• Ново
200 Бр. / Компл. Многоцветни Пластмасови Сграда Деца Детски Играчки Нови Пъзели Образователни Обучение Забавни Играчки Мозъка Игра

200 Бр. / Компл. Многоцветни Пластмасови Сграда Деца Детски Играчки Нови Пъзели Образователни Обучение Забавни Играчки Мозъка Игра

BGN 3.00
BGN 4.66
-36 %
В магазина

Брой продукти


200 Компјутери/Set Multicolor Пластични Градежни Блокови Деца Бебе Играчка Нова Загатка Образовни Учење Развојни Играчка Мозочните Функции Игра : 100% Висок квалитет и сосема нов. Издржливи и професионален за користени. Може да се направи многу различни модели. Добри за мозокот размислување и свеста на различни бои. Се развие вашето бебе е логично размислување способност. Вежба соработка вештини и подобрување на работната способност. Направени на животната средина-пријателски пластика, без штети на вашето бебе. Лесно да се соберат и расклопување, убаво подарок за деца. Производ Карактеристики : Марка : Никој Материјал : Пластични Погоден за : 0-6 години Предупредување : Не јаде Класификација : Свикување Пол : Унисекс Тип : Гитара Спецификации : Боја : Multicolor Големина : 9*8*8мм(секоја парчиња) Погоден за : различни возрасни деца Тежина : 35g Пакет се вклучени : 200* Изградба на Блокови Истакна : Боја може да бидат малку различни, поради следи,но ние гарантираме стилот ќе биде ист како на сликата, ви благодариме за разбирањето!
Ние сме посветени на обезбедување на висок квалитет на играчки за вашите деца,со цел да се направи вашата шопинг лесно и среќен, ве молиме да ги прочитате условите како што е подолу.
Превозот :
1. Во светот превозот(Освен некои земји и APO/FPO).
2.Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Просечното време на испорака е од 15~30 дена, за Русија/Бразил ќе биде 25~45 дена.Во случај на rush hour или национални одложување,ќе биде подолг од 60 дена,ве молиме да бидат љубезно ве молиме да се разбере.
4.Ние препорачуваме да изберете International Express, вклучувајќи EMS/DHL ако сакате побрзо испорака,но на превозот надомест ќе се наплаќа.
5.Ако не прими стоката во 50 дена ( 10% стапка на Русија & Бразил), ве МОЛИМЕ, контактирајте со нас да го бара за време прошири, НЕ се отвори спорот за оваа причина, бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола, тоа треба да биде пошти должност, ниту Спор не се случува да ви помогне да добиете на стоки побрзо.
6. Превозот е голема главоболка за двете купувачот &продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно. Ако дојде од Русија или Бразил, се надеваме дека ќе може да побарате од вашиот Пост Канцеларија за подобрување на нивната услуга.
7. Ако имате квалитетот проблем на стоката,ве молиме контактирајте со нас побрзо.Ние ќе се реши тоа за вас.
Услуги на клиентите :
1. Ве молам прости што не може да се задржи 24 часа онлајн услуга поради тоа што на време заостануваат, ако имате било какви прашања, цел истрага, производ модел, боја, следење на пратката итн.

Подробности

търговска марка:
OCDAY
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Пластмасова Форма Блок:
Самоблокирующиеся Тухли
Възрастова Група:
2-4 години
Предупреждение:
да не се яде
Номер На Модела:
Най-високо качество
Пол:
Унисекс
Тип:
Блокове

Те също купуват с този продукт

1: 35 немска артилерия от Втората световна война (9 групи)

BGN 63.98

Скала : 1 : 35Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е смола делови, исклучителна детали.Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази.Превоз : Сте заробени стоки, ние ќе се справи со пет дена,Ние ги користиме Кина Пост воздух парцела транспорт.Генерално бараат 20 25 дена, може да бидат испратени на вашата страна.

TOFOCO САМ Kids 3D дървена пъзел автомобил самолет модел събрание комплекти IQ забавни играчки за деца

BGN 6.00 6.38

TOFOCO DIY Деца 3 D Дрвена Сложувалка Автомобил Авион Модел Монтажа Колекции IQ Едукативни Играчки за ДецаДетали За ПроизводотОбјектот Големина : околу 23 x 18.5 CM Пакување : пластични shrink wrap Материјали : дрво Препорачана возраст : 3 & UP, погодна за двете млади и стари

10шт събират пластмасови блокове на цветни пръчки на стълба формата на блокове децата си САМ ръчно изработени забавни играчки бърза доставка състав

BGN 16.00 17.28

Точка име : пластични скала блокГолемина : 7*8cmпакување : 1pc / opp вреќаВе молиме љубезно забелешка 1pc е скала како на следната слика, треба 6pcs да се направи робот, 3pcs да се направи животно, повеќе блокови за да се направи покомплексен персонал, 10pcs е потребно за повеќе членови на персоналотПлаќање : 1)...

Разпродажба! FUNLOCK City Train с песни образователни строителни блокчета забавни играчки за деца 93ШТ

BGN 59.20

Опис на производот Направени од врвот сосема нов ABS пластика,истиот материјал како и Duplo Компатибилен со duplo блок Возраст Опсег : 3+ MOQ : 1set Батерија управувана мотор со звук и светлина,може да се кандидира напред Бараат 3pcs на АА батерии,батерии не се вклучени Превозот без оригиналната боја на кутијата и настава на состојба Пакет вклучуваат основни тули,1 воз , 2 фигури , 12pcs на свиткана песна,4pcs на директно песна и додадете 1pcs на железнички се префрлат како бесплатен дар,вкупно 93pcs Ракета донесе до вашиот дом во рок од една недела! Пакети кои се испраќаат до вашиот дом од магацин во Русија со ракета брзина!Производот Се ПокажеПроизвод PKЕве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга.Било прашање добредојдовте да контактирате со нас.Тука е и нашиот позитивен фидбек.Добредојде за да ги додадете вашите позитивни повратни информации до нас .Ви благодариме за вашата поддршка и задоволство однапред.Да почитувани КлиентиДраги пријатели, Добредојдовте на Megafun Играчки продавница! Ние се Специјализираат на играчки блок.можете да најдете многу различни видови на играчки да го блокирате, ако нешто сте заинтересирани, исто така добредојдени да не контактирате...

В наличност Лепин 05121 Star Series War 860шт 75191 Starfighter с гипердрайвом набор от строителни блокове, тухли, детски играчки модел

BGN 57.28

Материјал : животна Средина пријателски материјал Тули број : 860 компјутери Пакет : нема оригинална кутија, нова во запечатени ќеси(Играчки и инструкции испратите заедно...

45-47 см AIR NEW ZEALAND 777 BLACK METAL Alloy въздухоплавателни средства Model Collection модел самолет играчки, подаръци безплатен експрес EMS / DHL / доставка

BGN 192.00 319.95

4547 CM ЕР НОВ ЗЕЛАНД 777 БЛЕК МЕТАЛ Алуминиум во Авион Модел Колекција Модел Авион Играчки, Подароци Слободни изразат EMS / DHL / ИспоракаОбјектот описи : Нов и висок квалитет,неискористениот,неотворена,неоштетени точка!!! Тоа е корисно да се развие деца таленти,вештини и способности...

LOZ Mini Block Figure Аниме Assembly Model Building Blocks Set кукли тухли, детска играчка подарък, тухла, построен създатели на анимационни САМ 1818

BGN 23.00 33.28

ЛОЖ Мини Блок Слика Аниме Собранието Модел Градежни Блокови Поставени Кукли Играчка Тули Деца Подарок Тули Изграден Креаторите Цртан филм DIY 1818Answer : ___________________________ Note : 1, "Со Кутија" вклучува оригиналниот пакет, која се разликува од "Без Кутија"...

Пъзел интелектуално развитие, детско строителни творчеството на предното прозорец ролка играчка строителни чанти Безплатна доставка

BGN 18.00 22.38

Загатка Деца градежни блокови креативност ветрот прозорец макара блокови загатка блокови Играчка градежни блокови кеси Бесплатен превозотПревозот : Fedex и Кина аеродром 1...

LittLove Bright Color Wooden Moon Balancing Blocks Children Learning and Educational Toys Balance Block for Family Games

BGN 14.00 27.14

Тип : Деца Дрвени Месечината Балансирање Градежни Блокови ИграчкиГолемина : Како се покаже сликаПакување : Добијат Во Opp Вреќа,Во Добар ПакетСостојба : 100% НовиТема : Вежби може рака вештини, учење на принцип на рамнотежаОд Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и пакет има Детални Следење на Информации.Одлична објект да се развие детска' мозок !Одлична објект да се развие детска' оперативна способност !Најдобар Образование Блокови за вашите деца !

3D метален пъзел GeeBee Racer R-2 Самолета B16006 направи си САМ 3D лазерно рязане съберат модели играчки за одит

BGN 33.00 35.20

Спецификации : Тема : 3Д Авион Загатка Бренд : Strato StudioИме : Gee Bee Racer R2Модел : B16006Материјал : МесингТежина : 200gПроизводи Големина : L 3.6 x W x 5.6 H 3.9 cmБоја : ЗлатнаКоличината на Лист : 1 bucВозраст : 14+Степен на тежина : ЛесноФункција : Оригиналниот дизајн,Без лепак потребни.Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет...

7 бр. / лот DIY модел материал сцена модел мащаб фигура пепел модел 1:75/1:100/1:150/1:200/1:300 модел сладкиш на масата

BGN 7.00 7.98

име на производ бела пропорции Peple Производ Големина пропорционални 1 : 751 : 1001 : 1501 : 2001 : 300 производ во боја бела материјал ABS не обоени предупредува Нарушување на случаен избор

Безплатна доставка деца дървени карикатура английски писмо пъзел играчка, дете на езика на обучение играчка Фребель / Монтесори учебни помагала, играчки

BGN 41.60

Име на производ : Цртан филм англиски Писмо Загатка Производ процес : налепници процес Производ големина : 30 * 30 * 1.3 CM пакувањето на Производот : блистер Производ материјали : дрво Погодни за возраста : 1 Y +

Детски играчки дървени многоцветни геометрични фигури корпус цветни форми на когнитивната двойка децата се учат образователни игри

BGN 19.00 27.36

Multicolor геометријаГлобалната испорака (Освен за некои земји и APO / FPOs) Платни налози се обработуваат во времето...

Smartable Train cover plate 3x5 brick Building Blocks parts САМ Toys Compatible Legoing city train Toy 20 бр / лот за подарък

BGN 12.78

[Забелешка] : Ако сакате масовно се купи, или сакате да видите / да знаат повеќе, за било какви прашања, ве молиме порака ,ви Благодарам.[Точка Име] : Smartable Воз насловната плоча 3x5 тули Блокови делови DIY Играчки Компатибилен Legoing град воз Играчка 20pcs / многу за подарок[Производи Пакување] : opp вреќа[ Материјал ] : Б бравивисок квалитет и безбедна ABS[Пакет вклучуваат] : 20 компјутери Воз насловната плоча 3x5

Мащабни модели на 1/32 54 мм централната италиански рицар. 1290-1320 54 мм фигура историческа модел смола на Втората световна война Безплатна доставка

BGN 27.00 30.80

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница...

Chamsgend Kids Intelligence Toy Танцьорка Поставка Колоритен Весел Жираф Дървена Играчка Levert Dropship

BGN 1.98

Деца Интелигенција Играчка Танцување Стојат Шарени Лулка Жирафа Дрвени ИграчкиНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор, се надевам, ќе може да се разбере .Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Материјал : ДрвениКонтрола На Владата : Контрола Од Страна На ЖицаОдговараат За 03 Години ДецаБоја : СлучајниГолемина : 18*5*5cm / 7.1*2.0*2.0"Пакет Содржина : 1 X Деца Интелигенција Играчка Танцување Стојат Шарени Лулка Жирафа Дрвени Играчки

Тръба 07121 1: 72 немски модел събрание сверхтяжелого резервоар E-100

BGN 38.00 48.00

Производот број 07121 име на Производ германски E100 супер тешки резервоарот Бар код 9580208071213 Производ дел 1 : 72 тип на Производ Пластични Модел Оклоп Комплет Модел големина Должина : 159mm Ширина : 62mm Вкупниот број на делови 40+ Метал компонента n / a Etch дел n / a Филм n / a Смола компонента n / a вкупниот број на форумот 4 sprues, горниот дел од трупот, пониски трупот, бедем и песни Собранието модел, кој треба да се состави и да се обоени со себе

Мащабни модели на 1/32 54 мм Светите Земи рицар, XII-XIII век, 54 mm фигура историческа Втората световна война смола модел Безплатна доставка

BGN 25.00 28.56

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница...

1pcs H 25cm Мащабна модел дърво тел средно зелено дърво за оформление на влаковете

BGN 23.81

Опис на производот Објект Количество 1pcs Точка Бр H30 Објект Материјали Жица Главната Боја Средината Зелена Точка Околу Големина LW H големина за Висок е 25 см Објект Форма Модел Дрво за architectrual модел патот декорација Објект UseageОдговара architectrual модел декорација, или Други рачно изработени Занаетчиски DIY.СликаНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

6 бр. / лот, САМ foam равенство занаятите комплекти.Творческата дейност на родители и деца.Ранни забавни играчки.Подаръци за Деня на бащата. благоволението, търговия н?

BGN 14.00 23.84

Бесплатен превозот 6 PCS / МНОГУ од Кина пост ail mail DIY пена вратоврска занает колекции,Креативни играчки Активност предмети, на Почетокот образовни играчка.Татко 's day б irthday подароци,Играчки за деца, детски Градинки занаети.ОЕМ.најголемиот дел на големо.Freeshipping Големина : 36 X 10 cm Материјал : ева пена и прибор за Пакување : opp вреќа торба1.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.2.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.3.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.4.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати...

Brand wooden clown balance beam toys/ Kids Child wood balancing blocks/ baby early learning забавни играчки, безплатна доставка

BGN 25.00 29.60

Точка име : кловн рамнотежа зракГолемина на : 23.5*20.5*3.5 cm долгипакување : 1pc / кутија бојаПлаќање : 1) Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, VISA, Банка до Банка тука...

Мащабните модел 1/35 съвременните арабски бунтовници, войници историческа фигура на Втората световна война смола модел Безплатна доставка

BGN 18.00 20.43

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница...