• Ново
Истински син топаз пръстен 925 сребро 3,4 грама, размер:7, AR0309

Истински син топаз пръстен 925 сребро 3,4 грама, размер:7, AR0309

BGN 29.00
BGN 31.65
-8 %
В магазина

Брой продукти

Вистински Сини топаз Прстен 100% 925 фунта сребро, 3.4 g, Големина : 7, AR0309
Опис
3.4 g,
Големина : 7
Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр. Ќе дојде со една Убава Накит кутија Услови на продажба
.Врвен Квалитет на камен .Врвен Квалитет на изработка . %100 Вистинска Природа скапоцен камен
.%100 сребро 925
Било Измама сребро 925, ќе биде 10 пати парите назад
.Врати се прифатени од 14 дена по добивањето на објект За нас Ние сме искрени продавачот, Нашата цел е да ги задоволи сите купувачи Контактирајте со нас 0086-13501589862

Подробности

Размер На Пръстен:
7
Случай:
Парти
Стил:
Класически
Централен Камък:
Няма
Тип сертификат:
ОНАЗИ
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
търговска марка:
Скъпоценен Камък Утопия
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Добре
Стил:
Романтика

Те също купуват с този продукт

7x9mm Emerald кройката диамант 18kt жълто злато пода определяне на годежен пръстен инсталация

BGN 560.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи 7x9mm Смарагд Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.21 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 18 KT / Au750 Жолто Злато Прибл...

Szjinao модни бижута марки ретро стил Antiek голям син Аквамарин 925 сребро пръстени за жени lote anillos

BGN 33.00 46.38

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознаката над страница ...

Двоен-R лилави висулки жени Аметист сребро 925 капки вода колиета висулки Коледен подарък за изискани бижута CAP02430A

BGN 63.00 79.98

ДВОЕНР Пурпурна Приврзоци Жените Аметист 925 Фунта Сребрена Капка Вода Ѓердани Приврзоци Божиќ Подарок парична Казна Накит CAP02430 AБренд : BoubleПрстенПредмет Тип : ПриврзоциМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.2.42 gГлавниот Камен : Вистински Скапоцен Камен Citrine,АметистСертификат : P50508194 или како факт кога ќе се примени Забелешка : Купи оваа pendant може да се добие парче 925 сребрен синџир за подарок​Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

10k/Au417 rose gold 10 мм кръгла кройката класически топката злато пода определяне на обеци Caimao бижута

BGN 223.98

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златни Обетки Поставка Поставка Може да се одржи 10мм Круг Намали Центар Камен Страна КамењаНикој Поставување Тип Отвори, Prong Метал 10 KT / Au417 Розово Злато Прибл...

S925 Стерлинги Сребърни Бижута, Мода Ретро Тайландски Сребърен Просто Монета Обрат Кинг Конг Чукало Мода Мъжки Пръстен

BGN 29.78

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Прстен за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Прстен за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Ръчно изработени автентични висулка Unakite висулка 925 сребро, бижута 49 мм 15,8 g, AP0403

BGN 44.00 47.36

Вистински Unakite Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит , 49mm, 15.8 g ,AP0403Опис 49 mm,15.8 g Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...

Ръчно изработени автентични Лункаит висулка 925 сребро, бижута KP0414 45 мм 9,7 грама

BGN 37.00 40.30

Вистински Moonkaite Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит, KP0414, 45mm, 9.7 gОпис45mm 9.7 g Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...

естествен гранат червен камък обеци 925 сребро натурален скъпоценен камък, обеци, дамски елегантни и изискани обеци за годеж

BGN 52.00 62.40

природни црвени гранат камен обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените домот парична казна Обетки за ангажман.Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Малък O тикви висулка колие 18 инча проста кръгла висулка мода Роло движещ се Шарм цирконий сребро колие бижута

BGN 7.00 14.38

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт СОВЕТИ :

S925 Стерлинги Сребърни Бижута, Ръчно Изработени Ретро Тайландски Сребърен Пръстен На Мъжката Мода За Самоличност Пръстен

BGN 32.66

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Прстен за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Прстен за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Оригинален медальон Graviour Point Pendant 925 сребро, бижута AP0593

BGN 36.00 38.91

Вистински GRAVIOUR ТОЧКА Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит , AP0593Опис40 mm 7.9 g Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...

естествен гранат червен камък обеци 925 сребро натурален скъпоценен камък обеци жени капки вода самоличността на мода партия изискани обеци

BGN 60.00 72.00

природни црвени гранат камен обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените вода капка личност модата партија парична казна Обетки.Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

JQUEEN лилав аметист 925 сребро гривна за жени натурален през цялата скъпоценен камък дропшиппинг изискани бижута 7,99 инча

BGN 23.00 46.72

Накит ИнформацииБренд Име JQUEENМетал Печат 925 Sterling SilverМетал Sterling SilverГем Тип Создадени АметистВкупната Тежина 21 GБрој на модел на yb02Хривнија Ширина 0.65 cmХривнија Должина 16.5+4cmSterling Silver ИнформацииМетал печат S 925Метал Тежина 5.278 ГрамаКамен ИнформацииГлавниот камен Создадени АметистКамен форма КругГлавниот камен Број 7pcsГлавниот камен големина 5.0 мм*5.0 mmГлавниот камен сечење Круг намалиКамен јасност vvsКамен потекло ШвајцаријаКамен создавање метод Лабораторија СоздаденКамен методот на третман термички обработениПолски многудобра

S925 Сребро Сплетен Кабел Усукана Ретро Тайландски Сребърен Мъжете И Жените Самоличността На Ръчно Изработени Сребърни Открит Гривна

BGN 82.02

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

CLUCI Омар закопчалки 925 сребро перлена гривна accessary петолъчна звезда гривна/Гривна за жени сватбен подарък

BGN 28.32

Забелешка : На 925 sterling silver хривнија кој ќе направи да изгледаат повеќе домот Тоа е изработен од сребро 925, можете да го користите лепак да се држиме бисер на тоа, која ќе го направи најубав подарок за секоја прилика...

Стерлинги сребърни бижута от гранат червен портфейл висулка класически и оригинален дизайн нар висулка колие подарък за жени

BGN 60.78

Фунта Сребрен Накит Црвено Гранат Чанта Pendant Класичен Оригиналниот Дизајн Гранат Pendant Ѓердан за Жените Подарок​

Двоен-R Аметист окачване жени цитрин 925 сребро кръгли колиета и висулки на Свети Валентин изискани бижута CAP02425A

BGN 62.00 77.94

ДВОЕНР Аметист Приврзоци Жените Citrine 925 Sterling Silver Круг Ѓердани & Приврзоци Денот на Вљубените парична Казна Накит CAP02425 AБренд : BoubleПрстенПредмет Тип : ПриврзоциМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.1.73 gГлавниот Камен : Вистински Скапоцен Камен Citrine , Аметист, Сини ТопазСертификат : P50508194 или како факт кога ќе се примени Забелешка : Купи оваа pendant може да се добие парче 925 сребрен синџир за подарокПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

Промоция натурален хром диопсид пръстен истинско сребро 925 проба годежен пръстен за жената, мода сребро руски Изумруд бижута

BGN 40.00

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

Естествен истински зелен розов Unakite Пагода чай главата на Буда от Тибет гуру мъниста подходящи бижута направи си САМ колиета (10 мъниста/лот) 04226

BGN 20.80

N atural Unakite Пагоди Tee Лабава Мушка sКамен : Unakite Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи Облик : Пагоди Tee Димензија : 10мм+6x8mm Должина(Инчи) : Подобрување на : Не Зголемена Количина : 10 бисери Бр.на монистра : SN : 04226 UKTE071004Вашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

Сертифициран елегантен 18 каратово чисто бяло злато завинаги един муассанит Диамант сватбени Женски халки 0.50 карата VS D цвят au750 щампа

BGN 555.00 623.98

Моден 18 K Чисто Бело Злато Засекогаш Еден Moissanite Дијамант Ангажирање Жени Прстени 0.5 Карат VS D боја Au750 печат Прстен Тежина : Околу...

CaiMao Безплатна доставка 10 мм кръгла кройката 14 до розово злато пръстени обеци инсталация

BGN 302.00 328.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Злато Earring Поставка Поставка Може да се одржи на 10 mm Круг Намали Центар Камен Страна КамењаНикој Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Розово Злато Прибл...