• Ново
Растенията Печатни Тесни Шевове Спортни Йога Дълги Панталони Дамски Чорапогащи Бягане Гамаши, Спортни Панталони, Дамски Дамски Фитнес Бягащи Панталони

Растенията Печатни Тесни Шевове Спортни Йога Дълги Панталони Дамски Чорапогащи Бягане Гамаши, Спортни Панталони, Дамски Дамски Фитнес Бягащи Панталони

BGN 14.00
BGN 17.97
-22 %
В магазина

Брой продукти

Производ параметри :
1.Материјал : полиестер
2.Големина : S M L XL
3.Применливи сезона : пролет, лето, есен, зима
4.Погодни се : фитнес, јога, и трчање
Пакување листа :
1*Јога панталони
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда. На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
търговска марка:
Himanjie
Материал:
Polyester
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан
Номер На Модела:
HA00347
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип Елемент:
Пълна Дължина
Спортен Тип:
Изпълнено
Материал:
Polyester
Размер:
S M L XL
Приложимо Сезон:
Пролет, Лято, Есен, Зима
подходящ:
Фитнес, йога и джогинг

Те също купуват с този продукт

Характер 3D печатни тениски мъжки компресиране риза, панталони комплект бягащи чорапогащник ризи с дълги ръкави гамаши спортен спортен костюм ММА

BGN 28.00 54.37

Здраво,драги пријател! Добредојдовте на нашата продавница! Сите наши производи се направени од голема фабрика,не се грижи за квалитетот...

Мъжки база LayerMen тънък оборудвана компресия активни шорти, спортни панталони, Боди билдинг бойни сухи гамаши, къси панталони за мъже

BGN 7.00 8.82

Зголемување на удобноста еластична ткаенини & подобрување на ефикасноста на мускулната движењеВо близина на мускулите на спортисти, да ја покажат својата фигураНамалување на мускулната трепет и тресење & ја намалат потрошувачката на енергија на губењето на мускулен заморСостојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетБои : Црвена, Зелена, Сива, Сина, Бела, ЦрнаМатеријал : Полиестер / SpandexПовод : машки Спорт Тесни ПанталониДолжина : КратокЗа векови : Возрасни МашкиОбјектот Вклучува : 1 * на Мажите Спортски ШорцевиКарактеристики : 1...

Дълги Дамски панталони на супер участък гамаши фитнес Slim Fit панталони, спортни влагоотталкивающие панталони стил спортни чорапогащи, дамски спортни дрехи

BGN 23.00 44.27

Фитнес Legging Брз Сува Секси Јога Панталони Удобно Секси Жени Панталони Дише Панталони Чисто женски Панталони Спортски Панталони Women Product Име : Спортски Pants Model Број : Работи Pants LWA24 Материјал : Chinlon / spandex / Polyester Feature : тенок тело , високо еластична Боја : Сина / Роуз / Gray Gender : Жените Големина : M,LРаботи Панталони Жените Супер Водат Leggings Фитнес Тенок Одговара Мода Панталони Wicking Панталони Стил Спортски Хулахопки женски СпортскиИме На Производот : Женска Спортски ПанталониБрој на модел : Жените Yago Панталони LWA24Содржина : Работи Панталони (не includinglong ракав блузи)Сезона : Есен / Зима / ПролетМатеријал : 64% Chinlon, 28% polyster, 8% spandexФункција : тенок тело , високо еластичнаПрименливи Луѓе : Возрасни ЖениПол : Жените Спортски ПанталониБоја : Розова / Сино / СиваГолемина : M / LПакет содржи : 1 x Спортски ПанталониAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради прирачник за мерење , ве молиме оставете 12 см грешка,ви благодариме!1 инч = 2.54 см2...

Мъжки спортни дрехи бягаща набор от спортен комплект бягащи костюми облекло спортен костюм светкавица палто и панталони фитнес тренировка фитнес-комплект 2 бр./ко?

BGN 37.00 92.13

1 85% Полиестер / 15% spandex, Машина Перат 2 Влага Транспортен Систем извишува далеку пот и суши брзо; Рамен заклучување чини да се спречи chafing 3...

2018 нов еластичен джоб Джърси футбол, баскетбол, спортно облекло свободни спортни мъжки боксерки тенис, фитнес, джогинг баскетболни шорти

BGN 16.00 22.69

започнетекрајот *За Објект : Име : 2018 Нови Еластична Џеб Фудбал Џерси Кошарка Спортски Бренд : 100% Оригиналната Големина : Азија големина SXXL Боја : 7 бои Употребливи : Трчање, Фудбал, Кошарка, Фитнес, бадминтон и сл...

7XL 8XL 9XL голям е размерът на Мъжки спортни панталони, спортни панталони, трикотажни памук, ликра Спортни фитнес панталони джоба с цип джогинг панталони човек

BGN 52.00 73.57

7 XL 8 XL 9 XL Голема Големина Mens Sweatpants Салата Панталони, Плетени Памук Spandex Спорт Фитнес Панталони Zip Џеб Трчање, Џогирање Панталона ЧовекПодолу Информации За повикување Само,ве молиме да се спореди погоре големина водич да се избере она големина што ви треба.Големина XL Висина од 160165cm Тежина 5055kgГолемина 2 XL Висина 165170cm Тежина 6065kgГолемина 3 XL Висина 170175cm Тежина 7075kgГолемина 4 XL Висина 175180cm Тежина 8085kgГолемина 5 XL Висина 180185cm Тежина 9095kgГолемина 6 XL Висина 178183cm Тежина 90100kgГолемина XXS =7 XL Висина 181186cm Тежина 105115kgГолемина XS=8 XL Висина 184189cm Тежина 115125kgГолемина S=9 XL Висина 187192cm Тежина 130140kgГолемина Информации : 1inch = 2.54 см,1cm=0.39 инчен,1inch повеќе или помалкуГолемина XL Половината 66cm Хип 106cm Панталони Должина 97cmГолемина 2 XL Половината 69cm Хип 110cm Панталони Должина 99cmГолемина 3 XL Половината 72cm Хип 114cm Панталони Должина 101cmГолемина 4 XL Половината 75см Хип 118cm Панталони Должина 103cmГолемина 5 XL Половината 78cm Хип 123cm Панталони Должина 105cmГолемина 6 XL Половината 81cm Хип 128cm Панталони Должина 107cmГолемина XXS=7 XL Половината 84cm Хип 133cm Панталони Должина 109cmГолемина XS=8 XL Половината 87cm Хип 138cm Панталони Должина 111cmГолемина S=9 XL Половината 90cm Хип 143cm Панталони Должина 113cmПатент џебSpandexАнтиpillingПредНазадКупувачот СоветиГолемина Или МонтирањеНие Разбираме Секој Клиент се Разгледа Дали Големина Одговара Или Не,Па Ние Нудиме Големината Водич За Секој Објект,Ние ве Советуваме Да Ги Проверите Големина Информации Пред Ставање на Ред.Ви благодариме !Боја На НесовпаѓањеИмаме Направено Efford да се Прикаже Како Точно Како е Можно Бојата На Нашите Производи, Дека Appreal На Нашата Продавница.Сепак,разликите во боја може да биде предизвикана од некои други причини ,како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина и др.Како Компјутерски Монитори,не Можеме да Guaratee Дека Вашиот Монитор е Приказ На Било која Боја ќе Биде Compelely Точни.Превозот И Обработка На Белешки1.Секој Пакет со Следење на Информации .2.Во Русија ,Вашиот Целосен Назив(Име,презиме вклучени ) Се Бара Според Политиката На Русија Post Office3.Испорака Дена1) Кина Registed Воздух Mail : Тоа е стандардно Време ,И Тоа Трае Подолго Дена До Вашиот Desitation ,2040 Работни Дена .Детали, ве Молиме Проверете со "Превозот и Плаќање" како што е Подолу Фото2) EПакет : 7 15 Работни Дена ,Сад ,Русија Само3) Ако Мислите дека Испорака Дена Од поштата е Премногу Долго, Ние Ве советуваме да се Разгледа DHL, Ние Добие Голем Попуст Од локација за подигнување на Курирска.

Quick Dry 2017 Sport Running Compression Set Fitness Gym Jogging T shirt Дишаща Short Training Костюми Running Clothes For Men

BGN 28.00 46.40

ве молиме изберете вистинската големина од големината на табелата,ако не знаете што е големината добро за вас,јавете ни се на прв,ви благодариме!Функција : влага, пот брзо сува дише супер еластичностаОваа шорцеви има црна наредени,рефлексивни и дише.Големина : S,M,L,XL,Пакет : 2 ПАРЧИЊА / SETвклучувајќи : 1*кошула+1*шорцевиЕдиница : cm,1cm=0.39 инчен 1kg=2.2 lbs Големина Должина Биста Шорцеви долго Половината Висина Тежина S 64 81 45 62 160170cm 5060kg M 67 85 47 66 170175cm 6070kg L 69 89 49 70 175180cm 7080kg XL 72 93 51 74 180190cm 8090kgПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER ИЛИ ПОРАКА пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Нощен Бягане Светлоотразителни Компресия Чорапи Спорт Футбол Бягане Маратон Чорапи За Колоездене, Бързо Съхнещи Чорапи 7704

BGN 27.00 45.28

Ноќта Работи Рефлексивни Компресија Чорапи Спортови Фудбал Фудбал Трчање Маратон Чорапи БрзоСува Cycking Чорапи 7704Бренд Име : RBAO Модел : RB7704 Пол : Мажи,Жени Материјал : 56.5% Најлон+32.5% Полиестер+10% Elastane+1% Spandex За спорт : Пешачење,возење Велосипед,Трчање,Качување Функција : Дише,Апсорбираат потта,Удобно Сезона : Пролет, Есен Големина : L(Погоден за EUR3943,UK68) M(Погоден за EUR3539,UK46)Плаќање1...

2018Men Quick Dry Атлетик Smooth Compression къса чорапогащи тъмночервен основен слой спортни гамаши, фитнес зала спринт тренировка Фитнес шорти

BGN 5.00 5.63

Пакет Содржина : 1 x Mens Спортски Шорцеви Материјал : 90% Најлон 10 Spandex Димензии : Должина Половината Нога M : 26cm / 10.24 64cm / 25.2 42cm / 16.5 L : 26.5 cm / 10.4 68cm / 26.8 44cm / 17.3 XL : 27cm / 10.63 72cm / 28.3 46cm / 18.1 2 XL : 27.5 cm / 10.8 76cm / 29.9 48cm / 18.9 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Големина на табела : ве Молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

CKAHSBI лятото бързо суха фитнес зала, спортни гамаши кроссфит Мъжки футболни шорти панталони за джогинг компресия чорапогащник шорти за бягане

BGN 10.72

Големина(см)Tiled половинатаПанталони широка устаДолжинаПогоден за висина(cm)S323150155165М343252165170L363355170175XL383459175180XXL403562180190XXXL423665190195Напомена : 1)со Оглед на големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел2)друг компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL / UPSот за слободни превозот.4)320 денови можат да добијат парцелиВе молиме чувајте го телефонот обременето ...

Жена 3D печатни животни чорапи сладък карикатура куче глезена високи чорапи Спорт на открито Коледен подарък calcetines ciclismo

BGN 2.91

Добредојдовте во мојата продавница и среќен шопинг!Жените 3 D Мода Печатени Животинско Секојдневен Чорапи Симпатична Цртан филм Куче Глуждот Висока Sock Отворено Спортски Божиќ ПОДАРОК calcetines ciclismoИнформација За Производот : 100% сосема нов & висок квалитетБоја : 5 боиГолемина на : слободен големина, должина за 26 CM / 10.24 во, погодна за оние чии чевли големина е 3339Стил : глуждотвисок стилМатеријал : памук мешавинаПрименливи Сезона : пролет, лето и есенКарактеристики : Абсорбента, антибактериски, обликување, deodorant, антинога, флексибилни и тенденција.Пакет Содржина : 1 * Чорапи (Пар)Објектот Слики :

Tanluhu Brand Men Women Running Bag For Wrist Waterproof Arm Bag For Phone Outdoor Fishing Package Golf Leg Bags S322

BGN 14.00 20.08

Tanluhu Бренд Мажи Жени Работи Торба За врвка за околу Водоотпорен Рака Торба За Телефонот Отворено Риболов Пакет Голф Нога Кеси S322 Бренд Име : Tanluhu Модел : S322 Големина : 17*9*3 CM Боја : Каки,ACU,КП,Пустината дигитални,sansha,црна,Маскирна пустината Ткаенини : Најлон Внатрешни работи Материјал : Полиестер Тежина : Околу 0.1 КГ Применливи пол : Унисекс Применливи Сцени : Спорт,Отворено Кеси,Водење Спортски Возраст Опсег : Возрасни Движење : Пешачење,Кампување,Патување,Скијање,РаботиНашата продавница : Пријателски совети 1.1 инчи =2.54 см, 1 cm = 0.39 инчи 2 поради различни мерни методи, може да има отстапување, 1 3cm проектот 3 на компјутерски екран во боја може да биде малку поинаков од вистинската боја, во зависност од вашиот монитор 4 различни серии, патент ЛОГОТО и жените можат да бидат различни, добар квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи 5.Ние сме сите големини, За Кинески големина, ве молиме прочитајте форма и потоа да го купите...

1 Чифт Грелок За Ръце, Колоездене, Бягане UV Защита От Слънцето Защитен Ръкав За Ръце, под Наем Спортни Капак За Ръце Manguitos Ciclismo Brazo

BGN 6.00 7.98

1 Материјал : полиестер, најлон2 Производ Должина : околу 38 ~ 44 cm / 14.96 ~ 17.32 во3 Карактеристики : дише, пот ослободување, ултравиолетовидоказ.4...

B62 водоустойчив наклонена камуфлаж чанта езда личен противоугонный малък кръст-чанта за Спорт на открито работи джобове(без чайника

BGN 22.05

1352513437Answer : ___________________________ Note : џебови не содржат литургија, литургија само како шематски,ве молиме да не се разбереме погрешно, ви благодариме!Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере...

Оригинално ново прием на 2018 НАЙКИ THRMA HOODIE FZ мъжко яке с качулка, спортно облекло

BGN 127.00 154.88

Сите слики во нашата продавница се 100% земени од оригинални производи Бидејќи на светлината во различни средини, различно екраните, и други причини, веројатно ќе има малку хроматските аберации помеѓу сликата и производ...

Открит водоустойчив найлон Спорт гърдите чанти за жени човек 8 цвята езда и туризъм бягане чанти почивка къмпинг фитнес чанти W035

BGN 18.00 25.58

Забелешка (ве молиме да го прочитате пред да нарачате) : 1 Бесплатен превозот начин се испраќа со следење на број што може да ги пратите на сите процесот...

AONIJIE професионален водоустойчив ликра поясная чанта открит бягане спорт кръста джоб пакет Колоездене, туризъм, къмпинг маратон

BGN 21.00 22.38

AONIJIE Професионални Водоотпорен Lycra Половината Торба за Надворешни Работи Спортски Половината Џеб Пакет Велосипедизам Пешачење Кампување МаратонСпецификации : Боја : Црна, Жолта, Светло сина, црвена Роза, Темно синаМатеријал : LycraОдговараат : Унисекс / Маж и Жена може да бидеГолемина : L*W 28*8.5 cm Половината обем : За 60120cm Апликација : Трчање,Пешачење, Јога, Спорт, итн...

6 чифта / Лот нов прием на Мъжки чорапи лодка чорапи дишащи дезодорант Мерсеризованные памучни чорапи невидими чорапи

BGN 23.00 23.98

Нови Пристигнување6 Пара / Многу Нови Пристигнување машки Чорапи Брод Чорапи Дише Deodorant Mercerized Памучни Чорапи Невидливи Чорапи Предмет тип : Случајни Чорапи Материјал : 80% Mercerized Памук+17% Полиестер влакна+3% Spandex Боја : Црна,Бела,Сива,Светло сина,Темно сина,Кафе(Изборен) Големина : ЕУР 3844 / НИ 710 Тежина : Околу 35g / Пар Пол : Мажи Карактеристики : 100% Сосема Нов Еластична кант,Дише Мрежа...

Открит бягане чанта за пътуване колан джоб унисекс бягане е спорт, колоездене противоугонный телефон чанта пакет водоустойчив спортен колан, чанта

BGN 2.00 2.64

Преносни Унисекс Еластичност Телефон Складирање Половината Торба Водоотпорен Отворен Спортски Складирање ЏебРаботи на паметен Телефон Антикражба Носителот Организатор Отворено Спорт Половината Торба за мобилни Телефони, КлучевиКарактеристики : Преносни половината торба, голем капацитет, патување паричник, хартија за крпи, копчиња, мобилните телефони можат да се сместат.Три ламинат високо еластична водоотпорен материјал, doog затегнувачка и скалабилност.Маснотии сврзувачки елементи, големина може да се прилагоди, погоден за повеќето луѓе.Спецификации : Големина : Голема големина двојно патент дизајн, вкупната должина : 45см / 17.72 во една торба периметар : 22 cm / 8.66 воМатеријал : се Водат spandex водоотпорен материјалТежина : Околу...

Trail Running скута чанти, фитнес зала спортна чанта пакети с дупка за слушалки-подходящ за смартфони Мъжки спортни чанти за вода, фитнес колан на гърдите чанта

BGN 2.27

Патна Торбичка Скриени Zippered Половината Компактен Безбедност Пари работи / sport Половината Појас Торба бесплатен превозотКарактеристики : Користете го за Пари, ИДЕНТИФИКАЦИЈА, Пасош, Кредитни Картички итнДве Патент Џебови, за да се обезбеди скапоценостиМоже да се користи на половината или во прилог на вашата торбаПрилагодливи еластичен појас на рака и мека агол изградбаНа Coolmax поддршка е патентиран да биде удобно против кожата, брзо сушење и ултра абсорбента против потењеИзработени од Материјал ПератСпецификации : Големина : 24*14 смБоја : Црна; КакиМатеријали : Најлон

2017 Дамски йога набор от фитнес на открито бягане спортен костюм яке+панталон+сутиен (3 бр./компл.) Дишаща яке бързо съхнещи панталони сутиен

BGN 54.00 83.38

2017 жените Јога поставите Фитнес надворешни работи спортски одговараат јакна+панталона+градник (3 парче / set) Дише јакна брзо сушење панталони градникјакна големинапанталона големинаградник големина Облека се спортски тип на јога, флексибилност е многу добра, може да се водат 48cm, може да бидат сигурни да се купи