• Ново
Сега сребро 925 проба дълги обеци за жени годишнина подаръци 8-9 мм бял сладководни перли обеци-карамфил изискани бижута FEIGE

Сега сребро 925 проба дълги обеци за жени годишнина подаръци 8-9 мм бял сладководни перли обеци-карамфил изискани бижута FEIGE

BGN 24.00
BGN 39.71
-40 %
В магазина

Брой продукти


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
[Бренд Име] FEIGE
[Item Type] Студ Обетки
[Earring Големина] 36*8мм
[Бисер Тип] Слатководни бисери
[Бисер Боја] Природни Бела
[Бисер Големина] 8-9mm
[Бисер Облик] Ориз форма
[Бисер Површината] Речиси и да нема пропусти
[Метали Лента] 925 Sterling Silver
[Страна Камен] Кубни Циркони
[Родова] Жени
[Пакет] Накит Кутија

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Глоба или мода:
Добре
Тип На Метали:
Сребро
Номер На Модела:
57410902
Пол:
Жени
Страничната Камък:
Друг изкуствен материал
Задната Част На Находище:
Сребро проба 925
Централен Камък:
перлата на
Стил:
Модерен
Метален Печат:
925 Sterling
Номер На Сертификат:
1708210976
Размер На Перлата:
8-9мм
Формамодел:
Геометрична
търговска марка:
Feige
Случай:
Годишнина
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Тип Сертификат:
CMA
is_customized:
Yes
pearl цвят:
Бял

Те също купуват с този продукт

Естествен гранат червен камък пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро модерни елегантни квадратни жени момиче подарък бижута

BGN 51.00 60.80

Природни црвени гранат камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен S925 sterling silver трендовски Домот Плоштадот жените девојка подарок НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

GLSEEVO естествени сладководни бароковата перла дамски обеци геометрични виси обеци, бижута Oorbellen Voor Vrouwen GE0316

BGN 55.00 91.87

ЗА GLSEEVOОПИС : Метал е сребро 925, секој производ е чисто се рачно изработени, по десетина процеси можат да бидат произведени, на производниот циклус на секој производ повеќе од 24 часа, па производ е повеќе рафинирано и издржливи.GLSEEVO ПРЕДНОСТИ : GLSEEVO е 20годишниот компанијата се фокусира на рачно изработени сребрени и е глобален извозник, сите наши производи се во согласност со Накит Обезбедување на Квалитет стандардите и нашиот квалитет е прифатен од страна на нашите партнери.ПОДАРОК ЗА : Најдобар Дар за Човекот / жени / девојки / Девојка / Љубители / Пар / Мајка...

CaiMao 6. 5x8. 5mm Круша cut Полуфинал Mount Ring Settings 0.22 ct Diamond 14k Бяло Злато Gemstone годежен пръстен, фини бижута

BGN 500.00 544.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи на 6.5x8.5mm Круша Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.22 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au575 Бело Злато Прибл...

GQTORCH истинско сребро 925 проба жълто или обеци за жени натурален скъпоценен камък, старинни красиви рози гравирано

BGN 15.00 19.28

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина во производот наслов...

HELON 9 мм кръгла кройката син топаз пръстен от сребро 925 пасианс скъпоценен камък диамантен годежен пръстен, фини бижута дамски

BGN 131.00 158.40

Метал : Стерлинг Сребро 925 Позлатен Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 2.6 gПрстен Големина : 6.5Поставување : Prong ПоставувањеШирина на Врв : 11.8 mmШирината на Долниот дел : 2.1 mmЦентар Камен : 100% Вистински Небото Сини ТопазЈасност : БеспрекорнаГолемина : 9mmКарат Тежина : 4.81 ктSKU : R20151Сертификат примерок на сопствен објект ќе испратите тука по производ од1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

BAIHE Solid 14К Rose Gold (AU585) Certified Radiant Wedding Women Сладко / Romantic Fine Jewelry Elegant unique Полуфинал Mount Gift Ring

BGN 299.00 352.00

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина За:1.7 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Prong Поставување на Ширина на Врв За:8.93 mm Ширина Дното За:1.2 mm Центар Камен:Не Главниот Камен Форма:Светли намали Големината За:8 X6mm Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Singe Намали Вкупно Карат Тежина За:0.15 кт SKU:R21269 R14kУслуга

Натурална Lpais лазур Каменна точка на стълба на разстояние 7 малки каменни кабошонами павиран чакра верига колие с висулка

BGN 26.00 28.48

Природни Lapis Lazuli Stoen Столб Точка Чакра Pendant Поврзани Синџири ЃерданОписи : Материјал Природни LapisБојакако сликиPendant Големиназа 15x45mm pendant / 18 инчи должина синџириПовеќе Деталиќе добиете 5pc ѓерданиЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

18 k розово злато инкрустированное естествена яшмой висулка дамски модел капки вода изискани бижута

BGN 428.80

Добредојдовте на нашата продавница !Парична казна Jewery Висок Квалитет 100% природен дијамант на добра волја за управување ве молиме остатокот увери купување!Гем : 100% Природни џаспер Гем Големина : за 11x18mm Гем Тежина : околу 1 кт Материјал : 18 к розово злато Pendant тежина : 2.47 g Пакет : Исклучителна кутија Испорака : во рок од 3 до 10 дена откако ќе се потврди плаќањето Гаранција...

YouNoble Сватбени обици за жени, естествени сладководни перли с 925 сребърни обеци, бижута и аксесоари обеци подарък бял

BGN 16.00 25.28

Име на производ You Noble Свадба обетки за Woemen,Природните Слатководни Бисер со 925 Сребрен earring Накит Додатоци обетки за Подарок Бел Бисер ФормаКопчето Бисер Форма Бисер Големина 67mm Додаток 925 Sterling silver Бисер бојабела / Бисер Одделение АААbrincos,pendientes,порта joia porcelana,порта brincos роса,brincos perolas,brincos де prata,бисер earring,pearl earing природни 925,обетки за жените,earring со бисер,pearl earing природни 925,сребрена бисер

Сребро 925 проба инкрустированное естествен сапфир в 1 карата дама луксозна и красива

BGN 136.00

Добредојдовте на нашата продавница !Парична казна Jewery Висок Квалитет 100% природен дијамант на добра волја за управување ве молиме остатокот увери купување!Гем : 100% Природни sapphire Гем големина : За 5x7mm Камен тежина : 1 карат / зрна Материјал : Вистински 925 sterling silver (меѓународен стандарден Сребро) Пакет : Исклучителна кутија Испорака : во рок од 3 до 10 дена откако ќе се потврди плаќањето Гаранција...

Jemmin Jewelry Finding 925 Стерлинги Сребърни Обеци На Една Кука Унисекс Стерлинги Сребърни Бижута Ухото Куки Обеци Изводи

BGN 4.00 7.78

Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

CLUCI ница women бижута колие с висулка от сребро 925 проба, жираф желание перли, метален медальон клетка висулка 3шт

BGN 52.00

CLUCI убаво жените накит ѓердан pendant во 925 фунта сребро, Жирафа сакаат бисери метал locket кафез pendant 3pcs Производ ID : SC106 SB Тежина : 2.62 грама Големина на : 32*24.4*10 мм Материјал : 925 sterling silver Категорија : кафез pendant Може да се поправи бисери големина : 8 mm (најголемата) и Обработка Време : 12 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 1245 дена од e Packet, 35 дена од UPSот.

4x6mm овални кройката 14K бяло злато Полуфинал Mount Engagement Pave Diamond Ring инсталация за Anniverary

BGN 464.00 504.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи 4x6mm Овална Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : тркалезна : 0.31 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Бело Злато Прибл...

ZOCAI Diamond Ring Сърце Shape natural Real 0.13 CT диамантен пръстен сватба 18K розово злато (Au750) W06407

BGN 708.00 1071.98

Бренд Име : ZOCAIМодел Бр : W06407Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато / роуз златен / жолт злато достапниОбјектот тежина : 1.7 gСертификат : GIC (основен) или NGTCАко сакате ГИА сертификат, ве молиме контактирајте со нас.Главниот камен тип : 100% Вистински Дијамант(Гаранција Вистински 3 X за враќање на пари)Главниот камен тежина : 0.05КАРАТНОГлавниот камен парчиња : 1 PCГлавниот камен боја : IJГлавниот камен јасност : SIГлавниот камен намалување на : ПринцезатаСтрана камен тип : 00% Вистински Дијамант(Гаранција Вистински 3 X за враќање на пари)Страна камен тежина : 0.08КАРАТНОСтрана камен парчиња : 2 КОМПЈУТЕРИСтрана камен боја : IJСтрана камен јасност : SIСтрана камен намалување на : Круг