестер)Верзија : 2017.09 Верзија на Софтвер За СП19 ToughbookЅВЕЗДА C4 е професионален дијагностички опрема за Mer Bz автомобили произведени, тоа е замена на HHT.Компактен 4 функционира врз основа на Windows 7 64bit систем.Карактеристики на 2017.09 v софтвер : * работи на win7 64 малку систем, побрзо отколку win xp систем, а не hht за стари возила, ако треба hht, ве молиме контактирајте со нас за да испратите 2017.09 софтвер 7 32bit систем.* На 2017.09 v софтвер за поддршка на 21 видови на јазици, win7 64 малку систем за поддршка на 34 јазици, систем јазик е updatable.( D T S M o n a c o софтвер треба да плаќаат екстра да се регистрирате)SD C4 Функција : 1...

От Superpro 610P IC универсален програмист Super Pro 610 P MCU инструмент за програмиране на EEPROM

BGN 519.84

Оригиналниот Xeltek USB Superpro 610 P Универзална ПрограмерОперативен Систем : Win XP, Vista и Win7Xeltek USB Superpro 610 P Карактеристики : Поддршка 218 IC производителот, 30493 компјутери уреди...

Електрическа автоматична мобилни въздушна работна платформа 6m

BGN 4256.00

6m Електрично Автоматско Мобилен Антенски Работна ПлатформаКонтакт Информации : Visen(Продажен Менаџер)Qingdao Sinofirst Машини Ко., LtdAdd : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao КинаSkype:visenxu Whats App:+8615689970251Моб : +8615689996729 Тел : +8653268076300 Факс : +8653268076301URL : www.sinolifter.cn www.liftawp.comВовед : 1.Се движат од страна на човекот рачно...

Добро Качество На Подземен Ножничная Паркинг За Използване В Домашни Условия

BGN 8800.00

Добар Квалитет На Подземни Режа Автомобил Паркинг За Користење Во ДомРежа Автомобил Лифт Опис : Режа автомобил лифт табели се користат за да го подигнете автомобил од првиот кат на вториот кат...

5шт 3 бутона смарт ключ 433 Mhz PCF7947 чип за Megane Remote Key

BGN 160.00

3 Копчето Smart Key 433 MHZ за Рено 433 MHZВе молиме обрнете внимание на овој човек не е клуч школка, тоа е клучот, но не и оригиналот, што е произведено во Кина.Поддршка Автомобил Листата : 2008 "Рено" Megane Authentique Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC 122 Cu...

v2018. 03, за да Benz mb star c4 software 500gb HDD за лаптоп dell d630 с windows 7

BGN 164.80

2018.03 Целосна MB Ѕвезда C4 Софтвер HDD 500 GB нов хард диск се Вклопуваат во d630 лаптоп за mb автомобили&камиони&автобус дијагнозаd630 лаптоп Процесор : Intel Core 2 Duo T7300 (2.0 G, L2 = 4 M) Меморија : 4 G DDR2 (до надградба на 4 G) Екран : 14.1 инчи WXGA широк екран со резолуција од 1280 x 800 Оптички диск : DVD Звучен ефект : вградените звучници Conditon : 90% новиот Софтвер HDD 500 GB нов хард диск Софтвер јазик : Кинески; англиски, хрватска ; чешка; данска; холандија; Крај; француски; германски; грчката; унгарски; италијански; Јапонски јазик; корејски; полска; португалија; романски,руски; Шпански; Шведска; & Турски Јазик...

D3, с точка 3, за да изберете индивидуален размер и цвят ястия гуми за мотоциклети гуми 2 бр.

BGN 350.00 367.98

Ова е за Д3 верзија со 3 температури за избирање за да го поставите Ние, исто така, има Недигитален, D2, C6, V5 верзии за мотор во нашата продавница...

най-добрата цена на mb star c5 sd connect wifi с 2018,03 усъвършенстван софтуер за hdd 320gb добре е в лаптопа x201t 4gb

BGN 1100.00 1158.40

Најдобри mb ѕвезда c5 дијагностички алатка за бенц 12v+24v со софтвер 2018.03 HDD со лаптоп x201t i7 екран на допир за pc Целосна Пакување листа 1pc x X201 T I7 лаптоп 1pc x софтвер во HDD (v2018.03) 1pc x SD C5 Мултиплексер 1pc x OBDII 16 PIN Кабел 1pc x 38 PIN Кабел 1pc x 14 PIN Кабел 1pc x 8 PIN Кабел 1pc x Lan Кабел ве молиме не ја ставајте батеријата во мултиплексер Ако ви треба адаптер за лаптоп со ЕУ / САД / Британски приклучокот, ве молиме да ни кажете кога цел.sd поврзете компактен 5 поддршка Vehiles ( Дел) : Smart, Мицубиши Fuso, Foton BLKW, PKW, Транспортерот цел Vкласи, Unimog, Индустриски машини и специјална намена возила, MB SD Поврзете Компактен Дијагноза Најновата Верзија Со Wifi поддржува читање надвор & бришење проблеми код,читање на реалновреме на податоци од сензори и actuator, кодирање и програмирање...

НАЙ-висок Рейтинг win7 sd connect c4 2017 нови + 2017.09 V софтуер + Toughbook CF-19 е добре с SD C4 Star Diagnosis C4 SSD

BGN 1167.00 1228.80

НАЈВИСОКО Оценет за sd поврзете c4 2017 Најновите +2017.09 V SSD+ Toughbook СП19 инсталиран и со Ѕвезда Дијагноза C4 Софтвери работа на win7 и win xp системMB ЅВЕЗДА C4 е професионален дијагностички опрема за Бс автомобили произведени, тоа е замена на HHT...

Най-Новият V1. 5 ELM327-USB Obd2 Auto Diagnostic Interface Scanner Elm 327 V 1.5 USB OBDII Car Diagnostic Scanner Tool OBD-2 адаптер

BGN 13.00 15.68

Продавница Коментар&Купувачот Совети : Item CDто ќе можеби лесно да се скршени во превозот начин,па ако CDто не може да се' може да се чита,ве молиме контактирајте со нас за да ви испратиме линк за преземање ! Ве молиме затворете antivirпрограмер кога инсталирате софтвер,Инаку exe / zip / rar датотека ќе биде нападнат&delete.Ве молиме да земете лесно,софтвер на CDто се безбедни за да ја вашиот компјутер...

3,5 м мобилен електрически picker

BGN 5840.00

Вовед : Тоа се движи и лифтови сите од батеријата.Operater може да се контролира движење,кревање,tunring и сите други операции кога стојат на платформата.На мала тежина и маневрирање се направи тоа практично да се користи во супермаркет и магацинИнтелигентни само движи систем за контрола.Zeroturn радиус и компактен дизајн обезбеди пристап во и околу затворен работа областиКонфигурација : Пропорционално контролиАвтозатворање на врата на платформаDrivable во полна висинаНеозначување на пневматикArtomatic сопирачки системИтни намалување системИтни стоп копчетоЦилиндар држи вентилОдборот дијагностички системМотокар џебовиДржачи за заштитаТрепка светилникСпецификација : Модел Бр...

Вълшебен гаечен ключ дръжка многофункционален универсален храповик гнездо бормашина адаптер за кола ръчни инструменти ремкомплект Храповой ключ

BGN 12.00 19.18

A : Ракав( 719mm ) + поврзување прачкаБ : Ratchet клуч(3 / 8 ) + S leeve ( 719mm ) + поврзување прачкаC : Ratchet клуч(3 / 8 ) + S leeve ( 719mm ) + поврзување прачкаD : Ракав(927 mm ) + поврзување прачкаE : Ratchet клуч( 1 / 2 ) + S leeve (927 mm ) + поврзување прачкаF : Ракав(1132 mm ) + поврзување прачкаG : Ratchet клуч( 1 / 2 ) + S leeve (11 32милиметри ) + поврзување прачкаH : Ракав(921 mm ) + поврзување прачка+ рачкаПревозот И Предадете 1...

KUNFINE KW902 WIFI ELM327 Auto OBD2 Code Reader Scanner MINI ELM327 KW902 WIFI Scan Diagnostic Tool Work for IOS/Android/iPhone

BGN 26.00 32.80

Kunfine KW902 WIFI ELM327 Авто OBD2 Код Читач Скенер МИНИ ELM327 KW902 WIFI Дијагностички Алатка за Скенирање се Работи за IOS / Android / i PhoneKW902 WIFI Скенер Опис : Уредот е мал адаптер дека вклучен во возило OBDII конекторот преку Wi Fi, тоа е погоден за паметни телефони и таблети со систем Андроид или i OS систем...

V2014. 12 Mb Star C3 Red Pro Interface With Seven Кабел For MB Truck and Cars MB Star C3 Diagnostic Tool

BGN 544.00 572.80

V2014.12 Mb Ѕвезда C3 Про Црвено Интерфејс Со Седум Кабел За MB Камион и Автомобили MB Ѕвезда C3 Дијагностичка АлаткаMb Ѕвезда C3 Про Со Седум Кабел За MB Камион и Автомобили Ажурирање На V2014.12Топ 3 Причини за да се Добие MB Ѕвезда C3 Pro : 1...

Нов тежкотоварни 80-105 mm Обхват на маслен филтър гаечен ключ Отстраняване регулируема маслен филтър окото гаечен ключ, клещи безплатна доставка

BGN 91.18

eatures : Сосема Нов и висок квалитетИдеален за отстранување на возилото масло филтриСилна изградбаКомпактен дизајн овозможува употреба во ограничени просториГолемина опсег За 80105mmПакет Се Вклучени : 1 x клуч

STARPAD висок клас крос-гумата ключ муфа ключ разрушенная автомобилна гума гумата ключ муфа ключ в насипно състояние, Безплатна доставка

BGN 60.80

Крстот гуми клуч ракав 17,19,21,23 соодветно.Крстот гуми клуч 50cm должинаМатеријал : network vanadium челикПакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Горещи продажба 2017 Top MB Star C5 SD Connect C5 за mb cars&trucks Star C5 wireless софтуер, без multi language в наличност в момента

BGN 713.00 758.40

Топла продажба 2017 Врвот MB Ѕвезда C5 SD Поврзете C5 за mb автомобили&камиони Ѕвезда C5 безжична без Софтвер мулти јазик во парк сегаЉубезно ве молиме имајте во предвид : 1.оваа група нема софтвер, ако ви треба софтвер, ве молиме контактирајте со нас да го нарачате...

STARPAD гуми аксесоари, автомобилни гуми, джанти, кожен калъф защитни облицовки защити обща дължина 14,5 см Едро и дребно, Безплатна доставка

BGN 12.80

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Autel Maxivideo MV400 цифров videoscope с глава тепловизора диаметър 8,5 mm инспектиращата помещение 400 MV универсален videoscope

BGN 182.00 182.40

Autel Maxivideo MV400 Дигитални Videoscope / Automatic Инспекција Камера со 8.5 мм Дијаметар Imager Глава / Широк Сликата на Камерата итн.Оваа премиер Autel Maxi Video MV400 дигитални videoscope е идеална алатка за испитување тешко да се постигне места нормално се скриени од поглед...

Нов прием на 2017 за BMW ICOM A2 NEXT professioanl за диагностика и програмиране на BMW ICOM NEXT A+B+C най-новият ICOM A2

BGN 672.00

НОВИ Пристигнување 2016 Година За BMW ICOM А2 СЛЕДНАТА professioanl за дијагностички и програмирање за BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В Најновите ICOM А2За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В 2016 Новата Генерација НА ICOM А2За BMW ICOM СЛЕДНАТА Најнова Генерација Дијагностички Главата За BMW, за МИНИ, за РолсРојс за BMWМодел.Може да се Замени за BMW ICOM А2, вклучувајќи ги и сите функција на ICOM А2.За BMW ICOM СЛЕДНАТА не поддржува WIFI.ПОПИСОТ ВЕДНАШ може да работи заедно со ICOM Софтвер што се предвидени.ПОПИСОТ СЛЕДНИОТ може да се поврзете на интернет и Печатач.Подобрување на Функционалноста и Ефикасноста на : 1...

Сертифициран за качеството на склад погрузочный докинг разровнитель и док-рампа

BGN 4000.00

Квалитетот потврдија склад со вчитување на обвинителна клупа leveler и приклучете рампатаГлавните параметриМоделSDR12Патување висина(до)400mmПатување висина(долу)300ммУсна400mmКапацитет12000kgМоќност0.75 kwДимензија2500*2000*600mmПлатформа големина2500*2000mmНапонСпоред локалните напонНа dvantage : 1...