• Ново
Таблица за контрол на температурата термостат TAIE FY400 FY400-201000

Таблица за контрол на температурата термостат TAIE FY400 FY400-201000

BGN 127.84
В магазина

Брой продукти

Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас. ве молиме да дојде да го најдете производот што треба и да се потврди цел. ве молиме оставете масажа со вашата e-mail адреса, така што ќе може да одговори побрзо.се разбира.ако не можете да го најдете производот треба ,ве молиме ги споделите со нас .Со цел да се спаси двете страни проверка на времето ние ви препорачуваме клиентот нудат јасна слика детали подобро (напред назад лево десен до надолу) откако ќе се потврди ние може да се направи ред со вас , сите што треба да направите е само да го направи чекор како што ви кажав . Answer : ___________________________ NOTE : 1 ве Молиме потврдете превозот адреса & телефон & име правилно , стоките ќе бидат испорачани според информациите што ви се нуди. 2.Ве молиме бидете сигурни дека информациите за контактот правилно, така што можеме да ве контактираме во време ако има нешто треба да контактира со вас. 3.превозот дена зависи од спонзор , ние не може да го контролира превозот дена . 4.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност наплаќа од вашата земја. Ако ги локалните обичаи се задржи стоката.ве молиме контактирајте царинската да царинење asistant Позитивни. 5.Ако добиете стоки и ништо лошо ве молиме да ни остават целосна ѕвезда feeback.или имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Негативни feeback. Се надеваме дека може да се изгради долг бизнис coperation односи!! сакате да имате среќен шопинг!

Подробности

Стил:
Стоящи и висящи на стената
Вид Хранене:
зарядно устройство
Максимална Измерена Температура:
120°C И По-Висока
Теория:
регулатор на температурата
Тип На Дисплея:
Цифров
Номер На Модела:
FY400-201000
Използването на:
Работна обувки
Размер На Дисплея:
1.9 Инча И По-Долу

Те също купуват с този продукт

8 бр./лот 135*90*45 мм, one pcs project box samll АД на електронен корпус разпределителните скоростна водоустойчив корпус IP54 свързване на камерата

BGN 50.00 64.00

Тип : пластични електроника проектот кутијаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате.Ако нема порака ,ние ќе ги испрати по случаен избор .Опис на производот : Име : Биро врвот пластични куќиштеБоја : Бела и црнаГолемина на : 135*90*45 ммМатеријал : ABS пластикаТежина : 200 gПроизвод карактеристики : 1...

5 бр. / лот 130 * 89 * 31 мм монтиране на пластмасова кутия за електронен корпус четец на карти корпус АД DIY проект таблото кутия

BGN 37.00 48.00

Тип : читач на картички Пластични КуќиштеПроизвод карактеристики : 1, Itmes : Пластични Контрола Куќиште & IC card reader Пластични Куќиште2, боја : бела3, големина : 130x89x31mm4, Материјал : ABS животната средина пластика5, Тежина : 170gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

Цифров електронен вътрешен термометър, влагомер метеорологичната станция часовници температура влажност метър с подсветка

BGN 11.00 12.05

Висока точност LCD Дигитален Затворен Електронски Температура Влажност Метар Часовник Метеоролошка Станица Термометар Hygrometer Спецификации : Мали и исклучителен изглед, LCD екранот...

Съкратено на срс-N9030 ОВК/Рефрижерация голям поток програмируеми зареждане прецизна електронна цифрова весовая скала калибриране на тегло

BGN 369.00 433.60

ЦРСN9030 HVAC / Ладење Голем Проток Програмабилни ПолнењеПрецизност Дигитални Скала Калибрација Губење На Рамнотежа На ЕлектронскиIitem ЦРСN9030 Капацитет од 100 КИЛОГРАМИ / 220 LB / 220 LB.00.0 ОЗ Единици КИЛОГРАМИ / КГ / МЛ Точност од 0,05% за Читање + / 1 Најмалку Резолуција +()0.25 МЛ / 5 G Платформа Големина 83 / 4"X83 / 4" 223 X223mm Моќ 5x1.5 V Алкална Батерија(7.5 VDC) на животниот Век на Батеријата 60 Часа Континуирана Употреба Операција Температура 1050 Степен Centigrade (50 F122 F) Тежина 2.74 KG(6.03 раздразнените синдром на дебелото црево)

Премиум регулируема метална Оптометрический Флипер / 0,25 или 0,50 а диоптър сфера | с футляром за носене | оптичен Флипер | FLIPNMT2

BGN 72.00

Премиум Прилагодливи Метал Optometry Flipper | 0.25 или 0.50 Диоптрија Сферата | со Носење | Оптички flipper | FLIPNMT2КАРАКТЕРИСТИКИМоќ знаци испечатени на леќа површинаЈасно PD скали марка, без заварување точки на раскрсницата дел.Медицински Степен на квалитет, секој детали во драгоцениKnurling РачкаФДУ СертифицираниСПЕЦИФИКАЦИИ на Располагање, снабдување : 0.25 D~+0.25 D, 0.50 D~+0.50 D 0.75 D~+0.75 D, 1.00 D~+1.00 D 1.50 D~+1.50 D, 2.00 D~+2.00 DPD опсег : 45mm 80mmВовед Во Крстарење ОфталмолошкиAcemax е професионална офталмолошки и оптички инструменти дистрибутер anddealer базирана во Шангај, Кина.Нашата мисија е да обезбеди високо standardoptical опрема во атрактивни цени.Нашиот раст, како во однос на domesticand интернационална мрежа, е резултат фокусиран приод кон customerssatisfied.Се фокусираше на optometric / eyecare industy, Ние се повеќе професионални.Нашите производи ги Опфаќа : Ophthalmic Instruments, Optometric Опрема, Labrotary, Леќа Процес Машина и othersurgicalИнструменти.Адреса : Рм 711, КинескоЖелезнички Замок, Бр 1115 Lingnan Road, Шангај, КинаТел : +8602166980766Товарни и Превозот Ракување ги Собереша...

Тестер за свещи запалителна бобина на двигателя на линия автоматично диагностичен тест инструмент G08 Drop ship

BGN 5.70

Материјал : алуминиум Боја : ЦрнаМора да има дијагностичка алатка за секој мотор со искра plug Кога моторот нема да започнете, дава инстант одговор на 'дали има искра?' Едноставен за употреба само се отстрани гума подигнете од искра приклучокот, вметнете тестер & место тестер подигање на приклучокот се Сврти на мотор над ако палењето е да биде испратена до цилиндар, светло во тестер зрачи Голема време и фрустрацијаsaver со автомобили, мотоцикли, чамци, пили, тревник mowers и повеќе Големина : 29.3 cm / 11.54" Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Haccury Size 100*15 мм Color bule Universal level Acrylic Round bubble level Construction Machinery Water level indicator

BGN 11.00 22.85

Следните Големини можете да изберете Кодирање Големина Боја Купи Кодирање Големина Боја Купи YY0885 8*8.5 мм Зелена YY3207 32*7mm Бела YY1006 10*6mm Зелена YY4311 43*11mm Бела YY11806 11.8*6mm Зелена YY5009 A 50*9mm Црна YY1206 12*6mm Зелена YY5009 B 50*9mm Црвено YY1207 12*7mm Зелена YY5017 A 50*17mm Црвено YY1408 A 14*8мм Зелена YY5017 B 50*17mm Црна YY1408 B 14*8мм Бела YY5017 C 50*17mm Црвено YY143082 14.3*8.2 мм Бела YY5017 D 50*17mm Црна YY1506 15*6mm Зелена YY5017 E 50*17mm Црвено YY1508 15*8мм Зелена YY6012 A 60*12mm Зелена YY1809 18*9mm Зелена YY6012 B 60*12mm Бела YY1910 A 19*10мм Зелена YY6012 C 60*12mm Црвено YY1910 B 19*10мм Бела YY6610 66*10мм Зелена YY2510 25*10мм Зелена YY9017 90*17mm Жолта YY3011 30*11mm Зелена YY10015 A 100*15mm Бела YY3016 30*16mm Зелена YY10015 B 100*15mm Жолта YY3617 36*17mm Зелена YY10015 C 100*15mm СинаГолемина на 100*15mm Сина Универзално ниво Акрилик Круг меур ниво Градежни Машини нивото на водата индикаторЗа КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

Цифров LCD дисплей термометър датчик за температурата фризер temp instruments 50% off

BGN 2.00 4.48

Висок Квалитет на Дигитални LCD дисплеј Термометар Сензор на Температура на Фрижидерот Замрзнувач ТермометарКарактеристики : Дигитален LCD Термометар За Аквариум ЗамрзнувачМоделирање едноставен, елегантен, LCD панели вметнати врски, влагаотпорни,силна антимешање, се однесува на ладилник кабинети, display counters идруги потреби на температура, мерење и прикажување на различни опрема.Температурата опсег : 50~ 110°CТемпература на екранот резолуција : 0.1Температура на мерење на точност : ±1°CНапојување : две LR44 копчето батеријатапогон (не се вклучени)Долго сондата линија : 1 метар моделирани случај сондаСпецификација : Боја : црна, БелаГолемина : 47*28*14mmТежина 22gПакет големина : 60*70*20mmПакет тежина : 33g

Безплатна доставка 6 бр. / лот 36 * 36 * 20 мм, пластмасов инструмент кутията на имейл abs пластмаса корпус открит скоростна разпределителните кутия, ключ

BGN 12.00 16.00

Тип : пластични електроника проектот кутијаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате.Ако нема порака ,ние ќе ги испрати по случаен избор .опис на производот : 1, Itmes : ABS пластика куќишта2, боја : црна и бела3, големина : 36x36x20 mm4, Материјал : ABS пластика5, Тежина : 8 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

Направи си САМ PT2399 цифров микрофон усилвател на борда караоке плоча на реверберация предусилвател ревербератор Апартамент компоненти NE5532 DC 12V-24V

BGN 7.00 7.33

Опис : PT2399 Дигитални микрофон засилувач одбор Караоке плоча reverb reverberator suite компоненти Моќ напон : DC 12 V24 V , На нов одбор се уште поддршка движат серпентина и компјутерски electret микрофон и поголемиот дел од безжичен микрофон, PT2399+NE5532 Continuoприлагодливи одек и јачината на звукот, Ова е diy колекции...

1pc highquality Amazing Professional Electronic coin sorter coin counting machine for all over the world 110V/220V 40W

BGN 494.40

1pc Висок квалитет Неверојатни Професионални Електронски монета sorter монета пребројување на машиназа целиот свет 110 V / 220 V 40 WНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваОписПараметарДетали за производот

Инфрачервена автоматична врата за производство на електронни части с набор от електронни конкурсната информация

BGN 102.00 107.36

modname=ckeditorА, Функционални описКраток вовед во автоматско портата за откривање инфраредИнфраред откривање автоматска врата може автоматски да го исклучите врата, да се спречи клип и други функции во согласност со човек блиску до инфраред индукција.Автоматско контрола на пристап на системот.Два, коло структураАвтоматско портата за инфрацрвено откривање +5 V DC напојување, инфрацрвена одраз коло, дигитални цевка екранот, единствен чип microcomputer контрола дел, броењеКоло на уредот, алармот на beep, заштита на анти клип, електричното коло и така натаму.Три, краток опис на работните принцип1 Напојување дел12 V DC поминува низ capacitor филтер и поминува низ U4 регулатор на Напон излез 5 V DC напон се користи за секоја единица коло.2 главната контрола коло на единствен чип microcomputerод 51 серија на singlechip, веќе има лекување програма (без преземање програма), за откривање на информации на разни сензори ,Според внатрешниот дизајн на програмата, се вози на релевантни печатени да заврши на различни контрола и прикажување на функциите на колото.3 Инфраред откривање колоСледи сигналот од инфраред одраз уреди со покажувач на кола да се открие дали некој е во близина.( 1 Инфраред емисија колоU2 E и U2 И периферни кола произведуваат Fang Бо квадратен бран пулсот сигнал вози Q4 И инфрацрвени emitter, емитира инфрацрвена светлина.( 2 Инфраред примање колоКога нема објектот во предниот дел на цевката, TP2 За ниско ниво, не е објект во предниот дел на инфраред за на цевка, TP2 За високо ниво, RP1 СигурниЧувствителноста на инфраред приемот е прилагоден.( 3 ) инфраред процесирање на сигналот колопо Q5 Q6 По две фаза зголемување U2 AU2 B Обратнафаза третман D9 R25 C15 Еднакви време на одложување за контрола на енергијаНа патот, RP2 Можете да ја прилагодите доцнењето и потоа да помине преку U2 C и Q7, Повторно, повторно, повторно, повторно U3 Генерација по пулсот обликувањетоНекој / На неоткриени сигнал се пренесува на соодветната порта на единствен чип компјутер.4 Отвори / Затвори вратата извршенВратата е отворена од страна на еднонасочна струја мотор (DC мотор), и на затворена врата (DC мотор менува) е изразена...

Високо качество на мулти пластмасов кухненски таймер през цялата електронен таймер кухня обратно броене таймери alarm clock случаен цвят кухненски таймер 20%

BGN 2.00 2.80

Висок Квалитет на Мулти Пластични Кујна тајмер Круг Електронски Кујна Тајмер за Одбројување Тајмери Аларм Случаен Боја Кујна Тајмер Име : тајмерот Материјал : пластични + електронски компоненти Боја : сина / портокал / виолетова / бела / жолта најдолго време е 99 минути и 59 секунди Вовед : Овој производ е широко се користат во готвење, попладне, за учење, за убавината, супа, плоча горење....

UNIT UT-C08 тест сонда напълно изолиран, с дръжка с капак, директен сонда универсална тестова таблица дръжка

BGN 10.46

UTC08 Тест сондаСпецификации : род должина 99mm, сондата должина 18mmБезбедност ниво : МАЧКА ⅲ 1000 V / CAT ⅳ 600 V 10 AКарактеристики : целосно изолирани,со совет и заштитник, директно тип на сондаПримена : конвертирање на конекција за сите Φ 8мм дијаметар приклучоциКоличина : 1

M42 x1 към M52 стъпка нагоре стъпка надолу пръстен женски мъжки куплунг адаптер за пакет от 2 Безплатна доставка

BGN 15.84

Ние сме Cnscope,и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија,така што ние имаме повеќе микроскоп дел,во иднина,ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница,ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати,и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување,така што нема да има дополнителни грижи.добредојдовте на понудата,ако имате повеќе прашање pls се чувствуваат слободни да контакт прво,ти благодарам.добредојдовте wholsaler !!ќе го добиете она што го сакате!M42 x1 да M52 Чекор до Чекор надолу Прстен Женски Машки Спојка Адаптер Пакување од 2Производ Функција : на оваа аукција за 2 компјутери адаптерЕден адаптер е M52x0.75(Машки конец) да M42x1(Женски навој)Еден адаптер е M42x1(Машки конец) да M52x0.75(Женски навој)адаптер бил направен од металсигурен перформанси.Издржливи.Плаќање : Ние прифаќаме зачувам,western union,банкарски трансфер на Пари и Грам.Сите плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува...

Блокираторы оптометрических призми комплект 22 делтата | алуминиев калъф за носене | допълнителен задържащ прът | материал PMMA | PS22

BGN 273.41

Optometry Призмата Блокатори Поставите 22 Deltas | Алуминиум за Носење | Опционални Држи Бар | ПММА Материјал | PS22КАРАКТЕРИСТИКИМоќ знаци испечатени на Рамен БазаАлуминиум За НосењеГолема Делта Тестирање ОпсегПММА МатеријалСПЕЦИФИКАЦИИВетер Тип : Вертикална или ХоризонталнаДелта : 1 / 2,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,14,16,18,20,25,30,35,40,45,50(22 Deltas)Еден црвен филтер леќа вкупно : 23 парчињаГолемина : 37x37mmФакултативна Sсе справи со зезнав на дното на блокатори за лесна контролаПакување : Алуминиум За НосењеВовед Во Крстарење ОфталмолошкиAcemax е професионална офталмолошки и оптички инструменти дистрибутер anddealer базирана во Шангај, Кина.Нашата мисија е да обезбеди високо standardoptical опрема во атрактивни цени.Нашиот раст, како во однос на domesticand интернационална мрежа, е резултат фокусиран приод кон customerssatisfied.Се фокусираше на optometric / eyecare industy, Ние се повеќе професионални.Нашите производи ги Опфаќа : Ophthalmic Instruments, Optometric Опрема, Labrotary, Леќа Процес Машина и othersurgicalИнструменти.Адреса : Рм 711, КинескоЖелезнички Замок, Бр 1115 Lingnan Road, Шангај, КинаТел : +8602166980766Товарни и Превозот Ракување ги Собереша...

Неръждаема стомана показалеца термометър, влагомер за сауна аналогов Dispalay температура влажност метър тестер инструменти

BGN 11.00 14.91

Опис : Brand New Име на Производ : Сауна Термометар Hygrometer Објект Специфики : Температура опсег : 0 120° Мерење на влажност опсег : 0% 100% RH грешка при Мерење : ≤ ± 2 Влажност грешка : ≤ ± 5% RH7% RH Дијаметар : 127mm (1mm=0.0393 Инчи) Карактеристики : 1.Широк спектар на скалата, може да се прочита секоја единица на далечина...

10 бр./лот 120 * 60*35 мм монтиране на пластмасова кутия за електронни разпределителни шкафове abs разпределителните скоростна DIY project box

BGN 40.00 51.20

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате.Ако нема порака ,ние ќе ги испрати по случаен избор .Опис на производот : 1, Itmes : Пластични Ѕид монтирање Куќишта2, боја : Црна и бела3, големина : 120x60x35 mm4, Материјал : ABS животната средина пластика5, Тежина : 120 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

4 тръби IR дистанционно управление с дигитален регулатор на температурата на термостата с програмируем 7 x 24

BGN 49.00 52.48

4 цевки IRдалечински контролира дигитални температура контролер термостат со програмабилни 7 x 24W01 AC серија од 7 дена програмабилни на екранот на допир, термостат наменета за фан серпентина единица или ветер цевка систем на централна клима помага да се приспособи на надворешна температура, со споредување на собна температура со поставување на температурата.На термостат се применува на вода систем или ветер систем (две цевки или четири цевки) на воздухот состојба, контрола фан серпентина, моторните вентили, моторните топката вентил или воздушен вентил за да се прилагоди на собна температура, да достигне поставување на точка и ги остварува целите на заштеда на енергија.Она што е повеќе.Технички податоциНапојување : 100~ 240 V 50 / 60 HzНоминална струја : 3АВо Собата Точка Опсег : 5~35°CАмбиентална температура : 0°C~50°CГолемина : 130*90 *27mmМонтажа дупки растојание : 60 MM,70 MM,80 MM(Види слика)Складирање температура : 10°C~60°CИнсталација : Површинска монтажаТочност : ±0.5°CСензор : NTCЗаштита Класа : IP30Сместување : ABS пластикаПримена : Централна клима уред / Фан серпентина единициБрзината На Вентилаторот : Висок,Среден,Низок), AutoНеделен програмабилни : 7,6+1,5+2 денови на чекањеЗаклучување : за заклучување на функцијата(chlildren заклучување)Боја : Бела,ЦрнаТип : Допир,дигитални со тајмерПроизвод функција(1) Контрола на брзината на вентилаторот или електрични кул и топлина вентил за да се префрлате(2) Идеален за 2 цевки или 4 цевки централна воздухсостојба(3) IRдалечински контролира(4) Три оценки брзината на вентилаторот интелигентни контролирани со ладење, греење и авто мод(5) за заштеда на Енергија до 30%(6) Опремен со уникатен дизајн и едноставна операција.(7) LED светлото допир и големи LCD екран(8) за Време на поставување функција(9) IRдалечински контролира.(10)режим на Спиење(11)7 дена програмабилни(12) RS485 функција (изборен)Предности1...

10 бр. / лот 152 * 108 * 54 мм монтиране на стена пластмасов електронен корпус АД корпус DIY проект разпределителните скоростна водоустойчив Контролна контакт

BGN 92.00 118.40

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаОпис на производот : 1, Itmes : Пластични Ѕид монтирање Куќишта2, боја : Светло сива3, големина : 152x108x54 mm4, Материјал : ABS животната средина пластика5, Тежина : 250 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

20pcs 9.5*31 мм алкохолна ниво балон пластмасов мини нивото на измервателен уред кръг на нивото на балон

BGN 4.00 7.01

За КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

Висока точност 500 грама 0.1 g електронни везни джобни цифрови бижута Diomand баланс с търговците на предавателна

BGN 7.00 13.57

Висока Прецизност 500g 0.1 g Електронски Тежина Дигитално Џеб Накит Diomand Рамнотежа со мало полеОпис : * Оваа електронска џеб скала е совршен за било мал објект кој може да се мисли на.* Има "tare" функција, која може да се постави на тежината на "нула" по пуштањето на пан на скалата, паможете да тежина вашите вредни работа на тавата.* Флипотворете го поклопецот штити од не ' рѓосувачки челик мерење платформа кога скалата не е во употреба.* Светла сина LCD екран го прави многу лесно да се прочита во темница...

Горещи продажба цифрови везни 10 г имейл преносим цифров тегло 40 кг риболов кука помещение виси 40% отстъпка

BGN 50.00 81.44

голема промоција, ова е 10g / 40kg, не 20g / 40kg, со висок квалитет, добра ценатопла продажбата на дигитална вага 10g Електронски Преносни Дигитални Тежина 40kg Риба Кука Багаж Виси 50% попустОпис : Температура на екранотАвто shutoff функцијаНисконапонски Аларм.Бренд Нови преносни виси електронски дигитални скалаБаза на апликацијата вградени microcomponent core Преносни џеб големина, со висока точностПовеќе мерење единици : кг / lb / млПогодно за семејни, продавница, кујна, риболов, багаж, отворено се користи или како подарокСпецификации : Максимална Тежина : 40kg / 88 Lbs / 1410ozМин Мерење : 10g / 0.04 Lb / 0.7 озГолемина : 13cm x 5cm x 2 см приблМерење Начини : Кг, Lb, ОЗНапојува со 2 x 1.5 V AAA батерија (не се вклучени)тоа doenst има мало кутија, ако не на големо , pls контакт со мене, ви благодаримеБесплатен превозот 50kg / 20g Мултифункционален Fishhook дигитални скала виси скали 4 во 1 САД$ 52.00 / многу5 парчиња / многубесплатен превозот Електронски Дигитални Предавање Џеб Скала 50kg 10g Преносни Багаж Завршувањето скали многу3 парчиња / многубесплатен превозот 500g Џеб скала Тежат Рамнотежа Накит Дигитална Вага многу10 парчиња / многубесплатен превозот 200g 0.01 g Дигитален Рачен Накит Тежина Скала парчебесплатен превозот 0.01 g 200g Мини Дигитален Тежина Скала фабрика цена парчебесплатен превозот 300g дигитални џеб скала 300g 0.01 g фабрика цена многу10 парчиња / многубесплатен превозот 50kg 10g Електронски Рамнотежа скали Дигитални Риба Виси Скала фабрика цена многу10 парчиња / многуБесплатен Превозот 0.01 g x 200g Дигитални Накит Скала за i Phone Џеб СО LCD Скали многу15 парчиња / многу