• Ново
Китайски стил есен жените къси якета ежедневни тънък чист лен двоен слой бродерия палто Палто обвивка на горно облекло

Китайски стил есен жените къси якета ежедневни тънък чист лен двоен слой бродерия палто Палто обвивка на горно облекло

BGN 68.00
BGN 122.88
-45 %
В магазина

Брой продукти


Големина ( cm)
Должина
Градите(биста)
Половината
Рамо
Должина На Ракав
Манжетната
Арм хол
Полите
L
55
100
40
56
Answer : ___________________________ Note : 1. Плочка димензии се мери со рачна работа. Поради памук и лен ткаенини карактеристики и се мери на различни начини, таму ќе биде 2-3cm грешка.
2.Поради темната боја, памук и лен ткаенини карактеристики, боја ќе плови за неколку пати кога ќе се мијат. Предлагам измијте го со рацете со ладна вода одделно! Избегнувајте впива за долго време и bleacher!

Подробности

Размер:
One Size
Тип Елемент:
Връхни Дрехи И Палта
Вид Връхни Дрехи:
Якета
Пол:
Жени
Украса:
Пуговица, Бродерия
Тип:
Строен
Материал:
Бельо
Тип На Затваряне:
Однобортный
Стил Ръкави:
Редовен
търговска марка:
hisenky
Дължина ръкав(см):
Пълен
Яка:
Мандарина Яка
Затворен:
No
Дължината На Дрехата:
Кратък
Номер На Модела:
1184-л
Вид На Модела:
Цвете
Стил:
Ежедневни обувки

Те също купуват с този продукт

2017 есен деним яке дамска мода ежедневни тънък кратък Жан върховете на реколтата пълен ръкав деним яке жена е едно малко палто w1063

BGN 27.00 34.99

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА Должина на Ракав Биста инчен cm инчен cm инчен cm S 18.11 46 21.65 55 35.43 86 М 18.50 47 22.05 56 37.01 90 L 18.90 48 22.44 57 38.58 94 XL 19.29 49 22.83 58 40.16 98 фустан големина е малку Мал .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."FEED ВРАТИ1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди...

Оригиналният Костюм На Личността ! Мъжки певицата сценична яке танцьор, DJ Pink Long Hip-hop Party Dress VSTINUS! M-4XL безплатна доставка

BGN 152.00

Оригинална Личност Костим ! Мажите Пејач Фаза Јакна На Танчерка DJ Розова Lon g Хипхоп Партија се Облекуваат VSTIN! М4 XL бесплатен превозот3 XL и 4 XL е прилагодите стил ...

човек тренчкот мъжки пролет и есен плюс размера на ежедневни мъжки дрехи двубортное палто мъжки тънка горна дреха синьо S-9XL

BGN 166.00 166.40

Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 41 96 61 81 M 43 100 62 83 L 45 104 63 85 XL 47 108 64 86 2 XL 49 112 65 88 3 XL 51 116 66 90 4 XL 52 120 5 XL 53 124 6 XL 54 128 7 XL 55 132 8 XL 56 136 9 XL 57 140 (CM)Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас...

Натурален естествена кожа дамско яке естествена овча кожа яке лисича кожа отпред зимно палто

BGN 1176.00 1568.00

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата продавница е професионална за производство на висококвалитетна облека како Крзно Паркови, Додатоци и Тмаица почеток во 2007 година...

DHL.Безплатна доставка.Горната брандираната зимни топло кожено яке от естествена кожа. мотоциклетни якета, мъжки дрехи плюс размер, ездачът

BGN 365.00 383.98

C&C Пазарот Добредојде!!!Забелешка : Нашата компанија име" Хонгконг Комбинација Trading Company Limited ".Ние работиме во Suzhou,преубав град во Кина.Ние се добие производи форма фабрики директно.Па имаме голема цена,најновиот стил,prefect квалитет.Бренд и 100% Оригинални.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа!Можете да ни веруваат.^^Превозот : Сите предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail во рок од 3 работни дена обично ,Откако уплатата се населиле.Бидејќи тоа е евтин.Понекогаш пакет е премногу голем,Ние ќе го избере ЕМС .Ако ви се итни,ве молиме да ни кажете во прв план.ние ќе го избере ЕМС или DHL за вас.Но, вие треба да се обрне многу повеќе.Ако не го добиете вашиот објекти во времето, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро со помош од поштата.Значи, воопшто не се грижи.Ние ќе ви одговори вашиот email во рок од 24 часа нормално...

Смокинг магията на сватба, абитуриентски вечерни костюми годеник мъжко облекло пряка услуга мъжки вечерна рокля, костюм набор от певицата партия XXS-XXL

BGN 81.00 110.40

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ние ги користиме Азија Големина,за две или три големина помала од НАС / Евра големина ве молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина !!! ВНИМАНИЕ : Pls дозволете 12cm(0.40.7 во) грешки на мерењата.детали за производотdianxiaobao_3dianxiaobao_4

2017 Зима нови дамски палта, чинчила заек Рекс палта натурален заек Рекс кожа яке палто Безплатна доставка ML704

BGN 1013.00 1191.84

Мали цел количини & Прилагодите цел прифатени !Сите наши стоки продадени се само производ себе , не вклучувајќи додатоци и ремени !Материјал : Квалитет рекс зајакот крзноВе молиме видете ја големината на табелата подолу за да изберете соодветна големина...

Мъжки ежедневни яке мода свободни големи размери на горно облекло мъжко палто мулти джоба работна яке марка дрехи XS to 4XL ID695

BGN 52.00 87.36

Информација За Производот : Бренд Име : Само ИдеалнаМатеријал : 65% Полиестер,35% ПамукТкаенина тежина : 260 G / M2 заФункција : Војската, Тактички,Muti Џеб,На Отворено,Работи..За : Случајни, На Работа, На Отворено, Спорт, Планинарење, Лов, Mountaineering, Риболов, Велосипедизам, Авантура Патувања, Армијата Обука..Добредојдовте на нашата продавница 1.Ако ви треба било каква помош,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе одговор како е можно поскоро; 2.Ние сме производители,ние може да се направи трговија на големо и масовно на пратката,ако имате голема цел,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви остави посебен цена...

S-5XL ! Мъжка мода тънък реколта вълна палто дълго дизайн вълна палто тренч палто мъжете зима ! S-5XL безплатна доставка

BGN 350.40

Нови пристигнување до 2015 волна overcoat есен зима Мажите долго дизајн маскирани волнени ровот грб Мажите долго палто М3 XL бесплатен превозотГолемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

DIMUSI Clothing зимно яке мъжете топли причинно-следствена паркове памук райе яка зимно яке мъжки мека козина на горно облекло, YA332

BGN 32.00 35.18

М одговара на Висина од 160165cm ,одговара Тежина 5057.5 КГL одговара Висина 165170cm ,одговара Тежина 57.565 КГXL одговара Висина 170175cm ,одговара Тежина 6572.5 КГXXL одговара Висина 175180cm ,одговара Тежина 72.580 КГXXXL одговара Висина 180185cm ,одговара Тежина 8087.5 КГ4 XL одговара Висина 180190cm ,одговара Тежина 87.585.5 KGНашата големина е Кинески големина, обично се помали од НАС / EUR ГолеминаАко не сте сигурни, ве молиме изберете во зависност од големината табелаВе молиме овозможи 1~3cm разликата се должи на рачни мерења2016 година Бренд Облека Зимска Јакна Мажите Топло Каузална Parkas Памук Здружени Дебела Зимска Јакна Машки Поместена Overcoat Outerwear,YA332

Дяволът Мода Готик Секси Дами Викториански Корсет Якета Есен-Зима Пънк Черен С Дълъг Ръкав, Фрак На Горно Облекло

BGN 154.00 180.61

ПлаќањеНачинот на кој ние ја прифати плаќања : Зачувам, Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Web Money, Western Union, Money GramПревозот1.Ние ги испратите стока на светот од страна на e Packet,Кина Пост Воздух Mail,DHL,TNT,EMS,SF EXPRESS.2.Превозот со e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (под 2kg) е бесплатен ,Превозот од DHL, TNT, EMS, SF ЕКСПРЕС ќе биде обвинет,тоа обично трае 710 дена да пристигнеПовратни информацииНие ќе остави позитивни повратни информации за секој клиенти,во исто време, ве молиме да поминат неколку минути за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи, предизвика сите 5 ѕвезди позитивни feedbak е навистина impotant за нас...

Черно сгущает щанд яка мода топла изкуствена норковая палто, мъжки кожено яке мъжете дълги палта тънък зимата топлинна връхни дрехи

BGN 159.00 174.40

Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 46 108 58 97 М 47 112 59 98 L 48 116 60 99 XL 49 120 61 100 2 XL 50 124 62 101 3 XL 51 128 63 102 4 XL 52 132 64 103 (CM)Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? кг, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас...

S-4XL Жена с качулка меховое палто нова зима-дебел топъл изкуствена кожа чернобурки жилетка Жените от висок клас Cappa мода жилетка

BGN 69.00 123.63

S4 XL Женски Маскирани Крзнено Палто 2016 Година Нови Зимски Дебели Топло Faux Сребро Фокс Крзно Вест Жените ВисокоОдделение Cappa Cardigan МодаИме На Производ : Жените Крзно ВестФункција : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМодел : ТенокМатеријал : Faux фокс крзноБоја : Бела, Црна, Розова,Бела сива tine, Црвена, Сребрена фокс боја, Светло сиваГолемина : S M L XL 2 XL 3 XL 4 XLПакет : 1 компјутер / opp вреќа* Напомена! Како Азија големина е помала од Европа големина, pls изберете Повеќе Поголеми ЕДНА или ДВЕ големина од вашите обично се стави на големината, мора да ги според вашиот bodysize пред цел...

истински червена лисича кожа жилетки, дамски зима добър сребро лисича кожа със средна дължина, жилетката Жилетка Вяра пелличча дами шарени палто

BGN 281.00 432.88

* Материјал : 100% Вистински Фокс Крзно * Многу топло & убава, ВРВОТ подарок за себе или за вашите пријатели...