• Ново
TAIE термостат FY800 таблица за контрол на температурата FY800-301000

TAIE термостат FY800 таблица за контрол на температурата FY800-301000

BGN 147.47
В магазина

Брой продукти

Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас. ве молиме да дојде да го најдете производот што треба и да се потврди цел. ве молиме оставете масажа со вашата e-mail адреса, така што ќе може да одговори побрзо.се разбира.ако не можете да го најдете производот треба ,ве молиме ги споделите со нас .Со цел да се спаси двете страни проверка на времето ние ви препорачуваме клиентот нудат јасна слика детали подобро (напред назад лево десен до надолу) откако ќе се потврди ние може да се направи ред со вас , сите што треба да направите е само да го направи чекор како што ви кажав . Answer : ___________________________ NOTE : 1 ве Молиме потврдете превозот адреса & телефон & име правилно , стоките ќе бидат испорачани според информациите што ви се нуди. 2.Ве молиме бидете сигурни дека информациите за контактот правилно, така што можеме да ве контактираме во време ако има нешто треба да контактира со вас. 3.превозот дена зависи од спонзор , ние не може да го контролира превозот дена . 4.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност наплаќа од вашата земја. Ако ги локалните обичаи се задржи стоката.ве молиме контактирајте царинската да царинење asistant Позитивни. 5.Ако добиете стоки и ништо лошо ве молиме да ни остават целосна ѕвезда feeback.или имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Негативни feeback. Се надеваме дека може да се изгради долг бизнис coperation односи!! сакате да имате среќен шопинг!

Подробности

Максимална Измерена Температура:
120°C И По-Висока
Стил:
Стоящи и висящи на стената
Използването на:
Работна обувки
Теория:
регулатор на температурата
Тип На Дисплея:
Цифров
Вид Хранене:
зарядно устройство
Размер На Дисплея:
1.9 Инча И По-Долу
Номер На Модела:
FY800-301000

Те също купуват с този продукт

Нов електронен цифров брояч на Преносими ръчно броене на LCD екрана пръст брояч 40% отстъпка

BGN 1.00 1.76

Новите Електронски Дигитален Бројач на Преносни Рака Управувана Картонче LCD Екран Прст Контра 40%попуст Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Мал и компактен дизајн, LCD екранот кругот круг е прилагодлив, и тоа може да биде фиксиран на вашиот прст за лесно да се работи, Механички скокови од секој притиснете, брза реакција...

10 бр. / лот 152 * 108 * 54 мм монтиране на стена пластмасов електронен корпус АД корпус DIY проект разпределителните скоростна водоустойчив Контролна контакт

BGN 92.00 118.40

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаОпис на производот : 1, Itmes : Пластични Ѕид монтирање Куќишта2, боја : Светло сива3, големина : 152x108x54 mm4, Материјал : ABS животната средина пластика5, Тежина : 250 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

Премиум регулируема метална Оптометрический Флипер / 0,25 или 0,50 а диоптър сфера | с футляром за носене | оптичен Флипер | FLIPNMT2

BGN 72.00

Премиум Прилагодливи Метал Optometry Flipper | 0.25 или 0.50 Диоптрија Сферата | со Носење | Оптички flipper | FLIPNMT2КАРАКТЕРИСТИКИМоќ знаци испечатени на леќа површинаЈасно PD скали марка, без заварување точки на раскрсницата дел.Медицински Степен на квалитет, секој детали во драгоцениKnurling РачкаФДУ СертифицираниСПЕЦИФИКАЦИИ на Располагање, снабдување : 0.25 D~+0.25 D, 0.50 D~+0.50 D 0.75 D~+0.75 D, 1.00 D~+1.00 D 1.50 D~+1.50 D, 2.00 D~+2.00 DPD опсег : 45mm 80mmВовед Во Крстарење ОфталмолошкиAcemax е професионална офталмолошки и оптички инструменти дистрибутер anddealer базирана во Шангај, Кина.Нашата мисија е да обезбеди високо standardoptical опрема во атрактивни цени.Нашиот раст, како во однос на domesticand интернационална мрежа, е резултат фокусиран приод кон customerssatisfied.Се фокусираше на optometric / eyecare industy, Ние се повеќе професионални.Нашите производи ги Опфаќа : Ophthalmic Instruments, Optometric Опрема, Labrotary, Леќа Процес Машина и othersurgicalИнструменти.Адреса : Рм 711, КинескоЖелезнички Замок, Бр 1115 Lingnan Road, Шангај, КинаТел : +8602166980766Товарни и Превозот Ракување ги Собереша...

Термостат MF-48C RONGDA регулатор на температурата

BGN 52.64

ако ви треба друг дел број како што е подолу, ве молиме контактирајте со насRONGDA термостат LC48 D дигитален термостат на температура контролерОригиналниот RONGDA покажувач за температура на контролорот LC48 / F / FS / A2 DARPAK температура контролер со алармRONGDA термостат нови RDC400 RDC4101 T smart термостат на температура контролерRONGDA термостат нови RDC700 серија температура контролер RDC7201 TЕвтини Аналогни температура контролер A2 DARPAK термостат 48 * 96RONGDA Аналогни температура контролер LC48 F термостат 48 * 96RONGDA smart термостат метар RDC700 7101 T К РелеиRONGDA термостат метар МФ48 C 220 VAC К реле 399 степениRONGDA термостат МФ48 C НАТОПИ дигитални температура контролер К тип 220 V / 110 VRONGDA термостат метар LC904 220 VAC К реле 400 степениRONGDA Аналогни температура контролер LC48 FS термостат со алармRONGDA лиценцирање Аналогни температура контролер / dial термостат LC903 400 степениRONGDA термостат нови RDC400 серија температура контролер RDC4101 TRONGDA МФ48 C дигитални температура контролер термостат за контрола на температурата табелаRONGDA термостат LC48 0199 / 399RONGDA термостат нови RDC400 серија температура контролер RDC4111 TRONGDA термостат RDC900 самоподесување интелигентни дигитална контрола на температурата табела термостат AC напон 220 VRONGDA дигитални температура контролер термостат МФ48 C 48 * 48RONGDA термостат RDC100 температура контролер RDC1201 Ктип, SSR цврста состојбаRONGDA температура контролер RDC1101,7101,4101,9101 термостат 96 * 9RONGDA knob Дигитални температура контролер LC704 Термостат 72 * 7RONGDA број на експлицитни пристрасност температура контролер LC48 D термостат 48 * 96RONGDA температура контролер LC48 FS температура контролер со аларм 48 * 96RONGDA температура контролер LC96 D отстапување дигитални температура контролерRONGDA термостат LC72 D температура контролер дигитална контрола на температурата 220 V 0399RONGDA термостат нови RDC700 серија температура контролер RDC7101 TRONGDA термостат TE5 EM LC48 температура контролер E5 EM 0399RONGDA термостат LC48 F температура контролерRONGDA smart термостат метар XMT400 4101 К РелеиRONGDA дигитални температура контролер LC72 D термостат 72 * 72RONGDA дигитални температура контролер термостат МФ48 C 48 * 48RONGDA термостат RDC700 цврста состојба реле излез RDC7201 TRONGDA термостат на температура контролер E5 EMS TE5 EMSRONGDA термостат LC704 температура контролерRDC700 7101 7201 7401 7111 Smart Термостат 72 * 72RONGDA термостат LC48 F LC48 FRONGDA Дигитални НАТОПИ температура контролор на температурата контролер LC72 D К релеRONGDA термостат A2 DARPK A2 DARPKRONGDA интелигентни температура контролер XMT100 1101,1201,1111 термостат 72 * 72RONGDA интелигентни температура контролер XMT400 4101 4201 4111 Термостат 48 * 96RONGDA интелигентни температура контролер XMT900 9101 9201 9111 96 96 * ТермостатRONGDA knob Дигитални температура контролер термостат LC904 96 * 96RONGDA термостат LC48 0199 / 399RONGDA smart термостат RDC1111 Pt100 0400RONGDA термостат A2 DARPAK 0199 / 399RONGDA термостат LC703 0200 / 400RONGDA smart термостат XMT7201 0400 / 1200RONGDA smart термостат RDC4101 0400RONGDA smart термостат RDC7101 новиRONGDA smart термостат XMT4201 0400 / 1200RONGDA Аналогни термостат на температура контролер E5 EM 48 * 96[Оригинални нови] RONGDA термостат RDC7201A2 DARPAK 399 степени R0 NGDA / фен термостат термостат термостат сушење тапаниRONGDA дигитална контрола на температурата табела НАТОПИ MF48 CPT100 тип температура контролер 0399 степениRONGDA термостат LC48 D НАТОПИ дигитални температура контролер К тип AC220 VRONGDA термостат МФ48 C 0199 / 399Електрични RONGDA температура контролер LC72 D дигитални температура контролер термостат на температура контролер 110 VRONGDA термостат нови RDC400 серија температура контролер RDC4201 TRONGDA термостат метар LC902 220 VAC К реле 400 степениНови Оригинални RONGDA термостат RDC900RONGDA интелигентни ПИД температура контролор на температурата контролер RDC1101 T реле К типRONGDA термостат A2 DARPAK замени Changxin истиот модел 49 * 96RONGDA XMT900 термостат на температура контролер XMT9201 T К тип, SSR цврста состојба[Оригинални нови] RONGDA термостат LC704RONGDA термостат LC96 0199 / 399A2 DARPAK 399 степени RONGDA температура фен термостат термостат писмосушење тапаниRONGDA термостат нови RDC900 серија температура контролер RDC9101 TRONGDA термостат RDC700 серија температура контролер RDC7101 T термостатRONGDA термостат МФ48 C температура контролер E5 C4RONGDA дигитални температура контролер LC48 FS температура контролер со аларм 48 * 96RONGDA ротирачки дигитален термостат LC704 Дигитален дисплеј на ротацијаRONGDA RDC700 термостат на температура контролер RDC7111 PT100, релеиRONGDA термостат RDC400 температура контролер RDC4101 T К тип, релеRONGDA термостат LC48 D дигитален термостат на температура контролер 48 * 96 серијаRONGDA термостат RDC400 RDC4201 T Smart Термостат / RONGDA термостат RDC400 Серија RDC4101 RDC4201.

Високо качество на мулти пластмасов кухненски таймер през цялата електронен таймер кухня обратно броене таймери alarm clock случаен цвят кухненски таймер 20%

BGN 2.00 2.80

Висок Квалитет на Мулти Пластични Кујна тајмер Круг Електронски Кујна Тајмер за Одбројување Тајмери Аларм Случаен Боја Кујна Тајмер Име : тајмерот Материјал : пластични + електронски компоненти Боја : сина / портокал / виолетова / бела / жолта најдолго време е 99 минути и 59 секунди Вовед : Овој производ е широко се користат во готвење, попладне, за учење, за убавината, супа, плоча горење....

4 тръби IR дистанционно управление с дигитален регулатор на температурата на термостата с програмируем 7 x 24

BGN 49.00 52.48

4 цевки IRдалечински контролира дигитални температура контролер термостат со програмабилни 7 x 24W01 AC серија од 7 дена програмабилни на екранот на допир, термостат наменета за фан серпентина единица или ветер цевка систем на централна клима помага да се приспособи на надворешна температура, со споредување на собна температура со поставување на температурата.На термостат се применува на вода систем или ветер систем (две цевки или четири цевки) на воздухот состојба, контрола фан серпентина, моторните вентили, моторните топката вентил или воздушен вентил за да се прилагоди на собна температура, да достигне поставување на точка и ги остварува целите на заштеда на енергија.Она што е повеќе.Технички податоциНапојување : 100~ 240 V 50 / 60 HzНоминална струја : 3АВо Собата Точка Опсег : 5~35°CАмбиентална температура : 0°C~50°CГолемина : 130*90 *27mmМонтажа дупки растојание : 60 MM,70 MM,80 MM(Види слика)Складирање температура : 10°C~60°CИнсталација : Површинска монтажаТочност : ±0.5°CСензор : NTCЗаштита Класа : IP30Сместување : ABS пластикаПримена : Централна клима уред / Фан серпентина единициБрзината На Вентилаторот : Висок,Среден,Низок), AutoНеделен програмабилни : 7,6+1,5+2 денови на чекањеЗаклучување : за заклучување на функцијата(chlildren заклучување)Боја : Бела,ЦрнаТип : Допир,дигитални со тајмерПроизвод функција(1) Контрола на брзината на вентилаторот или електрични кул и топлина вентил за да се префрлате(2) Идеален за 2 цевки или 4 цевки централна воздухсостојба(3) IRдалечински контролира(4) Три оценки брзината на вентилаторот интелигентни контролирани со ладење, греење и авто мод(5) за заштеда на Енергија до 30%(6) Опремен со уникатен дизајн и едноставна операција.(7) LED светлото допир и големи LCD екран(8) за Време на поставување функција(9) IRдалечински контролира.(10)режим на Спиење(11)7 дена програмабилни(12) RS485 функција (изборен)Предности1...

DHL и EMS Безплатна доставка 1000шт тънкослоен платинен сензор съпротива PT100 температурен сензор тънкослоен RTD сензор чип

BGN 1454.00 1580.80

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.Компанијата има долгорок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервисориентирани развоен концепт...

10 бр./лот 120 * 60*35 мм монтиране на пластмасова кутия за електронни разпределителни шкафове abs разпределителните скоростна DIY project box

BGN 40.00 51.20

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате.Ако нема порака ,ние ќе ги испрати по случаен избор .Опис на производот : 1, Itmes : Пластични Ѕид монтирање Куќишта2, боја : Црна и бела3, големина : 120x60x35 mm4, Материјал : ABS животната средина пластика5, Тежина : 120 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

20pcs 9.5*31 мм алкохолна ниво балон пластмасов мини нивото на измервателен уред кръг на нивото на балон

BGN 4.00 7.01

За КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

LIXF HOT Color change Egg таймер-добри варени яйца

BGN 2.86

8168 Timer / CounterthermosensitiveРедови скали се покаже, кога јајца се меки, средна или тешка со топлина чувствителност, наместо на време.Меко варени јајца се исто како и љубовта.Хардварени јајца не се готви преку, така што ќе имате совршени бои жолчки од јајце и мазна текстура.Јајце тајмерот може да бидат фатени од ладно на шалтер.Јајцето тајмер совршено варени јајца ќе ви даде јајца во било кој стил на готвење состојба, како сакате.Добиете лесно, ви треба време нема веќе да се пресмета диференцирани скала на топлинска чувствителност во боја се менува, јајце тајмер совршено ќе ви го покаже варени јајца.Избегнувајте топлинаНе потопи јајце тајмер во ладна вода.Пакет се Вклучени : 1 x јајце тајмерAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

4 бр./лот 95 * 55 * 23 мм, 6 цвята малък пластмасов корпус за електрически АД производството на корпуса на проекта ключ за управление на разпределителните кутия

BGN 25.00 32.00

Тип : пластични електроника проектот кутијаЗабелешка : имаме шест бои на овој комплет (А1,А2,A6,A8,A9,A11)...

50 бр dhl / fedex 1000 g 0.1 g 1 кг портативни мини-цифрови везни електронни бижута везни тегло диамантени джобни везни с led

BGN 365.00 383.87

ЗАБЕЛЕШКА : ако стоката ги испратите на вашата земја треба да плати данок , тоа треба да се плати од страна на себе си , се надевам u може да се разбере , ви благодариме50 компјутери со dhl / федекс 1000g 0.1 g 1kg Преносни Мини Дигитален Скала Електронски Накит Скали Тежина Дијамант Џеб Скала со LEDpls контактирајте со нас beofre купи,исто така, му кажете ни ја вашата пост код,тогаш може да се провери ако вашето место е оддалечена место или не,благодарамКарактеристики : Нови генерички 2lb Дигитални Џеб Скала, Црна Количина : 1 Дигитален Тежина Скала со професионална нерѓосувачки украде salver и светлото LCD дисплеј, едноставна операција и лесно да ги прочитате Калибрација на клучните от Спецификации LCD Дисплеј со светлина Моќност : 2 x AAA батерии (батерии не се вклучени) Големина : 4.48 x 3 x 0.77 инчи (114 x 76 x 19.5 мм) Тежина : 116 g (4oz) Големина од Нерѓосувачки Челик Пан : 2.87 x 2.56 инчи (73 x 65mm) Капацитет : 2lb (1000g) Детали до 1 / 10 g Автоматско аларм со ниско ниво на батеријата 5 единици селекции : g / мл / ozt / dwt / ct Пакет Вклучува Дигитални Џеб Скала Оперативен Прирачник Батерии НЕ се вклучени

Безплатна доставка 6 бр. / лот 36 * 36 * 20 мм, пластмасов инструмент кутията на имейл abs пластмаса корпус открит скоростна разпределителните кутия, ключ

BGN 12.00 16.00

Тип : пластични електроника проектот кутијаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате.Ако нема порака ,ние ќе ги испрати по случаен избор .опис на производот : 1, Itmes : ABS пластика куќишта2, боја : црна и бела3, големина : 36x36x20 mm4, Материјал : ABS пластика5, Тежина : 8 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

Цифров LCD дисплей термометър датчик за температурата фризер temp instruments 50% off

BGN 2.00 4.48

Висок Квалитет на Дигитални LCD дисплеј Термометар Сензор на Температура на Фрижидерот Замрзнувач ТермометарКарактеристики : Дигитален LCD Термометар За Аквариум ЗамрзнувачМоделирање едноставен, елегантен, LCD панели вметнати врски, влагаотпорни,силна антимешање, се однесува на ладилник кабинети, display counters идруги потреби на температура, мерење и прикажување на различни опрема.Температурата опсег : 50~ 110°CТемпература на екранот резолуција : 0.1Температура на мерење на точност : ±1°CНапојување : две LR44 копчето батеријатапогон (не се вклучени)Долго сондата линија : 1 метар моделирани случај сондаСпецификација : Боја : црна, БелаГолемина : 47*28*14mmТежина 22gПакет големина : 60*70*20mmПакет тежина : 33g

Горещ жично анемометр, разходомер на въздуха, с обхват на измерване 0,01~40 м/с

BGN 543.65

Вовед : Брз одговор telescoping сонда. Проток на воздух јачина на звук. Голем LCD дисплеј. Прикажува на воздухот (ветер) брзина во метри / втор,нозете / минута километри / час, јазли, и милји / час. Ја прикажува максималната и минималната читања и има било читање. Рачно поставување на Податоци на Меморијата и прочитајте fucntion (99 евиденција)...

Блокираторы оптометрических призми комплект 22 делтата | алуминиев калъф за носене | допълнителен задържащ прът | материал PMMA | PS22

BGN 273.41

Optometry Призмата Блокатори Поставите 22 Deltas | Алуминиум за Носење | Опционални Држи Бар | ПММА Материјал | PS22КАРАКТЕРИСТИКИМоќ знаци испечатени на Рамен БазаАлуминиум За НосењеГолема Делта Тестирање ОпсегПММА МатеријалСПЕЦИФИКАЦИИВетер Тип : Вертикална или ХоризонталнаДелта : 1 / 2,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,14,16,18,20,25,30,35,40,45,50(22 Deltas)Еден црвен филтер леќа вкупно : 23 парчињаГолемина : 37x37mmФакултативна Sсе справи со зезнав на дното на блокатори за лесна контролаПакување : Алуминиум За НосењеВовед Во Крстарење ОфталмолошкиAcemax е професионална офталмолошки и оптички инструменти дистрибутер anddealer базирана во Шангај, Кина.Нашата мисија е да обезбеди високо standardoptical опрема во атрактивни цени.Нашиот раст, како во однос на domesticand интернационална мрежа, е резултат фокусиран приод кон customerssatisfied.Се фокусираше на optometric / eyecare industy, Ние се повеќе професионални.Нашите производи ги Опфаќа : Ophthalmic Instruments, Optometric Опрема, Labrotary, Леќа Процес Машина и othersurgicalИнструменти.Адреса : Рм 711, КинескоЖелезнички Замок, Бр 1115 Lingnan Road, Шангај, КинаТел : +8602166980766Товарни и Превозот Ракување ги Собереша...

5 бр. / лот 130 * 89 * 31 мм монтиране на пластмасова кутия за електронен корпус четец на карти корпус АД DIY проект таблото кутия

BGN 37.00 48.00

Тип : читач на картички Пластични КуќиштеПроизвод карактеристики : 1, Itmes : Пластични Контрола Куќиште & IC card reader Пластични Куќиште2, боја : бела3, големина : 130x89x31mm4, Материјал : ABS животната средина пластика5, Тежина : 170gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

EU Програмируеми Dual Sensor Floor heating коллекторный термостат за топла пол

BGN 30.00 40.16

ЕУ Програмабилни Двоен Сензор подно греење цела Термостат за Топло КатОвој нов дизајн греење термостат има за цел на побарувачката на пазарот,има голем LCD дисплеј.Лесно операција, заврши функции.Тоа може да биде за контрола на моторните топката вентил,моторните вентили,термички вентил,електромагнетниот вентил, грејач,електрични филм,електрични јаглерод кристал.Тоа се користи за подно греење.ФункцијаГолем LCD екран на допир со сино осветлување на екранот и двојно температура на екранот на режимВреме дисплеј (минути,часови,недели)6 период програмабилни контролирање на температурата поставување,5+2,6+1,7Внатрешната и надворешната температура сензор за изборНа собна температура се прикаже прецизност е 0.5,внатрешниот прецизност е 0.1Поставување на температурата се исполнат корисник побарувачката на собна температураМемориска функција кога електричната енергија,заштита на вашата поставување на електричната енергијаНа собна температура автоматски калибрација функцијаПроизвод ПараметарНапојување : AC200240 V, 50 / 60 HZОптоварување Тековната : 3А(Вода за Греење); 16 A(Електрични)Точност : ±0.5 ºCSetточка Температура Опсег : 5ºC 35ºCОграничување На Температура Опсег : 599℃Потрошувачка : Дисплејот на екранот и внесете опис за Инсталација и Инсталации Димензија(ЕУ) & ИнсталацијаСтандард и Сертификат Производи се дизајнирани и произведени во согласност со GB16915.197, GB2099.196, GB100296 : Стандарди и перформанси индекси се сите до CE стандард...

1pc highquality Amazing Professional Electronic coin sorter coin counting machine for all over the world 110V/220V 40W

BGN 494.40

1pc Висок квалитет Неверојатни Професионални Електронски монета sorter монета пребројување на машиназа целиот свет 110 V / 220 V 40 WНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваОписПараметарДетали за производот

Горещи продажба цифрови везни 10 г имейл преносим цифров тегло 40 кг риболов кука помещение виси 40% отстъпка

BGN 50.00 81.44

голема промоција, ова е 10g / 40kg, не 20g / 40kg, со висок квалитет, добра ценатопла продажбата на дигитална вага 10g Електронски Преносни Дигитални Тежина 40kg Риба Кука Багаж Виси 50% попустОпис : Температура на екранотАвто shutoff функцијаНисконапонски Аларм.Бренд Нови преносни виси електронски дигитални скалаБаза на апликацијата вградени microcomponent core Преносни џеб големина, со висока точностПовеќе мерење единици : кг / lb / млПогодно за семејни, продавница, кујна, риболов, багаж, отворено се користи или како подарокСпецификации : Максимална Тежина : 40kg / 88 Lbs / 1410ozМин Мерење : 10g / 0.04 Lb / 0.7 озГолемина : 13cm x 5cm x 2 см приблМерење Начини : Кг, Lb, ОЗНапојува со 2 x 1.5 V AAA батерија (не се вклучени)тоа doenst има мало кутија, ако не на големо , pls контакт со мене, ви благодаримеБесплатен превозот 50kg / 20g Мултифункционален Fishhook дигитални скала виси скали 4 во 1 САД$ 52.00 / многу5 парчиња / многубесплатен превозот Електронски Дигитални Предавање Џеб Скала 50kg 10g Преносни Багаж Завршувањето скали многу3 парчиња / многубесплатен превозот 500g Џеб скала Тежат Рамнотежа Накит Дигитална Вага многу10 парчиња / многубесплатен превозот 200g 0.01 g Дигитален Рачен Накит Тежина Скала парчебесплатен превозот 0.01 g 200g Мини Дигитален Тежина Скала фабрика цена парчебесплатен превозот 300g дигитални џеб скала 300g 0.01 g фабрика цена многу10 парчиња / многубесплатен превозот 50kg 10g Електронски Рамнотежа скали Дигитални Риба Виси Скала фабрика цена многу10 парчиња / многуБесплатен Превозот 0.01 g x 200g Дигитални Накит Скала за i Phone Џеб СО LCD Скали многу15 парчиња / многу

12V / 24V цифров монитор електронни часовници Авто Кола термометър батерия с волтметър измерване на напрежение, тестер, отстъпка от 10%

BGN 8.00 8.75

ако сакате да се купи повеќе , може да се плати на овој линк : 12 V / 24 V Дигитални Следат електронски Часовник Авто Автомобил Термометар Батеријата Voltmeter волтметар ТестерОвој Автомобил волтметар Часовник Термометар е мултифункционален часовник со 4 во 1 функција, вклучувајќи време, термометар, voltmeter и осветлување...

50 бр. / лот 51 * 36 * 20 мм монтиране на стена на корпуса сам пластмасови електронна кутия на проектния кутия abs водоустойчив конектор изход корпус

BGN 56.00 72.00

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате...

Неръждаема стомана показалеца термометър, влагомер за сауна аналогов Dispalay температура влажност метър тестер инструменти

BGN 11.00 14.91

Опис : Brand New Име на Производ : Сауна Термометар Hygrometer Објект Специфики : Температура опсег : 0 120° Мерење на влажност опсег : 0% 100% RH грешка при Мерење : ≤ ± 2 Влажност грешка : ≤ ± 5% RH7% RH Дијаметар : 127mm (1mm=0.0393 Инчи) Карактеристики : 1.Широк спектар на скалата, може да се прочита секоја единица на далечина...

Нов 12V цифрова led термометър Temperaturemeter контролен тестер с температурен сензор -50~100C 50% отстъпка

BGN 5.00 9.44

НОВИ 12 V Дигитален LED Temperaturemeter Термометар за Следење тестер Со Temp Сонда 50~100 C 50% попустОпис : Име : DC512v Дигитален Термометар Применува : Автомобил, температурата на Телото, Базен, Аквариум, Терариум, Vivarium, резервоари за вода, фрижидер, индустриски капацитети и Сите видови Температура Мерење Мерење на точноста : 0.1 Мерен опсег : 50 ~ 100 °c Димензии : 48 * 29 * 23 MM, L*W*H (не вклучувајќи монтажа уши) напон : DC5 V ~ 12 V (граница напон 15 V, надминува ќе изгори) Тековна : 18 MA Напојување линија : 20 CM Освежете го оценувате : 200 MS / sec Боја : Црвено / bule / зелена Работната средина : 40 °c ~ 65 °c Количина : 1 КОМПЈУТЕР остави massge на нас или ние испрати биде случаен Забелешка : Оваа ставка без мало поле.Овој производ е 12 V напојување, па бидете сигурни да се користи 12 V напојување, да обрнат внимание на позитивни и негативни, производот не вклучува 12 V моќност, самонаправени.Answer : ___________________________ Note : Посебен термометар не е моќ, бидејќи поединечните клиенти немаат 12 V напојување...

220V 110V 24V 12V Седмицата 7Days Програмируеми Electronic Таймер Цифров LCD AC DC Auto On/Off Relay DIN Rail Time Switch THC15A

BGN 17.00 24.10

Функција и употреба : Овој производ може да биде врз основа на корисник поставено време, автоматски се сврти и исклучување на моќта на различни електрична опрема...