• Ново
60 бр малки рози копринени цветя имитация на цветя червено фалшиви ръчно 1 Венец цветя, букети / 6 части

60 бр малки рози копринени цветя имитация на цветя червено фалшиви ръчно 1 Венец цветя, букети / 6 части

BGN 6.00
BGN 7.30
-18 %
В магазина

Брой продукти


Caractéristiques :
Lmaterial : јп, Bulles минато (passй)
: Décoratif, ornement, bricolage vous carte оу boîte де cadeau.
Lcolor : 7 couleur comme ла слика
Lsize, fleur taille : environ 2.5 cm, longueur де ла tige : environ 8 см
Lpacking : 60 компјутери/букет 10bouquet/sac

Подробности

Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Копринени Цветя
Номер На Модела:
НОВО
търговска марка:
zhemaodiainuo
Случай:
Сватба
Стил:
Цвете

Те също купуват с този продукт

Сватбен Ден Роза Булчински Букет От Ръчно Изработени Цветя Изкуствен Кристал Украса На Булката С Цветя Сватбени Букети

BGN 12.00 19.60

Свадба Ден Роуз Свадба Букет рачно изработени Цветови Вештачки Кристал Декорација Невестата Држи Цвеќе Булчински Букети Големина : за 24*18cm(H*D) Материјал : PE+Лента+Кристал Пакет : 1 * Булчински Букети Боја : Црвена, бела,розова,темно сина,светло сина,виолетова,трева зелена,бела се Применуваат за : свадба,подароци За Испорака : 1.Ние ќе брод од редот рок од 48 часа по добивме вашата исплата...

1 бр. / лот 6 см топката-цвете венец розата е цвете от коприна Кала букет шапка на цветя, Цветя за сватба, украса на цветя на гръдния материал

BGN 0.91

ставка описколичина : 1 bucбоја : опционалницвет со дијаметар од прибл 2.3 инчен (6 CM)Материјали : свила цвеќињацвет со дијаметар од прибл...

Гореща 60шт красотата вихрушка сатен лента розата е цветето на плавателни съдове сватбена украса A036

BGN 3.17

Количина : 60pcsГолемина : 20mmБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

Евтини 20 ярда от коприна и злато изкуствен розов лист листа от лоза за сватбена украса листа ръчно изработени плавателни съдове венец САМ аксесоари

BGN 5.12

Услови : 100% Нови Материјали : СВИЛА Должина : : 20 милиони Бои : златна ,сребрена Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација Цел international express транспорт режим1) $6 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот2) $100Нашите предности : 1...

Изкуствена Коприна Диви Рози Цветен Букет Сватба Обзавеждане На Дома Фон Природа Снимка Украса Безплатна Доставка

BGN 14.40

Вештачка Свила Диви Рози Цвет Букет Свадба Дома Мебел Позадина Сценографијата Фотографија Декорација Бесплатен ПревозотМатеријали : Свила,пластичниOveral Висина : околу...

1 бр изкуствени цветя череша Пролет източване на праскова цвете конец от коприна изкуствени цветя, дърво за сватба, украса на дома

BGN 4.78

Опис На ПроизводотВкупната должина : 125130cmЦвет глава дијаметар:45cm6 гранкидруги опис : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакет.Кога ќе го добиете производот, исправи тоа! Тоа нема да влијае на појавата!Можеби малку цвет заспивам за испорака, само приклучете се на гранки...

Специалност Глициния Chlorophytum (3 стъблото / нещо) 140см / 55.12 дължина на изкуствени глициния лоза за сватбени централните части на

BGN 53.00 81.54

Објектот информации : свадба и дома декорација на цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикабоја : белавкупна должина : стан...

Диаметър 28 см изкуствен PE LOTUS LEAF САМ Wedding Home Pool Decoration Water Лили green Leaf Доставки Безплатна доставка

BGN 86.40

Карактеристики : 100% сосема нов Можат да се користат за декорација на домот аквариум поставени разубавувањето Создаде многу реален ефект во аквариум уредување Лесно да се чисти и стабилна во вода, да не исчезнат Нетоксични, безбедно да се користи Материјал : Ева пластични Дијаметар : прибл 28cm( имаме 10см / 13cm / 17cm / 28cm / 40cm / 60см во парк)Пакет се вклучени : 1 x Вештачки аквариум lotleaf

18pcs Sweet Acacia Farnesiana Flower Dryed Flower For Wedding Party Home Hotel Decoration направи си САМ букет проект аксесоар

BGN 24.00 30.38

Тие се одлични за свадба партија,дома декорација,цвет занает,и други DIY проект.Должина : 50cmКоличина : 18pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

50шт евтини изкуствени цветя, коприна слънчоглед главата ръчна изработка на сватбен автомобил, украса scrapbooking САМ венец подарък кутия фалшив цвете

BGN 3.00 3.65

ДОЛАРИ 2.35 Состојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал:свила цвет Боја : Како на сликата покажува...

5шт 2 метра Глициния гирлянда цветя за сватба, празник, парти за Рожден Ден на Baby Shower място на провеждане виси украса

BGN 26.00 31.98

Тоа е одлично за свадба,забава,бебето тушеви,празници,било прослави и посебен ден.Состојба : 100% Сосема нов.Должина : 2.1 метриМатеријал : Пластични&СвилаБоја : како на сликатаКоличина : 5 компјутериЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

100шт Голям Коприна Слънчоглед ръчно изработени от изкуствени цветя главата сватбена украса САМ венец подарък scrapbooking занаят, фалшиви цветя

BGN 17.00 17.57

Ве молиме обележите овој магазин, секоја среда 1012 часот Жешки предмети имаат екстра голем попустСостојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријали : Свила и ПластикаБоја : Како на сликата покажува.Големина : 6.5 x 6.5 см (1cm=0.4 инчи)Пакетот вклучува : 1 многу (100 компјутери )Употреба : се роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација!DIY!Answer : ___________________________ Note : Поради различни следи и камера светла може да предизвикамало боја разлики, главно во вид на сите бои.Ние гарантираме дека изглед,целосно во согласност со сликата.Цел Известување За Испорака : 1...

12 бр./лот мини-книга Роза, ръчно изработени от изкуствени цветя, букет сватбени декорации DIY венец подарък scrapbooking занаят фалшив цвете

BGN 1.04

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Имаме сите видови на цветни stamen.повеќето од нив имаат во парк.Па само да стапите во контакт со нас...

4 мм (60 mm) 1000 бр. / лот изкуствени цветя тичинки цветя тичинки за цветя тичинки чукало торта сватбени декорации DIY аксесоари J3040

BGN 7.00 7.98

Материјал : stamenГолемина на : Прибл : 4x60mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Количина : Ќе добиете 1000pcs / многуПревозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

10 бр./лот 20 см сватбени копринени целувки цвете топката украса на маса централна пластмасов празник цвете за декорация парти

BGN 128.00

Име : 20cm кол бакнување цвет топкаПакување : 10pcs / број / пакетБоја : како на сликата покаже сите слика 100% во вид на снимањето,ако постои боја разлика помеѓу вистински стоки и слики,ве молиме според вистински стоки боја.Ако у треба мешавина боја,ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат боја број во ur цел порака.

Диаметър 60 см голям размер изкуствена имитация на лотосов цвят за сватбената украса на дома (червен розов лилаво, оранжево, бяло)

BGN 310.40

Карактеристики : 100% сосема нов Можат да се користат за декорација на домот аквариум поставени разубавувањето Создаде многу реален ефект во аквариум уредување Лесно да се чисти и стабилна во вода, да не исчезнат Нетоксични, безбедно да се користи Материјал : Ева пластични Дијаметар : прибл 60смПакет се вклучени : 1 x Вештачки аквариум lotusAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

(Може да се смесва цвят )8 бр. / лот сватбени декорации на Рози от изкуствени цветя романтична дата САМ страна изпращане на рози от Коприна цветен букет

BGN 15.98

Детали за производот : Материјал : Свила цвеќиња & Пластични Цвет Матични 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Убава Зголеми цвет одговара на Вашата Свадба & Партија & Home & Банкет Декорација...

Безплатна доставка.Диаметър-14 сантиметър височина-24см, Континентален желязна Птичья клетка за декоративни прозорци украса сватбена малка клетка.Класически

BGN 24.00 39.20

Големината на дијаметарот е 14cm,висок е околу 24cmАко ви треба 1 сет(1 голема и 1 мала еден),Pls кликнете : Ако ви треба set as под пик,pls кликнете :

30шт изкуствени цветя за дома, сватбени декорации и аксесоари евтини копринени череши САМ венци шаферките прическа

BGN 2.00 2.38

Состојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : крпа Боја : Како на сликата покажува Цвет Големина : 2.53cm (1cm=0.4 инчи) Пакетот вклучува : 1 lot =30pcs Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација! Забелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои.

Диаметър 29 см моделиране изкуствена коприна цвете лотос плаващи водни цветя за Нова година у дома сватбени декорации за доставка

BGN 169.60

Карактеристики : 100% сосема нов Можат да се користат за декорација на домот аквариум поставени разубавувањето Создаде многу реален ефект во аквариум уредување Лесно да се чисти и стабилна во вода, да не исчезнат Нетоксични, безбедно да се користи Материјал : Ева пластични Дијаметар : прибл 29cmПакет се вклучени : 1 x Вештачки аквариум lotusAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Flone Изкуствени Цветя Моделиране Зелен Паричен Виси Ратан Лоза Ye Teng Money Plant За Домашен Интериор На Двора

BGN 4.78

Flone Вештачки Цвеќиња Симулација Зелена Пари Растенијата Виси Ратан Лозата Вие Teng ПариФабрика За Дома Двор ОркестаротБренд : FloneЦвет Име : Симулација На РастенијатаСтил : РастенијатаМатеријал : Plastice РастенијатаПовод : Свадба,Забава,ДомашнаБоја : Како Се Покаже Во СликаВкупна должина : Околу 90cmПакетот вклучува : 1* 90cm Симулација на РастенијатаАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкони така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените,Денот на благодарноста, за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате, или на друго место ќе превозот по случаен изборВе молиме проверете ја големината и бојата внимателно пред да го купат...

(144 бр./лот)2 см многоцветен PE Rose Foam мини изкуствена коприна на цветя букет плътен цвят / сватбени декоративни цветя, венци

BGN 8.00 8.93

Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...