• Ново
2017 Нов пристигане украса нов 10шт изкуствена Роза пластмасови цветни глави украса за парти банкети декоративни цветя

2017 Нов пристигане украса нов 10шт изкуствена Роза пластмасови цветни глави украса за парти банкети декоративни цветя

BGN 7.00
BGN 9.58
-27 %
В магазина

Брой продукти


започнете
крајот
НОВИ 10 PCS Вештачки се Зголеми Свила Цвет Глави Декорација за Свадба Партија Банкет Декоративни Цвеќиња
Мојата компанија е основана во 1997 година, кој се наоѓа во стратешка локација, во моментов најголемиот светски стока дистрибутивен центар, од страна на Обединетите Нации, Светска Банка и други меѓународни веродостојни институции идентификувани како најголем светски пазар за меѓународна трговија град на пазарот. Искусни 20 години на развој, нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на пластични делови, како што се растенија, градење на модели, осветлување додатоци, Божиќ додатоци, како и тревникот, ратан, бонсаи и други илјадници стилови. Добредојде на домашни и странски пријатели дојде до цел.
======Производи======
М руда предмети ве молиме кликнете тука :

Подробности

търговска марка:
Морски цветя
Тип:
Роза
Случай:
Ден На Земята
Номер На Модела:
0315
Стил:
Цвете
Изкуствен пластмасов цвете:
Роза
Добър:
Покажи Цвете
Случай:
Сватба
Цвят:
Бял+Зелен Цвят
Мил.:
Цвете Корона
товар:
Безплатна доставка

Те също купуват с този продукт

PE моделиране цветни комплекти лавандула роза декоративни цветя 9branch

BGN 9.00 12.00

Интегритет управување, Али шест години! Ви благодариме за нови и стари клиенти доверба и поддршка на фабриката, месечни и започна 23 специјални производи, ве молиме да гледаат напред кон! (производот се ажурира еднаш месечно, цената важи за месец).2016 година...

10 Главоболие Коприна Роза Многослоен Изкуствени Цветя, В Момента На Докосване На Розови Цветя Сватба Ръчно Букет От Цветя, Домашен Офис, Градина Украса

BGN 26.00 43.44

Карактеристики100% сосема нов.Ве молиме изберете боја и квантитетот што сакате од паѓачкото мени погоре.Материјали : СвилаБукет вкупна должина : околу 31cmЦвет дијаметар : за 4cm10 цвет главиМие и се Чувствуваат Вистински.Цвет матични може да биде свиткана како што треба.Совршен за свадба,забава,посебен повод и дома декор.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Совети : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет Листата : Вештачки Цвеќиња x 10pcs

24 бр. / 1 см изкуствени букети, хартия цветя на сватбени декорации / DIY венец Венец колаж изкуствени цветя

BGN 2.00 2.24

Детали за производотЖица материјали : хартијаГлавата големина : 1 cmБоја : 12Термини : 100% сосема нов висок квалитетУпотреба : дома декорација, свадба декорација, Божик, Нова Година украс, подарок кутијаЗабелешка : поради различни следи и камера светла може да биде мало боја разлика, боја со практични даде приоритет наТопло прашува : дали ние имаме доволно залихи, ве молиме остатокот увери купување...

Горещи продажба Dray отрасли на американската село начална натурален декоративни стъклени бутилки стрелба подпори САМ бастун покритие ратан топката

BGN 16.00 18.88

Спецификација за производ : Име : Американски земја природна боја на стакло декоративни реквизити DIY снимање трска трим ратан топкаБоја : ПрироднаТопло прашува : прирачник за плетење, некои места не се многу pefect, ве молиме да се разбере.Добредојдовте на нашата продавница, ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда ако сакате да се направи ГОЛЕМА цел...

Изкуствена Коприна цвете Сватбен декор на Хортензия роза, божур сърце на дизайн за сватбената арка квадратен палата ъгли декоративни Flore

BGN 52.64

Вештачка Свила Цвет Свадба Оркестарот Hydrangea Peony Роза на Срцето дизајн за Свадба Лак Плоштадот Павилјон Аглите Декоративни FloreБренд : JAROWNматеријали : свила цвет + пластични листовиБоја : како на сликата покажуваМерење(за) : Вкупна должина : 45 cmширина : 45смПакетот вклучува : 1 * 45(L)*45(W)cm срцето цвет дизајнАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина...

пресована цвете за обеци зелено-черен папрат пресовани сушени цветя безплатна доставка 1 опаковка / 10 торби(100шт)

BGN 29.00 29.10

притиснат цвет за обетки Зелена Црна папрат притисне сушени цвет слободни пратката 1 пакет / 10bags(100pcs)Спецификација : А Ова е Вистински Цвет, нема иста форма секој компјутер во светот...

Дължина 250 см, изкуствена коприна моделиране катерене лозя Зелен лист бръшлян ратан за дома бар ресторант украса

BGN 92.80

Опис100% Сосема нов ,не се користиМатеријал : Висок квалитет на свила и пластикаДолжина : околу 2,5 MГолемина на листот : за 4cmБоја : како на сликата прикажани ,Количина : 60 парчиња(околу 150 метри долго)Вештачка свила вирџинија creeper,за голема свадба, градина, дома, во ресторан и канцеларија декорација ,додадете shinny за вашата соба ,тоа е исто така просторен подароци за вашите Пријател !

10 бр. / 3 см изкуствена коприна малки чаени прицветници цветя, сватбена украса на дома САМ венци подарък кутия за бижута моделиране на цветя

BGN 2.00 2.05

Детали за производот име на Производ : мали чај bud Услови : 100% нов и висок квалитет, Големина : 3 cm Материјали : свила Боја : 9 бои за Употреба : свадба, дома, роденден цвеќиња, цвет фестивал, сцена на изгледот, DIY декорација цвет...

Йо-чо мода китайски стил Червен ликуващ китката корсаж гривна сватба на бала нощ нежна boutonniere ръчно изработени Всички гости

BGN 9.00 12.64

ИО ЧО Мода Кинески Стил Црвениот Jubilant Зглоб Corsage Хривнија Свадба, Матурска Партија Деликатна рачно изработени Boutonniere Сите ГостиПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage , ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.цената е за вкупно 1 парче рачен или corsageЗабелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

Големи цветни изкуствени тъкани честит цвете на главата с игла еластичен кабел, цветен венец на главата, Роза брошка, сватбени китката corsages

BGN 22.00 26.37

Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од alibaba Група...

12 бр./лот изкуствени цветя, череша моделиране Копринени цветя сам венец материал на булката китката цветя за сватба цвете за декорация

BGN 3.00 3.04

The детали за производотИме на производ : цреша цвеќињаБоја : 100% нови, високо квалитетниГолемина : 2 cm во diam...

Новост 2017 година 100 бр./лот 7 см златен прах, пяна розови глави реално докосване направи си САМ сватбена маса централните нови целувки балони за сватби

BGN 14.00 14.38

2015 година Нови 50pcs / многу 7cm Злато во Прав Пена Зголеми Глави Реалниот Допир DIY Свадба Маса Centerpieces Нови Бакнување Топки За СвадбиПЛАЌАЊЕНие прифаќаме Alipay,Кредитни Картички,Western Union, навремени Банкарски Трансфери,Офлајн Плаќање (Bankransfers)ПОВРАТНИ информации1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2) Вашите позитивни повратни информации е многу важен за нашиот развој на бизнисот.Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас.3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе преговара со вас да го реши проблемот .

10шт изкуствена борова игла лист, листа, клони, Цветя за сватба начало празници място на провеждане бижута направи си САМ букет Making

BGN 35.00 43.18

Вештачко цвеќе,одлична за свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорацијаСостојба : 100% Должина : 30cmМатеријал : ПластикаКоличина : 10pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

20pcs 40 cm дължина на запазените видове лавандула Цветя за занаяти подарък материал, аксесоари, декорации на Цветя оркестрация направи си САМ

BGN 19.00 23.98

Тие се одлични за свадба,забава,домашна декорација,цвет занает,и други DIY проект.Количина : 20pcsДолжина : 40cmЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Dcorations за сватби тъмно зелена детелина изсушените листенца на цветя занаяти подарък карти украса 120 бр

BGN 20.30

Темно Зелена Боја Shamrock Сушени Цвет Petal Занаети Подарок Картичка Декорација За ПразнициОпис : Цвет Име Shamrock, Темно Зелена Цвет Големина 2 CM Бренд Име DFOne PlГлавен Материјал Притисне Цвет, Точно Растенијата Одговара на Толпата Деца, Жени СезонаПролетта,Летото,Autum,Зима Повод Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Нова Година, Дипломирањето, Monther ден, Денот на Таткото, април Будала Ден Велигден, Назад на Училиште, Кинеската Нова Година, за Денот на планетата Земја и Така натаму MOQ 120 Pcs Samlple Пати 13 дена Масовно Време Постојните боја, 2 дена...

Безплатна доставка 240 см изкуствена коприна Зюмбюл цвете венец стенен завод за сватбеното парти декорация на дома градина CRS-92

BGN 13.00 13.60

Бесплатен Превозот 240 CM Вештачка Свила Hyacinth Цвет Гарланд Ѕид Виси Фабрика за Свадба Партија Дом Градина Декорација CRS92Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетДолжина : Околу 94inch (240cm) Секој Гарланд Има 7 компјутери Цвеќиња и Индивидуалните цвет Големина е 12cm ДолжинаМатеријал : Ткаенина & ПластикаКарактеристики : Вештачки виси цвеќиња, добро направени и vibrantly обоени, изгледа реално се допаѓа.Сите цветови се изработени од одлични свила за да бидете сигурни висока сличност.Лесно да се чисти, ве молиме сува тоа во место избегне директна сонце.На petal може да падне во транзит,ве молиме да не грижете се,постојат многу приклучоци во гранка ,можете да растение е добро од себе,тоа нема да влијае на убавината или нормален useage.Имајте на ум 1 : бојата може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор.Забелешка 2 : Купувачот треба да се одговорни за било каква вредност и сопствени должност ако постои.

30 бр. Paded Короната апликация на сватбени декорации кукла много се смесват в насипно състояние B251

BGN 4.00 4.78

100% Сосема Нов.Материјали : Grosgrain ЛентаБоја : Жолта,Зелена,Морнарица,Розова,FuschiaГолемина : 30x30mm (1.2x1.2")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченКоличина : 30 компјутери / Пакет ве молиме ни email на трговија на големо цена, ако сакате повеќеЉубезно ве молиме да ја посетите нашата продавница категорија Appliques да најдете повеќе стилови

10шт скъпа тапицерия Рипсено Лента панделки за цветя апликация Сватбен декор B248

BGN 4.00 5.58

100% Сосема Нов.Материјали : Grosgrain Лента,ТримБоја : Бела,Зелена,Црвена,Виолетова,Розова,FuschiaГолемина : 50x40mm (2x1.6")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченКоличина : 10cs / Пакетот (Ако изберете Микс,ќе добиете количина за секоја боја во просек) ве молиме ни email на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Appliques да најдете повеќе стилови

Йо-чо елегантен червен лилаво сватба Deoration брак Роза китката corsages ръчно изработени цветя на сватбата младоженецът китката цветя на бала нощ

BGN 10.00 13.92

ИО ЧО Домот Црвено Виолетова Свадба Deoration Брак се Зголеми на Зглобот Corsages Рака Цвет Булчински Младоженецот Зглоб цвеќиња Дипломирањето ПартијаПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage , ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.цената е за вкупно 1 парче рачен или corsageЗабелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

10 бр. шифоновая Лента Лука на цветя / Dot бутон апликация кукла Навальные партия DIY Занаятите B256

BGN 4.00 4.78

100% Сосема Нов Материјали : Chiffon Боја : МИКС Големина : 31x31mm (1.22 X1.22")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченКоличина : 10pcs / Пакет ве молиме ни email на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Appliques да најдете повеќе стилови

Bird ' s nest изкуствени растения венци украса врати за сватба цвете начало декор сватбена кола бижу цвете

BGN 30.00 31.84

Опис На ПроизводотПтица гнездо вештачки растенија венци вратата декорацијаСостојба : 100% НОВИматеријал : Вештачко цвеќеБоја : како на сликатадијаметар : 33cmАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина...

2.4 M * 2.4 M Wedding Flower Wall Rose & Hydrangeas flower background wedding stage decoration including flowers and pipe stand

BGN 894.40

Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

100 бр. /лот изкуствен мини балон рози букет 2017 сватбеното тържество САМ син фалшиви Рози от изкуствени цветя приятелка

BGN 13.00 18.70

Опис : 100 Компјутери / МногуАко изберете една боја, на 100 парчиња на вештачки цвеќиња ќе биде иста боја базираше на вашиот избор на боја; Ако сакате мултибоја цвеќиња, можете да изберете ова, и ние ќе ви испратиме повеќе бои faux цвеќиња.Кога ќе го поставите цел, може да ни остави порака за боја сакате.

60шт Златни мини край сатен лента цветя, панделки подарък занаят сватбена украса B263

BGN 8.00 9.58

Искрен Продавачот Најдобар КвалитетНајниски Цени Брза ИспоракаВи благодариме за гледање Среќен лента изработката!ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МОЈОТ АУКЦИЈА И УМ СЛЕДАТ ИНФОРМАЦИИ!!!Мини Сатен Лента Цвеќиња Лакови Подарок Занает Свадба Декорација Upick RB162Големина : 31x28mm (1.2x1.1") околуБоја : како на сликата боја (како на различни Екран, па боја ќе биде малку различен.Ви благодариме за разбирањето)Количина : 60pcs / Пакет