• Ново
10шт фалшиви европейски хортензия със зелен лист цвете моделиране хортензия за дома, декоративни цветя, сватбени централните части на

10шт фалшиви европейски хортензия със зелен лист цвете моделиране хортензия за дома, декоративни цветя, сватбени централните части на

BGN 66.00
BGN 84.80
-22 %
В магазина

Брой продукти


Објектот imformation : свадба & дома декоративни цвет
Состојба : нова
материјали : пластика & ткаенина
вкупна должина : стан. 44cm
цвет главата големина : стан. 14-15cm
вазна не вклучуваат
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање, како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Зачувам, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com 2-4 дена www.tnt.com 5-10 дена www.ems.com.cn 5-10 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Подробности

Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Хортензия
Номер На Модела:
44см
търговска марка:
цзюменя
Цветен Стил:
Цвете Клонка
Класификация:
Изкуствени Цветя
Случай:
Сватба
Материал:
Пластмаса
Стил:
Цвете
обща дължина:
44см
Състояние:
чисто нов
Материали:
плат и пластмаса
Добър:
Покажи Цвете
Име:
изкуствена хортензия

Те също купуват с този продукт

1 връзка Коприна изкуствени цветя, розов Гербер за тържества Страна на къщата градина обществени места на фестивала декор

BGN 8.00 11.98

1 Куп Свила Вештачко Цвеќе Розова Gerbera одговара Прослави Партија Дом Градина Јавни места ОркестаротСтавка ДеталиСпецификации Цвет Тип : Gerbera Материјали : Свила Боја : Розова Букет Целокупната Heigh : 27cm / 10.6(во) Букет Целиот Дијаметар : 20cm / 7.9(во) Цвет Глави Висина : 8cm / 3.1(во) Цвет Глави Дијаметар : 10см / 3.9(во) Секој Букет Вклучи 5 Гранки Цвеќиња Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

Примитивни пълнители чашата и потпури листенца сухи цветя декоративна ароматна батанические цветя Саше тамян френска лавандула

BGN 36.78

1 Најдобар потпури снабдувачот во Кина со своја фабрика Сите се природни елементи со боја на умирање.2...

1бр сватбени декорации на цветя и венци от изкуствени цветя сам фалшиви зелени растения с ваза за вашия домашен офис парти декор

BGN 7.00 7.98

1pc свадба декорација цвеќиња&венци Вештачки Цвеќиња diy Лажни Зелени Тенџере Растенија за Домашна канцеларија на партијата Декор важно : ова е добар подарок за канцеларија,дома,на фестивалот партија,среќен роденден,и така натаму...можеби ќе треба на сите времиња.Почитувани, ве молиме бидете сигурни да проверите вашата нарачка со адреса и телефонски број.ако ви се од руски,ве молиме наведете вашето име и презиме.12pcs остава HIGHT : 300мм / 380 MM нето тежина : речиси 120g(со вазна) материјали : стп пластика

Weding украса сушена натиснете дъх на детето цвете смесен цвят на Едро безплатна доставка на 72 броя

BGN 28.30

Weding декорација сушени притиснете бебето здив цвет Мешана Боја на големо бесплатна испорака 72 КомпјутериОпис : Име Weding декорација сушени притиснете бебето здив цвет Мешана Боја на големо бесплатна испорака 72 Компјутери Големина 46 СМ Боја 9 Различна Боја...

50 бр./много малки изкуствени плодове, плодове на боровинки тичинки с дръжка фалшиви цветя череша тичинки САМ занаят scrapbooking аксесоар

BGN 2.00 3.63

50 Pcs / многу Вештачки мали Овошје, Бобинки Боровинки Stamen со матични лажни Цвеќиња цреша Stamens DIY занает scrapbooking додатокМатеријал : Пена / ПластикаДијаметар : 1cm, Целата должина : 5.8 cmПакетот вклучува : 50 PcsAnswer : ___________________________ Note : Ова бобинки се мали, ве молиме да имаат блиску изгледаат на големинатаОткако ќе се соберат

10 бр. / 3 см изкуствена коприна малки чаени прицветници цветя, сватбена украса на дома САМ венци подарък кутия за бижута моделиране на цветя

BGN 2.00 2.05

Детали за производот име на Производ : мали чај bud Услови : 100% нов и висок квалитет, Големина : 3 cm Материјали : свила Боја : 9 бои за Употреба : свадба, дома, роденден цвеќиња, цвет фестивал, сцена на изгледот, DIY декорација цвет...

20pcs 40 cm дължина на запазените видове лавандула Цветя за занаяти подарък материал, аксесоари, декорации на Цветя оркестрация направи си САМ

BGN 19.00 23.98

Тие се одлични за свадба,забава,домашна декорација,цвет занает,и други DIY проект.Количина : 20pcsДолжина : 40cmЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Йо-чо елегантен червен лилаво сватба Deoration брак Роза китката corsages ръчно изработени цветя на сватбата младоженецът китката цветя на бала нощ

BGN 10.00 13.92

ИО ЧО Домот Црвено Виолетова Свадба Deoration Брак се Зголеми на Зглобот Corsages Рака Цвет Булчински Младоженецот Зглоб цвеќиња Дипломирањето ПартијаПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage , ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.цената е за вкупно 1 парче рачен или corsageЗабелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

Сватба Deccration изкуствени цветя изкуствена коприна фалшиви череши цветя за сватбен букет на Коледно парти Начало Декор p20

BGN 3.00 3.76

Свадба Deccration Вештачко Цвеќе Faux Свила Лажни Цреша Цвет Булчински Букет Божиќ Партија Дома Декор p20Спецификации : Класичен убава и високи реални изглед...

120шт мини пресовани сушени Гаур Линдхеймери цветя за сватбени партита Начало висулка колие занаят САМ аксесоари

BGN 25.00 31.98

Одличен материјал за DIY проект,тие се во врска од 13 до 15 различни цветови и лисја измешани заедно,тие се испраќаат од страна на случаен избор,можеби тоа ќе не се исти како слики...

6шт голям органза лента за панделки за цветя 60 мм тайна сватба B254

BGN 5.00 6.38

100% Сосема Нов.Материјали : Organza ЛентаБоја : како на сликата бојаГолемина : 6 CM(2.4")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченКоличина : 6 компјутери(Ако изберете Микс,ќе добиете 1pc по боја) ве молиме ни email на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Appliques да најдете повеќе стилови

Минойские дантелени цветя пресовани цветя подаръци естествени Истински образци на растения за декорация на нокти / скъпоценни камъни 1 опаковка / 10 торби(120 бр.)

BGN 26.70

ОЕМ Бела Чипка DIY Притисне Цвеќиња Декорација Материјал За Home / Партија УкрасиОпис : Име Бела Чипка DIY Притисне Цвеќиња Декорација Материјал За Home / Партија Украси Големина 22.5 CM Боја Бела, Сина, Виолетова,Црвена Роза,Портокалова,Зелена Пакување Бел картон со запечатена Пластична кеса...

5шт зелени изкуствени палмови листа моделиране на тропически растения Костенурка лист направи си САМ начало сватба, Коледа, Нова година, декорации на цветя

BGN 10.00 10.40

5pcs Зелена Вештачки Дланка Остава Симулација Тропски Растенија Желка Лист DIY Дома Свадба на Божиќ Украси за Нова Година ЦвеќињаИме на производ : Вештачки лисјаСтил : цветТип на : Украсни лисјаБоја : зеленаГолемина : 65cm, 77cm, 88cm,60смКоличина : 5pcs / многуПовод : дома свадба партија DIY декорацијаПроизводот се прикаже : 871912720826727 топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче871912720826727

24 бр. / 1 см изкуствени букети, хартия цветя на сватбени декорации / DIY венец Венец колаж изкуствени цветя

BGN 2.00 2.24

Детали за производотЖица материјали : хартијаГлавата големина : 1 cmБоја : 12Термини : 100% сосема нов висок квалитетУпотреба : дома декорација, свадба декорација, Божик, Нова Година украс, подарок кутијаЗабелешка : поради различни следи и камера светла може да биде мало боја разлика, боја со практични даде приоритет наТопло прашува : дали ние имаме доволно залихи, ве молиме остатокот увери купување...