• Ново
Детски играчки дървени многоцветни геометрични фигури корпус цветни форми на когнитивната двойка децата се учат образователни игри

Детски играчки дървени многоцветни геометрични фигури корпус цветни форми на когнитивната двойка децата се учат образователни игри

BGN 19.00
BGN 27.36
-31 %
В магазина

Брой продукти

Multicolor геометрија
Глобалната испорака. (Освен за некои земји и APO / FPOs) Платни налози се обработуваат во времето. Обично ние ќе испрати во 2-5 дена Ние само брод потврдени цел адреса. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 1. Операција време е предвидено од страна на организаторот, со исклучок на викенд и празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на празниците. 2. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од денот на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на својата цел и да се врати за вас. 3. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барања, ве молиме контактирајте со нас. Поради временската разлика помеѓу нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Нашата цел е задоволството на клиентите! 4 за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 5. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Тип:
Блокове
Предупреждение:
Не яж!!..Стойте далеч от огъня
Баркод:
No
търговска марка:
Кэндивуд
Номер На Модела:
cw-047
Пол:
Унисекс
Материал:
Дърво
Възрастова Група:
> 3 години
Вид На Дървени Блок:
Геометрични Монтажни Блокове
Класификация:
Монтаж

Те също купуват с този продукт

Монтаж на неокрашенная мащаб 1/35 British АЕЦ Truck Crew-4 фигурки фигура историческа смола на Втората световна война Модел на миниатюрни комплект

BGN 28.00 31.84

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница...

Hobby Boss 83513 1/350 USS Virginia SSN-774 plastic model kit

BGN 20.48

Хоби Шеф 83513 1 / 350 USS Вирџинија SSN774 пластични модел комплетДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Детски дървени цифров часовник 12 цифри детски блокове разработване на интелигентни играчки

BGN 8.00 10.53

Спецификации : Тоа се состои од шарени 12 броеви и дрвени dial.Ова е добра играчка за деца за учење на основни математички.Подобрување на децата когнитивната способност, се обучуваат способноста на детето раце и мозокот, да се развие нивното размислување и практика оперативни способностии ракаоко координација способност.Тип : Загатка ИграчкаМатеријал : ДрвоПогодни за : Над 1годишни ДецаПогоден за : Училиште, Дома, Подарок, итнКарактеристики : Прекрасна Зајакот Печатени, Шарени Броеви, Образование Играчка, Часовникот ДизајнГолемина : 18cm x 18cm x 2.5 cm / 7.09" x 7.09" x 0.9" (Прибл.)Забелешки : Бојата на броевите ќе ја испрати по случаен избор.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Загатка Играчка

Безплатна Доставка! * Горната част на кулата * направи си САМ просветляет тухли блок, съвместими с събира частици

BGN 9.74

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел помалку од MOQ или големи цел повеќе од MOQ, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогне да се најде решение да се добие најдобра цена.Можете да изберете што боја сакате, ве молиме c ontact со нас или оставете порака за да му кажете на вашиот избор.Точка име : DIY осветлуваат блок тули * Тули 1x16 *Големина : 48*32 ммОпис : Овие се блокира тули кои се компатибилни со честичкиТежина : 9.09 g на pcПакување : Пакет во хартиена кутијаМешани цел е на располагањеОвие се самозаклучување блок тули, можете да ги користите за да се изгради она што го сакате...

RealTS DRAGON 6197 1/35 съветските пехотна танкисты

BGN 21.60

Real TS ЗМЕЈ 6197 1 / 35 Советскиот Пешадија, Тенк ВелосипедистиДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Brand wooden clown balance beam toys/ Kids Child wood balancing blocks/ baby early learning забавни играчки, безплатна доставка

BGN 25.00 29.60

Точка име : кловн рамнотежа зракГолемина на : 23.5*20.5*3.5 cm долгипакување : 1pc / кутија бојаПлаќање : 1) Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, VISA, Банка до Банка тука...

45-47 см AIR NEW ZEALAND 777 BLACK METAL Alloy въздухоплавателни средства Model Collection модел самолет играчки, подаръци безплатен експрес EMS / DHL / доставка

BGN 192.00 319.95

4547 CM ЕР НОВ ЗЕЛАНД 777 БЛЕК МЕТАЛ Алуминиум во Авион Модел Колекција Модел Авион Играчки, Подароци Слободни изразат EMS / DHL / ИспоракаОбјектот описи : Нов и висок квалитет,неискористениот,неотворена,неоштетени точка!!! Тоа е корисно да се развие деца таленти,вештини и способности...

RealTS Voyager model PEA314 Modern US M1078 LMTV [Armoor CaB] add PARTS (For TRUMPETER 01009)

BGN 27.20

Real TS Војаџер модел PEA314 Модерна НИ M1078 LMTV [Armoor Кабината] додадете ДЕЛОВИ (За ТРУБАЧ 01009)Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

3D Metal Nano Пъзел The last Knight Miniature Model Kit Joins Moveable YM-L040 направи си САМ 3D Laser Cut Assembly Jigsaw Toys For Одит

BGN 79.00 83.20

Ве молиме Имајте во предвид : Оваа загатка има 9 ѕвезди нивото на тежина,не одговараат за почетник Спецификации : Име : Последниот Витез 3d загатка Модел : YML040ВМатеријал : не ' Рѓосувачки железоЗаврши Големина : околу 14 x 6 x 23.5 cmБоја : МултиБојаКоличеството на Листови : 8 компјутери големи листови Возраст : 14+ Степен на тежина : 9 Ѕвезда Кутија големина : L 27 x W 21 СМФункција : Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно...

Модел 1: 35 немски KS750 L3508 Darpoo статуя на три колела мотор сглобяване на модели подарък украса модел Buiding комплекти

BGN 58.00 72.00

1 : 35 германски мотор L3508 KS750 статуа darpooЗабелешка : Овој модел доаѓа во делови, треба да се собираат и да се наслика со себе.

Безплатна Доставка! * Кофа за боклук * направи си САМ просветлява тухли блок, съвместими с събира частици

BGN 7.07

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел помалку од MOQ или големи цел повеќе од MOQ, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогне да се најде решение да се добие најдобра цена.Можете да изберете што боја сакате, ве молиме c ontact со нас или оставете порака за да му кажете на вашиот избор.Точка име : DIY осветлуваат блок тули * Ѓубре *Големина на : 19*16*12 ммОпис : Овие се блокира тули кои се компатибилни со честичкиТежина : 0.75 g на pcПакување : Пакет во хартиена кутијаМешани цел е на располагањеОвие се самозаклучување блок тули, можете да ги користите за да се изгради она што го сакате...

Набор от модели колички на пратката трубача 01011 1/35 МК.23 МТВР пластмасов

BGN 72.00

Трубач 01011 1 / 35 МК.23 MTVR Товар камион пластични модел комплетДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

RealTS Hobby Boss 81727 1/48 бразилските EMB-314 Super Tucano hobbyboss тромпетист

BGN 45.74

Real TS Хоби Шеф 81727 1 / 48 Бразилецот EMB314 Супер Tucano hobbyboss трубачДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

5 Броя Пластмасови Модели Дървета Кукла Сватба Диорама Миниатюри Жп Макет Градина Пейзаж Пейзаж Архитектурен Модел Детски Играчки

BGN 22.38

Моделот дрва се многу лесно да биде искривена тешко да се задржи формата кога се спакувани, но тоа е многу лесно да ги добие назад да облик, со tweezer, па затоа не грижете се, кога ќе ги добиете во девијантни форма.Пакетот Вклучува : 30 компјутери модел дрво во трговијата на мало пакетShippmentпревозот преку Хонгконг Пост воздух mail до сите земјаНие ќе брод до адресата од вашиот alibaba регистрирани gaddress...

Дървени строителни блокове на детски играчки за бебета и малки деца през ранното детство забавни играчки геометрична форма на съответствието

BGN 47.98

торба[производ големина] : 29*5.5*19cm[производ тежина] : 1.2 KG[производ материјал] : високоодделение дрво, заштита на животната средина водабазирани бојаОпис на производот : Образовна цел : дозволете бебето да знаат различни бои и форми; бебето набљудување способност и рака око за координација на обуката; нека вашето бебе пракса мозаик, да научат да се погледне за еденнаеден односи.Игра : 1, интелигенција кутија е отворена, за разни форми на градежни блокови извади, учат бебе да знаат различни форми и бои; 2, дозволете бебето да се различните форми на градежни блокови од соодветната позиција на тркало во облик на мозаик сметка за да се најде точна коресподенција.Стручни совети : обрне внимание на детето детали на чувствителните период и суптилни движења на остварувањето на чувствителен период; така што децата раце и левата рака да се вежба.

7 бр. / лот DIY модел материал сцена модел мащаб фигура пепел модел 1:75/1:100/1:150/1:200/1:300 модел сладкиш на масата

BGN 7.00 7.98

име на производ бела пропорции Peple Производ Големина пропорционални 1 : 751 : 1001 : 1501 : 2001 : 300 производ во боја бела материјал ABS не обоени предупредува Нарушување на случаен избор

3D холограма пирамида мобилен телефон 3D холографски проектор голям за PAD

BGN 56.00

Мобилен телефон 3 D holographic проекторКомпатибилен со 910 инчен ПОДЛОГА , четири објавено фантом holographic филм , 10 пати поголема резолуција, се елиминираат сите дух , убава, дарежлива .Holographic филмПовршината со позлата photosensitive слој , со слики, со деликатна, висока дефиниција слики функција, може да се направи на сликата произведува голема стерео длабочина )3 D holographic извор (мобилен светлината до максимум , ова може да се зголеми проекција јасност ), а потоа се стави на мобилен телефон маска за да Пирамидата погоре, обрнете внимание за да ги усогласат центар .Како тоа функционира?40 извори , обезбедување на редовно ажурирање и стари клиенти бесплатноДЕМО

RealTS Voyager модел PE35505 на Втората световна война немски танк E-50 (за трубача 01536)

BGN 44.80

Real TS Војаџер модел PE35505 втората светска војна германската E50 Резервоар (За ТРУБАЧ 01536)Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Безплатна Доставка! * Тухла 1x4 дървен материал Fric/Stub / Fork Vert. * Направи си САМ enlighten block bricks, съвместим с частици събрание

BGN 8.66

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел помалку од MOQ или големи цел повеќе од MOQ, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогне да се најде решение да се добие најдобра цена.Можете да изберете што боја сакате, ве молиме c ontact со нас или оставете порака за да му кажете на вашиот избор.Точка име : DIY осветлуваат блок тули * Тули 1 X4 Fric / Stub / Вилушка Vert...

8 бр./компл. Джурасик свят динозавър строителни блокове супер герой динозавър тухли, детски играчки за деца съвместимост с LegoeINGlys

BGN 14.00 20.19

Контакт 1 Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи...

Тромпетист модел 01595 1/35 руски БТР-80А БТР

BGN 57.92

Трубач модел 01595 1 / 35 руската BTR80 A АПЦ ве Молиме видете подолу готовиот производ слика од друг клиент за референтната само.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...