• Ново
Leige бижута естествен опушен кварц пръстен коктейл парти пръстен кръг нарязани кафяв скъпоценен камък, сребро 925 пасианс пръстен за нея

Leige бижута естествен опушен кварц пръстен коктейл парти пръстен кръг нарязани кафяв скъпоценен камък, сребро 925 пасианс пръстен за нея

BGN 77.00
BGN 128.00
-40 %
В магазина

Брой продукти


Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Smoky Кварц Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.25 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Круг Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од ;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Подробности

Размер На Пръстен:
По-малко от 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и още повече
Цветът На Скъпоценен Камък:
Кафяви
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Добре
Случай:
Парти
търговска марка:
Leige Бижута
Централен Камък:
Опушен Кварц
Метален Печат:
925 Sterling
Страничната Камък:
Няма
Номер На Модела:
RBR77248-SQ
Формамодел:
Кръг
Тип сертификат:
CMA
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Стил:
Реколта
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени

Те също купуват с този продукт

AGLOVER романтично сърце любов обеци за жени 925 сребро ясно CZ стерлинги сребърни бижута обици

BGN 14.00 27.65

Карактеристики на производот Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотографија, ве Молиме Имајте на ум Дека Повод : Ангажирање / Годишнината / Вечер / Подарок Состојба : 100% Сосема Нов, Одлична Занает Пакет Содржина : 1 Обетки, Opp Вреќа,Сомот Кеса + Кутија Овие Украси се Во Согласност Со ЕУ за Животната средина Стандард на Производ Екранот

DOUBLE-R истински класически висулки 925 сребро кубичен цирконий ключови колиета и висулки на изискани сватбени декорации

BGN 24.00 47.98

ДВОЕНР 1.85 кт Природен Камен Сини Топаз Pendant Жените 925 Sterling Silver со Синџир 0.01 кт Вистински Дијамантски Накит Свадба ПодарокПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

Сега сребро 925 проба дълги обеци за жени годишнина подаръци 8-9 мм бял сладководни перли обеци-карамфил изискани бижута FEIGE

BGN 24.00 39.71

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] FEIGE[Item Type] Студ Обетки[Earring Големина] 36*8мм[Бисер Тип] Слатководни бисери[Бисер Боја] Природни Бела[Бисер Големина] 89mm[Бисер Облик] Ориз форма[Бисер Површината] Речиси и да нема пропусти[Метали Лента] 925 Sterling Silver[Страна Камен] Кубни Циркони[Родова] Жени[Пакет] Накит Кутија

Прост дизайн, сватбени бижута Solid 14К White Gold Diamond обещаното пръстен за жени нежен подарък

BGN 742.00 780.80

Солидна 14 Kt Бело Злато Природен Дијамант Свадба Бенд ПрстенДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.54каратноНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHМетал Тип : полски Солидна 14kt ЗлатоБелавкупната Тежина (грами) : 1.9 gСтил : Дијамантски Прстен СвадбаПрстен Големина : 6.5 НАСУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

Jemmin 10 бр./лот 925 сребро кука обеци, бижута изводи прекрасно качество на обеци САМ Componenets аксесоари

BGN 13.00 24.00

Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

18 k розово злато инкрустированное естествена яшмой висулка дамски модел капки вода изискани бижута

BGN 428.80

Добредојдовте на нашата продавница !Парична казна Jewery Висок Квалитет 100% природен дијамант на добра волја за управување ве молиме остатокот увери купување!Гем : 100% Природни џаспер Гем Големина : за 11x18mm Гем Тежина : околу 1 кт Материјал : 18 к розово злато Pendant тежина : 2.47 g Пакет : Исклучителна кутија Испорака : во рок од 3 до 10 дена откако ќе се потврди плаќањето Гаранција...

Твърди 14к rose gold дамски годежен пръстен бижута инсталиране на 5x7mm овална кройка пода планина

BGN 230.00 270.40

★Метал : Цврсти 14k Розово Злато Печат : 14k / 585 Вкупно Грам Тежина : 1.3 g Прстен Големина : 6.5 Поставување на Павер & Prong Поставување ★Центар Камен : Нема Mian Камен Облик : Овална Намали Големина : 5x7mm SKU : ROCS048Услуга

CaiMao 6. 5x8. 5mm Круша cut Полуфинал Mount Ring Settings 0.22 ct Diamond 14k Бяло Злато Gemstone годежен пръстен, фини бижута

BGN 500.00 544.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи на 6.5x8.5mm Круша Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.22 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au575 Бело Злато Прибл...

Leige Бижута Натурален Оливин Пръстен Оферта Пръстен Август Камък Кръг Нарязани Зелен Скъпоценен Камък, Сребро 925 Пасианс Пръстен

BGN 88.00 147.20

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Peridot Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.41 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Круг Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

YouNoble Сватбени обици за жени, естествени сладководни перли с 925 сребърни обеци, бижута и аксесоари обеци подарък бял

BGN 16.00 25.28

Име на производ You Noble Свадба обетки за Woemen,Природните Слатководни Бисер со 925 Сребрен earring Накит Додатоци обетки за Подарок Бел Бисер ФормаКопчето Бисер Форма Бисер Големина 67mm Додаток 925 Sterling silver Бисер бојабела / Бисер Одделение АААbrincos,pendientes,порта joia porcelana,порта brincos роса,brincos perolas,brincos де prata,бисер earring,pearl earing природни 925,обетки за жените,earring со бисер,pearl earing природни 925,сребрена бисер

HELON 9 мм кръгла кройката син топаз пръстен от сребро 925 пасианс скъпоценен камък диамантен годежен пръстен, фини бижута дамски

BGN 131.00 158.40

Метал : Стерлинг Сребро 925 Позлатен Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 2.6 gПрстен Големина : 6.5Поставување : Prong ПоставувањеШирина на Врв : 11.8 mmШирината на Долниот дел : 2.1 mmЦентар Камен : 100% Вистински Небото Сини ТопазЈасност : БеспрекорнаГолемина : 9mmКарат Тежина : 4.81 ктSKU : R20151Сертификат примерок на сопствен објект ќе испратите тука по производ од1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

CLUCI коралов цвят на перлата стриди akoya цветни перли продажба на Едро на цветни кръгли мъниста за бижута 30 бр. 6-7 мм

BGN 142.40

Корални Боја Бисер Остриги akoya skittle бисери на Големо Шарени Круг Монистра За Накит Одлуки 30pcs Опис на Производот Производот ID : WP157 SB Бисер големина : 67mm Бисер Боја : Корални Бисер Облик : тркалезна форма Тежина : 1.5 килограми Забелешка : Еден вистински 67mm круг akoya бисер е поставена во секој остриги...