• Ново
Маргаритка цветни глави 100шт 3.5 см сладки цветя 10 цветя за сватба на Коледно парти Начало флорални декорации

Маргаритка цветни глави 100шт 3.5 см сладки цветя 10 цветя за сватба на Коледно парти Начало флорални декорации

BGN 8.00
BGN 12.62
-37 %
В магазина

Брой продукти


Објектот информации : вештачко цвеќе глави
Материјал : ткаенина, пластични
Цвет е дијаметар : околу 3,5
Состојба : нова
Ве молиме имајте во предвид Почитувани купувачи, ние задолжен обичај clearence на извоз во нашата земја,
и треба да се справи со сопствени clearence на увоз во вашата земја. Ви благодариме.
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со производот, можете да ги врати за нас, но треба да
плати за товар.
Ако предмети беа скршени во текот на транспортот, ве молиме да ни го покаже слики од
скршени оние, тогаш ние може да ви ги испрати предмети повторно.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи, ние сме навистина те ценат ако ти се остави нас
позитивни повратни информации. Ви благодариме. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме
слободни да ме контактирате пред лоша вест доаѓа до мене, јас ќе се обидам во моја моќ за да ве задоволи.
Ви благодариме за вашето разбирање однапред.

Подробности

Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Маргаритка
търговска марка:
цзюменя
Цветен Стил:
Цвете Корона
Класификация:
Изкуствени Цветя
Номер На Модела:
3.5 см
Случай:
Сватба
Материал:
Пластмаса
Стил:
Цвете
Диаметър на:
3.5 см

Те също купуват с този продукт

10 бр./лот коприна 7.5 см Гербер изкуствени цветя за сватба начало Маргаритка украса Mariage Флорес дрехи шапки, аксесоари, цветя

BGN 2.00 2.42

Цел над $ 100 слободен за да испратите ЕМС ви благодариме да се купиВе молиме обележите овој магазин, секој вторник 1012 часот...

Диаметър 29 см моделиране изкуствена коприна цвете лотос плаващи водни цветя за Нова година у дома сватбени декорации за доставка

BGN 169.60

Карактеристики : 100% сосема нов Можат да се користат за декорација на домот аквариум поставени разубавувањето Создаде многу реален ефект во аквариум уредување Лесно да се чисти и стабилна во вода, да не исчезнат Нетоксични, безбедно да се користи Материјал : Ева пластични Дијаметар : прибл 29cmПакет се вклучени : 1 x Вештачки аквариум lotusAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

10 бр. / по-подаръци за Нова година изкуствени цветя аналогови чаени листа от роза цвете за декорация Цвете корона САМ аксесоари.

BGN 1.07

Проектот спецификацииБренд Име : VINAMITТип : флорални Декоративни венец, нараквица цвет, headdressМатеријали : СвилаМодел : J81Количина : 1lot / 10pcsЦвеќиња Категорија : Вештачки цвеќињаПрилики : бракот, дом, партија, канцеларија на животната средина, хотели, куќи за гостиСтил : new roseБоја : различни бои се опционалниТип : Розаопис на производот

Free shipBride holding flower топка 40cm*4бр New arrival 2015 wedding kissing flower топка party decoraion Hotel Arcade ornaments

BGN 240.00

40cm Високоодделение дебелина на Виткање рози+Ѕвездена трева свадба бакнување цвет топка невестата букет decoraion Хотел Аркадна украси Материјал : сурова свила + пластична топка багажник, Цвеќиња за резолуцијата виткање рози, добра навивам моделот на Доменот : се применува на семејството, балкон, центар настани декорација, свадба декорација, отворено и многу други прилики! Постојат и други големина на располагање,надвор кол.15cm,17cm,20cm,25cm,30cm,40cm,50cm,60cm,80см,100cm,150см,120cm,ве молиме контактирајте со нас ако имате потреба од нив.15,17,20,25,30,40,50,60 ( cm) пластични внатрешна багажник70 см , 80 см , 1 m , 1.2 m , 1.5 м , 1.8 m и 2 м засилен внатрешна багажник( Забелешка : Ова спецификација е надворешниот дијаметар на готовиот урда , заедно со цвеќиња , о, прирачник за мерење , вистинската големина на мала 2 cm , умот внимателно шут .) [Забелешка] : 1, со цел да се олесни породување, ние ви даде добар брод е вклучен во semicircle урда, по добивањето на две hemispheres на вашиот задник да се откажам; 2, цвет глави се држат до нас по издавање, превозот процес ако исклучено, ве молиме одете на приклучок во.

5шт 2 метра Глициния гирлянда цветя за сватба, празник, парти за Рожден Ден на Baby Shower място на провеждане виси украса

BGN 26.00 31.98

Тоа е одлично за свадба,забава,бебето тушеви,празници,било прослави и посебен ден.Состојба : 100% Сосема нов.Должина : 2.1 метриМатеријал : Пластични&СвилаБоја : како на сликатаКоличина : 5 компјутериЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

1 бр. / лот 6 см топката-цвете венец розата е цвете от коприна Кала букет шапка на цветя, Цветя за сватба, украса на цветя на гръдния материал

BGN 0.91

ставка описколичина : 1 bucбоја : опционалницвет со дијаметар од прибл 2.3 инчен (6 CM)Материјали : свила цвеќињацвет со дијаметар од прибл...

18pcs Sweet Acacia Farnesiana Flower Dryed Flower For Wedding Party Home Hotel Decoration направи си САМ букет проект аксесоар

BGN 24.00 30.38

Тие се одлични за свадба партија,дома декорација,цвет занает,и други DIY проект.Должина : 50cmКоличина : 18pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Мини ръчно изработени от сатен Роза headwedding scrapbooking украса смесени цветовете на малко цвете роза шевни аксесоари за доставчици

BGN 2.00 2.46

Сосема нов и hihg квалитет.Голема DIY applique за вашиот headband,клипови,hairband или на вашата облека.Секоја торба вклучува 100 се зголеми лента украси во различни бои.Не постои бенд или клип на лента.Материјал : ПолиестерБоја : Како на сликите покажуваатГолемина : 1cm * 1cm / 0.39" * 0.39"Answer : ___________________________ Note : *Постојат неколку бои во секоја торба,тие ќе се меша и се испраќаат по случаен избор.*Упатство за мерење,ве молиме овозможи 3мм грешка.*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Пакетот вклучува : 100 Компјутери Се Зголеми Лента AppliquesДобредојдовте на нашата продавница!За ПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Гореща 60шт красотата вихрушка сатен лента розата е цветето на плавателни съдове сватбена украса A036

BGN 3.17

Количина : 60pcsГолемина : 20mmБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

11 цвете сапун цвете ръчно изработени цветя подарък кутия на Ден, Свети Валентин, Коледа подаръци за рожден ден, романтична сватба с вана сапун цвете

BGN 27.00 29.73

【Име】: 11 цвет сапун цвет рачен цвет подарок кутија Денот на Вљубените Божиќ роденден подароци романтична свадба партија бања сапун цвеќиња【Материјал】: сапун цвет【Големина】: околу 19*19*27cm【Пакет】: 1 buc / set(Букет + кутија)【Се применуваат за】: фестивали, свадби, Денот на Вљубените...

(Може да се смесва цвят )8 бр. / лот сватбени декорации на Рози от изкуствени цветя романтична дата САМ страна изпращане на рози от Коприна цветен букет

BGN 15.98

Детали за производот : Материјал : Свила цвеќиња & Пластични Цвет Матични 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Убава Зголеми цвет одговара на Вашата Свадба & Партија & Home & Банкет Декорација...

200pcs/400head мини фалшиви плодове стъклени плодове изкуствен гранат червен черешов букет тичинки коледни декоративни двойни глави

BGN 13.60

Услови : 100% Нов Материјал : Stame Глави големина : 1.1 cm пакет : 200 PCS / 400 Глави Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација1) $10 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот(Amercian клиенти ќе бидат испратени купи epcaket)3) $100Еден Куп имаат две бери, па 200pcs = 400 главиНашите предности : 1...

Нови независимата крем+бял изкуствен сватбени букети Crystal булка булчински букети цветя за сватбена декорация

BGN 44.00 46.37

Најновите пристигна крем+бела вештачки свадба букети кристал bridemaid свадба букети за свадба декорацијаМатеријал : Сатен Цвет, Кристално НакитЗа фестивалот : свадба, Нова Година, Божиќ, Денот на Вљубените Фабрика за Продажба...

10 бр./лот 20 см сватбени копринени целувки цвете топката украса на маса централна пластмасов празник цвете за декорация парти

BGN 128.00

Име : 20cm кол бакнување цвет топкаПакување : 10pcs / број / пакетБоја : како на сликата покаже сите слика 100% во вид на снимањето,ако постои боја разлика помеѓу вистински стоки и слики,ве молиме според вистински стоки боја.Ако у треба мешавина боја,ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат боја број во ur цел порака.

1 бр изкуствени цветя череша Пролет източване на праскова цвете конец от коприна изкуствени цветя, дърво за сватба, украса на дома

BGN 4.78

Опис На ПроизводотВкупната должина : 125130cmЦвет глава дијаметар:45cm6 гранкидруги опис : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакет.Кога ќе го добиете производот, исправи тоа! Тоа нема да влијае на појавата!Можеби малку цвет заспивам за испорака, само приклучете се на гранки...

Безплатна доставка на 5 бр. / лот изкуствена коприна цвете роза чай букет венец scrapbooking сватба САМ декоративни цветя материал

BGN 1.79

Повеќе од 100 $, Бесплатен Превозот Со ЕМС / DHL Производи имате прашања, ве молиме контактирајте со нас Детали за Производот боја : како фотографија покаже Материјали : свила Количина : 5pcs Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат да се реши! Поради различни следи и камера светла може да causelight боја разлики Производ вистински фото Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи за гостите, само да гледаат напред кон следната можност за соработка Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

Gscrafts 35 бр. декоративни салфетки pom британците се смесват цвят цветни топки пискюл за сватба, украса на дома

BGN 15.98

Име : DIY Хартија цвет топкаГолемина : 6inch(15cm)Материјал : ткиво хартијаБоја : 28 боиПакување : 35 КОМПЈУТЕРИ во 6'(15cm)Можете да изберете било бои,ве молиме оставете ме порака за боја,или ќе ви испрати мешана боја.