• Ново
Оригинален медальон Graviour Point Pendant 925 сребро, бижута AP0593

Оригинален медальон Graviour Point Pendant 925 сребро, бижута AP0593

BGN 36.00
BGN 38.91
-7 %
В магазина

Брой продукти

Вистински GRAVIOUR ТОЧКА Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит , AP0593
Опис
40 mm 7.9 g Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр. Ќе дојде со една Убава Накит кутија Услови на продажба
.Врвен Квалитет на камен .Врвен Квалитет на изработка . %100 Вистинска Природа скапоцен камен
.%100 сребро 925
Било Измама сребро 925, ќе биде 10 пати парите назад
.Врати се прифатени од 14 дена по добивањето на објект За нас Ние сме искрени продавачот, Нашата цел е да ги задоволи сите купувачи Контактирајте со нас 0086-13501589862

Подробности

Централен Камък:
Няма
търговска марка:
Скъпоценен Камък Утопия
Стил:
Класически
Тип Сертификат:
ОНАЗИ
Тип На Метали:
Сребро
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Добре

Те също купуват с този продукт

7x9mm Emerald кройката диамант 18kt жълто злато пода определяне на годежен пръстен инсталация

BGN 560.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи 7x9mm Смарагд Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.21 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 18 KT / Au750 Жолто Злато Прибл...

CaiMao Безплатна доставка 10 мм кръгла кройката 14 до розово злато пръстени обеци инсталация

BGN 302.00 328.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Злато Earring Поставка Поставка Може да се одржи на 10 mm Круг Намали Центар Камен Страна КамењаНикој Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Розово Злато Прибл...

Zocai годежен пръстен от 18К бяло / розово злато днешно 0.01 T H / SI кръгла кройката диамантен годежен пръстен Q00974A

BGN 524.00 569.58

Бренд Име : ZOCAIМодел Бр : W06397Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато / роуз златен / жолт злато достапниОбјектот тежина : Околу...

4 карата сертифициран Чарлз Кольвар завинаги един кръгъл диамант нарязани на Бял муассанит ситни скъпоценни камъни камък 11 мм ВВС срещу D E F цвят

BGN 3133.00 3519.98

4 Карат Заверена Чарлс Colvard ЗАСЕКОГАШ ЕДЕН Круг Брилијантен Намали Бела Moissanite Лабава скапоцен камен Камен 11mm VVS VS D E F БојаMoissanite Бренд : Чарлс & Colvard Засекогаш Еден Moissanite Стил : Лабораторија Создадени Moissanite Облик : Тркалезна Брилијантен да се Намали ( Други : Овална ,Круша ,Плоштад ,Перница, Asscher, Смарагд, Сончева ) Moissanite Големина : 11mm (Достапни големини : 2.5 mm до 12mm ) Moissanite Тежина : Околу...

Ръчно изработени автентични висулка Unakite висулка 925 сребро, бижута 49 мм 15,8 g, AP0403

BGN 44.00 47.36

Вистински Unakite Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит , 49mm, 15.8 g ,AP0403Опис 49 mm,15.8 g Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...

Естествен гранат червен gem пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро пръстен модерен елегантен прекрасна пеперуда жените подарък бижута

BGN 47.00 56.00

Природни црвени гранат гем прстен Природни скапоцен камен прстен S925 фунта сребрен прстен трендовски Домот Прекрасна пеперутка жените подарок НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

S925 Стерлинги Сребърни Бижута, Ръчно Изработени Ретро Тайландски Сребърен Пръстен На Мъжката Мода За Самоличност Пръстен

BGN 32.66

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Прстен за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Прстен за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Двоен-R лилави висулки жени Аметист сребро 925 капки вода колиета висулки Коледен подарък за изискани бижута CAP02430A

BGN 63.00 79.98

ДВОЕНР Пурпурна Приврзоци Жените Аметист 925 Фунта Сребрена Капка Вода Ѓердани Приврзоци Божиќ Подарок парична Казна Накит CAP02430 AБренд : BoubleПрстенПредмет Тип : ПриврзоциМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.2.42 gГлавниот Камен : Вистински Скапоцен Камен Citrine,АметистСертификат : P50508194 или како факт кога ќе се примени Забелешка : Купи оваа pendant може да се добие парче 925 сребрен синџир за подарок​Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

Ръчно изработени автентични Лункаит висулка 925 сребро, бижута KP0412 50 мм 7,9 грама

BGN 35.00 37.10

Вистински Moonkaite Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит, KP0412, 50mm, 7.9 gОпис50 mm 7.9 g Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...

S925 Сребро Ретро Тайландски Сребърен Череп Самоличността На Пънк Ретро Стил Мъжки И Дамски Модни Гривни

BGN 175.04

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти и Чиста 925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Хривнија за МажиМЕТАЛ : 925 Фунта Сребро, ЦВРСТИ, НЕ позлатенОБРАБОТКА : Тајландски Сребро, антиоксидација, рачно изработени ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Прилагодување е достапно, не избледуваат

DOUBLE-R дамски висулки турмалин 925 сребро цветя колиета и висулки модерен Коледен подарък за изискани бижута CAP02416A

BGN 138.00 165.84

ДВОЕНР Жените Приврзоци Турмалин 925 Sterling Silver Цвет Ѓердани & Приврзоци Трендовски Божиќ Подарок парична Казна Накит CAP02416 AБренд : BoubleПрстенПредмет Тип : ПриврзоциМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.4.35 gГлавниот Камен : Вистински Скапоцен Камен ТурмалинСертификат : P50508194 или како факт кога ќе се примени Забелешка : Купи оваа pendant може да се добие парче 925 сребрен синџир за подарокПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

CLUCI 3шт модни аксесоари, бижута, дълги кубовидные мъниста блокове геометрия направи си САМ бижута висулка дълъг квадратен бар Клетка за съхранение на перли

BGN 78.08

Забелешка : 925 sterling silver Cuboid кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различни...

10k/Au417 rose gold 10 мм кръгла кройката класически топката злато пода определяне на обеци Caimao бижута

BGN 223.98

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златни Обетки Поставка Поставка Може да се одржи 10мм Круг Намали Центар Камен Страна КамењаНикој Поставување Тип Отвори, Prong Метал 10 KT / Au417 Розово Злато Прибл...

Ръчно изработени автентични Лункаит висулка 925 сребро, бижута KP0414 45 мм 9,7 грама

BGN 37.00 40.30

Вистински Moonkaite Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит, KP0414, 45mm, 9.7 gОпис45mm 9.7 g Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...

CLUCI Омар закопчалки 925 сребро перлена гривна accessary петолъчна звезда гривна/Гривна за жени сватбен подарък

BGN 28.32

Забелешка : На 925 sterling silver хривнија кој ќе направи да изгледаат повеќе домот Тоа е изработен од сребро 925, можете да го користите лепак да се држиме бисер на тоа, која ќе го направи најубав подарок за секоја прилика...

Естествен истински зелен розов Unakite Пагода чай главата на Буда от Тибет гуру мъниста подходящи бижута направи си САМ колиета (10 мъниста/лот) 04226

BGN 20.80

N atural Unakite Пагоди Tee Лабава Мушка sКамен : Unakite Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи Облик : Пагоди Tee Димензија : 10мм+6x8mm Должина(Инчи) : Подобрување на : Не Зголемена Количина : 10 бисери Бр.на монистра : SN : 04226 UKTE071004Вашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

Естествен Син Лазурит Крушовидни 925 Сребро, Покрити С Цвете, Висулка Бижута

BGN 54.00 59.20

Природни Lapis Lazuli Круша Форма Камен 925 Сребрен Отвори CZ PendantОписи : Материјал Природни Lapis Камен + Сребро 925 + CZ МонистраГолемина20x30mmПревозотсите нарачки со trackable следење на бројПовеќе Детали1pc по цел

Кораба Изискани Бижута Естествен Фасетиран Жълто Нефрит През Цялата Скъпоценен Камък Мъниста 925 Сребърно Колие Безплатна Доставка

BGN 78.40

Калцедон ѓердан мраз природни ахат џемпер синџир национален правец на женски jade украси подарок камен приврзоци

Двоен-R Аметист окачване жени цитрин 925 сребро кръгли колиета и висулки на Свети Валентин изискани бижута CAP02425A

BGN 62.00 77.94

ДВОЕНР Аметист Приврзоци Жените Citrine 925 Sterling Silver Круг Ѓердани & Приврзоци Денот на Вљубените парична Казна Накит CAP02425 AБренд : BoubleПрстенПредмет Тип : ПриврзоциМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.1.73 gГлавниот Камен : Вистински Скапоцен Камен Citrine , Аметист, Сини ТопазСертификат : P50508194 или како факт кога ќе се примени Забелешка : Купи оваа pendant може да се добие парче 925 сребрен синџир за подарокПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

S925 Стерлинги Сребърни Бижута, Мода Ретро Тайландски Сребърен Просто Монета Обрат Кинг Конг Чукало Мода Мъжки Пръстен

BGN 29.78

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Прстен за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Прстен за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Fengshui Джи мъниста 12 мм * 38 мм 5eyes Pattern DYI Тибетски мистична естествен камък Heaven Eyed Dzi Red Color Great Charm Accesorries

BGN 15.00 15.98

Fengshui Ji Монистра 12mm*38mm 5eyes Шема DYI Тибетската Мистична Природен Камен Небото Очи Dzi Црвена Боја Голем Шарм Accesorries*Тибет лабава лежиште,единствен за DIY накит.*направени од природни ахат.*Големина : 12mm*38mm*Модел : 5 очи*Висок Квалитет (Стар Тибет Dzi)ЗА НАСНие сме накит веледрогерија, на Кина, ние имаме свои фабрика и продавници...