• Ново
HACCURY размер 100*15 мм, жълт Цвят универсален ниво акрилни през цялата пузырьковый ниво на жилищно строителство индикатор за нивото на водата

HACCURY размер 100*15 мм, жълт Цвят универсален ниво акрилни през цялата пузырьковый ниво на жилищно строителство индикатор за нивото на водата

BGN 12.00
BGN 23.78
-50 %
В магазина

Брой продукти

Следните Големини можете да изберете Кодирање Големина Боја Купи Кодирање Големина Боја Купи YY-0885 8*8.5 мм Зелена YY-3207 32*7mm Бела YY-1006 10*6mm Зелена YY-4311 43*11mm Бела YY-11806 11.8*6mm Зелена YY-5009 A 50*9mm Црна YY-1206 12*6mm Зелена YY-5009 B 50*9mm Црвено YY-1207 12*7mm Зелена YY-5017 A 50*17mm Црвено YY-1408 A 14*8мм Зелена YY-5017 B 50*17mm Црна YY-1408 B 14*8мм Бела YY-5017 C 50*17mm Црвено YY-143082 14.3*8.2 мм Бела YY-5017 D 50*17mm Црна YY-1506 15*6mm Зелена YY-5017 E 50*17mm Црвено YY-1508 15*8мм Зелена YY-6012 A 60*12mm Зелена YY-1809 18*9mm Зелена YY-6012 B 60*12mm Бела YY-1910 A 19*10мм Зелена YY-6012 C 60*12mm Црвено YY-1910 B 19*10мм Бела YY-6610 66*10мм Зелена YY-2510 25*10мм Зелена YY-9017 90*17mm Жолта YY-3011 30*11mm Зелена YY-10015 A 100*15mm Бела YY-3016 30*16mm Зелена YY-10015 B 100*15mm Жолта YY-3617 36*17mm Зелена YY-10015 C 100*15mm Сина
Големина на 100*15mm Жолта Универзално ниво Акрилик Круг меур ниво Градежни Машини нивото на водата индикатор
За Компанијата
Ние сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.
Ние имаме повеќе од 500 видови на производи. Тие вклучуваат стакло ниво меур серија, метал ниво меур серија, Пластични ниво меур серија, електронски ниво меур серија, електронски ниво сензор серија и електронски ниво compensator серија итн.
Нашите производи се широко се користи во анкетирање и мапирање индустрија, ласерски инструмент индустрија, тежина апарати индустрија, електрична индустрија алатка, механички инженеринг индустрија, aerospace и воени итн.
Ако ви требаат посебни видови на кој било производ, ве Молиме контактирајте со нас слободно.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ;
Ако не можете да се исходот веднаш по цел завршувањето на, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да becompleted во рок од 5 дена.
Испорака
Ние ќе испрати пакет по 1-5 Дена за вашите нарачки. Сите Предмети обично ќе биде испорачуван China Post Воздух Пошта или e-Пакет.Руски клиенти ние генерално се користат Posti Финска руската Воздух.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашето задоволство е наша најголема награда и моќ!
Answer : ___________________________ Note : Ние само го испрати на адресата во ред. Купувачот ќе биде одговорен за какви било даноци, царини и други давачки направени во купувачот е земја!
Наплата & Return
Ние обезбедуваме 180 Дена Гаранција за сите производи се наведени.Ако примите defectve еден, тоа може да се врати во рок од 10 дена откако ќе се регистрираа пакетот.

Подробности

търговска марка:
ХЭККЕРИ
Номер На Модела:
YY-10015
Цвят:
Жълт Синкав Гранит
Отдолу:
100мм
Диаметър на диска:
75мм
Височина:
15мм
Материал:
Пластмаса
Воспользуйся:
Жилищно Строителство
Брой:
1бр

Те също купуват с този продукт

50 бр dhl / fedex 1000 g 0.1 g 1 кг портативни мини-цифрови везни електронни бижута везни тегло диамантени джобни везни с led

BGN 365.00 383.87

ЗАБЕЛЕШКА : ако стоката ги испратите на вашата земја треба да плати данок , тоа треба да се плати од страна на себе си , се надевам u може да се разбере , ви благодариме50 компјутери со dhl / федекс 1000g 0.1 g 1kg Преносни Мини Дигитален Скала Електронски Накит Скали Тежина Дијамант Џеб Скала со LEDpls контактирајте со нас beofre купи,исто така, му кажете ни ја вашата пост код,тогаш може да се провери ако вашето место е оддалечена место или не,благодарамКарактеристики : Нови генерички 2lb Дигитални Џеб Скала, Црна Количина : 1 Дигитален Тежина Скала со професионална нерѓосувачки украде salver и светлото LCD дисплеј, едноставна операција и лесно да ги прочитате Калибрација на клучните от Спецификации LCD Дисплеј со светлина Моќност : 2 x AAA батерии (батерии не се вклучени) Големина : 4.48 x 3 x 0.77 инчи (114 x 76 x 19.5 мм) Тежина : 116 g (4oz) Големина од Нерѓосувачки Челик Пан : 2.87 x 2.56 инчи (73 x 65mm) Капацитет : 2lb (1000g) Детали до 1 / 10 g Автоматско аларм со ниско ниво на батеријата 5 единици селекции : g / мл / ozt / dwt / ct Пакет Вклучува Дигитални Џеб Скала Оперативен Прирачник Батерии НЕ се вклучени

LIXF HOT Color change Egg таймер-добри варени яйца

BGN 2.86

8168 Timer / CounterthermosensitiveРедови скали се покаже, кога јајца се меки, средна или тешка со топлина чувствителност, наместо на време.Меко варени јајца се исто како и љубовта.Хардварени јајца не се готви преку, така што ќе имате совршени бои жолчки од јајце и мазна текстура.Јајце тајмерот може да бидат фатени од ладно на шалтер.Јајцето тајмер совршено варени јајца ќе ви даде јајца во било кој стил на готвење состојба, како сакате.Добиете лесно, ви треба време нема веќе да се пресмета диференцирани скала на топлинска чувствителност во боја се менува, јајце тајмер совршено ќе ви го покаже варени јајца.Избегнувајте топлинаНе потопи јајце тајмер во ладна вода.Пакет се Вклучени : 1 x јајце тајмерAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Направи си САМ PT2399 цифров микрофон усилвател на борда караоке плоча на реверберация предусилвател ревербератор Апартамент компоненти NE5532 DC 12V-24V

BGN 7.00 7.33

Опис : PT2399 Дигитални микрофон засилувач одбор Караоке плоча reverb reverberator suite компоненти Моќ напон : DC 12 V24 V , На нов одбор се уште поддршка движат серпентина и компјутерски electret микрофон и поголемиот дел од безжичен микрофон, PT2399+NE5532 Continuoприлагодливи одек и јачината на звукот, Ова е diy колекции...

10шт многофункционален дигитален Авто Кола термометър волтметър измерване на напрежение часовници темпо тестер на температурата

BGN 120.00 126.24

10pcs Мултифункционален дигитален авто Автомобил Термометар Voltmeter волтметар Часовник temp температура тестер на Овој Автомобил волтметар Часовник Термометар е мултифункционален часовник со 4 во 1 функција, вклучувајќи време, термометар, voltmeter и осветлување...

Битова Цифрова кулинария хранително-вкусовата сонда за месо кухня за готвене на барбекю отделен датчик за термометър хранително измервателно оборудване

BGN 4.00 4.91

Домаќинство Дигитални Готвење Храна Сонда Месо Кујната Готвење СКАРА Избор Сензор Термометар Храна Мерење EquippmentКарактеристики : Мини Дигитален Готвење Термометар Сензор Сонда За Кујна Храна АлаткиСлаба батерија сензација и да се прикаже.Таа има меморијата на последната мерка.15 минути автоматско исклучување за заштеда на енергија.Прецизна контрола на температура од состојки.Опис : Тоа е совршен за кампување, отворено пешачење,истражување патување алатка.Долго сонда овозможува побезбеден тестирање, може да се користи во затворени простории или на отворено.На тенки сонда совет, се избегнува ставање огромен пункција дупки во вашиот храна што значи месо сокови остане во месо каде што тие припаѓаат.LCD екран овозможува инстант температура отчитување.Спецификација : Тип : Апарати За Домаќинство ТермометриТермометар За Употреба : Кујна ТермометриТермометар Тип : ДигиталниПакет : даРаботен Напон : 1.5 V(вклучени).Материјал : МеталБоја : Црна + Црвено + Сребро.Должина : 225mmПакување содржина : 1 x Дигитален термометар1 x Батеријата

4 тръби IR дистанционно управление с дигитален регулатор на температурата на термостата с програмируем 7 x 24

BGN 49.00 52.48

4 цевки IRдалечински контролира дигитални температура контролер термостат со програмабилни 7 x 24W01 AC серија од 7 дена програмабилни на екранот на допир, термостат наменета за фан серпентина единица или ветер цевка систем на централна клима помага да се приспособи на надворешна температура, со споредување на собна температура со поставување на температурата.На термостат се применува на вода систем или ветер систем (две цевки или четири цевки) на воздухот состојба, контрола фан серпентина, моторните вентили, моторните топката вентил или воздушен вентил за да се прилагоди на собна температура, да достигне поставување на точка и ги остварува целите на заштеда на енергија.Она што е повеќе.Технички податоциНапојување : 100~ 240 V 50 / 60 HzНоминална струја : 3АВо Собата Точка Опсег : 5~35°CАмбиентална температура : 0°C~50°CГолемина : 130*90 *27mmМонтажа дупки растојание : 60 MM,70 MM,80 MM(Види слика)Складирање температура : 10°C~60°CИнсталација : Површинска монтажаТочност : ±0.5°CСензор : NTCЗаштита Класа : IP30Сместување : ABS пластикаПримена : Централна клима уред / Фан серпентина единициБрзината На Вентилаторот : Висок,Среден,Низок), AutoНеделен програмабилни : 7,6+1,5+2 денови на чекањеЗаклучување : за заклучување на функцијата(chlildren заклучување)Боја : Бела,ЦрнаТип : Допир,дигитални со тајмерПроизвод функција(1) Контрола на брзината на вентилаторот или електрични кул и топлина вентил за да се префрлате(2) Идеален за 2 цевки или 4 цевки централна воздухсостојба(3) IRдалечински контролира(4) Три оценки брзината на вентилаторот интелигентни контролирани со ладење, греење и авто мод(5) за заштеда на Енергија до 30%(6) Опремен со уникатен дизајн и едноставна операција.(7) LED светлото допир и големи LCD екран(8) за Време на поставување функција(9) IRдалечински контролира.(10)режим на Спиење(11)7 дена програмабилни(12) RS485 функција (изборен)Предности1...

Тестер за свещи запалителна бобина на двигателя на линия автоматично диагностичен тест инструмент G08 Drop ship

BGN 5.70

Материјал : алуминиум Боја : ЦрнаМора да има дијагностичка алатка за секој мотор со искра plug Кога моторот нема да започнете, дава инстант одговор на 'дали има искра?' Едноставен за употреба само се отстрани гума подигнете од искра приклучокот, вметнете тестер & место тестер подигање на приклучокот се Сврти на мотор над ако палењето е да биде испратена до цилиндар, светло во тестер зрачи Голема време и фрустрацијаsaver со автомобили, мотоцикли, чамци, пили, тревник mowers и повеќе Големина : 29.3 cm / 11.54" Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

50 бр. / лот 51 * 36 * 20 мм монтиране на стена на корпуса сам пластмасови електронна кутия на проектния кутия abs водоустойчив конектор изход корпус

BGN 56.00 72.00

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате...

2.7 в-5.5 В AD8302 модул амплитудного печалба / загуба и фазата на откриване на 2.7 Ghz RF / IF фаза детектор

BGN 9.47

Карактеристики : 1 Мерки Добивка / Загуба и Фаза до 2.7 GHz2 Dual Demodulating Дневник Засилувачи и Фаза Детектор3 Текст Спектар 60 d Bm 0 d Bm во 50ohm Систем4...

10 бр./лот 120 * 60*35 мм монтиране на пластмасова кутия за електронни разпределителни шкафове abs разпределителните скоростна DIY project box

BGN 40.00 51.20

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате.Ако нема порака ,ние ќе ги испрати по случаен избор .Опис на производот : 1, Itmes : Пластични Ѕид монтирање Куќишта2, боја : Црна и бела3, големина : 120x60x35 mm4, Материјал : ABS животната средина пластика5, Тежина : 120 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

Съкратено на срс-N9030 ОВК/Рефрижерация голям поток програмируеми зареждане прецизна електронна цифрова весовая скала калибриране на тегло

BGN 369.00 433.60

ЦРСN9030 HVAC / Ладење Голем Проток Програмабилни ПолнењеПрецизност Дигитални Скала Калибрација Губење На Рамнотежа На ЕлектронскиIitem ЦРСN9030 Капацитет од 100 КИЛОГРАМИ / 220 LB / 220 LB.00.0 ОЗ Единици КИЛОГРАМИ / КГ / МЛ Точност од 0,05% за Читање + / 1 Најмалку Резолуција +()0.25 МЛ / 5 G Платформа Големина 83 / 4"X83 / 4" 223 X223mm Моќ 5x1.5 V Алкална Батерија(7.5 VDC) на животниот Век на Батеријата 60 Часа Континуирана Употреба Операција Температура 1050 Степен Centigrade (50 F122 F) Тежина 2.74 KG(6.03 раздразнените синдром на дебелото црево)

25,5 мм до M42 x1mm адаптер адаптер за камери за Геликоидов

BGN 27.18

Ние сме Cnscope,и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија,така што ние имаме повеќе микроскоп дел,во иднина,ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница,ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати,и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување,така што нема да има дополнителни грижи.добредојдовте на понудата,ако имате повеќе прашање pls се чувствуваат слободни да контакт прво,ти благодарам.добредојдовте wholsaler !!ќе го добиете она што го сакате!Беа 25,5 мм да M42 x1mm Тема Камера Адаптер За HelicoidsПроизвод Функција : Compatiblity : Овој адаптер им овозможува користење на мали проекција леќи како Taylor Hobson Кук f / 1.65 F=2.5 инчен на фокус helicoids со M42x1 тема.Машки страна M42 X1 MMДебелина : 8mmЛеќа е обезбедено со 3 палецот завртки.Адаптер е направен од елоксирани алуминиумски.на оваа аукција само еден адаптер ,леќа само за демонстрација.Материјал за метал,сигурен перформанси.Издржливи.Плаќање : Ние прифаќаме зачувам,western union,банкарски трансфер на Пари и Грам.Сите плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува...

Цифров LCD дисплей термометър датчик за температурата фризер temp instruments 50% off

BGN 2.00 4.48

Висок Квалитет на Дигитални LCD дисплеј Термометар Сензор на Температура на Фрижидерот Замрзнувач ТермометарКарактеристики : Дигитален LCD Термометар За Аквариум ЗамрзнувачМоделирање едноставен, елегантен, LCD панели вметнати врски, влагаотпорни,силна антимешање, се однесува на ладилник кабинети, display counters идруги потреби на температура, мерење и прикажување на различни опрема.Температурата опсег : 50~ 110°CТемпература на екранот резолуција : 0.1Температура на мерење на точност : ±1°CНапојување : две LR44 копчето батеријатапогон (не се вклучени)Долго сондата линија : 1 метар моделирани случај сондаСпецификација : Боја : црна, БелаГолемина : 47*28*14mmТежина 22gПакет големина : 60*70*20mmПакет тежина : 33g