• Ново
DOUBLE-R истински класически висулки 925 сребро кубичен цирконий ключови колиета и висулки на изискани сватбени декорации

DOUBLE-R истински класически висулки 925 сребро кубичен цирконий ключови колиета и висулки на изискани сватбени декорации

BGN 24.00
BGN 47.98
-50 %
В магазина

Брой продукти


ДВОЕН-Р 1.85 кт Природен Камен Сини Топаз Pendant Жените 925 Sterling Silver со Синџир 0.01 кт Вистински Дијамантски Накит Свадба Подарок
Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Подробности

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Добре
Стил:
Класически
Номер На Сертификат:
-
Метален Печат:
925 Sterling
Тип Суспензии:
Пасианс
търговска марка:
ДВОЕН ПРЪСТЕН
Размер На Кулон:
мм*мм
Формамодел:
Геометрична
Централен Камък:
Циркон
Тип На Метали:
Сребро
Страничната Камък:
Друг изкуствен материал
Номер На Модела:
CAP04027SA-1
Тип Сертификат:
Оценка От Трета Страна
Тип Елемент:
Истинска огърлица колиета
Вид На Метал:
Вече Твърдо Сребро Проба 925
Материал:
-
Подарък за:
Момиче-приятелка / съпруга / майка
Опаковка:
Подарък кутия + торбички Перевозкы на пратката+сертификат GIC
Предимство:
Марката fine Jewelry
персонални:
Признавайте персонализирани подгонянный
Случай:
Сватба / годеж / юбилей / парти
Приложение:
Жена / Жена / Дама / Момиче /
Празнуват:
Свети Валентин / рожден Ден / Денят на Благодарността / фестивал

Те също купуват с този продукт

Естествен гранат червен камък пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро елегантен модерен романтичен сърцето на жената партия подарък бижута

BGN 51.00 60.80

Природни црвени гранат камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен S925 sterling silver трендовски Домот Романтично срце жените партија подарок НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

BAIHE Solid 14К Rose Gold (AU585) Certified Radiant Wedding Women Сладко / Romantic Fine Jewelry Elegant unique Полуфинал Mount Gift Ring

BGN 299.00 352.00

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина За:1.7 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Prong Поставување на Ширина на Врв За:8.93 mm Ширина Дното За:1.2 mm Центар Камен:Не Главниот Камен Форма:Светли намали Големината За:8 X6mm Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Singe Намали Вкупно Карат Тежина За:0.15 кт SKU:R21269 R14kУслуга

CLUCI 3шт подарък за Деня на майката 925 сребро голяма куха клетка висулка, за да запази 4 перли, майката и детето висулка колие направи си сам

BGN 52.96

Забелешка : 925 sterling silver кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различни...

8-9 мм естествени сладководни перли на огърлица 6 слоя хипербола сватбената огърлица nearround изискан дамски бижута от сребро с топаз

BGN 928.00

природни свежа вода бисер ѓерданибисер облик : во близина кругбисер големина : 89 MMlenth : 42 CM ние прифаќаме цел било lenthима малку места на површината бисерзаклучување : 925 сребрен со кубни циркониps : сите наши производи е не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 310 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

YIKALAISI 2017 9-10 мм естествени сладководни перли, колиета огърлици за жени 925 сребро перлени бижута за жени е най-добрият подарък

BGN 29.00 56.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко нарачате повеќе,ќе можат да уживаат во забава или попуст!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

ASHIQI 925 сребро обеци 6-7 мм, идеално кръгла бяла натурален Frewshwater перлени бижута за жени AAA Циркон Едро

BGN 36.80

Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Вкупната тежина : 2.6 g Бисер Облик : Совршено Круг Бисер Боја : Бела Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Многу Неколку Недостатоци Бисер Големина : 67mm Метал Материјал : 100% 925 Sterling Silver Метал печат : S925 Пакување : Подарок Кутија

CLUCI Mother 's Day gift Happy Mother' s Day Cage Pendant Charm For направи си САМ Бижута Making 925 SILVER High Quality cage окачване

BGN 21.12

Забелешка : 925 sterling silver кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различни Оваа наведени цената е за 1 парче sterling silver кафез привезоци, бисер и синџир НЕ се вклучени...

CLUCI AAA клас 10pcs 6-7mm Akoya Coral цветни перли На стриди с вакуумна опаковка, цветни кръгли мъниста за бижута

BGN 60.80

ААА одделение 10pcs Akoya Корални skittle Бисери во Остриги со вакуумпакување, Шарени Круг Монистра за Накит Одлуки Опис на Производот Производот ID : WP155 SB Бисер големина : 67mm Бисер Боја : Корални Бисер Облик : тркалезна форма Тежина : 500 g Забелешка : Еден вистински 67mm круг akoya бисер е поставена во секој остриги...

18 k розово злато инкрустированное естествена яшмой висулка дамски модел капки вода изискани бижута

BGN 428.80

Добредојдовте на нашата продавница !Парична казна Jewery Висок Квалитет 100% природен дијамант на добра волја за управување ве молиме остатокот увери купување!Гем : 100% Природни џаспер Гем Големина : за 11x18mm Гем Тежина : околу 1 кт Материјал : 18 к розово злато Pendant тежина : 2.47 g Пакет : Исклучителна кутија Испорака : во рок од 3 до 10 дена откако ќе се потврди плаќањето Гаранција...

Натурална Lpais лазур Каменна точка на стълба на разстояние 7 малки каменни кабошонами павиран чакра верига колие с висулка

BGN 26.00 28.48

Природни Lapis Lazuli Stoen Столб Точка Чакра Pendant Поврзани Синџири ЃерданОписи : Материјал Природни LapisБојакако сликиPendant Големиназа 15x45mm pendant / 18 инчи должина синџириПовеќе Деталиќе добиете 5pc ѓерданиЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

сладководни перли бели перли и синята пеперуда-брошка FPPJ на едро мъниста природа

BGN 19.20

материјал : слатководни бисер бело и сино пеперуткаоблик : монетаголемина : 910ммве молиме изберете ви се допаѓа боја !природата слатководни бисер ,неговата близина круг ,и лицето има некои природата на самото место и раст вени ,ве молиме да забележите ! sometims можеби не сите се исти како се покаже слика ѓердан !

J. C за жени / Момичета сватбени аксесоари колие през цялата цитрин и син топаз твърди 925 сребро висулка изискани бижута

BGN 29.00 54.56

Бренд име : J CМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Citrine ,Сини ТопазКамен облик : Тркалезна НамалиГлавниот камен големина : 88ммКамен потекло : ШвајцаријаКамен методот на третман : Не се ТретираПредмети ќе биде предаден во рок од 1 работен Ден по исплата е расчисти помеѓу понеделник до сабота...

Твърди 14к rose gold дамски годежен пръстен бижута инсталиране на 5x7mm овална кройка пода планина

BGN 230.00 270.40

★Метал : Цврсти 14k Розово Злато Печат : 14k / 585 Вкупно Грам Тежина : 1.3 g Прстен Големина : 6.5 Поставување на Павер & Prong Поставување ★Центар Камен : Нема Mian Камен Облик : Овална Намали Големина : 5x7mm SKU : ROCS048Услуга

4x6mm овални кройката 14K бяло злато Полуфинал Mount Engagement Pave Diamond Ring инсталация за Anniverary

BGN 464.00 504.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи 4x6mm Овална Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : тркалезна : 0.31 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Бело Злато Прибл...

Сребро 925 проба инкрустированное естествен сапфир в 1 карата дама луксозна и красива

BGN 136.00

Добредојдовте на нашата продавница !Парична казна Jewery Висок Квалитет 100% природен дијамант на добра волја за управување ве молиме остатокот увери купување!Гем : 100% Природни sapphire Гем големина : За 5x7mm Камен тежина : 1 карат / зрна Материјал : Вистински 925 sterling silver (меѓународен стандарден Сребро) Пакет : Исклучителна кутија Испорака : во рок од 3 до 10 дена откако ќе се потврди плаќањето Гаранција...

С крушовидна форма естествени ruby обеци 18K Gold Rose For Women Party SE0368

BGN 648.00 681.60

Солидна 18 Kt Розово Злато Дијамант Природен Рубин ОбеткиДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.22 ктНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHЦрвено Рубин : ПриродниКарат Тежина : 0.68каратноНамалување на : Круша (4x5mm)Јасност : Многу Добар Метал Тип : Цврсти 18 Kt ЗлатоРоузЗлато Тежина (грами) : 2.21 gСтил : Дијамант & Рубин ОбеткиУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

Jemmin 10 бр./лот 925 сребро кука обеци, бижута изводи прекрасно качество на обеци САМ Componenets аксесоари

BGN 13.00 24.00

Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

J. C Отлична Пеперуда В Формата На Твърди 925 Сребро Висулка Изящни Бижута За Жени Запознанства Нар, Розов, Зелен Аметист И Топаз

BGN 25.00 42.24

Бренд име : J CМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Рубин,Зелена Аметист ТопазКамен облик : Тркалезна НамалиГлавниот камен големина : 33ммКамен потекло : ШвајцаријаКамен методот на третман : Не се ТретираПредмети ќе биде предаден во рок од 1 работен Ден по исплата е расчисти помеѓу понеделник до сабота...

Естествен Ахат Или Гривна Ретро Бижута От Скъпоценни Камъни, Аксесоари, Подаръци, Търговия На Едро,

BGN 80.24

Природни Ахат Калцедон ХривнијаПриродни jade боја ќе мора нијанси, како и текстура од камен;Во текот 100ние испрати слободни емс или fedex;

GLSEEVO 925 Silver Ear Пин Fresh Natural Water Baroque Pearl Drop обеци за жени Сватбени обици на куки бижута GE0324

BGN 111.38

ЗА GLSEEVOОПИС : Метал е сребро 925, секој производ е чисто се рачно изработени, по десетина процеси можат да бидат произведени, на производниот циклус на секој производ повеќе од 24 часа, па производ е повеќе рафинирано и издржливи.GLSEEVO ПРЕДНОСТИ : GLSEEVO е 20годишниот компанијата се фокусира на рачно изработени сребрени и е глобален извозник, сите наши производи се во согласност со Накит Обезбедување на Квалитет стандардите и нашиот квалитет е прифатен од страна на нашите партнери.ПОДАРОК ЗА : Најдобар Дар за Човекот / жени / девојки / Девојка / Љубители / Пар / Мајка...

DORMITH 925 сребро обеци, създаден от Опал за жени цвете обеци за жени, мода бижута

BGN 17.00 31.84

DORMITH 925 фунта сребро обетки синтетички опал за жените Цвет stup обетки родиум позлата мода накит DE0178Информации За ПроизводотМетал печат : S925+DORMITHМетал : Стерлинг Сребро.Крај : родиум позлатаГем Тип : Синтетички опалПоставување : Prong поставување,восок settingsНазад Сознание : По цилиндрични спирален приклучокШирина : 10 ммВисина : 10 ммВкупната тежина : 2.20 ГрамаГем ИнформацииБрој на камења : 10Камен Боја : Сина и БелаГлавниот Камен Создавање : Синтетички ОпалКамен Методот На Третман : Топлина ТретираатПакет ИнформацииПакет : Делукс Медиум КутијаКутија Големина : 56mmx54mmx42mmКутија Тежина : 23.80 ГрамаИндикација : АнтиалергискиЗа нас : DORMITH е професионална накит производителот ,ние сме нашиот брендDORMITH...

BAIHE Solid 14к White Gold Certified Square cut Engagement Women Office/career Fine Jewelry елегантна уникално Полумонтажное подарочное пръстен

BGN 616.00

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина За:2.6 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Отвори Поставување на Ширина на Врв За:8.78 mm Ширина Дното За:2.65 mm Центар Камен:Не Главниот Камен Форма:Плоштадот намали Големината За:5x3mm & 4.5x2.5mm(2 зрна) Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Singe Намали Вкупно Карат Тежина За:0.27 кт SKU:R20217 W14kУслуга

Прост дизайн, сватбени бижута Solid 14К White Gold Diamond обещаното пръстен за жени нежен подарък

BGN 742.00 780.80

Солидна 14 Kt Бело Злато Природен Дијамант Свадба Бенд ПрстенДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.54каратноНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHМетал Тип : полски Солидна 14kt ЗлатоБелавкупната Тежина (грами) : 1.9 gСтил : Дијамантски Прстен СвадбаПрстен Големина : 6.5 НАСУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

ZOCAI Diamond Ring Сърце Shape natural Real 0.13 CT диамантен пръстен сватба 18K розово злато (Au750) W06407

BGN 708.00 1071.98

Бренд Име : ZOCAIМодел Бр : W06407Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато / роуз златен / жолт злато достапниОбјектот тежина : 1.7 gСертификат : GIC (основен) или NGTCАко сакате ГИА сертификат, ве молиме контактирајте со нас.Главниот камен тип : 100% Вистински Дијамант(Гаранција Вистински 3 X за враќање на пари)Главниот камен тежина : 0.05КАРАТНОГлавниот камен парчиња : 1 PCГлавниот камен боја : IJГлавниот камен јасност : SIГлавниот камен намалување на : ПринцезатаСтрана камен тип : 00% Вистински Дијамант(Гаранција Вистински 3 X за враќање на пари)Страна камен тежина : 0.08КАРАТНОСтрана камен парчиња : 2 КОМПЈУТЕРИСтрана камен боја : IJСтрана камен јасност : SIСтрана камен намалување на : Круг