• Ново
Liislee Android 7.1 2G RAM за за Mitsubishi Pajero Car Radio аудио видео мултимедия DVD плеър, WIFI DVR GPS Navi навигация

Liislee Android 7.1 2G RAM за за Mitsubishi Pajero Car Radio аудио видео мултимедия DVD плеър, WIFI DVR GPS Navi навигация

BGN 566.00
BGN 699.20
-19 %
В магазина

Брой продукти

За Мицубиши Pajero / Montero / Shogun 2006~2016 Година е Радио за Автомобил Видео Андроид Мултимедијален DVD Плеер WIFI DVR GPS Navi - Андроид 7.1.1 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран. - Супер Хардверски Перформанси, Quad-Core Rockchip ARMV7 РК PX3 ПРОЦЕСОРОТ 1.6 GHZ . - Брз Одговор, Изградена во DDR3 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM - Интернет Забава, Вграден Wi Fi Модул & Поддршка 3 G LTE Dongle . - Поддршка Воланот Контрола (Ако вашиот автомобил го имаат) - Поддршка USB DVR/OBD/Предна и Задна Камера/Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА. ( Опција ) - Вграден Bluetooth и Поддршка воланот контрола - Микрофон + GPS Антена + Мапи како Бесплатен дар Одговара За Мицубиши Pajero / Montero / Shogun 2006~2016 Година Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.
Напомена : Овој модел може да се вклопат многу автомобил низок и среден изданија, но не и сите. Тоа не одговара на некои високи editons.
Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму. Поддршка Воланот Контрола(Ако вашиот автомобил го имаат) Снабдување со Google Maps и Navitel и Waze, и IGO Мапи Функција : 1.800*480 или 1024*600 HD Капацитивни Екран на Допир 2.ПРОЦЕСОРОТ : Андроид 7.1.1 Rockchip ARMV7 РК PX3 Quad Core, 1.6 GHZ, 3.RAM меморија(Меморија) : 2 GB DDR3 Голема брзина складирање 4.Inand Флеш : 16 GB 5.Поддршка за 1080 P+Поддршка Lossless музика 6.Поддршка Воланот Контрола(Ако вашиот автомобил го имаат) 7.Bluetooth Именик Барање Од "А до Ш" 8.Капацитивните Мулти-екран на допир 9.Wifi е Изградена-во, не треба да поврзете надворешен Wifi Dongle,Може да се добие WLAN 10. Поддршка За Андроид На Навигација. Бесплатни ажурирања За вас земја Карта 11. Изградена во М icrophone и GPS НА ntenna 12. На OSD Јазици : англиски/ руски/ француски/ германски/ шпански/ италијански/ Arabic/португалски/турски/Тајландски/полски/хебрејски итн повеќе од 20 видови јазик 13. Rear view camera+пред приказ на камерата DVR+ 8 GB SD картичка со Мапата+Надворешен Микрофон (Изборен) 14. Поддршка на Медиумската Картичка/GPS Картичка/ USB Стик до 32 GB SD картичка 15. DIY Главното Мени на Екранот : Можете да ги влечете Лентата за Пребарување, временска Прогноза додатоци, Музика/Радио/BT-Стерео Играч,Апликации или други Ознаки на главното мени за да се прикаже 16. Вграден Часовник и Календар, тоа е Вистински Часовникот за приказ на време, Часовникот/Датум/Недела прилагодливи 17. Изберете 76 отвореното одделение логоа и Радио Област во Factory Settings 18. 8 живо позадини, 21 позадини, поддршка DIY позадина од Галерија на Слики 19.

Подробности

Модел На Мицубиши:
Монтеро
специална функция:
Функцията Wifi, поддържа Can-гуми, поддръжка на 3G мрежи, Поддръжка на управление на волана колело, вграден високоговорител / микрофон
Формат На Цифрови Носители:
JPEG, WMA, Mp3, Video CD, Mp4
Името На Модела:
CS-M012
На езика на osd:
Испански, Норвежки, Френски, Малайски, Немски, Иврит, Италиански, Руски, Английски
Din:
Двоен Din
Монтеро-Година:
2006,2013,2008,2012,2010,2015,2014,2011
Размер На Дисплея:
7
ЦИГАНИ:
32 г
Слот за TF / Micro SD:
2
Разделителна способност:
1024*600
Интерфейс:
щепсела и да играе.
специални характеристики:
Сензорен екран, вграден GPS, MP3 плейъри, CD плейър, радио тунер, мобилен телефон, Bluetooth
Максимална Външна Памет:
32 г
За Марки Автомобили / Модели:
Mitsubishi
Тегло На Продукта:
5kg
Вид На Материала:
резистивен сензорен екран
търговска марка:
Лиисли
Размер На Елемента:
7-инчов сензорен екран
Изходна Мощност:
Говорител 4 * 45W
Операционна Система:
Android
ОВЕН:
2G
Напрежение:
12V

Те също купуват с този продукт

Android 8.0 OS 8 авто DVD мултимедийна Навигационна GPS радио за Seat Altea 2004-2015 & Altea XL 2007-2015 & Alhambra 2010-

BGN 605.00 688.00

8" OctaCore Андроид 8.0 Орео OS Посебен Автомобил DVD Мултимедијални Навигација GPS Радио за Seat Altea 20042015 & Seat Altea XL 20072015 & Седиште Леон (MK2) 20052013 & Седиште Толедо 20042015 & Seat Alhambra 20102016 со 4 GB RAM меморија, 32 GB ROM & МултиПрозорец за Приказ на Поддршка и 4 G / 3 G / WIFI Интернет за Поддршка & Надворешни TPMS Систем за Поддршка & Надворешни DAB+ Приемник Кутија за Поддршка & Надворешни OBD2 Адаптер за Поддршка & Пред DVR Камера за Поддршка & Bluetooth 5.0 ПоддршкаВажни Информации Пред да го Купите / Испорака : 1...

YESSUN Android Радио кола DVD плейър за Toyota Levin 2014~ стерео радио мултимедия GPS навигация с Wi-Fi Bluetooth AM / FM

BGN 638.00 750.40

За Тојота Левин 2014~2016 Година Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерАндроид 6.0 OS е Радио за Автомобил Спецификација1.ПРОЦЕСОРОТ T3 CortexA7 quad core,1.6 G HZ2.Андроид верзија 6.0.13.ROM 16 GB INAND4.RAM МЕМОРИЈА 1 G / 2 G DDR35.Висок квалитет на звукот со еквилајзер магија6.Dual зона функција / GP1 МИКС(Може да игра видео во исто време кога користите навигација или други апликации)7.Поддршка за WIFIOBD ⅱ (Изборен се избере).8.Поддршка воланот контрола9.Поддршка Автомобил DVR Систем за(Изборен изберете)10.Поддршка PAL и NTSC Rear view camera(Изборен изберете)11.Поддршка огледало линк андроид 6.0+ и IOS за i Phone 1112.Вградениот WIFI, Поддршка за 3 G / жариште WIFI споделување, Поддршка за 3 G Само WCDMA мрежа(Опција да изберете)13.Вграден Bluetooth за раце слободни телефонски повик14.Поддршка онлајн / офлајн мапата, изградена во google map стан, исто така, поддршка IGO9, SYGIC мапи.Одговара За Тојота Левин 2014~2016 ГодинаОдговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно) 1.Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму...

Liislee за VW Magotan / Passat CC автомобилен плейър за мултимедия аудио и видео радио GPS навигация с мултитъч екран на Bluetooth стерео

BGN 567.00 666.72

Автомобил Аудио Радио Видео Андроид Мултимедијални Навигација GPS CD DVD Плеер Bluetooth За "ФОЛКСВАГЕН" Magotan / Passat CC 2012~2014 Андроид 6.0 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...

Yessun Android Benz Vito / Viano 2009~2011 автомобилната навигация GPS, аудио-видео HD сензорен екран мултимедиен плеър няма CD / DVD.

BGN 743.00 873.60

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Бенц Вито / Viano 2009~2011 За Benz AW169 / БW245 2005~2011 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

За Toyota RAV4 XA40 2013~2017 LiisLee автомобилен мултимедиен телевизор DVD GPS аудио Hi-Fi стерео радио оригинален стил навигация NAVI

BGN 383.00 407.36

За Toyota RAV4 XA40 2013~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПАЗа Toyota RAV4 XA40 2013~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПАNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.За избирање јазик : ПРОЦЕСОР : QuadCoreвнатрешна меморија 4 GB DDR3Оперативен СИСТЕМ АндроидMEDIOМузика формат MP3 / WMA / AAC / RM / LFAC и така такавидео формат "MPEG1 / 2 / 4 / H264 / H263 / VC1 / RVRMVB / Div X / Sorenson Искра / Искри / VP8 / AVS Поток"фото формат JPG / BMP / JEPG / GIF / PNGРадио FM : 76.0 MHz108.0 MHzСУМ : 522 KHz1620 KHzVidio излез спектар 1.0 V1.2 V(75Ω)Компатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDТест Напон 13.8 VМаксимална излезна моќност 4*45 WVidio излез спектар 1.0 V1.2 VКомпатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDGPSОперативен систем АндроидПоддршка на Мапата Андроид СТАН МапаГлавната Frenqency 1.6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.3 VSuppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B / g / n компатибилен WLANИнтерфејс тип USB2.0Фреквенција 2.42.484 GHzМодулација OFDM / DBPSK / DQPSK / CCKRF Моќ 15d BM•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допирповеќе појасна 1024*600p да се прикаже•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP•Вграден WIFI•GPS средно планета навигација•Изграденаво FM / AM Радио•Поддршка за USB и SD Читач на картички•ТВ, PAL / NTSC / SECAM Систем Компатибилен (Изборен)•MP3 / MP4 / AVI / ASF / JPG / WMA•Поддршка за Rear View Camera•Електронски АнтиШок Заштита•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата•AV влез / излез (вклучувајќи обратна текст)•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен•Меѓусебно Контрола на Android и i OSПо желба : • RDS• ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ• ISDBT Дигитална ТВ во Врска со Плаќање : Како да се плати : https : / / icshall.alipay.com / hall / cate Question.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_USМожете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.

Topnavi 8 четириядрен Android 7.1 кола DVD плейър мултимедия за Mazda 3 2010 2011 2012 2013 стерео Радио GPS навигация 2G+16GB

BGN 556.06

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.И не ја вашата оригинална автомобил има засилувач функција?Андроид 7.1 Lollipop Оперативен Систем CPU Processor : RK3188 1.6 GHz Cortex A9 QuadCore RAM Меморија : 2 GB DDR3 i Nand Momery : 16 GBПоддршка HD 1080p Видео записи Автомобил Отворање Логоа е задолжително...

7 Quad Android 6.0 Car Radio DVD GPS Navigation Central Мултимедия за Toyota Hilux, Camry, Corolla Vitz FJ Cruiser Prado Echo

BGN 526.40

Компатибилен Возила : за TOYOTA RAV4 20012008 Camry 20062010 Година е корола 20002006 Vitz / Echo права 20052011 е корола ЕКС 20002006 VIOS 20032010 HILUX 20012011 Terios 20062010 Land Cruiser 100 серија 19982007 PRADO 19962009 Size : 200mm*100mm Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме испратете слики на вашиот автомобил е табла за нас за потврдување. Инсталацијата не бара одреден степен на DIY знаење како и сите други во автомобил производи...

YESSUN за Kia Sportage 2011~2015 Android автомобилната навигация GPS HD сензорен екран стерео музикален плейър за мултимедия аудио и видео Радио Navi

BGN 638.00 750.40

За Kia Sportage 2011~2015 Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерАндроид 6.0 OS е Радио за Автомобил Спецификација1.ПРОЦЕСОРОТ T3 CortexA7 quad core,1.6 G HZ2.Андроид верзија 6.0.13.ROM 16 GB INAND4.RAM МЕМОРИЈА 1 G / 2 G DDR35.Висок квалитет на звукот со еквилајзер магија6.Dual зона функција / GP1 МИКС(Може да игра видео во исто време кога користите навигација или други апликации)7.Поддршка за WIFIOBD ⅱ (Изборен се избере).8.Поддршка воланот контрола9.Поддршка Автомобил DVR Систем за(Изборен изберете)10.Поддршка PAL и NTSC Rear view camera(Изборен изберете)11.Поддршка огледало линк андроид 6.0+ и IOS за i Phone 1112.Вградениот WIFI, Поддршка за 3 G / жариште WIFI споделување, Поддршка за 3 G Само WCDMA мрежа(Опција да изберете)13.Вграден Bluetooth за раце слободни телефонски повик14.Поддршка онлајн / офлајн мапата, изградена во google map стан, исто така, поддршка IGO9, SYGIC мапи.Одговара За Kia Sportage 2011~2015Посебни Информации : (Важно) 1.Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму...

4GB RAM Octa Core 7 Android 8.0 Car Radio DVD-плейър за Chrysler Sebring 300C Jeep Grand Cherokee Compass Wrangler Journey

BGN 748.80

4 GB RAM Octa Core 7" Андроид 8.0 Автомобил Радио DVD Плеер за Chrysler Sebring 300 C Jeep Grand Cherokee Компас Wrangler ПатувањеAnswer : ___________________________ Note : единица не мора DVD / CD функција.Одговара Chrysler / Jeep : Sebring 2006 300 C 20052007 Grand Cherokee 2010 Компас 2010 Wrangler 2010 Патување 2010Хардвер Параметри : Андроид 8.0.0 OS, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

Topnavi 9 Quad Core Android 6.0 Car GPS Navigation for Focus 2012 2013 Autoradio Multimedia Audio Stereo, с DVD плейър

BGN 633.58

Информации За ПроизводотГлавниот ПРОЦЕСОР : R16,QuadCore 1.6 GHz фреквенцијаRAM Меморија : DDR3 1 Gi Nand Меморија : 16 GBМеханизам модел : DR28 CМОТОР : MDN3 BL3 LSASVГи собереш на Модел : SFHD860 MCMCU IC : STM8 AH6189Моќ IC модел : TDA7850Bluetooth Modulator : FW3507GPS Modulator : R16Радио Тарнер Модел : TEF6686Декодер IC : Sunpl TВГлавната СистемВидео декодирање перформанси : Сите формат декодирањеОперативен СИСТЕМ : android 6.0.Подигнете Време : Основна апликација за подигање на 16s,многу android апликација за подигање 25sОперација Температура : 20°C +70°CТемпература На Чување : 30°C +80°CРаботата на струјата : Noemal 500 m A @ 4.2 VНапон На Текст : 4.0~4.5 VНоќна Струја : GPSСајтот : што се Зачувани во меморијаМапата Formate Поддршка : Google map онлајн,Sygic,Papago,3 D мапи,итнНови Карактеристики : Suuport радио / cd / bluetooth / за IPOD / IPHONE / SD репродукција додека навигацијаГлас : ДаЕкранотДопир : Капацитивни екран на допирЕкран Резолуција : 1024*600Ѕидот на Хартија : Live wallpaperВлечете ја иконата : ДаUI Интерфејс : 3 D ИнтерфејсЈазикГлавниот Интерфејс Јазик : англиски,руски,француски,германски,шпански,италијански,арапски и др.20 видови на јазикGPS Конзола Јазик : вистинскиот глас и јазикот на екранот зависат од GPS софтвер кога се користиInternat3 G : Поддршка за 3 G WCDMA или преку телефон како WIFI жариштеWIFI : вграденво(изборен)ПрименаДатотеката Движење : Поддршка за копирање и преместување на датотеки меѓу различни складирање медиуми и профилиИзбриши датотека : ДаОгледало линк : : Поддршка за Iphone и Android мобилен телефонИнсталирате Android Апликација од страна на Датотека : ДаГлавни функции : Поддршка даунлоадирајте,инсталирајте и бришење на андроид апликацииДесктоп Апликации : на Времето,во Живо позадинаМетод на внесување : Google,sougou,постојана календар,google преведувач и др.Комуникација : MSN, Skype, Gmail, Twitter, Facebook, QQ, блогови и слично3 D Игри : Растенија, V...

7 специална кола DVD за Ford F-150 2005-2008 с двуканална поддръжка на CanBus и Bluetooth 4.0 и поддръжка на външния DAB+ тунер

BGN 470.00 534.40

7" Дигитален Екран на Допир Посебен Автомобил DVD за Ford F150 20052008 година со Dual Channel Can BСистем и Bluetooth 4.0 Поддршка и Надворешни DAB+ Тјунер за Поддршка & Надворешни ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ Кутија за Поддршка & 7 Избор на LED Копчето БоиМногу Важни Информации пред да го Купите : 1...

10,1 инчов екран, Android 5.1.1 автомобилна GPS навигационна радиосистема за Ford Escort 2014-2015

BGN 604.80

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Ford EscortИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

YESSUN за Toyota Tundra 2014~ Android автомобилната навигация GPS HD сензорен екран стерео музикален плейър за мултимедия аудио и видео Радио Navi

BGN 638.00 750.40

За Toyota, Тундра 2014~2016 Година Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерАндроид 6.0 OS е Радио за Автомобил Спецификација1.ПРОЦЕСОРОТ T3 CortexA7 quad core,1.6 G HZ2.Андроид верзија 6.0.13.ROM 16 GB INAND4.RAM МЕМОРИЈА 1 G / 2 G DDR35.Висок квалитет на звукот со еквилајзер магија6.Dual зона функција / GP1 МИКС(Може да игра видео во исто време кога користите навигација или други апликации)7.Поддршка за WIFIOBD ⅱ (Изборен се избере).8.Поддршка воланот контрола9.Поддршка Автомобил DVR Систем за(Изборен изберете)10.Поддршка PAL и NTSC Rear view camera(Изборен изберете)11.Поддршка огледало линк андроид 6.0+ и IOS за i Phone 1112.Вградениот WIFI, Поддршка за 3 G / жариште WIFI споделување, Поддршка за 3 G Само WCDMA мрежа(Опција да изберете)13.Вграден Bluetooth за раце слободни телефонски повик14.Поддршка онлајн / офлајн мапата, изградена во google map стан, исто така, поддршка IGO9, SYGIC мапи.Одговара За Toyota, Тундра 2014~2016 ГодинаОдговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно) 1.Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму...

Liandlee автомобилен мултимедиен плейър НАВИГАЦИЯ за BMW 3 series F30 F31 F34 2011~2018 автомобилна стерео радио GPS навигация

BGN 1065.00 1479.68

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За BMW Серија 3 F30 F31 F34 2011~2018 е Радио за Автомобил Стерео GPS НавигацијаLiandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За BMW Серија 3 F30 F31 F34 2011~2018 е Радио за Автомобил Стерео GPS НавигацијаNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.1...

Liislee Car Android Multimedia For BMW Mini 2014~-стерео радио аудио CD DVD плейър GPS Навигация Navi Map навигационна система

BGN 802.00 944.00

Автомобил Андроид Мултимедијални За БМВ Мини 2014~2016 годинаАндроид 5.1 OS | 1.6 GHz Quad Core | 600 Mhz Мали400 MP4 GPU | 28nm HKMGRAM DDR3 1 GB | 16 GB се Применуваат со голема брзина| 1024*600 | 800*480Радио | BT | TV | FM | RDS | GPS | МОЖЕ да АВТОБУС | Wifi | 3 GДве USB2.0 пристаништа | Задна Камера за Полнач | Воланот КонтролаОригиналниот Автомобил Внатрешни работи Референца ( Десната Рака се Вози автомобил модели се исти како Левата Рака Диск' )Напомена : Овој модел може да се вклопат и да го замени различни автомобил аудио конфигурации , ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел, ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи , ајде да го потврдите за вас директно...

Liislee Android 7.1 2G RAM за Skoda Octavia 2013~ автомобилното радио аудио видео мултимедия DVD плеър, WIFI DVR GPS Navi навигация

BGN 568.00 700.80

За "Шкода" Octavia 2013~2016 Година е Радио за Автомобил Видео Андроид Мултимедијален DVD Плеер WIFI DVR GPS Navi Андроид 7.1.1 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...