• Ново
Haccury Size 100*15 мм Color bule Universal level Acrylic Round bubble level Construction Machinery Water level indicator

Haccury Size 100*15 мм Color bule Universal level Acrylic Round bubble level Construction Machinery Water level indicator

BGN 11.00
BGN 22.85
-52 %
В магазина

Брой продукти

Следните Големини можете да изберете Кодирање Големина Боја Купи Кодирање Големина Боја Купи YY-0885 8*8.5 мм Зелена YY-3207 32*7mm Бела YY-1006 10*6mm Зелена YY-4311 43*11mm Бела YY-11806 11.8*6mm Зелена YY-5009 A 50*9mm Црна YY-1206 12*6mm Зелена YY-5009 B 50*9mm Црвено YY-1207 12*7mm Зелена YY-5017 A 50*17mm Црвено YY-1408 A 14*8мм Зелена YY-5017 B 50*17mm Црна YY-1408 B 14*8мм Бела YY-5017 C 50*17mm Црвено YY-143082 14.3*8.2 мм Бела YY-5017 D 50*17mm Црна YY-1506 15*6mm Зелена YY-5017 E 50*17mm Црвено YY-1508 15*8мм Зелена YY-6012 A 60*12mm Зелена YY-1809 18*9mm Зелена YY-6012 B 60*12mm Бела YY-1910 A 19*10мм Зелена YY-6012 C 60*12mm Црвено YY-1910 B 19*10мм Бела YY-6610 66*10мм Зелена YY-2510 25*10мм Зелена YY-9017 90*17mm Жолта YY-3011 30*11mm Зелена YY-10015 A 100*15mm Бела YY-3016 30*16mm Зелена YY-10015 B 100*15mm Жолта YY-3617 36*17mm Зелена YY-10015 C 100*15mm Сина
Големина на 100*15mm Сина Универзално ниво Акрилик Круг меур ниво Градежни Машини нивото на водата индикатор
За Компанијата
Ние сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.
Ние имаме повеќе од 500 видови на производи. Тие вклучуваат стакло ниво меур серија, метал ниво меур серија, Пластични ниво меур серија, електронски ниво меур серија, електронски ниво сензор серија и електронски ниво compensator серија итн.
Нашите производи се широко се користи во анкетирање и мапирање индустрија, ласерски инструмент индустрија, тежина апарати индустрија, електрична индустрија алатка, механички инженеринг индустрија, aerospace и воени итн.
Ако ви требаат посебни видови на кој било производ, ве Молиме контактирајте со нас слободно.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ;
Ако не можете да се исходот веднаш по цел завршувањето на, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да becompleted во рок од 5 дена.
Испорака
Ние ќе испрати пакет по 1-5 Дена за вашите нарачки. Сите Предмети обично ќе биде испорачуван China Post Воздух Пошта или e-Пакет.Руски клиенти ние генерално се користат Posti Финска руската Воздух.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашето задоволство е наша најголема награда и моќ!
Answer : ___________________________ Note : Ние само го испрати на адресата во ред. Купувачот ќе биде одговорен за какви било даноци, царини и други давачки направени во купувачот е земја!
Наплата & Return
Ние обезбедуваме 180 Дена Гаранција за сите производи се наведени.Ако примите defectve еден, тоа може да се врати во рок од 10 дена откако ќе се регистрираа пакетот.

Подробности

търговска марка:
ХЭККЕРИ
Номер На Модела:
YY-10015
Цвят:
Сини
Отдолу:
100мм
Диаметър на диска:
75мм
Височина:
15мм
Материал:
Пластмаса
Воспользуйся:
Жилищно Строителство
Брой:
1бр

Те също купуват с този продукт

Горещи продажба цифрови везни 10 г имейл преносим цифров тегло 40 кг риболов кука помещение виси 40% отстъпка

BGN 50.00 81.44

голема промоција, ова е 10g / 40kg, не 20g / 40kg, со висок квалитет, добра ценатопла продажбата на дигитална вага 10g Електронски Преносни Дигитални Тежина 40kg Риба Кука Багаж Виси 50% попустОпис : Температура на екранотАвто shutoff функцијаНисконапонски Аларм.Бренд Нови преносни виси електронски дигитални скалаБаза на апликацијата вградени microcomponent core Преносни џеб големина, со висока точностПовеќе мерење единици : кг / lb / млПогодно за семејни, продавница, кујна, риболов, багаж, отворено се користи или како подарокСпецификации : Максимална Тежина : 40kg / 88 Lbs / 1410ozМин Мерење : 10g / 0.04 Lb / 0.7 озГолемина : 13cm x 5cm x 2 см приблМерење Начини : Кг, Lb, ОЗНапојува со 2 x 1.5 V AAA батерија (не се вклучени)тоа doenst има мало кутија, ако не на големо , pls контакт со мене, ви благодаримеБесплатен превозот 50kg / 20g Мултифункционален Fishhook дигитални скала виси скали 4 во 1 САД$ 52.00 / многу5 парчиња / многубесплатен превозот Електронски Дигитални Предавање Џеб Скала 50kg 10g Преносни Багаж Завршувањето скали многу3 парчиња / многубесплатен превозот 500g Џеб скала Тежат Рамнотежа Накит Дигитална Вага многу10 парчиња / многубесплатен превозот 200g 0.01 g Дигитален Рачен Накит Тежина Скала парчебесплатен превозот 0.01 g 200g Мини Дигитален Тежина Скала фабрика цена парчебесплатен превозот 300g дигитални џеб скала 300g 0.01 g фабрика цена многу10 парчиња / многубесплатен превозот 50kg 10g Електронски Рамнотежа скали Дигитални Риба Виси Скала фабрика цена многу10 парчиња / многуБесплатен Превозот 0.01 g x 200g Дигитални Накит Скала за i Phone Џеб СО LCD Скали многу15 парчиња / многу

Битова Цифрова кулинария хранително-вкусовата сонда за месо кухня за готвене на барбекю отделен датчик за термометър хранително измервателно оборудване

BGN 4.00 4.91

Домаќинство Дигитални Готвење Храна Сонда Месо Кујната Готвење СКАРА Избор Сензор Термометар Храна Мерење EquippmentКарактеристики : Мини Дигитален Готвење Термометар Сензор Сонда За Кујна Храна АлаткиСлаба батерија сензација и да се прикаже.Таа има меморијата на последната мерка.15 минути автоматско исклучување за заштеда на енергија.Прецизна контрола на температура од состојки.Опис : Тоа е совршен за кампување, отворено пешачење,истражување патување алатка.Долго сонда овозможува побезбеден тестирање, може да се користи во затворени простории или на отворено.На тенки сонда совет, се избегнува ставање огромен пункција дупки во вашиот храна што значи месо сокови остане во месо каде што тие припаѓаат.LCD екран овозможува инстант температура отчитување.Спецификација : Тип : Апарати За Домаќинство ТермометриТермометар За Употреба : Кујна ТермометриТермометар Тип : ДигиталниПакет : даРаботен Напон : 1.5 V(вклучени).Материјал : МеталБоја : Црна + Црвено + Сребро.Должина : 225mmПакување содржина : 1 x Дигитален термометар1 x Батеријата

Инфрачервена автоматична врата за производство на електронни части с набор от електронни конкурсната информация

BGN 102.00 107.36

modname=ckeditorА, Функционални описКраток вовед во автоматско портата за откривање инфраредИнфраред откривање автоматска врата може автоматски да го исклучите врата, да се спречи клип и други функции во согласност со човек блиску до инфраред индукција.Автоматско контрола на пристап на системот.Два, коло структураАвтоматско портата за инфрацрвено откривање +5 V DC напојување, инфрацрвена одраз коло, дигитални цевка екранот, единствен чип microcomputer контрола дел, броењеКоло на уредот, алармот на beep, заштита на анти клип, електричното коло и така натаму.Три, краток опис на работните принцип1 Напојување дел12 V DC поминува низ capacitor филтер и поминува низ U4 регулатор на Напон излез 5 V DC напон се користи за секоја единица коло.2 главната контрола коло на единствен чип microcomputerод 51 серија на singlechip, веќе има лекување програма (без преземање програма), за откривање на информации на разни сензори ,Според внатрешниот дизајн на програмата, се вози на релевантни печатени да заврши на различни контрола и прикажување на функциите на колото.3 Инфраред откривање колоСледи сигналот од инфраред одраз уреди со покажувач на кола да се открие дали некој е во близина.( 1 Инфраред емисија колоU2 E и U2 И периферни кола произведуваат Fang Бо квадратен бран пулсот сигнал вози Q4 И инфрацрвени emitter, емитира инфрацрвена светлина.( 2 Инфраред примање колоКога нема објектот во предниот дел на цевката, TP2 За ниско ниво, не е објект во предниот дел на инфраред за на цевка, TP2 За високо ниво, RP1 СигурниЧувствителноста на инфраред приемот е прилагоден.( 3 ) инфраред процесирање на сигналот колопо Q5 Q6 По две фаза зголемување U2 AU2 B Обратнафаза третман D9 R25 C15 Еднакви време на одложување за контрола на енергијаНа патот, RP2 Можете да ја прилагодите доцнењето и потоа да помине преку U2 C и Q7, Повторно, повторно, повторно, повторно U3 Генерација по пулсот обликувањетоНекој / На неоткриени сигнал се пренесува на соодветната порта на единствен чип компјутер.4 Отвори / Затвори вратата извршенВратата е отворена од страна на еднонасочна струја мотор (DC мотор), и на затворена врата (DC мотор менува) е изразена...

50 бр dhl / fedex 1000 g 0.1 g 1 кг портативни мини-цифрови везни електронни бижута везни тегло диамантени джобни везни с led

BGN 365.00 383.87

ЗАБЕЛЕШКА : ако стоката ги испратите на вашата земја треба да плати данок , тоа треба да се плати од страна на себе си , се надевам u може да се разбере , ви благодариме50 компјутери со dhl / федекс 1000g 0.1 g 1kg Преносни Мини Дигитален Скала Електронски Накит Скали Тежина Дијамант Џеб Скала со LEDpls контактирајте со нас beofre купи,исто така, му кажете ни ја вашата пост код,тогаш може да се провери ако вашето место е оддалечена место или не,благодарамКарактеристики : Нови генерички 2lb Дигитални Џеб Скала, Црна Количина : 1 Дигитален Тежина Скала со професионална нерѓосувачки украде salver и светлото LCD дисплеј, едноставна операција и лесно да ги прочитате Калибрација на клучните от Спецификации LCD Дисплеј со светлина Моќност : 2 x AAA батерии (батерии не се вклучени) Големина : 4.48 x 3 x 0.77 инчи (114 x 76 x 19.5 мм) Тежина : 116 g (4oz) Големина од Нерѓосувачки Челик Пан : 2.87 x 2.56 инчи (73 x 65mm) Капацитет : 2lb (1000g) Детали до 1 / 10 g Автоматско аларм со ниско ниво на батеријата 5 единици селекции : g / мл / ozt / dwt / ct Пакет Вклучува Дигитални Џеб Скала Оперативен Прирачник Батерии НЕ се вклучени

M42 x1 към M52 стъпка нагоре стъпка надолу пръстен женски мъжки куплунг адаптер за пакет от 2 Безплатна доставка

BGN 15.84

Ние сме Cnscope,и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија,така што ние имаме повеќе микроскоп дел,во иднина,ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница,ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати,и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување,така што нема да има дополнителни грижи.добредојдовте на понудата,ако имате повеќе прашање pls се чувствуваат слободни да контакт прво,ти благодарам.добредојдовте wholsaler !!ќе го добиете она што го сакате!M42 x1 да M52 Чекор до Чекор надолу Прстен Женски Машки Спојка Адаптер Пакување од 2Производ Функција : на оваа аукција за 2 компјутери адаптерЕден адаптер е M52x0.75(Машки конец) да M42x1(Женски навој)Еден адаптер е M42x1(Машки конец) да M52x0.75(Женски навој)адаптер бил направен од металсигурен перформанси.Издржливи.Плаќање : Ние прифаќаме зачувам,western union,банкарски трансфер на Пари и Грам.Сите плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува...

10шт многофункционален дигитален Авто Кола термометър волтметър измерване на напрежение часовници темпо тестер на температурата

BGN 120.00 126.24

10pcs Мултифункционален дигитален авто Автомобил Термометар Voltmeter волтметар Часовник temp температура тестер на Овој Автомобил волтметар Часовник Термометар е мултифункционален часовник со 4 во 1 функција, вклучувајќи време, термометар, voltmeter и осветлување...

Цифров LCD дисплей термометър датчик за температурата фризер temp instruments 50% off

BGN 2.00 4.48

Висок Квалитет на Дигитални LCD дисплеј Термометар Сензор на Температура на Фрижидерот Замрзнувач ТермометарКарактеристики : Дигитален LCD Термометар За Аквариум ЗамрзнувачМоделирање едноставен, елегантен, LCD панели вметнати врски, влагаотпорни,силна антимешање, се однесува на ладилник кабинети, display counters идруги потреби на температура, мерење и прикажување на различни опрема.Температурата опсег : 50~ 110°CТемпература на екранот резолуција : 0.1Температура на мерење на точност : ±1°CНапојување : две LR44 копчето батеријатапогон (не се вклучени)Долго сондата линија : 1 метар моделирани случај сондаСпецификација : Боја : црна, БелаГолемина : 47*28*14mmТежина 22gПакет големина : 60*70*20mmПакет тежина : 33g

Направи си САМ PT2399 цифров микрофон усилвател на борда караоке плоча на реверберация предусилвател ревербератор Апартамент компоненти NE5532 DC 12V-24V

BGN 7.00 7.33

Опис : PT2399 Дигитални микрофон засилувач одбор Караоке плоча reverb reverberator suite компоненти Моќ напон : DC 12 V24 V , На нов одбор се уште поддршка движат серпентина и компјутерски electret микрофон и поголемиот дел од безжичен микрофон, PT2399+NE5532 Continuoприлагодливи одек и јачината на звукот, Ова е diy колекции...

UNIT UT-C08 тест сонда напълно изолиран, с дръжка с капак, директен сонда универсална тестова таблица дръжка

BGN 10.46

UTC08 Тест сондаСпецификации : род должина 99mm, сондата должина 18mmБезбедност ниво : МАЧКА ⅲ 1000 V / CAT ⅳ 600 V 10 AКарактеристики : целосно изолирани,со совет и заштитник, директно тип на сондаПримена : конвертирање на конекција за сите Φ 8мм дијаметар приклучоциКоличина : 1

5 бр. / лот 130 * 89 * 31 мм монтиране на пластмасова кутия за електронен корпус четец на карти корпус АД DIY проект таблото кутия

BGN 37.00 48.00

Тип : читач на картички Пластични КуќиштеПроизвод карактеристики : 1, Itmes : Пластични Контрола Куќиште & IC card reader Пластични Куќиште2, боја : бела3, големина : 130x89x31mm4, Материјал : ABS животната средина пластика5, Тежина : 170gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

Нов електронен цифров брояч на Преносими ръчно броене на LCD екрана пръст брояч 40% отстъпка

BGN 1.00 1.76

Новите Електронски Дигитален Бројач на Преносни Рака Управувана Картонче LCD Екран Прст Контра 40%попуст Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Мал и компактен дизајн, LCD екранот кругот круг е прилагодлив, и тоа може да биде фиксиран на вашиот прст за лесно да се работи, Механички скокови од секој притиснете, брза реакција...

Безплатна доставка 6 бр. / лот 36 * 36 * 20 мм, пластмасов инструмент кутията на имейл abs пластмаса корпус открит скоростна разпределителните кутия, ключ

BGN 12.00 16.00

Тип : пластични електроника проектот кутијаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате.Ако нема порака ,ние ќе ги испрати по случаен избор .опис на производот : 1, Itmes : ABS пластика куќишта2, боја : црна и бела3, големина : 36x36x20 mm4, Материјал : ABS пластика5, Тежина : 8 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

20pcs 9.5*31 мм алкохолна ниво балон пластмасов мини нивото на измервателен уред кръг на нивото на балон

BGN 4.00 7.01

За КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

Неръждаема стомана показалеца термометър, влагомер за сауна аналогов Dispalay температура влажност метър тестер инструменти

BGN 11.00 14.91

Опис : Brand New Име на Производ : Сауна Термометар Hygrometer Објект Специфики : Температура опсег : 0 120° Мерење на влажност опсег : 0% 100% RH грешка при Мерење : ≤ ± 2 Влажност грешка : ≤ ± 5% RH7% RH Дијаметар : 127mm (1mm=0.0393 Инчи) Карактеристики : 1.Широк спектар на скалата, може да се прочита секоја единица на далечина...

4 бр./лот 95 * 55 * 23 мм, 6 цвята малък пластмасов корпус за електрически АД производството на корпуса на проекта ключ за управление на разпределителните кутия

BGN 25.00 32.00

Тип : пластични електроника проектот кутијаЗабелешка : имаме шест бои на овој комплет (А1,А2,A6,A8,A9,A11) Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате...

50 бр. / лот 51 * 36 * 20 мм монтиране на стена на корпуса сам пластмасови електронна кутия на проектния кутия abs водоустойчив конектор изход корпус

BGN 56.00 72.00

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате...

Премиум регулируема метална Оптометрический Флипер / 0,25 или 0,50 а диоптър сфера | с футляром за носене | оптичен Флипер | FLIPNMT2

BGN 72.00

Премиум Прилагодливи Метал Optometry Flipper | 0.25 или 0.50 Диоптрија Сферата | со Носење | Оптички flipper | FLIPNMT2КАРАКТЕРИСТИКИМоќ знаци испечатени на леќа површинаЈасно PD скали марка, без заварување точки на раскрсницата дел.Медицински Степен на квалитет, секој детали во драгоцениKnurling РачкаФДУ СертифицираниСПЕЦИФИКАЦИИ на Располагање, снабдување : 0.25 D~+0.25 D, 0.50 D~+0.50 D 0.75 D~+0.75 D, 1.00 D~+1.00 D 1.50 D~+1.50 D, 2.00 D~+2.00 DPD опсег : 45mm 80mmВовед Во Крстарење ОфталмолошкиAcemax е професионална офталмолошки и оптички инструменти дистрибутер anddealer базирана во Шангај, Кина.Нашата мисија е да обезбеди високо standardoptical опрема во атрактивни цени.Нашиот раст, како во однос на domesticand интернационална мрежа, е резултат фокусиран приод кон customerssatisfied.Се фокусираше на optometric / eyecare industy, Ние се повеќе професионални.Нашите производи ги Опфаќа : Ophthalmic Instruments, Optometric Опрема, Labrotary, Леќа Процес Машина и othersurgicalИнструменти.Адреса : Рм 711, КинескоЖелезнички Замок, Бр 1115 Lingnan Road, Шангај, КинаТел : +8602166980766Товарни и Превозот Ракување ги Собереша...