• Ново
Примитивни пълнители чашата и потпури листенца сухи цветя декоративна ароматна батанические цветя Саше тамян френска лавандула

Примитивни пълнители чашата и потпури листенца сухи цветя декоративна ароматна батанические цветя Саше тамян френска лавандула

BGN 36.78
В магазина

Брой продукти


1. Најдобар потпури снабдувачот во Кина со своја фабрика. Сите се природни елементи со боја на умирање.
2. Трговија на големо цена и капацитет.
3. Најдобар квалитет на тимовите. Популарната дома, хотел, автомобил, итн.
Ако сте заинтересирани за овој производ, ве молиме оставете ни некои порака и ние ќе ви обезбеди повеќе детали.
Француски лаванда како што е подолу. големина 17*13*5.5 cm.

Подробности

Размер:
17x13x5.5cm
Тип:
Декоративни Цветя И Венци Хибридни
Цветен Стил:
Листенца
Номер На Модела:
BRK-B05LavM
Случай:
Коледа
Класификация:
Сухи цветя
Стил:
Цвете

Те също купуват с този продукт

24 бр. / 1 см изкуствени букети, хартия цветя на сватбени декорации / DIY венец Венец колаж изкуствени цветя

BGN 2.00 2.24

Детали за производотЖица материјали : хартијаГлавата големина : 1 cmБоја : 12Термини : 100% сосема нов висок квалитетУпотреба : дома декорација, свадба декорација, Божик, Нова Година украс, подарок кутијаЗабелешка : поради различни следи и камера светла може да биде мало боја разлика, боја со практични даде приоритет наТопло прашува : дали ние имаме доволно залихи, ве молиме остатокот увери купување...

Смесени сушени цветни чанти съобщение за проба цвете безплатна доставка на Едро на 1 лот/10 торби(200шт цветове)

BGN 29.10

Мешан Сушен цвет кеси притиснете цвет примерок бесплатна испорака трговија на големо 1 број / 10bagsСлободен испорака Име Мешан Сушен цвет кеси притиснете цвет примерок MOQ 10 кеси, вкупно 200 Pcs Цвеќиња Користите Дома декорација, свадба декорација, картичка за декорација на ноктите декорација, хартија декорација Боја Мешани боиСекоја Торба вклучуваат 20 Парчиња Цвеќе...

Dcorations за сватби тъмно зелена детелина изсушените листенца на цветя занаяти подарък карти украса 120 бр

BGN 20.30

Темно Зелена Боја Shamrock Сушени Цвет Petal Занаети Подарок Картичка Декорација За ПразнициОпис : Цвет Име Shamrock, Темно Зелена Цвет Големина 2 CM Бренд Име DFOne PlГлавен Материјал Притисне Цвет, Точно Растенијата Одговара на Толпата Деца, Жени СезонаПролетта,Летото,Autum,Зима Повод Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Нова Година, Дипломирањето, Monther ден, Денот на Таткото, април Будала Ден Велигден, Назад на Училиште, Кинеската Нова Година, за Денот на планетата Земја и Така натаму MOQ 120 Pcs Samlple Пати 13 дена Масовно Време Постојните боја, 2 дена...

пресована цвете за обеци зелено-черен папрат пресовани сушени цветя безплатна доставка 1 опаковка / 10 торби(100шт)

BGN 29.00 29.10

притиснат цвет за обетки Зелена Црна папрат притисне сушени цвет слободни пратката 1 пакет / 10bags(100pcs)Спецификација : А Ова е Вистински Цвет, нема иста форма секој компјутер во светот...

1бр сватбени декорации на цветя и венци от изкуствени цветя сам фалшиви зелени растения с ваза за вашия домашен офис парти декор

BGN 7.00 7.98

1pc свадба декорација цвеќиња&венци Вештачки Цвеќиња diy Лажни Зелени Тенџере Растенија за Домашна канцеларија на партијата Декор важно : ова е добар подарок за канцеларија,дома,на фестивалот партија,среќен роденден,и така натаму...можеби ќе треба на сите времиња.Почитувани, ве молиме бидете сигурни да проверите вашата нарачка со адреса и телефонски број.ако ви се од руски,ве молиме наведете вашето име и презиме.12pcs остава HIGHT : 300мм / 380 MM нето тежина : речиси 120g(со вазна) материјали : стп пластика

Лозови Цветя Изкуствени Фалшиви Лилаво Висящи Гирлянди, Висящи Домашен Сватбен Декор

BGN 4.00 5.15

Опис : 1 букет вештачки виолетова, изгледа реалнокако Идеална за дома, свадба, забава и др декорација Материјали : Свила Цвет & Пластични Големина на : Вкупна Должина : 85 CM / 33.46"Должина на виси цвет : 72 CM / 28.34"Цвет ширина : приближно 20 CM / 7.87" Боја : Црвена, Топла Розова, Розова, Виолетова, Сина, Бела Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : 1...

10 бр. / 3 см изкуствена коприна малки чаени прицветници цветя, сватбена украса на дома САМ венци подарък кутия за бижута моделиране на цветя

BGN 2.00 2.05

Детали за производот име на Производ : мали чај bud Услови : 100% нов и висок квалитет, Големина : 3 cm Материјали : свила Боја : 9 бои за Употреба : свадба, дома, роденден цвеќиња, цвет фестивал, сцена на изгледот, DIY декорација цвет...

120шт мини пресовани сушени Гаур Линдхеймери цветя за сватбени партита Начало висулка колие занаят САМ аксесоари

BGN 25.00 31.98

Одличен материјал за DIY проект,тие се во врска од 13 до 15 различни цветови и лисја измешани заедно,тие се испраќаат од страна на случаен избор,можеби тоа ќе не се исти како слики...

Безплатна доставка 240 см изкуствена коприна Зюмбюл цвете венец стенен завод за сватбеното парти декорация на дома градина CRS-92

BGN 13.00 13.60

Бесплатен Превозот 240 CM Вештачка Свила Hyacinth Цвет Гарланд Ѕид Виси Фабрика за Свадба Партија Дом Градина Декорација CRS92Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетДолжина : Околу 94inch (240cm) Секој Гарланд Има 7 компјутери Цвеќиња и Индивидуалните цвет Големина е 12cm ДолжинаМатеријал : Ткаенина & ПластикаКарактеристики : Вештачки виси цвеќиња, добро направени и vibrantly обоени, изгледа реално се допаѓа.Сите цветови се изработени од одлични свила за да бидете сигурни висока сличност.Лесно да се чисти, ве молиме сува тоа во место избегне директна сонце.На petal може да падне во транзит,ве молиме да не грижете се,постојат многу приклучоци во гранка ,можете да растение е добро од себе,тоа нема да влијае на убавината или нормален useage.Имајте на ум 1 : бојата може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор.Забелешка 2 : Купувачот треба да се одговорни за било каква вредност и сопствени должност ако постои.

Изкуствени Растения Са Зелени Лилави Сукуленти Симулационни Растения Декорация На Дома Цвете Пролетна Трева Пластмасови Растения

BGN 2.00 2.51

Вештачки Растенија Зелена Пурпурна Succulents Симулација Растенија Дома Декорација Цвет На Пролет Трева Пластични РастенијаКарактеристики На Производот : 1...

6шт голям органза лента за панделки за цветя 60 мм тайна сватба B254

BGN 5.00 6.38

100% Сосема Нов.Материјали : Organza ЛентаБоја : како на сликата бојаГолемина : 6 CM(2.4")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченКоличина : 6 компјутери(Ако изберете Микс,ќе добиете 1pc по боја) ве молиме ни email на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Appliques да најдете повеќе стилови

6шт копринени рози букет за дома сватбени аксесоари, декорации diy венец подарък кутия занаят фалшиви тичинки изкуствени цветя

BGN 1.00 1.34

Состојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетни Материјали : свила Боја : Како на сликата покажува Лист Големина : за големина 4.5 5cm / 1pcs (1cm=0.4 инчи) Пакетот вклучува : 1 lot =6pcs Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација! Забелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои.

Йо-чо 2018 нов стил на сватбата младоженецът корсаж брошка цвете булката сестри ръчни цветя изкуствен Сватбен декор на цвете

BGN 9.00 13.23

ИО ЧО 2018 Нов Стил Свадба Младоженецот Corsage Brooch Цвет Деверуша Сестри Рака Вештачки Цвеќиња Свадба Партија Оркестарот ЦветПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage , ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.цената е за вкупно 1 парче рачен или corsageЗабелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

3 глави изкуствени цветя Божур букет копринени цветя за сватбен букет есен ярки фалшиви рози, цветя за сватба начало партия декор

BGN 4.00 5.44

Материјали : Свила цвеќиња,Матични направен од пластика и железо жица Димензии : Целата должина околу 60cm Пакет Содржи : 1 PC(без вазна) Препорачуваме да се купи : 510 компјутери по вазна Боја : шампањ,бела, Месо розова боја,светло виолетова,темно црвена,црвена роза,сина,кафе, темно виолетова,жолта Глава дијаметар : 8cm Една тежина : 0.06 kg Потсетам : цвет матични може да биде bended за лесно пакување и испорака, ќе треба да се исправи со себе кога ги добиваат...

5шт зелени изкуствени палмови листа моделиране на тропически растения Костенурка лист направи си САМ начало сватба, Коледа, Нова година, декорации на цветя

BGN 10.00 10.40

5pcs Зелена Вештачки Дланка Остава Симулација Тропски Растенија Желка Лист DIY Дома Свадба на Божиќ Украси за Нова Година ЦвеќињаИме на производ : Вештачки лисјаСтил : цветТип на : Украсни лисјаБоја : зеленаГолемина : 65cm, 77cm, 88cm,60смКоличина : 5pcs / многуПовод : дома свадба партија DIY декорацијаПроизводот се прикаже : 871912720826727 топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче871912720826727

Weding украса сушена натиснете дъх на детето цвете смесен цвят на Едро безплатна доставка на 72 броя

BGN 28.30

Weding декорација сушени притиснете бебето здив цвет Мешана Боја на големо бесплатна испорака 72 КомпјутериОпис : Име Weding декорација сушени притиснете бебето здив цвет Мешана Боја на големо бесплатна испорака 72 Компјутери Големина 46 СМ Боја 9 Различна Боја...

Изкуствена Коприна цвете Сватбен декор на Хортензия роза, божур сърце на дизайн за сватбената арка квадратен палата ъгли декоративни Flore

BGN 52.64

Вештачка Свила Цвет Свадба Оркестарот Hydrangea Peony Роза на Срцето дизајн за Свадба Лак Плоштадот Павилјон Аглите Декоративни FloreБренд : JAROWNматеријали : свила цвет + пластични листовиБоја : како на сликата покажуваМерење(за) : Вкупна должина : 45 cmширина : 45смПакетот вклучува : 1 * 45(L)*45(W)cm срцето цвет дизајнАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина...

Сватба Deccration изкуствени цветя изкуствена коприна фалшиви череши цветя за сватбен букет на Коледно парти Начало Декор p20

BGN 3.00 3.76

Свадба Deccration Вештачко Цвеќе Faux Свила Лажни Цреша Цвет Булчински Букет Божиќ Партија Дома Декор p20Спецификации : Класичен убава и високи реални изглед...

Йо-чо мода китайски стил Червен ликуващ китката корсаж гривна сватба на бала нощ нежна boutonniere ръчно изработени Всички гости

BGN 9.00 12.64

ИО ЧО Мода Кинески Стил Црвениот Jubilant Зглоб Corsage Хривнија Свадба, Матурска Партија Деликатна рачно изработени Boutonniere Сите ГостиПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage , ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.цената е за вкупно 1 парче рачен или corsageЗабелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

2017 Нов пристигане украса нов 10шт изкуствена Роза пластмасови цветни глави украса за парти банкети декоративни цветя

BGN 7.00 9.58

започнетекрајотНОВИ 10 PCS Вештачки се Зголеми Свила Цвет Глави Декорација за Свадба Партија Банкет Декоративни ЦвеќињаМојата компанија е основана во 1997 година, кој се наоѓа во стратешка локација, во моментов најголемиот светски стока дистрибутивен центар, од страна на Обединетите Нации, Светска Банка и други меѓународни веродостојни институции идентификувани како најголем светски пазар за меѓународна трговија град на пазарот...

50 бр./много малки изкуствени плодове, плодове на боровинки тичинки с дръжка фалшиви цветя череша тичинки САМ занаят scrapbooking аксесоар

BGN 2.00 3.63

50 Pcs / многу Вештачки мали Овошје, Бобинки Боровинки Stamen со матични лажни Цвеќиња цреша Stamens DIY занает scrapbooking додатокМатеријал : Пена / ПластикаДијаметар : 1cm, Целата должина : 5.8 cmПакетот вклучува : 50 PcsAnswer : ___________________________ Note : Ова бобинки се мали, ве молиме да имаат блиску изгледаат на големинатаОткако ќе се соберат