• Ново
Leige Бижута Натурален Оливин Пръстен Оферта Пръстен Август Камък Кръг Нарязани Зелен Скъпоценен Камък, Сребро 925 Пасианс Пръстен

Leige Бижута Натурален Оливин Пръстен Оферта Пръстен Август Камък Кръг Нарязани Зелен Скъпоценен Камък, Сребро 925 Пасианс Пръстен

BGN 88.00
BGN 147.20
-40 %
В магазина

Брой продукти


Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Peridot Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.41 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Круг Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од ;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Подробности

Размер На Пръстен:
По-малко от 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и още повече
Цветът На Скъпоценен Камък:
Зелени
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Добре
търговска марка:
Leige Бижута
Метален Печат:
925 Sterling
Страничната Камък:
Няма
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
RBR77248-PE
Случай:
Сватба
Тип сертификат:
CMA
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Централен Камък:
Оливин
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Стил:
Офис/кариера

Те също купуват с този продукт

CaiMao 6. 5x8. 5mm Круша cut Полуфинал Mount Ring Settings 0.22 ct Diamond 14k Бяло Злато Gemstone годежен пръстен, фини бижута

BGN 500.00 544.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи на 6.5x8.5mm Круша Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.22 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au575 Бело Злато Прибл...

ASHIQI 925 сребро обеци 6-7 мм, идеално кръгла бяла натурален Frewshwater перлени бижута за жени AAA Циркон Едро

BGN 36.80

Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Вкупната тежина : 2.6 g Бисер Облик : Совршено Круг Бисер Боја : Бела Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Многу Неколку Недостатоци Бисер Големина : 67mm Метал Материјал : 100% 925 Sterling Silver Метал печат : S925 Пакување : Подарок Кутија

Луксозни павлинье перо естествени сладководни перли, пръстен за жени партия бижута 8-9 мм бели перли, пръстени кубичен цирконий подаръци FEIGE

BGN 18.00 30.80

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] FEIGE[Item Type] Бисер Прстени[Прстен Големина] Променливи Во Големина[Бисер Тип] Слатководни Бисери[Бисер Боја] Природни Бела[Бисер Големина] 89mm[Бисер Облик] Рамен круг[Бисер Површината] Речиси и да нема пропусти[Метали Лента] Злато Позлатен[Страна Камен] Кубни Циркони[Родова] Жени[Пакет] Накит Кутија

DORMITH 925 сребро обеци, създаден от Опал за жени цвете обеци за жени, мода бижута

BGN 17.00 31.84

DORMITH 925 фунта сребро обетки синтетички опал за жените Цвет stup обетки родиум позлата мода накит DE0178Информации За ПроизводотМетал печат : S925+DORMITHМетал : Стерлинг Сребро.Крај : родиум позлатаГем Тип : Синтетички опалПоставување : Prong поставување,восок settingsНазад Сознание : По цилиндрични спирален приклучокШирина : 10 ммВисина : 10 ммВкупната тежина : 2.20 ГрамаГем ИнформацииБрој на камења : 10Камен Боја : Сина и БелаГлавниот Камен Создавање : Синтетички ОпалКамен Методот На Третман : Топлина ТретираатПакет ИнформацииПакет : Делукс Медиум КутијаКутија Големина : 56mmx54mmx42mmКутија Тежина : 23.80 ГрамаИндикација : АнтиалергискиЗа нас : DORMITH е професионална накит производителот ,ние сме нашиот брендDORMITH...

CLUCI коралов цвят на перлата стриди akoya цветни перли продажба на Едро на цветни кръгли мъниста за бижута 30 бр. 6-7 мм

BGN 142.40

Корални Боја Бисер Остриги akoya skittle бисери на Големо Шарени Круг Монистра За Накит Одлуки 30pcs Опис на Производот Производот ID : WP157 SB Бисер големина : 67mm Бисер Боја : Корални Бисер Облик : тркалезна форма Тежина : 1.5 килограми Забелешка : Еден вистински 67mm круг akoya бисер е поставена во секој остриги...

J. C Отлична Пеперуда В Формата На Твърди 925 Сребро Висулка Изящни Бижута За Жени Запознанства Нар, Розов, Зелен Аметист И Топаз

BGN 25.00 42.24

Бренд име : J CМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Рубин,Зелена Аметист ТопазКамен облик : Тркалезна НамалиГлавниот камен големина : 33ммКамен потекло : ШвајцаријаКамен методот на третман : Не се ТретираПредмети ќе биде предаден во рок од 1 работен Ден по исплата е расчисти помеѓу понеделник до сабота...

CLUCI ница women бижута колие с висулка от сребро 925 проба, жираф желание перли, метален медальон клетка висулка 3шт

BGN 52.00

CLUCI убаво жените накит ѓердан pendant во 925 фунта сребро, Жирафа сакаат бисери метал locket кафез pendant 3pcs Производ ID : SC106 SB Тежина : 2.62 грама Големина на : 32*24.4*10 мм Материјал : 925 sterling silver Категорија : кафез pendant Може да се поправи бисери големина : 8 mm (најголемата) и Обработка Време : 12 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 1245 дена од e Packet, 35 дена од UPSот.

DJ CH нов дизайн син Огнен опал, висулки и колиета, За жени, мода 925 сребро позлатените колие подарък без вериги

BGN 8.00 9.58

DJ CH Нов Дизајн Син Оган Опал Приврзоци & Ѓердани За Жените Мода 925 Sterling Silver Позлатен Ѓердан Подарок без синџирОпис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : Сребро позлатен Главниот Камен : Сина Опал Синџир : Без синџир*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

CLUCI Ден на майката подарък розов и прозрачен Циркон клетка висулка Шарм 3 бр. За производство на бижута сребро 925 високо качество на клетка окачване

BGN 49.92

Забелешка : 925 sterling silver кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различни Оваа наведени цена е за 3 парчиња sterling silver кафез привезоци, бисер и синџир НЕ се вклучени...

Естествен гранат червен камък пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро модерни елегантни квадратни жени момиче подарък бижута

BGN 51.00 60.80

Природни црвени гранат камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен S925 sterling silver трендовски Домот Плоштадот жените девојка подарок НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Естествен гранат червен камък пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро елегантен модерен романтичен сърцето на жената партия подарък бижута

BGN 51.00 60.80

Природни црвени гранат камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен S925 sterling silver трендовски Домот Романтично срце жените партија подарок НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Прост дизайн, сватбени бижута Solid 14К White Gold Diamond обещаното пръстен за жени нежен подарък

BGN 742.00 780.80

Солидна 14 Kt Бело Злато Природен Дијамант Свадба Бенд ПрстенДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.54каратноНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHМетал Тип : полски Солидна 14kt ЗлатоБелавкупната Тежина (грами) : 1.9 gСтил : Дијамантски Прстен СвадбаПрстен Големина : 6.5 НАСУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

HELON Solid 14К (585) Бяло злато през цялата 8-12 мм Полуфинал Mount Biillant реални естествени диаманти, годежни сватбени изискани бижута висулка

BGN 252.00 304.00

2251112618940697 Топла продажба предмети парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеМетал : Цврсти 18 K Бело ЗлатоПечат : 18 K / 750Вкупно Грам Тежина : 1.5 gПоставување : Prong ПоставувањеДолжина : 18mmШирина : 16mmСтил : Капка / DangleЦентар Камен : Не Главниот КаменОблик : ТркалезнаГолемина : 8mm да 12mm ( 10мм )Страна Камења : 100% Вистински Природен ДијамантиБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна Еден НамалиКарат Тежина : 0.05каратноSKU : P20158Сертификат примерок на сопствен објект ќе испратите тука по производ од1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

TRANSGEMS 1.1 Carat Lab Grown Moissanite Diamond Solitaire Slide Pendant Solid 14К and 18K White Gold for Women Fine Jewelry

BGN 240.00

Објектот # : PКрстСиЦентар Камен Тип : TRANSGEMS MoissaniteЦентар Камен Облик : Круг Briliant Намали , Одлична СечењеЦентар Камен Боја : GH во Близина на БезбоенЦентар Камен Големина На : 11pcs*3ммЦентар Камен Карат : 0.1каратноСтрана Камен : N / AМетал Печат : сребрена / 14 K / 18 КМетал Тип : сребрена / 14 K / 18 КНа оваа аукција само вклучува moissanite pendant, не ѓерданиВетувањето на револуционерна безбоен сјај и убавина

OLOEY Real 925 сребро регулируеми пръстени ретро направи старата модни верига отворен пръстен за жени изискани бижута подарък YMR072

BGN 16.00 22.35

OLOEY Вистински 925 Sterling Silver Прилагодливи Прстени Ретро Направи Стариот Трендовски Синџир на Отворено Ѕвони За Жените парична Казна Накит за Подарок*Предмет : Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен*Прстен Големина : Променливи Во Големина*Тежина : 2.543.31 грам(приближно)

DOUBLE-R истински класически висулки 925 сребро кубичен цирконий ключови колиета и висулки на изискани сватбени декорации

BGN 24.00 47.98

ДВОЕНР 1.85 кт Природен Камен Сини Топаз Pendant Жените 925 Sterling Silver со Синџир 0.01 кт Вистински Дијамантски Накит Свадба ПодарокПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

YIKALAISI 2017 9-10 мм естествени сладководни перли, колиета огърлици за жени 925 сребро перлени бижута за жени е най-добрият подарък

BGN 29.00 56.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко нарачате повеќе,ќе можат да уживаат во забава или попуст!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни