• Ново
Стерлинги сребърни бижута от гранат червен портфейл висулка класически и оригинален дизайн нар висулка колие подарък за жени

Стерлинги сребърни бижута от гранат червен портфейл висулка класически и оригинален дизайн нар висулка колие подарък за жени

BGN 60.78
В магазина

Брой продукти


Фунта Сребрен Накит Црвено Гранат Чанта Pendant Класичен Оригиналниот Дизајн Гранат Pendant Ѓердан за Жените Подарок


Подробности

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Добре
Номер На Модела:
L-0056
Тип Сертификат:
Център за оценка на скъпоценни камъни Пекинския университет
търговска марка:
Лукени
Централен Камък:
опал
Метален Печат:
925 Sterling
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Сребро
Номер На Сертификат:
BJ07060829
Страничната Камък:
Друг изкуствен материал
Тип На Окачването:
Кръг

Те също купуват с този продукт

JQUEEN лилав аметист 925 сребро гривна за жени натурален през цялата скъпоценен камък дропшиппинг изискани бижута 7,99 инча

BGN 23.00 46.72

Накит ИнформацииБренд Име JQUEENМетал Печат 925 Sterling SilverМетал Sterling SilverГем Тип Создадени АметистВкупната Тежина 21 GБрој на модел на yb02Хривнија Ширина 0.65 cmХривнија Должина 16.5+4cmSterling Silver ИнформацииМетал печат S 925Метал Тежина 5.278 ГрамаКамен ИнформацииГлавниот камен Создадени АметистКамен форма КругГлавниот камен Број 7pcsГлавниот камен големина 5.0 мм*5.0 mmГлавниот камен сечење Круг намалиКамен јасност vvsКамен потекло ШвајцаријаКамен создавање метод Лабораторија СоздаденКамен методот на третман термички обработениПолски многудобра

Естествен истински зелен розов Unakite Пагода чай главата на Буда от Тибет гуру мъниста подходящи бижута направи си САМ колиета (10 мъниста/лот) 04226

BGN 20.80

N atural Unakite Пагоди Tee Лабава Мушка sКамен : Unakite Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи Облик : Пагоди Tee Димензија : 10мм+6x8mm Должина(Инчи) : Подобрување на : Не Зголемена Количина : 10 бисери Бр.на монистра : SN : 04226 UKTE071004Вашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

Ръчно изработени автентични Лункаит висулка 925 сребро, бижута KP0414 45 мм 9,7 грама

BGN 37.00 40.30

Вистински Moonkaite Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит, KP0414, 45mm, 9.7 gОпис45mm 9.7 g Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...

Двоен-R лилави висулки жени Аметист сребро 925 капки вода колиета висулки Коледен подарък за изискани бижута CAP02430A

BGN 63.00 79.98

ДВОЕНР Пурпурна Приврзоци Жените Аметист 925 Фунта Сребрена Капка Вода Ѓердани Приврзоци Божиќ Подарок парична Казна Накит CAP02430 AБренд : BoubleПрстенПредмет Тип : ПриврзоциМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.2.42 gГлавниот Камен : Вистински Скапоцен Камен Citrine,АметистСертификат : P50508194 или како факт кога ќе се примени Забелешка : Купи оваа pendant може да се добие парче 925 сребрен синџир за подарок​Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

4 карата сертифициран Чарлз Кольвар завинаги един кръгъл диамант нарязани на Бял муассанит ситни скъпоценни камъни камък 11 мм ВВС срещу D E F цвят

BGN 3133.00 3519.98

4 Карат Заверена Чарлс Colvard ЗАСЕКОГАШ ЕДЕН Круг Брилијантен Намали Бела Moissanite Лабава скапоцен камен Камен 11mm VVS VS D E F БојаMoissanite Бренд : Чарлс & Colvard Засекогаш Еден Moissanite Стил : Лабораторија Создадени Moissanite Облик : Тркалезна Брилијантен да се Намали ( Други : Овална ,Круша ,Плоштад ,Перница, Asscher, Смарагд, Сончева ) Moissanite Големина : 11mm (Достапни големини : 2.5 mm до 12mm ) Moissanite Тежина : Околу...

Сертифициран елегантен 18 каратово чисто бяло злато завинаги един муассанит Диамант сватбени Женски халки 0.50 карата VS D цвят au750 щампа

BGN 555.00 623.98

Моден 18 K Чисто Бело Злато Засекогаш Еден Moissanite Дијамант Ангажирање Жени Прстени 0.5 Карат VS D боја Au750 печат Прстен Тежина : Околу...

Raw Baltic Amber Teething Necklace for Baby (Cognac Raw) - 3 размера - естествен камък Сам Beads Necklace-Детски подаръчни комплекти - Lab Teste

BGN 12.00 12.78

Нашиот Ѓердан Ќе Помогне на Вашето Бебе Teething Олеснување, Drooling и Fussiness се Намали.Се намали Воспалението, Succinic Киселина Може да го Подобри Имунитетот и Билансот на Киселина.1 година Гаранција...

Szjinao горещи продажба мода 925 сребро винтидж чар цвете опал големи пръстени за жени, луксозни бижута-годежни пръстени

BGN 33.00 46.38

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознаката над страница ...

10k/Au417 rose gold 10 мм кръгла кройката класически топката злато пода определяне на обеци Caimao бижута

BGN 223.98

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златни Обетки Поставка Поставка Може да се одржи 10мм Круг Намали Центар Камен Страна КамењаНикој Поставување Тип Отвори, Prong Метал 10 KT / Au417 Розово Злато Прибл...

925 сребро гривна бижута ръчна перегородчатые мъниста гривна от естествени сладководни перли гривна на едро

BGN 45.12

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти и Чиста 925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Хривнија за Мажи и ЖениМЕТАЛ : 925 Фунта Сребро, ЦВРСТИ, НЕ позлатенОБРАБОТКА : Тајландски Сребро, антиоксидација, рачно изработени ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Прилагодување е достапно, не избледуваат

Натурална зелен яспис натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро модерен елегантен прекрасна пеперуда жени партия подарък бижута

BGN 48.00 57.60

Природни зелени џаспер Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски Домот Прекрасна пеперутка жените партија подарок НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

7x9mm Emerald кройката диамант 18kt жълто злато пода определяне на годежен пръстен инсталация

BGN 560.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи 7x9mm Смарагд Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.21 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 18 KT / Au750 Жолто Злато Прибл...

Двоен-R Аметист окачване жени цитрин 925 сребро кръгли колиета и висулки на Свети Валентин изискани бижута CAP02425A

BGN 62.00 77.94

ДВОЕНР Аметист Приврзоци Жените Citrine 925 Sterling Silver Круг Ѓердани & Приврзоци Денот на Вљубените парична Казна Накит CAP02425 AБренд : BoubleПрстенПредмет Тип : ПриврзоциМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.1.73 gГлавниот Камен : Вистински Скапоцен Камен Citrine , Аметист, Сини ТопазСертификат : P50508194 или како факт кога ќе се примени Забелешка : Купи оваа pendant може да се добие парче 925 сребрен синџир за подарокПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

Креда е естествен син топаз сребърна обица, круши 7мм*10мм, тъмно син цвят и професионална рязане, фини и изящни бижута

BGN 101.00 124.80

ИзвестувањеСертификатот за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ви благодариме .NO : PY8 HB208454РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : ТОПАЗ EARRINGОблик : КрушиБоја : СинаВкупна маса : 4.86 gГустина : Нема тестРефрактивната : 1.6191.627Зголемување на тест : Природни инклузијаЗабелешки : S925

Ръчно изработени автентични Лункаит висулка 925 сребро, бижута KP0412 50 мм 7,9 грама

BGN 35.00 37.10

Вистински Moonkaite Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит, KP0412, 50mm, 7.9 gОпис50 mm 7.9 g Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...