• Ново
Йога Панталони Жени Разширяват Талията Танцова Фитнес Гамаши Висока Талия Фитнес Гамаши Тласък На Бедрата Спортни Спортни Гамаши Бягане Чорапогащи

Йога Панталони Жени Разширяват Талията Танцова Фитнес Гамаши Висока Талия Фитнес Гамаши Тласък На Бедрата Спортни Спортни Гамаши Бягане Чорапогащи

BGN 26.00
BGN 43.04
-40 %
В магазина

Брой продукти


За нас :
Имаме 1 фабрики и еден тргување компанија ,со повеќе од 300 работници ,еден професионален дизајнер на тимот,еден КК тим,без Оглед на пад брод или промет на големо со цел и двете се предвидени.Поддршка OEM/ODM.
Ние и ветуваме да ја испорача стоката во рок од 3 дена и да ги преземат најбрз пат да го предаде на производи за вас.Професионални услуги на клиентите тим,Висок квалитет на производите, професионални услуги, најдобра цена, кои го прават вашиот шопинг вредност за пари.Ве молиме контактирајте со нас слободно.
Детали За Производот Материјал : 88%Најлон 12%Spandex
Карактеристики :
1. Многу еластичен и поддршка, сепак, не-рестриктивни
2. Совршен за јога, вежби, фитнес, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.
3. Висок половината стомак контрола обезбедување на највисокиот износ на удобност
4. Не се види преку ткаенини погодни за тренинг и секојдневна употреба Големина : S / M / L / XL
Совети :
Таму можеби 2-3cm грешка, бидејќи прирачник за мерење на различни начини
Таму можеби многу малку хроматските аберации помеѓу сликата и вистинската слика, бидејќи различни агли на камерата и осветлување Големината информации
откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големината на Табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите. Големина на Табелата, Големина на Половината Ширина(см) Хип Ширина(см) Панталона Должина(cm) бедрото ширина(см) Опсег на Тежина(kg) S 60 75 84 44 40 M 64 79 85.5 46.2 50 L 68 83 87 48.4 52.5 XL 72 87 88.5 50.6 60
*Овие листи се за повикување само. Одговара може да се разликуваат во зависност од конструкцијата, материјали и производителот. Известување 1). Купувачите во руската федерација и Украина треба да го оставите вашето име и презиме, во спротивно, вашиот пакет ќе биде одбиена од страна на поштата. 2). Ако сте купувачот во руската Федерација изберете руската epacket,кога ќе го примите известување на поштата треба да биде во рок од петнаесет дена во вашата локална скопска да се соберат вашиот пакет,бидејќи агенцијата за вработените нема да бидат испратени до вашиот дом. 3). За Бразил купувачи, доколку е потребно, ве молиме оставете ги вашите лични Данокот на Додадена Вредност (ДДВ) број, кој може да ви овозможи да го добиете вашиот пакет побрзо и посигурно. 4). Со цел да се лесно да се покаже нашата пакет, ние ги користиме "инчен" и "cm" две вид на единица за пакет димензија, можете да го промените да ви треба со следната формула : 1 инч =2.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Пълна Дължина
Спортен Тип:
йога
Пол:
Жени
Материал:
Найлон, Ликра
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
HK131
Тип Тъкани:
Сукно
търговска марка:
TB-ФМА
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан
Предмет на:
панталони за йога
Тип:
Чорапогащник За Йога, Фитнес Дъното
Материал:
Ликра / Полиестер
Пол:
жена, една жена, жена, Дама, Дама, момиче, момичета
Функция:
Йога, спорт, бягане,фитнес зала,фитнес,танци, скално катерене
Характер:
висококачествени тъкани, Висока талия, дишащи и удобни,
Размер:
S M L XL
Стиль1:
йога панталони, дамски спортни панталони
стиль2:
дамски панталони за йога, фитнес гамаши
Стиль3:
панталони за йога за жени отдолу

Те също купуват с този продукт

Дамски Спортни Чорапогащник Йога Панталони Бягане Гамаши Фитнес Упражнения Черно Фитнес Тренировка Тренировочная Облекло Sliming Clothing Туризъм E87

BGN 13.00 25.22

Пакет : Leggings *1 парчеФункција : Сите активности на отворен или затворен спортски,како што се Јога, Трчање,Фитнес,Фитнес..Answer : ___________________________ Note : 1,врската е само за leggings,не вклучувајќи ги другите.2,Тоа е нетранспарентно и може да се носат на отворено.Повеќе Фитнес облека,ве молиме кликнете

Wellsem Leg Stretcher да удължат балет участък група за танци и гимнастика упражнения за обучение на дома или за фитнес зала крак участък група

BGN 28.00 46.38

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Забелешка : цената не вклучува improt данок , увоз данок и други даночни треба да се плати од страна на купувачотПад на превозот : 1 .Ве молиме напишете детали во коментар кога ќе го поставите цел...

Жените Йога Ризи С Дълъг Ръкав Бягане Hoody Quick Dry Спортни Върхове Тренировка Фитнес Зала Фитнес Риза Джогинг Dry Fit Яке Дамски

BGN 19.00 25.86

започнетекрајот *За Објект : Големина : Азија Големина SL (различни во ЕУ, големина, ве молиме да обрнете внимание) Боја : 5 бои Квалитет : 100% Оригинални Име : Жените Јога Кошули Долг Ракав Работи Sweatshirt Материјали : Најлон 90%+Spandex 10% Сезона : цела сезона Функција : Дише, Брз Сува, високо еластична Големо се : Фабриката за директна продажба, ве молиме слободно контактирајте со нас Забелешка : ако сакате да ги проверите повеќе фитнес облека, ве молиме кликнете ...

Бягане Жени Спортната Тренировка Гамаши Фитнес Панталони Цвете Тънък Момичета Дрехи Панталони Подложка Лулу Панталони За Жени Дама Спорт E91

BGN 21.00 41.92

Пакет : Панталони *1 парче answer : ___________________________ Note : Ние ќе ја испрати на боја по случаен избор .

Фитнес, Спортно Облекло На Жената Бягаща Спортна Риза С Дълъг Ръкав Quick Dry Yoga Носете Training Fitness Яке С Качулка P249

BGN 21.00 23.78

Големина Биста Должина На РакавS 110 66 49М 120 67 51L 130 68 53 смтоа ќе имате од 13 см грешка, ако се грижите за неа, ве молиме да не цел, ви благодарам многу ( 1 инч=2.54 см)

Йога панталони жени разширяват талията танцова фитнес гамаши анти-пот компресия спортни чорапогащник йога спортни дрехи гамаши бягане чорапогащи

BGN 27.00 43.02

Детали за производот Јога Панталони Жените ги Прошируваат Половината Танц Фитнес Leggings Антипот Компресија Спорт Хулахопки Јога Спортски Leggings Работи Хулахопки во Боја : како на сликите покажуваат, не може да биде благо боја разлика Функција : Антиpilling, мека, дише, удобно Јога Носат Материјал : 88%Најлон 12%Spandex Големина : S / M / L / XL Забелешка : големината беше мерена со упатство, ве молиме овозможи 13cm разлика.Известување1)...

Фитнес Тениска Дамска Спортна Тениска Без Ръкави Йога Риза След Риза Дамска Спортна Риза Бягаща Жилетка Секси Спортна Hoody

BGN 16.00 26.19

Answer : ___________________________ Note : (1)Поради различни мерења на локации,ќе има 1~3cm грешка.(2) Нашите облека зема 'СМ' како единица.(3) 1inch=2.54 см,1cm=0.394 инчен,1kg=2.205 lb.Имаме сопствена фабрика за продажба директно од фабрика,елиминирање на сите средни линкови.Строга контрола на производство на цената и квалитетот...

Йога Тренировка Наколенник Възглавница Кръгла Тренировка Пяна Подложка Възглавница Планк Йога Премахване На Коляното, Китката, Лакътя Болка

BGN 4.00 5.54

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^ Опис : Еко TPE (Термо Пластични Еластомер) ПенаНе се лизга површина костец вашиот мат / катЛесни, водоотпорен и лесно да се чисти и да се носатПерница притисок поени : помогнат во ублажувањето непријатност за време на вежбање или градинарствоБои : Сина, Розова ЗеленаДијаметар : 6.7" / 170 mm; Thinkness : 0.6" / 12 mmПакет се вклучени : 1*пар душеци