• Ново
Автентични дымчатые кристални обеци 925 сребро KE0115 31mm 3G

Автентични дымчатые кристални обеци 925 сребро KE0115 31mm 3G

BGN 25.00
BGN 27.18
-8 %
В магазина

Брой продукти

Вистински Smoky Кварц Обетки 100% 925 фунта сребро, KE0115, 31mm, 3g
Опис 31 мм,
3 g Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр. Ќе дојде со една Убава Накит кутија Услови на продажба
.Врвен Квалитет на камен .Врвен Квалитет на изработка . %100 Вистинска Природа скапоцен камен
.%100 сребро 925
Било Измама сребро 925, ќе биде 10 пати парите назад
.Врати се прифатени од 14 дена по добивањето на објект За нас Ние сме искрени продавачот, Нашата цел е да ги задоволи сите купувачи Контактирајте со нас 0086-13501589862

Подробности

Тип Сертификат:
ОНАЗИ
Стил:
Романтика
Случай:
Парти
Тип На Метали:
Сребро
Централен Камък:
Няма
търговска марка:
Скъпоценен Камък Утопия
Пол:
Жени
Тип Обеци:
Обеци-Капки
Глоба или мода:
Добре

Те също купуват с този продукт

Естествен истински зелен розов Unakite Пагода чай главата на Буда от Тибет гуру мъниста подходящи бижута направи си САМ колиета (10 мъниста/лот) 04226

BGN 20.80

N atural Unakite Пагоди Tee Лабава Мушка sКамен : Unakite Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи Облик : Пагоди Tee Димензија : 10мм+6x8mm Должина(Инчи) : Подобрување на : Не Зголемена Количина : 10 бисери Бр.на монистра : SN : 04226 UKTE071004Вашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

Модни Бижута Ретро Тайландски Сребърен Chiang Mai Ръчно Изработени S925 Сребро Открит Гривна Мъжете И Жените Е Твърдо Гривна

BGN 29.89

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

10k/Au417 rose gold 10 мм кръгла кройката класически топката злато пода определяне на обеци Caimao бижута

BGN 223.98

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златни Обетки Поставка Поставка Може да се одржи 10мм Круг Намали Центар Камен Страна КамењаНикој Поставување Тип Отвори, Prong Метал 10 KT / Au417 Розово Злато Прибл...

Raw Baltic Amber Teething Necklace for Baby (Cognac Raw) - 3 размера - естествен камък Сам Beads Necklace-Детски подаръчни комплекти - Lab Teste

BGN 12.00 12.78

Нашиот Ѓердан Ќе Помогне на Вашето Бебе Teething Олеснување, Drooling и Fussiness се Намали.Се намали Воспалението, Succinic Киселина Може да го Подобри Имунитетот и Билансот на Киселина.1 година Гаранција...

Оригинален медальон Graviour Point Pendant 925 сребро, бижута AP0593

BGN 36.00 38.91

Вистински GRAVIOUR ТОЧКА Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит , AP0593Опис40 mm 7.9 g Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...

Бижутата S925 сребро ретро тайландски Сребърен естествен мъжки открит край пръстен атмосферни реколта мода

BGN 62.29

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Прстен за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Прстен за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

7x9mm Emerald кройката диамант 18kt жълто злато пода определяне на годежен пръстен инсталация

BGN 560.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи 7x9mm Смарагд Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.21 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 18 KT / Au750 Жолто Злато Прибл...

Ръчно изработени автентични Лункаит висулка 925 сребро, бижута KP0414 45 мм 9,7 грама

BGN 37.00 40.30

Вистински Moonkaite Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит, KP0414, 45mm, 9.7 gОпис45mm 9.7 g Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...

естествен гранат червен камък обеци 925 сребро натурален скъпоценен камък, обеци, дамски елегантни и изискани обеци за годеж

BGN 52.00 62.40

природни црвени гранат камен обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените домот парична казна Обетки за ангажман.Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

DOUBLE-R дамски висулки турмалин 925 сребро цветя колиета и висулки модерен Коледен подарък за изискани бижута CAP02416A

BGN 138.00 165.84

ДВОЕНР Жените Приврзоци Турмалин 925 Sterling Silver Цвет Ѓердани & Приврзоци Трендовски Божиќ Подарок парична Казна Накит CAP02416 AБренд : BoubleПрстенПредмет Тип : ПриврзоциМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.4.35 gГлавниот Камен : Вистински Скапоцен Камен ТурмалинСертификат : P50508194 или како факт кога ќе се примени Забелешка : Купи оваа pendant може да се добие парче 925 сребрен синџир за подарокПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

Естествен гранат червен gem пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро пръстен модерен елегантен прекрасна пеперуда жените подарък бижута

BGN 47.00 56.00

Природни црвени гранат гем прстен Природни скапоцен камен прстен S925 фунта сребрен прстен трендовски Домот Прекрасна пеперутка жените подарок НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Естествен зелен перидот скъпоценен камък, пръстен натурален пироксен пръстен S925 сребро пръстен нежен модерен кухи жени момиче подарък бижута

BGN 60.00 72.00

Природни зелени peridot гем прстен Природни olivine прстен S925 фунта сребрен прстен Деликатна трендовски Шупливи жените девојка подарок НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

CaiMao Безплатна доставка 10 мм кръгла кройката 14 до розово злато пръстени обеци инсталация

BGN 302.00 328.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Злато Earring Поставка Поставка Може да се одржи на 10 mm Круг Намали Центар Камен Страна КамењаНикој Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Розово Злато Прибл...

S925 Стерлинги Сребърни Бижута, Ръчно Изработени Ретро Тайландски Сребърен Пръстен На Мъжката Мода За Самоличност Пръстен

BGN 32.66

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Прстен за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Прстен за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Двоен-R Аметист окачване жени цитрин 925 сребро кръгли колиета и висулки на Свети Валентин изискани бижута CAP02425A

BGN 62.00 77.94

ДВОЕНР Аметист Приврзоци Жените Citrine 925 Sterling Silver Круг Ѓердани & Приврзоци Денот на Вљубените парична Казна Накит CAP02425 AБренд : BoubleПрстенПредмет Тип : ПриврзоциМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.1.73 gГлавниот Камен : Вистински Скапоцен Камен Citrine , Аметист, Сини ТопазСертификат : P50508194 или како факт кога ќе се примени Забелешка : Купи оваа pendant може да се добие парче 925 сребрен синџир за подарокПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

CLUCI Омар закопчалки 925 сребро перлена гривна accessary петолъчна звезда гривна/Гривна за жени сватбен подарък

BGN 28.32

Забелешка : На 925 sterling silver хривнија кој ќе направи да изгледаат повеќе домот Тоа е изработен од сребро 925, можете да го користите лепак да се држиме бисер на тоа, која ќе го направи најубав подарок за секоја прилика...

CLUCI 3шт модни аксесоари, бижута, дълги кубовидные мъниста блокове геометрия направи си САМ бижута висулка дълъг квадратен бар Клетка за съхранение на перли

BGN 78.08

Забелешка : 925 sterling silver Cuboid кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различни...