• Ново
JaheerToy Детски Дървени Играчки Геометрична Монтаж На Блокове Цилиндър Цветни Цилиндри Учебни Помагала Монтесори Играчки Ранното Образование

JaheerToy Детски Дървени Играчки Геометрична Монтаж На Блокове Цилиндър Цветни Цилиндри Учебни Помагала Монтесори Играчки Ранното Образование

BGN 12.00
BGN 22.40
-46 %
В магазина

Брой продукти


Плаќање
1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.
2.Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот, како е можно поскоро.
Превозот И Испорака
1.Ние веќе се предвидени еден превозот метод за слободни или пак само се роди мал дел.
За оваа превозот начин, тоа би обично се земаат 15 до 39 дена за вашата цел да стигнат до вас.
2.Покрај тоа, ние исто така имаме предвидено ви најбрзиот превозот метод за вашиот избор,која може да поминат помалку од 15 дена за да стигне до вас.
3.Ве молиме оставете ги твоето полно име, целосна адреса, право поштенски број и телефонски број, кога прави нарачка.
Царинските Давачки & Даноци
1. Примачот мора да биде во согласност со сите закони и прописи на земјата на дестинација.
2. Увозните Даноци и Дополнителни трошоци за царинење мора да бидат на товар на примателот; ние немаме контрола над овие давачки и не може да се предвиди
она што тие можат да бидат.
Повратни информации
1. Вашата Повратна информација е од исклучително значење за нашиот бизнис. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават
позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди. Ние навистина го ценат тоа.
2. Ако имате било какви се жалат во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на и ние ќе го пробате
најдобри напори за да ги реши вашите проблеми.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку"Контакт сега"линк или "Разговор сега"линк, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден.
Клиенти кои споделување на стоки купени во нашата продавница на facebook ќе се претстави со мал подарок.

Подробности

Тип:
Блокове
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
търговска марка:
Джахиртой
Баркод:
No
Материал:
Дърво
3C:
Тип
документ:
3C
Вид На Дървени Блок:
Геометрични Монтажни Блокове
Номер На Модела:
JAH132
Предупреждение:
съхранявайте на сухо

Те също купуват с този продукт

RealTS The 1770 Swedish royal yacht Yacht sail boat model Classic wooden model ship луксозна вътрешна структура лодки

BGN 112.00

Real TS На 1770 шведски кралската јахта Јахта плови кораб модел Класични дрвени модел Луксузен брод внатрешната структура бродГотовиот производ големина : 540x160x540mmВе молиме имајте во предвид овој брод треба да се состави и да се насликани од себе.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BanBao полицейски патрул автомобил безпилотни летателни апарати безпилотни летателни апарати тухли образователни строителни блокчета играчка модел 7023 децата подар

BGN 19.00 27.18

Бренд Име : Ban BaoБрој На Модел : 7023 Возраст Опсег : ≥ 5 годиниМатеријал : еколошки ABSБлокови Количина : 110 парчињаMinifigures : 1 bucУпатство : Да Забелешка : Без оригинална кутија (со цел да се намали цената),нова во пластична кеса и пакет и во балон.Ако сакате оригинална кутија,pls контактирајте со нас да плаќаат екстра поштарина.

детски дървени балансировочные блокове / mini охлюв дърво съберат блок играчки / коледни подаръци / децата за обучение забавни играчки box

BGN 8.00 9.28

Точка име : полжав балансирање блокГолемина : 10*7*4cmпакување : 1pc / кутија бојаве молиме љубезно ве молиме имајте на ум тоа е мала играчкаПлаќање : 1)...

3D метален пъзел GeeBee Racer R-2 Самолета B16006 направи си САМ 3D лазерно рязане съберат модели играчки за одит

BGN 33.00 35.20

Спецификации : Тема : 3Д Авион Загатка Бренд : Strato StudioИме : Gee Bee Racer R2Модел : B16006Материјал : МесингТежина : 200gПроизводи Големина : L 3.6 x W x 5.6 H 3.9 cmБоја : ЗлатнаКоличината на Лист : 1 bucВозраст : 14+Степен на тежина : ЛесноФункција : Оригиналниот дизајн,Без лепак потребни.Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет...

10шт събират пластмасови блокове на цветни пръчки на стълба формата на блокове децата си САМ ръчно изработени забавни играчки бърза доставка състав

BGN 16.00 17.28

Точка име : пластични скала блокГолемина : 7*8cmпакување : 1pc / opp вреќаВе молиме љубезно забелешка 1pc е скала како на следната слика, треба 6pcs да се направи робот, 3pcs да се направи животно, повеќе блокови за да се направи покомплексен персонал, 10pcs е потребно за повеќе членови на персоналотПлаќање : 1)...

TOFOCO САМ Kids 3D дървена пъзел автомобил самолет модел събрание комплекти IQ забавни играчки за деца

BGN 6.00 6.38

TOFOCO DIY Деца 3 D Дрвена Сложувалка Автомобил Авион Модел Монтажа Колекции IQ Едукативни Играчки за ДецаДетали За ПроизводотОбјектот Големина : околу 23 x 18.5 CM Пакување : пластични shrink wrap Материјали : дрво Препорачана возраст : 3 & UP, погодна за двете млади и стари

Мащабни модели на 1/32 54 мм Светите Земи рицар, XII-XIII век, 54 mm фигура историческа Втората световна война смола модел Безплатна доставка

BGN 25.00 28.56

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница...

Мащабни модели на 1/32 54 мм самурай, късен период Муромати 54 мм фигура историческа модел смола на Втората световна война Безплатна доставка

BGN 24.00 28.03

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница...

6 бр. / лот, САМ foam равенство занаятите комплекти.Творческата дейност на родители и деца.Ранни забавни играчки.Подаръци за Деня на бащата. благоволението, търговия н?

BGN 14.00 23.84

Бесплатен превозот 6 PCS / МНОГУ од Кина пост ail mail DIY пена вратоврска занает колекции,Креативни играчки...

Мащабни модели на 1/32 54 мм централната италиански рицар. 1290-1320 54 мм фигура историческа модел смола на Втората световна война Безплатна доставка

BGN 27.00 30.80

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница...

Разпродажба! FUNLOCK нови строителни блокове на електрически влак серия фигура за сглобяване на част от детски играчки 50 бр.

BGN 43.20

Опис на производот Направени од врвот сосема нов ABS пластика,истиот материјал како и Duplo Компатибилен со duplo блок Возраст Опсег : 3+ MOQ : 1set Батерија управувана мотор со звук и светлина,може да се кандидира напред бараат 3pcs на АА батерии,батерии не се вклучени Превозот без оригиналната боја на кутија и упатство Пакет вклучуваат основни тули,1 воз , 2 фигури ,12 парчиња од свиткана песна,додадете 1 buc на железничкиот switch како бесплатен дар,вкупно 50 компјутери Ракета донесе до вашиот дом во рок од една недела! Пакети кои се испраќаат до вашиот дом од магацин во Русија со ракета брзина!Производот Се ПокажеПроизвод PKЕве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга.Било прашање добредојдовте да контактирате со нас.Тука е и нашиот позитивен фидбек.Добредојде за да ги додадете вашите позитивни повратни информации до нас .Ви благодариме за вашата поддршка и задоволство однапред.Да почитувани КлиентиДраги пријатели, Добредојдовте на Megafun Играчки продавница! Ние се Специјализираат на играчки блок.можете да најдете многу различни видови на играчки да го блокирате, ако нешто сте заинтересирани, исто така добредојдени да не контактирате...