• Ново
AONIJIE професионален водоустойчив ликра поясная чанта открит бягане спорт кръста джоб пакет Колоездене, туризъм, къмпинг маратон

AONIJIE професионален водоустойчив ликра поясная чанта открит бягане спорт кръста джоб пакет Колоездене, туризъм, къмпинг маратон

BGN 21.00
BGN 22.38
-6 %
В магазина

Брой продукти


AONIJIE Професионални Водоотпорен Lycra Половината Торба за Надворешни Работи Спортски Половината Џеб Пакет Велосипедизам Пешачење Кампување Маратон
Спецификации : Боја : Црна, Жолта, Светло сина, црвена Роза, Темно сина
Материјал : Lycra
Одговараат : Унисекс/Маж и Жена може да биде
Големина : L*W 28*8.5 cm Половината обем : За 60-120cm Апликација : Трчање,Пешачење, Јога, Спорт, итн. Карактеристики :
.Силна рамка и материјал значи Трајност,Удобност
.Направени од ultralight водоотпорен и солза-отпорни lycra, полиестер поставата и дише мрежа
.Хидратација ранец има супер мала тежина и да помогне да се намали многу оптоварување губење во текот на патувањето
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради рачни мерења на локации, може да биде 2 - 3cm грешка.
2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики. Пакет содржи : 1 * Половината торба Повратни информации
Ние сме вид и искрен продавач. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот продавница. Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. И ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Бидејќи вашето задоволство е наша цел. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за без комуникација, ви благодарам. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот за вас. И тоа нема да ве изневерам. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!

Подробности

Размер:
L
Позицията На Приложения:
Талия
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
E919
търговска марка:
АОНИДЖИ
Материал:
Ликра
Тегло:
About 0.066kg
Размер:
L*W 28*8.5cm
Цвят:
Черен, Жълт, Светло Син, Розов, Червен, Тъмно Син
Приложение:
Бягане, туризъм, йога, спорт и т.н
Обиколката на талията:
Около 60-120 сантиметра
Пол:
Унисекс / мъже и жени могат да бъдат
Модел:
Плътен Цвят

Те също купуват с този продукт

2018 нов еластичен джоб Джърси футбол, баскетбол, спортно облекло свободни спортни мъжки боксерки тенис, фитнес, джогинг баскетболни шорти

BGN 16.00 22.69

започнетекрајот *За Објект : Име : 2018 Нови Еластична Џеб Фудбал Џерси Кошарка Спортски Бренд : 100% Оригиналната Големина : Азија големина SXXL Боја : 7 бои Употребливи : Трчање, Фудбал, Кошарка, Фитнес, бадминтон и сл...

Открит водоустойчив найлон Спорт гърдите чанти за жени човек 8 цвята езда и туризъм бягане чанти почивка къмпинг фитнес чанти W035

BGN 18.00 25.58

Забелешка (ве молиме да го прочитате пред да нарачате) : 1 Бесплатен превозот начин се испраќа со следење на број што може да ги пратите на сите процесот...

Нов прием на женски спортен костюм фитнес за отслабване фитнес облекло, спортно облекло костюм експлозия на пот спортни бягащи комплекти

BGN 77.00 95.81

Големина Референца (CM) Големина (CM) Биста Блузи должина на Ракав Отворање Ракав Должина M 76 47 11 32 L 80 49 11.5 33 XL 84 57 12 34 2 XL 88 53 12.5 35 3 XL 96 55 13 36 4 XL 98 57 13.5 37 Рака мерења овозможи 13 CM грешка

Характер 3D печатни тениски мъжки компресиране риза, панталони комплект бягащи чорапогащник ризи с дълги ръкави гамаши спортен спортен костюм ММА

BGN 28.00 54.37

Здраво,драги пријател! Добредојдовте на нашата продавница! Сите наши производи се направени од голема фабрика,не се грижи за квалитетот...

Мъжки спортни дрехи бягаща набор от спортен комплект бягащи костюми облекло спортен костюм светкавица палто и панталони фитнес тренировка фитнес-комплект 2 бр./ко?

BGN 37.00 92.13

1 85% Полиестер / 15% spandex, Машина Перат 2 Влага Транспортен Систем извишува далеку пот и суши брзо; Рамен заклучување чини да се спречи chafing 3...

2017 Дамски йога набор от фитнес на открито бягане спортен костюм яке+панталон+сутиен (3 бр./компл.) Дишаща яке бързо съхнещи панталони сутиен

BGN 54.00 83.38

2017 жените Јога поставите Фитнес надворешни работи спортски одговараат јакна+панталона+градник (3 парче / set) Дише јакна брзо сушење панталони градникјакна големинапанталона големинаградник големина Облека се спортски тип на јога, флексибилност е многу добра, може да се водат 48cm, може да бидат сигурни да се купи

2018Men Quick Dry Атлетик Smooth Compression къса чорапогащи тъмночервен основен слой спортни гамаши, фитнес зала спринт тренировка Фитнес шорти

BGN 5.00 5.63

Пакет Содржина : 1 x Mens Спортски Шорцеви Материјал : 90% Најлон 10 Spandex Димензии : Должина Половината Нога M : 26cm / 10.24 64cm / 25.2 42cm / 16.5 L : 26.5 cm / 10.4 68cm / 26.8 44cm / 17.3 XL : 27cm / 10.63 72cm / 28.3 46cm / 18.1 2 XL : 27.5 cm / 10.8 76cm / 29.9 48cm / 18.9 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Големина на табела : ве Молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

Tanluhu Brand Men Women Running Bag For Wrist Waterproof Arm Bag For Phone Outdoor Fishing Package Golf Leg Bags S322

BGN 14.00 20.08

Tanluhu Бренд Мажи Жени Работи Торба За врвка за околу Водоотпорен Рака Торба За Телефонот Отворено Риболов Пакет Голф Нога Кеси S322 Бренд Име : Tanluhu Модел : S322 Големина : 17*9*3 CM Боја : Каки,ACU,КП,Пустината дигитални,sansha,црна,Маскирна пустината Ткаенини : Најлон Внатрешни работи Материјал : Полиестер Тежина : Околу 0.1 КГ Применливи пол : Унисекс Применливи Сцени : Спорт,Отворено Кеси,Водење Спортски Возраст Опсег : Возрасни Движење : Пешачење,Кампување,Патување,Скијање,РаботиНашата продавница : Пријателски совети 1.1 инчи =2.54 см, 1 cm = 0.39 инчи 2 поради различни мерни методи, може да има отстапување, 1 3cm проектот 3 на компјутерски екран во боја може да биде малку поинаков од вистинската боја, во зависност од вашиот монитор 4 различни серии, патент ЛОГОТО и жените можат да бидат различни, добар квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи 5.Ние сме сите големини, За Кинески големина, ве молиме прочитајте форма и потоа да го купите...

Жена 3D печатни животни чорапи сладък карикатура куче глезена високи чорапи Спорт на открито Коледен подарък calcetines ciclismo

BGN 2.91

Добредојдовте во мојата продавница и среќен шопинг!Жените 3 D Мода Печатени Животинско Секојдневен Чорапи Симпатична Цртан филм Куче Глуждот Висока Sock Отворено Спортски Божиќ ПОДАРОК calcetines ciclismoИнформација За Производот : 100% сосема нов & висок квалитетБоја : 5 боиГолемина на : слободен големина, должина за 26 CM / 10.24 во, погодна за оние чии чевли големина е 3339Стил : глуждотвисок стилМатеријал : памук мешавинаПрименливи Сезона : пролет, лето и есенКарактеристики : Абсорбента, антибактериски, обликување, deodorant, антинога, флексибилни и тенденција.Пакет Содржина : 1 * Чорапи (Пар)Објектот Слики :

6 чифта / Лот нов прием на Мъжки чорапи лодка чорапи дишащи дезодорант Мерсеризованные памучни чорапи невидими чорапи

BGN 23.00 23.98

Нови Пристигнување6 Пара / Многу Нови Пристигнување машки Чорапи Брод Чорапи Дише Deodorant Mercerized Памучни Чорапи Невидливи Чорапи Предмет тип : Случајни Чорапи Материјал : 80% Mercerized Памук+17% Полиестер влакна+3% Spandex Боја : Црна,Бела,Сива,Светло сина,Темно сина,Кафе(Изборен) Големина : ЕУР 3844 / НИ 710 Тежина : Околу 35g / Пар Пол : Мажи Карактеристики : 100% Сосема Нов Еластична кант,Дише Мрежа...

1 Чифт Грелок За Ръце, Колоездене, Бягане UV Защита От Слънцето Защитен Ръкав За Ръце, под Наем Спортни Капак За Ръце Manguitos Ciclismo Brazo

BGN 6.00 7.98

1 Материјал : полиестер, најлон2 Производ Должина : околу 38 ~ 44 cm / 14.96 ~ 17.32 во3 Карактеристики : дише, пот ослободување, ултравиолетовидоказ.4...

Открит бягане чанта за пътуване колан джоб унисекс бягане е спорт, колоездене противоугонный телефон чанта пакет водоустойчив спортен колан, чанта

BGN 2.00 2.64

Преносни Унисекс Еластичност Телефон Складирање Половината Торба Водоотпорен Отворен Спортски Складирање ЏебРаботи на паметен Телефон Антикражба Носителот Организатор Отворено Спорт Половината Торба за мобилни Телефони, КлучевиКарактеристики : Преносни половината торба, голем капацитет, патување паричник, хартија за крпи, копчиња, мобилните телефони можат да се сместат.Три ламинат високо еластична водоотпорен материјал, doog затегнувачка и скалабилност.Маснотии сврзувачки елементи, големина може да се прилагоди, погоден за повеќето луѓе.Спецификации : Големина : Голема големина двојно патент дизајн, вкупната должина : 45см / 17.72 во една торба периметар : 22 cm / 8.66 воМатеријал : се Водат spandex водоотпорен материјалТежина : Околу...

CKAHSBI лятото бързо суха фитнес зала, спортни гамаши кроссфит Мъжки футболни шорти панталони за джогинг компресия чорапогащник шорти за бягане

BGN 10.72

Големина(см)Tiled половинатаПанталони широка устаДолжинаПогоден за висина(cm)S323150155165М343252165170L363355170175XL383459175180XXL403562180190XXXL423665190195Напомена : 1)со Оглед на големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел2)друг компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL / UPSот за слободни превозот.4)320 денови можат да добијат парцелиВе молиме чувајте го телефонот обременето ...

Мъжки база LayerMen тънък оборудвана компресия активни шорти, спортни панталони, Боди билдинг бойни сухи гамаши, къси панталони за мъже

BGN 7.00 8.82

Зголемување на удобноста еластична ткаенини & подобрување на ефикасноста на мускулната движењеВо близина на мускулите на спортисти, да ја покажат својата фигураНамалување на мускулната трепет и тресење & ја намалат потрошувачката на енергија на губењето на мускулен заморСостојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетБои : Црвена, Зелена, Сива, Сина, Бела, ЦрнаМатеријал : Полиестер / SpandexПовод : машки Спорт Тесни ПанталониДолжина : КратокЗа векови : Возрасни МашкиОбјектот Вклучува : 1 * на Мажите Спортски ШорцевиКарактеристики : 1...