• Ново
MITUO Pearl висулка колие сладководни обеци 925 сребро класически перли бижута ретро Чар обеци за жени

MITUO Pearl висулка колие сладководни обеци 925 сребро класически перли бижута ретро Чар обеци за жени

BGN 17.00
BGN 33.60
-49 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Цветът На Скъпоценен Камък:
Бяло, Черно, Розово, Лилаво, Златни
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Добре
Номер На Модела:
S43R8832
Стил:
Сладък/Романтичен
търговска марка:
mituo
Номер На Сертификат:
----------------------
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Случай:
Парти
Формамодел:
Растение
Метален Печат:
925 Sterling
Страничната Камък:
Няма
Централен Камък:
перлата на
Тип Сертификат:
CNAS
Тип Бижута Комплекти:
Колие / Обеци
Размер На Перлата:
8-9мм/9-10мм

Те също купуват с този продукт

4x6mm овални кройката 14K бяло злато Полуфинал Mount Engagement Pave Diamond Ring инсталация за Anniverary

BGN 464.00 504.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи 4x6mm Овална Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : тркалезна : 0.31 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Бело Злато Прибл...

YIKALAISI 2017 9-10 мм естествени сладководни перли, колиета огърлици за жени 925 сребро перлени бижута за жени е най-добрият подарък

BGN 29.00 56.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко нарачате повеќе,ќе можат да уживаат во забава или попуст!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Естествен Ахат Или Гривна Ретро Бижута От Скъпоценни Камъни, Аксесоари, Подаръци, Търговия На Едро,

BGN 80.24

Природни Ахат Калцедон ХривнијаПриродни jade боја ќе мора нијанси, како и текстура од камен;Во текот 100ние испрати слободни емс или fedex;

CaiMao 6. 5x8. 5mm Круша cut Полуфинал Mount Ring Settings 0.22 ct Diamond 14k Бяло Злато Gemstone годежен пръстен, фини бижута

BGN 500.00 544.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи на 6.5x8.5mm Круша Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.22 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au575 Бело Злато Прибл...

AGLOVER романтично сърце любов обеци за жени 925 сребро ясно CZ стерлинги сребърни бижута обици

BGN 14.00 27.65

Карактеристики на производот Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотографија, ве Молиме Имајте на ум Дека Повод : Ангажирање / Годишнината / Вечер / Подарок Состојба : 100% Сосема Нов, Одлична Занает Пакет Содржина : 1 Обетки, Opp Вреќа,Сомот Кеса + Кутија Овие Украси се Во Согласност Со ЕУ за Животната средина Стандард на Производ Екранот

CLUCI Ден на майката подарък розов и прозрачен Циркон клетка висулка Шарм 3 бр. За производство на бижута сребро 925 високо качество на клетка окачване

BGN 49.92

Забелешка : 925 sterling silver кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различни...

Натурална Lpais лазур Каменна точка на стълба на разстояние 7 малки каменни кабошонами павиран чакра верига колие с висулка

BGN 26.00 28.48

Природни Lapis Lazuli Stoen Столб Точка Чакра Pendant Поврзани Синџири ЃерданОписи : Материјал Природни LapisБојакако сликиPendant Големиназа 15x45mm pendant / 18 инчи должина синџириПовеќе Деталиќе добиете 5pc ѓерданиЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

18 k розово злато инкрустированное естествена яшмой висулка дамски модел капки вода изискани бижута

BGN 428.80

Добредојдовте на нашата продавница !Парична казна Jewery Висок Квалитет 100% природен дијамант на добра волја за управување ве молиме остатокот увери купување!Гем : 100% Природни џаспер Гем Големина : за 11x18mm Гем Тежина : околу 1 кт Материјал : 18 к розово злато Pendant тежина : 2.47 g Пакет : Исклучителна кутија Испорака : во рок од 3 до 10 дена откако ќе се потврди плаќањето Гаранција...

TRANSGEMS 1.1 Carat Lab Grown Moissanite Diamond Solitaire Slide Pendant Solid 14К and 18K White Gold for Women Fine Jewelry

BGN 240.00

Објектот # : PКрстСиЦентар Камен Тип : TRANSGEMS MoissaniteЦентар Камен Облик : Круг Briliant Намали , Одлична СечењеЦентар Камен Боја : GH во Близина на БезбоенЦентар Камен Големина На : 11pcs*3ммЦентар Камен Карат : 0.1каратноСтрана Камен : N / AМетал Печат : сребрена / 14 K / 18 КМетал Тип : сребрена / 14 K / 18 КНа оваа аукција само вклучува moissanite pendant, не ѓерданиВетувањето на револуционерна безбоен сјај и убавина

8-9 мм естествени сладководни перли на огърлица 6 слоя хипербола сватбената огърлица nearround изискан дамски бижута от сребро с топаз

BGN 928.00

природни свежа вода бисер ѓерданибисер облик : во близина кругбисер големина : 89 MMlenth : 42 CM ние прифаќаме цел било lenthима малку места на површината бисерзаклучување : 925 сребрен со кубни циркониps : сите наши производи е не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 310 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

CLUCI AAA клас 10pcs 6-7mm Akoya Coral цветни перли На стриди с вакуумна опаковка, цветни кръгли мъниста за бижута

BGN 60.80

ААА одделение 10pcs Akoya Корални skittle Бисери во Остриги со вакуумпакување, Шарени Круг Монистра за Накит Одлуки Опис на Производот Производот ID : WP155 SB Бисер големина : 67mm Бисер Боја : Корални Бисер Облик : тркалезна форма Тежина : 500 g Забелешка : Еден вистински 67mm круг akoya бисер е поставена во секој остриги...

J. C за жени / Момичета сватбени аксесоари колие през цялата цитрин и син топаз твърди 925 сребро висулка изискани бижута

BGN 29.00 54.56

Бренд име : J CМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Citrine ,Сини ТопазКамен облик : Тркалезна НамалиГлавниот камен големина : 88ммКамен потекло : ШвајцаријаКамен методот на третман : Не се ТретираПредмети ќе биде предаден во рок од 1 работен Ден по исплата е расчисти помеѓу понеделник до сабота...

Jemmin 10 бр./лот 925 сребро кука обеци, бижута изводи прекрасно качество на обеци САМ Componenets аксесоари

BGN 13.00 24.00

Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

Jemmin Jewelry Finding 925 Стерлинги Сребърни Обеци На Една Кука Унисекс Стерлинги Сребърни Бижута Ухото Куки Обеци Изводи

BGN 4.00 7.78

Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

Прост дизайн, сватбени бижута Solid 14К White Gold Diamond обещаното пръстен за жени нежен подарък

BGN 742.00 780.80

Солидна 14 Kt Бело Злато Природен Дијамант Свадба Бенд ПрстенДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.54каратноНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHМетал Тип : полски Солидна 14kt ЗлатоБелавкупната Тежина (грами) : 1.9 gСтил : Дијамантски Прстен СвадбаПрстен Големина : 6.5 НАСУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

Сребро 925 проба инкрустированное естествен сапфир в 1 карата дама луксозна и красива

BGN 136.00

Добредојдовте на нашата продавница !Парична казна Jewery Висок Квалитет 100% природен дијамант на добра волја за управување ве молиме остатокот увери купување!Гем : 100% Природни sapphire Гем големина : За 5x7mm Камен тежина : 1 карат / зрна Материјал : Вистински 925 sterling silver (меѓународен стандарден Сребро) Пакет : Исклучителна кутија Испорака : во рок од 3 до 10 дена откако ќе се потврди плаќањето Гаранција...

Твърди 14к rose gold дамски годежен пръстен бижута инсталиране на 5x7mm овална кройка пода планина

BGN 230.00 270.40

★Метал : Цврсти 14k Розово Злато Печат : 14k / 585 Вкупно Грам Тежина : 1.3 g Прстен Големина : 6.5 Поставување на Павер & Prong Поставување ★Центар Камен : Нема Mian Камен Облик : Овална Намали Големина : 5x7mm SKU : ROCS048Услуга