• Ново
4мм 6мм 8мм 10мм матиран матиран Лабрадорит каменни мъниста САМ без топка за бижута Strand 15 инча на едро!

4мм 6мм 8мм 10мм матиран матиран Лабрадорит каменни мъниста САМ без топка за бижута Strand 15 инча на едро!

BGN 9.00
BGN 12.06
-25 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Добре
Височина На Продукта:
4mm 6mm 8mm 10mm
Номер На Сертификат:
70975002255
Номер На Модела:
G16232
Тип Сертификат:
NGTC
Тип На Метали:
Няма
Централен Камък:
Лабрадорит
Тегло На Продукта:
64g-108g
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
търговска марка:
gem-inside greate your own fashion
да бъдат изработени от:
Лабрадорит
Форма:
Кръг
is_customized:
Yes
Диаметъра На Продукта:
4mm 6mm 8mm 10mm

Те също купуват с този продукт

18 k розово злато инкрустированное естествена яшмой висулка дамски модел капки вода изискани бижута

BGN 428.80

Добредојдовте на нашата продавница !Парична казна Jewery Висок Квалитет 100% природен дијамант на добра волја за управување ве молиме остатокот увери купување!Гем : 100% Природни џаспер Гем Големина : за 11x18mm Гем Тежина : околу 1 кт Материјал : 18 к розово злато Pendant тежина : 2.47 g Пакет : Исклучителна кутија Испорака : во рок од 3 до 10 дена откако ќе се потврди плаќањето Гаранција...

YouNoble Сватбени обици за жени, естествени сладководни перли с 925 сребърни обеци, бижута и аксесоари обеци подарък бял

BGN 16.00 25.28

Име на производ You Noble Свадба обетки за Woemen,Природните Слатководни Бисер со 925 Сребрен earring Накит Додатоци обетки за Подарок Бел Бисер ФормаКопчето Бисер Форма Бисер Големина 67mm Додаток 925 Sterling silver Бисер бојабела / Бисер Одделение АААbrincos,pendientes,порта joia porcelana,порта brincos роса,brincos perolas,brincos де prata,бисер earring,pearl earing природни 925,обетки за жените,earring со бисер,pearl earing природни 925,сребрена бисер

Jemmin Jewelry Finding 925 Стерлинги Сребърни Обеци На Една Кука Унисекс Стерлинги Сребърни Бижута Ухото Куки Обеци Изводи

BGN 4.00 7.78

Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

YIKALAISI 2017 9-10 мм естествени сладководни перли, колиета огърлици за жени 925 сребро перлени бижута за жени е най-добрият подарък

BGN 29.00 56.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко нарачате повеќе,ќе можат да уживаат во забава или попуст!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

HELON Solid 14К (585) Бяло злато през цялата 8-12 мм Полуфинал Mount Biillant реални естествени диаманти, годежни сватбени изискани бижута висулка

BGN 252.00 304.00

2251112618940697 Топла продажба предмети парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеМетал : Цврсти 18 K Бело ЗлатоПечат : 18 K / 750Вкупно Грам Тежина : 1.5 gПоставување : Prong ПоставувањеДолжина : 18mmШирина : 16mmСтил : Капка / DangleЦентар Камен : Не Главниот КаменОблик : ТркалезнаГолемина : 8mm да 12mm ( 10мм )Страна Камења : 100% Вистински Природен ДијамантиБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна Еден НамалиКарат Тежина : 0.05каратноSKU : P20158Сертификат примерок на сопствен објект ќе испратите тука по производ од1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

Jemmin 925 Сребро Мода Син Огнен Опал Пръстени За Жени Горещи Продажба Мода Бижута Елегантни Брачни Халки

BGN 12.00 19.42

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmКамен Материјал : ОпалКоличини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

натурална зелен яспис обеци 925 сребро натурален скъпоценен камък обеци сладки обикновено кръгли момичета дамски официални украса

BGN 60.00 72.00

природни зелени џаспер студ обетки 925 sterling silver природни скапоцен камен обетки Симпатична едноставна круг девојка жените партија накитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

BAIHE Solid 14к White Gold Certified Square cut Engagement Women Office/career Fine Jewelry елегантна уникално Полумонтажное подарочное пръстен

BGN 616.00

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина За:2.6 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Отвори Поставување на Ширина на Врв За:8.78 mm Ширина Дното За:2.65 mm Центар Камен:Не Главниот Камен Форма:Плоштадот намали Големината За:5x3mm & 4.5x2.5mm(2 зрна) Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Singe Намали Вкупно Карат Тежина За:0.27 кт SKU:R20217 W14kУслуга

Натурална Lpais лазур Каменна точка на стълба на разстояние 7 малки каменни кабошонами павиран чакра верига колие с висулка

BGN 26.00 28.48

Природни Lapis Lazuli Stoen Столб Точка Чакра Pendant Поврзани Синџири ЃерданОписи : Материјал Природни LapisБојакако сликиPendant Големиназа 15x45mm pendant / 18 инчи должина синџириПовеќе Деталиќе добиете 5pc ѓерданиЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

J. C за жени / Момичета сватбени аксесоари колие през цялата цитрин и син топаз твърди 925 сребро висулка изискани бижута

BGN 29.00 54.56

Бренд име : J CМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Citrine ,Сини ТопазКамен облик : Тркалезна НамалиГлавниот камен големина : 88ммКамен потекло : ШвајцаријаКамен методот на третман : Не се ТретираПредмети ќе биде предаден во рок од 1 работен Ден по исплата е расчисти помеѓу понеделник до сабота...

BAIHE Solid 14К Rose Gold (AU585) Certified Radiant Wedding Women Сладко / Romantic Fine Jewelry Elegant unique Полуфинал Mount Gift Ring

BGN 299.00 352.00

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина За:1.7 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Prong Поставување на Ширина на Врв За:8.93 mm Ширина Дното За:1.2 mm Центар Камен:Не Главниот Камен Форма:Светли намали Големината За:8 X6mm Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Singe Намали Вкупно Карат Тежина За:0.15 кт SKU:R21269 R14kУслуга

Leige Jewelry Lab Александрит 925 сребро пръстен възглавница кройката скъпоценен камък юни камък раждането на сватбени и годежни пръстени за жени

BGN 133.00 222.40

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8мм Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.76 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Перница Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

С крушовидна форма естествени ruby обеци 18K Gold Rose For Women Party SE0368

BGN 648.00 681.60

Солидна 18 Kt Розово Злато Дијамант Природен Рубин ОбеткиДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.22 ктНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHЦрвено Рубин : ПриродниКарат Тежина : 0.68каратноНамалување на : Круша (4x5mm)Јасност : Многу Добар Метал Тип : Цврсти 18 Kt ЗлатоРоузЗлато Тежина (грами) : 2.21 gСтил : Дијамант & Рубин ОбеткиУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

сладководни перли бели перли и синята пеперуда-брошка FPPJ на едро мъниста природа

BGN 19.20

материјал : слатководни бисер бело и сино пеперуткаоблик : монетаголемина : 910ммве молиме изберете ви се допаѓа боја !природата слатководни бисер ,неговата близина круг ,и лицето има некои природата на самото место и раст вени ,ве молиме да забележите ! sometims можеби не сите се исти како се покаже слика ѓердан !

CLUCI коралов цвят на перлата стриди akoya цветни перли продажба на Едро на цветни кръгли мъниста за бижута 30 бр. 6-7 мм

BGN 142.40

Корални Боја Бисер Остриги akoya skittle бисери на Големо Шарени Круг Монистра За Накит Одлуки 30pcs Опис на Производот Производот ID : WP157 SB Бисер големина : 67mm Бисер Боја : Корални Бисер Облик : тркалезна форма Тежина : 1.5 килограми Забелешка : Еден вистински 67mm круг akoya бисер е поставена во секој остриги...

Jemmin S925 сребро цвят обеци компоненти направи си Сам бижута и аксесоари куки U-образна Crystal бижута

BGN 5.00 8.58

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

8-9 мм естествени сладководни перли на огърлица 6 слоя хипербола сватбената огърлица nearround изискан дамски бижута от сребро с топаз

BGN 928.00

природни свежа вода бисер ѓерданибисер облик : во близина кругбисер големина : 89 MMlenth : 42 CM ние прифаќаме цел било lenthима малку места на површината бисерзаклучување : 925 сребрен со кубни циркониps : сите наши производи е не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 310 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

GQTORCH истинско сребро 925 проба жълто или обеци за жени натурален скъпоценен камък, старинни красиви рози гравирано

BGN 15.00 19.28

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина во производот наслов...

OLOEY Real 925 сребро регулируеми пръстени ретро направи старата модни верига отворен пръстен за жени изискани бижута подарък YMR072

BGN 16.00 22.35

OLOEY Вистински 925 Sterling Silver Прилагодливи Прстени Ретро Направи Стариот Трендовски Синџир на Отворено Ѕвони За Жените парична Казна Накит за Подарок*Предмет : Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен*Прстен Големина : Променливи Во Големина*Тежина : 2.543.31 грам(приближно)

Твърди 14к rose gold дамски годежен пръстен бижута инсталиране на 5x7mm овална кройка пода планина

BGN 230.00 270.40

★Метал : Цврсти 14k Розово Злато Печат : 14k / 585 Вкупно Грам Тежина : 1.3 g Прстен Големина : 6.5 Поставување на Павер & Prong Поставување ★Центар Камен : Нема Mian Камен Облик : Овална Намали Големина : 5x7mm SKU : ROCS048Услуга