• Ново
1бр сватбени декорации на цветя и венци от изкуствени цветя сам фалшиви зелени растения с ваза за вашия домашен офис парти декор

1бр сватбени декорации на цветя и венци от изкуствени цветя сам фалшиви зелени растения с ваза за вашия домашен офис парти декор

BGN 7.00
BGN 7.98
-12 %
В магазина

Брой продукти

1pc свадба декорација цвеќиња&венци Вештачки Цвеќиња diy Лажни Зелени Тенџере Растенија за Домашна канцеларија на партијата Декор
важно :
ова е добар подарок за канцеларија,дома,на фестивалот партија,среќен роденден,и така натаму...можеби ќе треба на сите времиња.
Почитувани, ве молиме бидете сигурни да проверите вашата нарачка со адреса и телефонски број.ако ви се од руски,ве молиме наведете вашето име и презиме.
12pcs остава HIGHT : 300мм/380 MM нето тежина : речиси 120g(со вазна) материјали : стп пластика

Подробности

Стил Завод:
Бонсай
Настаняване:
За работния плот
Брой КОМПЮТРИ:
1бр
Материал:
Polyester
търговска марка:
Дъгата на вятъра
стил цвете:
добре дошли бор
Добър:
Покажи Цвете
Ваза:
С ваза

Те също купуват с този продукт

Сватба Deccration изкуствени цветя изкуствена коприна фалшиви череши цветя за сватбен букет на Коледно парти Начало Декор p20

BGN 3.00 3.76

Свадба Deccration Вештачко Цвеќе Faux Свила Лажни Цреша Цвет Булчински Букет Божиќ Партија Дома Декор p20Спецификации : Класичен убава и високи реални изглед...

2 елемента изкуствена коприна цветето е 9 см дърво Божур главата за сватбени декорации DIY scrapbooking ръчно изработени плавателни съдове аксесоари венец цвете

BGN 1.00 1.36

Цел над $ 100 слободен за да испратите ЕМС ви благодариме да се купиВе молиме обележите овој магазин, секој понеделник 1012 часот...

20pcs 40 cm дължина на запазените видове лавандула Цветя за занаяти подарък материал, аксесоари, декорации на Цветя оркестрация направи си САМ

BGN 19.00 23.98

Тие се одлични за свадба,забава,домашна декорација,цвет занает,и други DIY проект.Количина : 20pcsДолжина : 40cmЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Примитивни пълнители купи Сборник листенца сухи цветя декоративна ароматна батанические цветя Саше тамян вечната романтична Роза

BGN 59.18

1 Најдобар потпури снабдувачот во Кина со своја фабрика Сите се природни елементи со боја на умирање.2...

30 бр. Paded Короната апликация на сватбени декорации кукла много се смесват в насипно състояние B251

BGN 4.00 4.78

100% Сосема Нов.Материјали : Grosgrain ЛентаБоја : Жолта,Зелена,Морнарица,Розова,FuschiaГолемина : 30x30mm (1.2x1.2")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченКоличина : 30 компјутери / Пакет ве молиме ни email на трговија на големо цена, ако сакате повеќеЉубезно ве молиме да ја посетите нашата продавница категорија Appliques да најдете повеќе стилови

10шт изкуствена борова игла лист, листа, клони, Цветя за сватба начало празници място на провеждане бижута направи си САМ букет Making

BGN 35.00 43.18

Вештачко цвеќе,одлична за свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорацијаСостојба : 100% Должина : 30cmМатеријал : ПластикаКоличина : 10pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

50 бр./много малки изкуствени плодове, плодове на боровинки тичинки с дръжка фалшиви цветя череша тичинки САМ занаят scrapbooking аксесоар

BGN 2.00 3.63

50 Pcs / многу Вештачки мали Овошје, Бобинки Боровинки Stamen со матични лажни Цвеќиња цреша Stamens DIY занает scrapbooking додатокМатеријал : Пена / ПластикаДијаметар : 1cm, Целата должина : 5.8 cmПакетот вклучува : 50 PcsAnswer : ___________________________ Note : Ова бобинки се мали, ве молиме да имаат блиску изгледаат на големинатаОткако ќе се соберат

3 глави изкуствени цветя Божур букет копринени цветя за сватбен букет есен ярки фалшиви рози, цветя за сватба начало партия декор

BGN 4.00 5.44

Материјали : Свила цвеќиња,Матични направен од пластика и железо жица Димензии : Целата должина околу 60cm Пакет Содржи : 1 PC(без вазна) Препорачуваме да се купи : 510 компјутери по вазна Боја : шампањ,бела, Месо розова боја,светло виолетова,темно црвена,црвена роза,сина,кафе, темно виолетова,жолта Глава дијаметар : 8cm Една тежина : 0.06 kg Потсетам : цвет матични може да биде bended за лесно пакување и испорака, ќе треба да се исправи со себе кога ги добиваат...

Изкуствени Растения Са Зелени Лилави Сукуленти Симулационни Растения Декорация На Дома Цвете Пролетна Трева Пластмасови Растения

BGN 2.00 2.51

Вештачки Растенија Зелена Пурпурна Succulents Симулација Растенија Дома Декорација Цвет На Пролет Трева Пластични РастенијаКарактеристики На Производот : 1...

2017 Нов пристигане украса нов 10шт изкуствена Роза пластмасови цветни глави украса за парти банкети декоративни цветя

BGN 7.00 9.58

започнетекрајотНОВИ 10 PCS Вештачки се Зголеми Свила Цвет Глави Декорација за Свадба Партија Банкет Декоративни ЦвеќињаМојата компанија е основана во 1997 година, кој се наоѓа во стратешка локација, во моментов најголемиот светски стока дистрибутивен центар, од страна на Обединетите Нации, Светска Банка и други меѓународни веродостојни институции идентификувани како најголем светски пазар за меѓународна трговија град на пазарот...

Dcorations за сватби тъмно зелена детелина изсушените листенца на цветя занаяти подарък карти украса 120 бр

BGN 20.30

Темно Зелена Боја Shamrock Сушени Цвет Petal Занаети Подарок Картичка Декорација За ПразнициОпис : Цвет Име Shamrock, Темно Зелена Цвет Големина 2 CM Бренд Име DFOne PlГлавен Материјал Притисне Цвет, Точно Растенијата Одговара на Толпата Деца, Жени СезонаПролетта,Летото,Autum,Зима Повод Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Нова Година, Дипломирањето, Monther ден, Денот на Таткото, април Будала Ден Велигден, Назад на Училиште, Кинеската Нова Година, за Денот на планетата Земја и Така натаму MOQ 120 Pcs Samlple Пати 13 дена Масовно Време Постојните боја, 2 дена...

60шт Златни мини край сатен лента цветя, панделки подарък занаят сватбена украса B263

BGN 8.00 9.58

Искрен Продавачот Најдобар КвалитетНајниски Цени Брза ИспоракаВи благодариме за гледање Среќен лента изработката!ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МОЈОТ АУКЦИЈА И УМ СЛЕДАТ ИНФОРМАЦИИ!!!Мини Сатен Лента Цвеќиња Лакови Подарок Занает Свадба Декорација Upick RB162Големина : 31x28mm (1.2x1.1") околуБоја : како на сликата боја (како на различни Екран, па боја ќе биде малку различен.Ви благодариме за разбирањето)Количина : 60pcs / Пакет

1 връзка Коприна изкуствени цветя, розов Гербер за тържества Страна на къщата градина обществени места на фестивала декор

BGN 8.00 11.98

1 Куп Свила Вештачко Цвеќе Розова Gerbera одговара Прослави Партија Дом Градина Јавни места ОркестаротСтавка ДеталиСпецификации Цвет Тип : Gerbera Материјали : Свила Боја : Розова Букет Целокупната Heigh : 27cm / 10.6(во) Букет Целиот Дијаметар : 20cm / 7.9(во) Цвет Глави Висина : 8cm / 3.1(во) Цвет Глави Дијаметар : 10см / 3.9(во) Секој Букет Вклучи 5 Гранки Цвеќиња Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

Смесени сушени цветни чанти съобщение за проба цвете безплатна доставка на Едро на 1 лот/10 торби(200шт цветове)

BGN 29.10

Мешан Сушен цвет кеси притиснете цвет примерок бесплатна испорака трговија на големо 1 број / 10bagsСлободен испорака Име Мешан Сушен цвет кеси притиснете цвет примерок MOQ 10 кеси, вкупно 200 Pcs Цвеќиња Користите Дома декорација, свадба декорација, картичка за декорација на ноктите декорација, хартија декорација Боја Мешани боиСекоја Торба вклучуваат 20 Парчиња Цвеќе...

5 бр. / изкуствена коприна слива цветя за декорация на дома направи си САМ булчински венец Венец колаж украса на градината изкуствени цветя

BGN 1.00 1.07

Термини : 100% сосема нов висок квалитетМатеријали : свила пластични цвеќињаГолемина : 6.5 смБоја : 10 видови на бои за Употреба : свадба декорација, мебел, Нова Година, за роденден цвеќиња, цвеќиња фестивал, празник партија, подарок кутии, DIY производство...

Безплатна доставка от 1 мм 576 бр./лот двойни глави бял цвят на Бижу цвете тичинки за сватбена украса занаят САМ

BGN 2.00 2.21

Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата нарачка вкупниот износ достигна $180 .Ние ќе превозот од DHL, или ЕМС Слободни1 Многу ќе биде 576 компјутери...