• Ново
10шт събират пластмасови блокове на цветни пръчки на стълба формата на блокове децата си САМ ръчно изработени забавни играчки бърза доставка състав

10шт събират пластмасови блокове на цветни пръчки на стълба формата на блокове децата си САМ ръчно изработени забавни играчки бърза доставка състав

BGN 16.00
BGN 17.28
-7 %
В магазина

Брой продукти


Точка име : пластични скала блок
Големина : 7*8cm
пакување : 1pc/opp вреќа
Ве молиме љубезно забелешка 1pc е скала како на следната слика, треба 6pcs да се направи робот, 3pcs да се направи животно, повеќе блокови за да се направи покомплексен персонал, 10pcs е потребно за повеќе членови на персоналот
Плаќање :
1). Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, VISA, Банка до Банка тука. 2). Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди плаќањето кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Испорака : 1). Ние ќе брод предмети во рок од 7 работни дена по извршената уплата достигна Зачувам. 2). Наш основен пратката е преку Кина Пост Воздух Mail. Обично тоа ќе потрае 15 – 60 работни дена да пристигне во различни земји. EMS обично ќе се 7 – 10 работни дена да пристигнат. DHL/Федекс/UPS-от обично се 6 – 8 работни дена да пристигнат. Сите од нив, исто така, зависи од локална испорака брзина. 3). Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење. Било увозни давачки или такси се купувачот одговорност. Сите обичаи поврзани со трошоци се платени од страна на купувачи. 4). Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информирате за се повторува наредби. И телефонски број е важно да се остави на вашата адреса. Политика На Враќање : 1). Ако сакате да се вратат на производи за наплата/размена, ве молиме прочитајте предмети како следново : Кога ќе примите оштетена стока од поштарот или не ви се допаѓа производот, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни даде детално објаснување и јасни слики. Ние ќе се справи со случајот според условите и ви одговори што е можно поскоро. 2). Ако сакате да ги разменат ред, само затоа на лични идеи, треба да се плати за враќање товар. Размената е прифатена само кога ќе контактирајте со нас во рок од 5 дена откако ќе ја добијат. Врати добри треба да биде во добра состојба, без било тинктура, абразија, впива или уништени пукнатини. 3). Ве молиме бидете сигурни дека ќе пак кутија во добра состојба пред да се даде на парцели на поштарот. Ве молиме да го пополните точно превозот адреса и нашата контакт број кога ќе го испрати е добро. Откако ќе ја испратите, ве молиме испратете ни ја вашата шопинг име на сметка, број како и производот реден број и следење на број по е-пошта. Вие ќе ги преземе сите одговорност за каква било загуба или штета за време на испорака кога ќе го испрати наредба назад до нас.

Подробности

Тип:
Блокове
Класификация:
Монтаж
Пол:
Унисекс
Предупреждение:
Не яж
Възрастова Група:
> 3 години
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Номер На Модела:
LA040
Пластмасова Форма Блок:
Да се придържаме към

Те също купуват с този продукт

Тромпетист модел 01595 1/35 руски БТР-80А БТР

BGN 57.92

Трубач модел 01595 1 / 35 руската BTR80 A АПЦ ве Молиме видете подолу готовиот производ слика од друг клиент за референтната само.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Детски играчки дървени многоцветни геометрични фигури корпус цветни форми на когнитивната двойка децата се учат образователни игри

BGN 19.00 27.36

Multicolor геометријаГлобалната испорака (Освен за некои земји и APO / FPOs) Платни налози се обработуваат во времето...

Набор от модели колички на пратката трубача 01011 1/35 МК.23 МТВР пластмасов

BGN 72.00

Трубач 01011 1 / 35 МК.23 MTVR Товар камион пластични модел комплетДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Играчки за деца Brinquedos Building Block Bricks Mini САМ Water Mist Magic Bean забавни детски играчки

BGN 10.53

Играчки За Деца Brinquedos Блок Градење на Цигли Мини DIY Вода Магла Магија Грав Загатка Образовни Деца ИграчкиБоја : мали димензии и голема големинаМатеријал : пластикаПакет Детали : како слика се прикажаниПроизвод Тежина : 100g & 500gВозраст Опсег : > 3 годиниОвој блок, за мода вработени, млади луѓе започнаа загатка, забава класа градежни блокови, слободно да се запишува различни цртан филм сликиНа врвот на прстот се игра мозокот бура Развој на интелигенцијата1.бесплатни имагинација 2.динамичен способност 3.просторната имагинација 4.боја изборен 5.родителдете комуникација1.Ве молиме овозможи 13 cm разлика се должи на рачно мерење.2.Може да биде малку боја разликата помеѓу фото и предмети.3.Со цел да се направи вашата нарачка данок или помал данок, ние ќе пишувам со пониска вредност во фактурата...

300x200mm с котлони модели дъски плосък лист пяна борда на PVC дебелина 2mm 3 мм 5 мм на 8 мм пластичной

BGN 14.00 14.22

Карактеристики : Пакет на 1pc модел пвц бела таблаГлавно се користи за вашиот модел на распоредСпецификации : Материјал : пластикаБоја : белаГолемина : 300x200mmДебелина : 2 / 3 / 5 / 8ммПол : УнисексВозраст : GrownupsФункција : може да се cutted лесно со ножУпотреба : главната употреба на DIY модел згради како ѕидПакет Листата : 1x модел бела пвц одбор за архитектура модел материјалиПримена : Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадГаранција : Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

45-47 см AIR NEW ZEALAND 777 BLACK METAL Alloy въздухоплавателни средства Model Collection модел самолет играчки, подаръци безплатен експрес EMS / DHL / доставка

BGN 192.00 319.95

4547 CM ЕР НОВ ЗЕЛАНД 777 БЛЕК МЕТАЛ Алуминиум во Авион Модел Колекција Модел Авион Играчки, Подароци Слободни изразат EMS / DHL / ИспоракаОбјектот описи : Нов и висок квалитет,неискористениот,неотворена,неоштетени точка!!! Тоа е корисно да се развие деца таленти,вештини и способности...

8 бр./компл. Джурасик свят динозавър строителни блокове супер герой динозавър тухли, детски играчки за деца съвместимост с LegoeINGlys

BGN 14.00 20.19

Контакт 1 Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи...

Търговия на едро строителни блокове Super Heroes Отмъстителите Jurassic World Мини Динозавър Bricks фигурки детски играчки съвместими с legoeINGly

BGN 121.09

Контакт 1 Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи...

Hobby Boss 83513 1/350 USS Virginia SSN-774 plastic model kit

BGN 20.48

Хоби Шеф 83513 1 / 350 USS Вирџинија SSN774 пластични модел комплетДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Детски играчки класическа дървена играчка Лабиринт от топчета детски мъниста забавни играчки рай подарък за Рожден Ден за деца

BGN 31.98

[производ големина] : 15*22*24cm[производ тежина] : за 0,7 КГ[материјал] производи : високоодделение бука, еколошки водабазирани бојаКако да се надминат тешкотиите за непречено движење монистра? Дозволете бебето на монистра од обрачот дел на другиот крај, во процесот на движење, обрачот ликвидација, бебето се случува да се биде започнување на мали мозоци...

RealTS Hobby Boss 81727 1/48 бразилските EMB-314 Super Tucano hobbyboss тромпетист

BGN 45.74

Real TS Хоби Шеф 81727 1 / 48 Бразилецот EMB314 Супер Tucano hobbyboss трубачДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

1 компл. творчески полезен дървен Таралеж, плодове зеленчуци мъниста строителни конци играчка за деца детски дизайнерски блокове Монтесори играчки

BGN 19.00 26.19

1 Сет Креативни Корисни Дрво Еж Овошје Зеленчук Монистра Градење на Тема Играчка за Деца деца Дизајнер блокови montessori играчкиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет за Да се зголеми повеќе возбудувања во животот Вежба способноста на децата, ракаоко координација, когнитивна способност, визуелна обука и така натаму Дрвени монистра со светли бои и форми на Производот со мали делови, не е за деца под 3 Години Спецификации : Пол : Унисекс Возраст Опсег : во текот на 3 години Материјал : Дрво Бои : Мултибоја Еж Големина : прибл...

Детски играчки борба събрани парчета самолетоносач образователни блокове 743шт 67.2

BGN 91.00 113.60

Материјал : пластикаКоличина : 743 парчињапакет ; пп торбаВе молиме Контактирајте со нас, ако сте заинтересирани во нарачување играчки во големи количини...

Модел 1: 35 немски KS750 L3508 Darpoo статуя на три колела мотор сглобяване на модели подарък украса модел Buiding комплекти

BGN 58.00 72.00

1 : 35 германски мотор L3508 KS750 статуа darpooЗабелешка : Овој модел доаѓа во делови, треба да се собираат и да се наслика со себе.

Wisehawk нов прием на японското аниме рисунка нано блокове САМ събрание Диамантена голям модел микро тухли фигура коледни играчки подаръци

BGN 79.97

Wisehawk Нови Пристигнување Јапонски Аниме Цртан филм Нано Блокови DIY Собранието Дијамант Големи Модел Микро Тули Слика Божиќ Играчка Подароци КУПУВАЧОТ ЛИТЕРАТУРА : 1.Овие градежни блокови се Микро Големина , ве Молиме проверете ја големината пред ставање на ред...

OHS Ustar 80051-80056 Photo Коректор на Add-on Change for Details Gundam & Model SF Detail Model Supplies

BGN 13.87

Вашето купување ќе добиете подобри превозот со следење на број, така што ќе може да го следат вашето купување е патување од нашиот магацин до вашата врата! Ustar UA 00510056 Фото Etch Addon Детали за Промена Gundam & SF Модел Детали Модел Материјали Спецификација на Производителот : Ustar по желба : опција 1 : UA0051 x 1 парче опција 2 : UA0052 x 1 парче опција 3 : UA0053 x 1 парче опција 4 : UA0054 x 1 парче опција 5 : UA0055 x 1 парче опција 6 : UA0056 x 1 парче опција 7 : UA0051 x 1 парче, UA0052 x 1 парче, UA0053 x 1 парче, UA0054 x 1 парче, UA0055 x 1 парче, UA0056 x 1 парче(6 различни големина на фотографија etch во овој изборен) Коментари : Поради мали делови кои може да предизвикаат гушење опасност ве молиме чувајте се далеку од децата Овој Модел Алатки Бара технологија и вештини за да работат на тоа...

Безплатна Доставка! * Кутия * направи си САМ просветляет тухли блок, съвместими с събира частици

BGN 9.18

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел помалку од MOQ или големи цел повеќе од MOQ, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогне да се најде решение да се добие најдобра цена.Можете да изберете што боја сакате, ве молиме c ontact со нас или оставете порака за да му кажете на вашиот избор.Точка име : DIY осветлуваат блок тули * Фиока *Големина : 3529*17 mmОпис : Овие се блокира тули кои се компатибилни со честичкиТежина : 3.83 g на pcПакување : Пакет во хартиена кутијаМешани цел е на располагањеОвие се самозаклучување блок тули, можете да ги користите за да се изгради она што го сакате...

Безплатна Доставка! * Горната част на кулата * направи си САМ просветляет тухли блок, съвместими с събира частици

BGN 9.74

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел помалку од MOQ или големи цел повеќе од MOQ, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогне да се најде решение да се добие најдобра цена.Можете да изберете што боја сакате, ве молиме c ontact со нас или оставете порака за да му кажете на вашиот избор.Точка име : DIY осветлуваат блок тули * Тули 1x16 *Големина : 48*32 ммОпис : Овие се блокира тули кои се компатибилни со честичкиТежина : 9.09 g на pcПакување : Пакет во хартиена кутијаМешани цел е на располагањеОвие се самозаклучување блок тули, можете да ги користите за да се изгради она што го сакате...

Разпродажба! FUNLOCK нови строителни блокове на електрически влак серия фигура за сглобяване на част от детски играчки 50 бр.

BGN 43.20

Опис на производот Направени од врвот сосема нов ABS пластика,истиот материјал како и Duplo Компатибилен со duplo блок Возраст Опсег : 3+ MOQ : 1set Батерија управувана мотор со звук и светлина,може да се кандидира напред бараат 3pcs на АА батерии,батерии не се вклучени Превозот без оригиналната боја на кутија и упатство Пакет вклучуваат основни тули,1 воз , 2 фигури ,12 парчиња од свиткана песна,додадете 1 buc на железничкиот switch како бесплатен дар,вкупно 50 компјутери Ракета донесе до вашиот дом во рок од една недела! Пакети кои се испраќаат до вашиот дом од магацин во Русија со ракета брзина!Производот Се ПокажеПроизвод PKЕве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга.Било прашање добредојдовте да контактирате со нас.Тука е и нашиот позитивен фидбек.Добредојде за да ги додадете вашите позитивни повратни информации до нас .Ви благодариме за вашата поддршка и задоволство однапред.Да почитувани КлиентиДраги пријатели, Добредојдовте на Megafun Играчки продавница! Ние се Специјализираат на играчки блок.можете да најдете многу различни видови на играчки да го блокирате, ако нешто сте заинтересирани, исто така добредојдени да не контактирате...

Дървени строителни блокове на детски играчки за бебета и малки деца през ранното детство забавни играчки геометрична форма на съответствието

BGN 47.98

торба[производ големина] : 29*5.5*19cm[производ тежина] : 1.2 KG[производ материјал] : високоодделение дрво, заштита на животната средина водабазирани бојаОпис на производот : Образовна цел : дозволете бебето да знаат различни бои и форми; бебето набљудување способност и рака око за координација на обуката; нека вашето бебе пракса мозаик, да научат да се погледне за еденнаеден односи.Игра : 1, интелигенција кутија е отворена, за разни форми на градежни блокови извади, учат бебе да знаат различни форми и бои; 2, дозволете бебето да се различните форми на градежни блокови од соодветната позиција на тркало во облик на мозаик сметка за да се најде точна коресподенција.Стручни совети : обрне внимание на детето детали на чувствителните период и суптилни движења на остварувањето на чувствителен период; така што децата раце и левата рака да се вежба.