• Ново
Натурален сив смахнат камък САМ топката перли, разпръснати перли и аксесоари на Едро за продажба на бижута

Натурален сив смахнат камък САМ топката перли, разпръснати перли и аксесоари на Едро за продажба на бижута

BGN 9.00
BGN 9.60
-6 %
В магазина

Брой продукти


СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Подробности

Диаметъра На Продукта:
6mm About 62 bead, 8mm About 48 bead, 10mm About 38 bead, 12mm About 32 bead, 14mm About 28 bead
търговска марка:
Маоке
Материал:
Полускъпоценни камъни
Форма На Продукта:
Кръгла-блестяща форма
Номер На Модела:
MK-Н
Тегло На Продукта:
10-95g
Външен Диаметър:
8mm
Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
диаметър 4 мм:
Около 92 гола тежи 10 грама
Диаметър 6мм:
Около 62 глави тежи 21 грама
Диаметър 8мм:
Около 48 гола тежат 36 г
диаметър 10мм:
Около 38 гола тежат 56 грама
диаметър 12mm:
Около 32 глави тежи 78 грама
диаметър 14 мм:
Около 28 глави, тежи 95 грама
Форма от:
Търкане. лъскав. Раздел

Те също купуват с този продукт

Натурални дървени мъниста 2017 детска количка дистанционер мъниста за бижута 36x29mm 40шт смесен цвят САМ MT2013

BGN 7.00 7.60

Производ ДеталиПриродни Дрвени монистра 2017 Бебешка Spacer Монистра За Накит Одлуки 36x29mm 40 Pcs Мешана Боја DIY MT2013 X0МатеријалДрвениГолеминаПрибл : 36x29mmДупка големина : 1.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаMulticolorКоличинаЌе добиете 20 од овој објект во листата ценаДел Бр.MT2013Имајте на ум.Тие би можеле да бидат пораби или залепени...

Обичай селски дарител пръстени, выгравированная дървена кутия за пръстен, кутия годежен пръстен, персонални кутия пръстени, поддържа дата

BGN 15.98

Дрвени Прстен Носител Кутија е одлично за вашите најчесто посебен ден Свадба ден.Симпатична начин да се презентираат повеќето симболични и траен дел од вашата свадбена свеченост!Само прстен кутија без прстен ве Молиме контактирајте ме на имиња и свадба датум кога ќе се одржи на цел благодарениеПревозот И Производство Услови1...

Jexxi производство на бижута, аксесоари САМ обеци за жени 50 бр./лот 925 Треска през цялата Пролет бижута за жени САМ обеци

BGN 4.00 6.99

Материјал : сребрен ,Кубен ЦиркониГолемина : Како Што Е ПрикажаноКоличини : 10 пар / Многу1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

5 направления за продажба на модни свободни мъниста Лабрадорит Рондель китайски свободни мъниста за бижута направи си САМ BE5487

BGN 80.00

Природни labrodorite мушка 5 компјутери за продажба Rondelle лабава монистра накит рачно изработени DIY накит Големина:3*4mm, 4*6mm, 5*8мм, 6*10мм Должина : 15.5 инчен по влакно​

Нова колекция от сребърни мъниста 925 проба червен емайл Ябълка висулки, мъниста отговарят на европейските гривни Пандора за бижута коледни подаръци

BGN 12.00 16.85

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Црвено јаболко монистраСо StrollgirlКарактеристики и спецификации : Симпатична apple монистра со црвено глеѓ.За трофеиУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

ACC026 мода многоцветен Кристал с овална форма кръгла висулка бижута конектор сребро граненое стъкло проправи Циркон САМ Чар 18 * 23 мм

BGN 23.00 25.63

ACC026 Мода МултиБоја Кристал Овална Круг Pendant Накит Конектор Сребро.Фацетирани Стакло, Отворајќи Циркон DIY Шарм 18*23mmПредмет : Микро, ОтворајќиСтил : КонекториБоја : црвена Роза,транспарентен,црвена,розева,сина,бебешко сина,морска сина,темно зелена,виолетова,црна,белаКоличина : 5 парчеАко Изберете По Случаен Избор Боја,Ние Ќе Се Меша Бои По Случаен Избор За Вас

Кръгла топка втулка метал свободни кухи топки за окачване 4 6 8 10 12 14 16 18 мм за бижута направи си Сам гривна колие доставка

BGN 2.00 3.15

Превозот време : Тоа ќе потрае 2540days може да бидат доставени до садтоа ќе потрае 2550days може да биде предаден на друга државаКруг Топката Spacer Метал Лабава Шупливи Монистра Шарм 4 6 8 10 12 14 16 18mm За Накит Одлуки Diy Хривнија Ѓердан Материјали

5шт 25мм вътрешен размер античен сребърен лист Камея кабошон база инсталиране на висулки, висулка

BGN 2.66

П : Може ли да се добие било попуст?A : да, вие автоматски ќе добиете 20% попуст попуст ако купуваат повеќе од 10 многу (по стил).П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не грижете се.П : Кога можам да се добие пакет?A : Нормално трае 15~35days...

Ретро 50шт 14x18 мм Антично сребро богато украсени конектори мивки морска звезда изводи

BGN 6.46

Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Брза испорака методи слободно ако износот на повеќе од $9 , изберете продавачот превозот методи , и ќе забележите ни да се намали превозот цена 2.Ако вашата цел износ под $9 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно ...

Истински S925 сребро регулируем размер перлена пръстен открит размер регулируеми пръстени направи си САМ изводи и компоненти JZT-2010

BGN 47.00 49.92

Материјал : 925 sterling silver Големина : Прилагодлив Употреба големина : 911mm бисер Овој производ не содржи бисери Падна во љубов со DIY, Падна во љубов со LUKENI