• Ново
Примитивни пълнители купи Сборник листенца сухи цветя декоративна ароматна батанические цветя Саше тамян вечната романтична Роза

Примитивни пълнители купи Сборник листенца сухи цветя декоративна ароматна батанические цветя Саше тамян вечната романтична Роза

BGN 59.18
В магазина

Брой продукти


1. Најдобар потпури снабдувачот во Кина со своја фабрика. Сите се природни елементи со боја на умирање.
2. Трговија на големо цена и капацитет.
3. Најдобар квалитет на тимовите. Популарната дома, хотел, автомобил, итн.
Ако сте заинтересирани за овој производ, ве молиме оставете ни некои порака и ние ќе ви обезбеди повеќе детали.
Некогаш се зголеми како што е подолу. Opp вреќа 12x10x20cm

Подробности

Размер:
2 Opp bags
Тип:
Декоративни Цветя И Венци Хибридни
Цветен Стил:
Листенца
Номер На Модела:
BRK-P05Rose
Случай:
Коледа
Класификация:
Сухи цветя
Стил:
Цвете

Те също купуват с този продукт

Големи цветни изкуствени тъкани честит цвете на главата с игла еластичен кабел, цветен венец на главата, Роза брошка, сватбени китката corsages

BGN 22.00 26.37

Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од alibaba Група...

Weding украса сушена натиснете дъх на детето цвете смесен цвят на Едро безплатна доставка на 72 броя

BGN 28.30

Weding декорација сушени притиснете бебето здив цвет Мешана Боја на големо бесплатна испорака 72 КомпјутериОпис : Име Weding декорација сушени притиснете бебето здив цвет Мешана Боја на големо бесплатна испорака 72 Компјутери Големина 46 СМ Боја 9 Различна Боја...

Йо-чо 2018 нов стил на сватбата младоженецът корсаж брошка цвете булката сестри ръчни цветя изкуствен Сватбен декор на цвете

BGN 9.00 13.23

ИО ЧО 2018 Нов Стил Свадба Младоженецот Corsage Brooch Цвет Деверуша Сестри Рака Вештачки Цвеќиња Свадба Партија Оркестарот ЦветПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage , ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.цената е за вкупно 1 парче рачен или corsageЗабелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

Йо-чо елегантен червен лилаво сватба Deoration брак Роза китката corsages ръчно изработени цветя на сватбата младоженецът китката цветя на бала нощ

BGN 10.00 13.92

ИО ЧО Домот Црвено Виолетова Свадба Deoration Брак се Зголеми на Зглобот Corsages Рака Цвет Булчински Младоженецот Зглоб цвеќиња Дипломирањето ПартијаПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage , ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.цената е за вкупно 1 парче рачен или corsageЗабелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

2.4 M * 2.4 M Wedding Flower Wall Rose & Hydrangeas flower background wedding stage decoration including flowers and pipe stand

BGN 894.40

Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

Дължина 250 см, изкуствена коприна моделиране катерене лозя Зелен лист бръшлян ратан за дома бар ресторант украса

BGN 92.80

Опис100% Сосема нов ,не се користиМатеријал : Висок квалитет на свила и пластикаДолжина : околу 2,5 MГолемина на листот : за 4cmБоја : како на сликата прикажани ,Количина : 60 парчиња(околу 150 метри долго)Вештачка свила вирџинија creeper,за голема свадба, градина, дома, во ресторан и канцеларија декорација ,додадете shinny за вашата соба ,тоа е исто така просторен подароци за вашите Пријател !

50 бр./много малки изкуствени плодове, плодове на боровинки тичинки с дръжка фалшиви цветя череша тичинки САМ занаят scrapbooking аксесоар

BGN 2.00 3.63

50 Pcs / многу Вештачки мали Овошје, Бобинки Боровинки Stamen со матични лажни Цвеќиња цреша Stamens DIY занает scrapbooking додатокМатеријал : Пена / ПластикаДијаметар : 1cm, Целата должина : 5.8 cmПакетот вклучува : 50 PcsAnswer : ___________________________ Note : Ова бобинки се мали, ве молиме да имаат блиску изгледаат на големинатаОткако ќе се соберат

Горещи продажба Dray отрасли на американската село начална натурален декоративни стъклени бутилки стрелба подпори САМ бастун покритие ратан топката

BGN 16.00 18.88

Спецификација за производ : Име : Американски земја природна боја на стакло декоративни реквизити DIY снимање трска трим ратан топкаБоја : ПрироднаТопло прашува : прирачник за плетење, некои места не се многу pefect, ве молиме да се разбере.Добредојдовте на нашата продавница, ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда ако сакате да се направи ГОЛЕМА цел...

10шт скъпа тапицерия Рипсено Лента панделки за цветя апликация Сватбен декор B248

BGN 4.00 5.58

100% Сосема Нов.Материјали : Grosgrain Лента,ТримБоја : Бела,Зелена,Црвена,Виолетова,Розова,FuschiaГолемина : 50x40mm (2x1.6")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченКоличина : 10cs / Пакетот (Ако изберете Микс,ќе добиете количина за секоја боја во просек) ве молиме ни email на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Appliques да најдете повеќе стилови

10 бр. шифоновая Лента Лука на цветя / Dot бутон апликация кукла Навальные партия DIY Занаятите B256

BGN 4.00 4.78

100% Сосема Нов Материјали : Chiffon Боја : МИКС Големина : 31x31mm (1.22 X1.22")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченКоличина : 10pcs / Пакет ве молиме ни email на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Appliques да најдете повеќе стилови

Изкуствени Растения Са Зелени Лилави Сукуленти Симулационни Растения Декорация На Дома Цвете Пролетна Трева Пластмасови Растения

BGN 2.00 2.51

Вештачки Растенија Зелена Пурпурна Succulents Симулација Растенија Дома Декорација Цвет На Пролет Трева Пластични РастенијаКарактеристики На Производот : 1...

Dcorations за сватби тъмно зелена детелина изсушените листенца на цветя занаяти подарък карти украса 120 бр

BGN 20.30

Темно Зелена Боја Shamrock Сушени Цвет Petal Занаети Подарок Картичка Декорација За ПразнициОпис : Цвет Име Shamrock, Темно Зелена Цвет Големина 2 CM Бренд Име DFOne PlГлавен Материјал Притисне Цвет, Точно Растенијата Одговара на Толпата Деца, Жени СезонаПролетта,Летото,Autum,Зима Повод Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Нова Година, Дипломирањето, Monther ден, Денот на Таткото, април Будала Ден Велигден, Назад на Училиште, Кинеската Нова Година, за Денот на планетата Земја и Така натаму MOQ 120 Pcs Samlple Пати 13 дена Масовно Време Постојните боја, 2 дена...

20pcs 40 cm дължина на запазените видове лавандула Цветя за занаяти подарък материал, аксесоари, декорации на Цветя оркестрация направи си САМ

BGN 19.00 23.98

Тие се одлични за свадба,забава,домашна декорација,цвет занает,и други DIY проект.Количина : 20pcsДолжина : 40cmЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

10 Главоболие Коприна Роза Многослоен Изкуствени Цветя, В Момента На Докосване На Розови Цветя Сватба Ръчно Букет От Цветя, Домашен Офис, Градина Украса

BGN 26.00 43.44

Карактеристики100% сосема нов.Ве молиме изберете боја и квантитетот што сакате од паѓачкото мени погоре.Материјали : СвилаБукет вкупна должина : околу 31cmЦвет дијаметар : за 4cm10 цвет главиМие и се Чувствуваат Вистински.Цвет матични може да биде свиткана како што треба.Совршен за свадба,забава,посебен повод и дома декор.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Совети : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет Листата : Вештачки Цвеќиња x 10pcs

120шт мини пресовани сушени Гаур Линдхеймери цветя за сватбени партита Начало висулка колие занаят САМ аксесоари

BGN 25.00 31.98

Одличен материјал за DIY проект,тие се во врска од 13 до 15 различни цветови и лисја измешани заедно,тие се испраќаат од страна на случаен избор,можеби тоа ќе не се исти како слики...

100 бр./лот 6 см пяна с розови глави изкуствени цветя на главата мятно-зелен Тифани сини цветя, сватбени декорации за целувки топката

BGN 15.98

Висок Квалитет 50pcs / многу 7cm Пена Зголеми Глави Реалниот Допир Нов ЈП Бакнување Топки За Свадби DIY Свадба Маса Centerpieces 8 БоиОва е нашата продавница во Yi Wu Меѓународни Комерцијални Трговски Пазар : Ова се слики на Вештачко Цвеќе Област во Y i W у Меѓународни Комерцијални Трговски Пазар.За Квалитет : Сите производи се сите независна продукција...

1 връзка Коприна изкуствени цветя, розов Гербер за тържества Страна на къщата градина обществени места на фестивала декор

BGN 8.00 11.98

1 Куп Свила Вештачко Цвеќе Розова Gerbera одговара Прослави Партија Дом Градина Јавни места ОркестаротСтавка ДеталиСпецификации Цвет Тип : Gerbera Материјали : Свила Боја : Розова Букет Целокупната Heigh : 27cm / 10.6(во) Букет Целиот Дијаметар : 20cm / 7.9(во) Цвет Глави Висина : 8cm / 3.1(во) Цвет Глави Дијаметар : 10см / 3.9(во) Секој Букет Вклучи 5 Гранки Цвеќиња Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

5 бр. / изкуствена коприна слива цветя за декорация на дома направи си САМ булчински венец Венец колаж украса на градината изкуствени цветя

BGN 1.00 1.07

Термини : 100% сосема нов висок квалитетМатеријали : свила пластични цвеќињаГолемина : 6.5 смБоја : 10 видови на бои за Употреба : свадба декорација, мебел, Нова Година, за роденден цвеќиња, цвеќиња фестивал, празник партија, подарок кутии, DIY производство...

PE моделиране цветни комплекти лавандула роза декоративни цветя 9branch

BGN 9.00 12.00

Интегритет управување, Али шест години! Ви благодариме за нови и стари клиенти доверба и поддршка на фабриката, месечни и започна 23 специјални производи, ве молиме да гледаат напред кон! (производот се ажурира еднаш месечно, цената важи за месец).2016 година...

6шт голям органза лента за панделки за цветя 60 мм тайна сватба B254

BGN 5.00 6.38

100% Сосема Нов.Материјали : Organza ЛентаБоја : како на сликата бојаГолемина : 6 CM(2.4")ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченКоличина : 6 компјутери(Ако изберете Микс,ќе добиете 1pc по боја) ве молиме ни email на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Appliques да најдете повеќе стилови

пресована цвете за обеци зелено-черен папрат пресовани сушени цветя безплатна доставка 1 опаковка / 10 торби(100шт)

BGN 29.00 29.10

притиснат цвет за обетки Зелена Црна папрат притисне сушени цвет слободни пратката 1 пакет / 10bags(100pcs)Спецификација : А Ова е Вистински Цвет, нема иста форма секој компјутер во светот...