• Ново
ASHIQI 925 сребро обеци 6-7 мм, идеално кръгла бяла натурален Frewshwater перлени бижута за жени AAA Циркон Едро

ASHIQI 925 сребро обеци 6-7 мм, идеално кръгла бяла натурален Frewshwater перлени бижута за жени AAA Циркон Едро

BGN 36.80
В магазина

Брой продукти

Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Вкупната тежина : 2.6 g Бисер Облик : Совршено Круг Бисер Боја : Бела Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Многу Неколку Недостатоци Бисер Големина : 6-7mm Метал Материјал : 100% 925 Sterling Silver Метал печат : S925 Пакување : Подарок Кутија

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Глоба или мода:
Добре
Тип Сертификат:
ГДТК
Стил:
Сладък/Романтичен
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Страничната Камък:
Друг изкуствен материал
Метален Печат:
925 Sterling
Формамодел:
Кръг
Централен Камък:
перлата на
Случай:
Годишнина
Задната Част На Находище:
ДА
търговска марка:
ASHIQI
Размер На Перлата:
6-7мм
Номер На Сертификат:
61170080178

Те също купуват с този продукт

HELON 9 мм кръгла кройката син топаз пръстен от сребро 925 пасианс скъпоценен камък диамантен годежен пръстен, фини бижута дамски

BGN 131.00 158.40

Метал : Стерлинг Сребро 925 Позлатен Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 2.6 gПрстен Големина : 6.5Поставување : Prong ПоставувањеШирина на Врв : 11.8 mmШирината на Долниот дел : 2.1 mmЦентар Камен : 100% Вистински Небото Сини ТопазЈасност : БеспрекорнаГолемина : 9mmКарат Тежина : 4.81 ктSKU : R20151Сертификат примерок на сопствен објект ќе испратите тука по производ од1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

Натурална Lpais лазур Каменна точка на стълба на разстояние 7 малки каменни кабошонами павиран чакра верига колие с висулка

BGN 26.00 28.48

Природни Lapis Lazuli Stoen Столб Точка Чакра Pendant Поврзани Синџири ЃерданОписи : Материјал Природни LapisБојакако сликиPendant Големиназа 15x45mm pendant / 18 инчи должина синџириПовеќе Деталиќе добиете 5pc ѓерданиЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

HELON Solid 14К (585) Бяло злато през цялата 8-12 мм Полуфинал Mount Biillant реални естествени диаманти, годежни сватбени изискани бижута висулка

BGN 252.00 304.00

2251112618940697 Топла продажба предмети парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеМетал : Цврсти 18 K Бело ЗлатоПечат : 18 K / 750Вкупно Грам Тежина : 1.5 gПоставување : Prong ПоставувањеДолжина : 18mmШирина : 16mmСтил : Капка / DangleЦентар Камен : Не Главниот КаменОблик : ТркалезнаГолемина : 8mm да 12mm ( 10мм )Страна Камења : 100% Вистински Природен ДијамантиБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна Еден НамалиКарат Тежина : 0.05каратноSKU : P20158Сертификат примерок на сопствен објект ќе испратите тука по производ од1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

GLSEEVO 925 Silver Ear Пин Fresh Natural Water Baroque Pearl Drop обеци за жени Сватбени обици на куки бижута GE0324

BGN 111.38

ЗА GLSEEVOОПИС : Метал е сребро 925, секој производ е чисто се рачно изработени, по десетина процеси можат да бидат произведени, на производниот циклус на секој производ повеќе од 24 часа, па производ е повеќе рафинирано и издржливи.GLSEEVO ПРЕДНОСТИ : GLSEEVO е 20годишниот компанијата се фокусира на рачно изработени сребрени и е глобален извозник, сите наши производи се во согласност со Накит Обезбедување на Квалитет стандардите и нашиот квалитет е прифатен од страна на нашите партнери.ПОДАРОК ЗА : Најдобар Дар за Човекот / жени / девојки / Девојка / Љубители / Пар / Мајка...

CaiMao 6. 5x8. 5mm Круша cut Полуфинал Mount Ring Settings 0.22 ct Diamond 14k Бяло Злато Gemstone годежен пръстен, фини бижута

BGN 500.00 544.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи на 6.5x8.5mm Круша Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.22 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au575 Бело Злато Прибл...

сладководни перли бели перли и синята пеперуда-брошка FPPJ на едро мъниста природа

BGN 19.20

материјал : слатководни бисер бело и сино пеперуткаоблик : монетаголемина : 910ммве молиме изберете ви се допаѓа боја !природата слатководни бисер ,неговата близина круг ,и лицето има некои природата на самото место и раст вени ,ве молиме да забележите ! sometims можеби не сите се исти како се покаже слика ѓердан !

ZOCAI Diamond Ring Сърце Shape natural Real 0.13 CT диамантен пръстен сватба 18K розово злато (Au750) W06407

BGN 708.00 1071.98

Бренд Име : ZOCAIМодел Бр : W06407Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато / роуз златен / жолт злато достапниОбјектот тежина : 1.7 gСертификат : GIC (основен) или NGTCАко сакате ГИА сертификат, ве молиме контактирајте со нас.Главниот камен тип : 100% Вистински Дијамант(Гаранција Вистински 3 X за враќање на пари)Главниот камен тежина : 0.05КАРАТНОГлавниот камен парчиња : 1 PCГлавниот камен боја : IJГлавниот камен јасност : SIГлавниот камен намалување на : ПринцезатаСтрана камен тип : 00% Вистински Дијамант(Гаранција Вистински 3 X за враќање на пари)Страна камен тежина : 0.08КАРАТНОСтрана камен парчиња : 2 КОМПЈУТЕРИСтрана камен боја : IJСтрана камен јасност : SIСтрана камен намалување на : Круг

натурална зелен яспис обеци 925 сребро натурален скъпоценен камък обеци сладки обикновено кръгли момичета дамски официални украса

BGN 60.00 72.00

природни зелени џаспер студ обетки 925 sterling silver природни скапоцен камен обетки Симпатична едноставна круг девојка жените партија накитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

TRANSGEMS 1.1 Carat Lab Grown Moissanite Diamond Solitaire Slide Pendant Solid 14К and 18K White Gold for Women Fine Jewelry

BGN 240.00

Објектот # : PКрстСиЦентар Камен Тип : TRANSGEMS MoissaniteЦентар Камен Облик : Круг Briliant Намали , Одлична СечењеЦентар Камен Боја : GH во Близина на БезбоенЦентар Камен Големина На : 11pcs*3ммЦентар Камен Карат : 0.1каратноСтрана Камен : N / AМетал Печат : сребрена / 14 K / 18 КМетал Тип : сребрена / 14 K / 18 КНа оваа аукција само вклучува moissanite pendant, не ѓерданиВетувањето на револуционерна безбоен сјај и убавина

CLUCI ница women бижута колие с висулка от сребро 925 проба, жираф желание перли, метален медальон клетка висулка 3шт

BGN 52.00

CLUCI убаво жените накит ѓердан pendant во 925 фунта сребро, Жирафа сакаат бисери метал locket кафез pendant 3pcs Производ ID : SC106 SB Тежина : 2.62 грама Големина на : 32*24.4*10 мм Материјал : 925 sterling silver Категорија : кафез pendant Може да се поправи бисери големина : 8 mm (најголемата) и Обработка Време : 12 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 1245 дена од e Packet, 35 дена од UPSот.

J. C за жени / Момичета сватбени аксесоари колие през цялата цитрин и син топаз твърди 925 сребро висулка изискани бижута

BGN 29.00 54.56

Бренд име : J CМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Citrine ,Сини ТопазКамен облик : Тркалезна НамалиГлавниот камен големина : 88ммКамен потекло : ШвајцаријаКамен методот на третман : Не се ТретираПредмети ќе биде предаден во рок од 1 работен Ден по исплата е расчисти помеѓу понеделник до сабота...

J. C Отлична Пеперуда В Формата На Твърди 925 Сребро Висулка Изящни Бижута За Жени Запознанства Нар, Розов, Зелен Аметист И Топаз

BGN 25.00 42.24

Бренд име : J CМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Рубин,Зелена Аметист ТопазКамен облик : Тркалезна НамалиГлавниот камен големина : 33ммКамен потекло : ШвајцаријаКамен методот на третман : Не се ТретираПредмети ќе биде предаден во рок од 1 работен Ден по исплата е расчисти помеѓу понеделник до сабота...

GQTORCH истинско сребро 925 проба жълто или обеци за жени натурален скъпоценен камък, старинни красиви рози гравирано

BGN 15.00 19.28

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина во производот наслов...

BAIHE Solid 14к White Gold Certified Square cut Engagement Women Office/career Fine Jewelry елегантна уникално Полумонтажное подарочное пръстен

BGN 616.00

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина За:2.6 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Отвори Поставување на Ширина на Врв За:8.78 mm Ширина Дното За:2.65 mm Центар Камен:Не Главниот Камен Форма:Плоштадот намали Големината За:5x3mm & 4.5x2.5mm(2 зрна) Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Singe Намали Вкупно Карат Тежина За:0.27 кт SKU:R20217 W14kУслуга

8-9 мм естествени сладководни перли на огърлица 6 слоя хипербола сватбената огърлица nearround изискан дамски бижута от сребро с топаз

BGN 928.00

природни свежа вода бисер ѓерданибисер облик : во близина кругбисер големина : 89 MMlenth : 42 CM ние прифаќаме цел било lenthима малку места на површината бисерзаклучување : 925 сребрен со кубни циркониps : сите наши производи е не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 310 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

Естествен гранат червен камък пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро елегантен модерен романтичен сърцето на жената партия подарък бижута

BGN 51.00 60.80

Природни црвени гранат камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен S925 sterling silver трендовски Домот Романтично срце жените партија подарок НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Естествен Ахат Или Гривна Ретро Бижута От Скъпоценни Камъни, Аксесоари, Подаръци, Търговия На Едро,

BGN 80.24

Природни Ахат Калцедон ХривнијаПриродни jade боја ќе мора нијанси, како и текстура од камен;Во текот 100ние испрати слободни емс или fedex;

OLOEY Real 925 сребро регулируеми пръстени ретро направи старата модни верига отворен пръстен за жени изискани бижута подарък YMR072

BGN 16.00 22.35

OLOEY Вистински 925 Sterling Silver Прилагодливи Прстени Ретро Направи Стариот Трендовски Синџир на Отворено Ѕвони За Жените парична Казна Накит за Подарок*Предмет : Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен*Прстен Големина : Променливи Во Големина*Тежина : 2.543.31 грам(приближно)

4x6mm овални кройката 14K бяло злато Полуфинал Mount Engagement Pave Diamond Ring инсталация за Anniverary

BGN 464.00 504.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи 4x6mm Овална Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : тркалезна : 0.31 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Бело Злато Прибл...

CLUCI коралов цвят на перлата стриди akoya цветни перли продажба на Едро на цветни кръгли мъниста за бижута 30 бр. 6-7 мм

BGN 142.40

Корални Боја Бисер Остриги akoya skittle бисери на Големо Шарени Круг Монистра За Накит Одлуки 30pcs Опис на Производот Производот ID : WP157 SB Бисер големина : 67mm Бисер Боја : Корални Бисер Облик : тркалезна форма Тежина : 1.5 килограми Забелешка : Еден вистински 67mm круг akoya бисер е поставена во секој остриги...

Твърди 14к rose gold дамски годежен пръстен бижута инсталиране на 5x7mm овална кройка пода планина

BGN 230.00 270.40

★Метал : Цврсти 14k Розово Злато Печат : 14k / 585 Вкупно Грам Тежина : 1.3 g Прстен Големина : 6.5 Поставување на Павер & Prong Поставување ★Центар Камен : Нема Mian Камен Облик : Овална Намали Големина : 5x7mm SKU : ROCS048Услуга

DORMITH 925 сребро обеци, създаден от Опал за жени цвете обеци за жени, мода бижута

BGN 17.00 31.84

DORMITH 925 фунта сребро обетки синтетички опал за жените Цвет stup обетки родиум позлата мода накит DE0178Информации За ПроизводотМетал печат : S925+DORMITHМетал : Стерлинг Сребро.Крај : родиум позлатаГем Тип : Синтетички опалПоставување : Prong поставување,восок settingsНазад Сознание : По цилиндрични спирален приклучокШирина : 10 ммВисина : 10 ммВкупната тежина : 2.20 ГрамаГем ИнформацииБрој на камења : 10Камен Боја : Сина и БелаГлавниот Камен Создавање : Синтетички ОпалКамен Методот На Третман : Топлина ТретираатПакет ИнформацииПакет : Делукс Медиум КутијаКутија Големина : 56mmx54mmx42mmКутија Тежина : 23.80 ГрамаИндикација : АнтиалергискиЗа нас : DORMITH е професионална накит производителот ,ние сме нашиот брендDORMITH...